Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (4 μέλη και 114 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
πέρασμα με Μιμή από Κολωνού 27, πολύ καλή πίπα, της γλέντησα το μουνάκι αβέρτα και για κάμποση ώρα :zfuck:δεν χόρταινα να χουφτώνω κώλο όσο την είχα στα τέσσερα! Για λατινοκατάσταση με τα κυβικά αυτά προτείνεται στο ΧΑΛΑΡΟ
Μέχρι τι ώρα κάθεται αυτή φίλε ? Δώσε και μια περιγραφή σώμα φάτσα..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μέχρι τι ώρα κάθεται αυτή φίλε ? Δώσε και μια περιγραφή σώμα φάτσα..
Αυτή είναι 1η βάρδια λογικά 9:00-17:00
Το πολύ μέχρι 25, μαλλί κατάμαυρο μέχρι τα μισά της μέσης, βυζί φτιαγμένο τούμπανο, ΚΩΛΑΡΑ, μέτρια στο ύψος, στα μάτια μου νταρντάνα, κοιλιά δεν έχει, κυτταρίτιδες ορατές δεν έχει, καλά δεν την έχω και περάσει από σκάνερ, καλή φατσούλα γλυκιά με μια ανεπαίσθητη σκληράδα που χουν τα λατινοκόριτσα! Εδώ μέσα την έχουν πει χοντρή και απλά έχω σταυροκοπηθεί! Αν θες τη γνώμη μου να θελε 3-4 κιλά μείον, είναι τούμπανο ΟΧΙ μοντέλα
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Αυτή είναι 1η βάρδια λογικά 9:00-17:00
Το πολύ μέχρι 25, μαλλί κατάμαυρο μέχρι τα μισά της μέσης, βυζί φτιαγμένο τούμπανο, ΚΩΛΑΡΑ, μέτρια στο ύψος, στα μάτια μου νταρντάνα, κοιλιά δεν έχει, κυτταρίτιδες ορατές δεν έχει, καλά δεν την έχω και περάσει από σκάνερ, καλή φατσούλα γλυκιά με μια ανεπαίσθητη σκληράδα που χουν τα λατινοκόριτσα! Εδώ μέσα την έχουν πει χοντρή και απλά έχω σταυροκοπηθεί! Αν θες τη γνώμη μου να θελε 3-4 κιλά μείον, είναι τούμπανο ΟΧΙ μοντέλα
Α κατάλαβα είναι απ' τις τυπισες στ video clip με την κωλαρα σαν την Nicki Minaj ένα πράγμα..ελπίζω να μην είναι σαν τις άλλες Λατινες στον ίδιο οίκο οχι εδώ όχι εκεί κ πιο σιγά κ τέτοια
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Α κατάλαβα είναι απ' τις τυπισες στ video clip με την κωλαρα σαν την Nicki Minaj ένα πράγμα..ελπίζω να μην είναι σαν τις άλλες Λατινες στον ίδιο οίκο οχι εδώ όχι εκεί κ πιο σιγά κ τέτοια
όχι ΔΕΝ είναι ούτε Πάμελα ΟΥΤΕ Καρολίνα
 

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Χαιρετώ του νήματος τ αλάνια!Η Λίζα απ' το Φιλιππίδου 11 παίζει στη 2η βάρδια καθόλου ή μόνο 3η;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Μέχρι τι ώρα κάθεται αυτή φίλε ? Δώσε και μια περιγραφή σώμα φάτσα..
Η Μιμή είναι μελαχρινή μελαμψη λατινα χοντρή με 3αρι βυζι και τεράστιο πεταχτώ κωλο,σφιχτό όμως γενικά σώμα πάρα τα κιλά της, δουλεύει από τις 1130 - 1200 το πρωί μέχρι τις 1700 εκτός αν συνεχίσει κ στην επόμενη βάρδια
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Η Μιμή είναι μελαχρινή μελαμψη λατινα χοντρή με 3αρι βυζι και τεράστιο πεταχτώ κωλο,σφιχτό όμως γενικά σώμα πάρα τα κιλά της, δουλεύει από τις 1130 - 1200 το πρωί μέχρι τις 1700 εκτός αν συνεχίσει κ στην επόμενη βάρδια
Καλησπέρα φίλε ρεπόρτερ γνωρίζει εάν δουλεύει κάθε μέρα πρώτη βάρδια όπως σήμερα ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα φίλε ρεπόρτερ γνωρίζει εάν δουλεύει κάθε μέρα πρώτη βάρδια όπως σήμερα ?
όσες φορές την εχω πετύχει πάντα σε αυτή τη βάρδια την έχω πετύχει, πιο παλιά πριν 2 χρόνια την έχω πετύχει απόγευμα και απέναντι στο 32γ καθώς και στο RIP Κεραμεικού 15 όροφο
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
όσες φορές την εχω πετύχει πάντα σε αυτή τη βάρδια την έχω πετύχει, πιο παλιά πριν 2 χρόνια την έχω πετύχει απόγευμα και απέναντι στο 32γ καθώς και στο RIP Κεραμεικού 15 όροφο
Ok ευχαριστώ πολύ και αυτή να υποθέσω στ 15 είναι όπως οι άλλες δύο?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Παιδιά η Άντζελα από φυλής 65 όροφο με το τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά είναι η ίδια που δούλευε στ 86 μαζί με μια Λάουρα ?? Να ξέρω να μην περασω με την ξινη..
συνηθως με την λαουρα που λες, δουλευε η αντζελα η κοντη με τα μεγαλα βυζια, σε οροφο και ισογειο.
εκει επισης, 86 ισογειο και προσφατα σε ενημερωση μου, εχω δει και μια αντζελα που δουλευε πιο παλια στο φωκαιας 7 ισογειο.
αντζελα με τατουαζ αναμεσα στα βυζια δεν εχω προσεξει ομως :think:
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
συνηθως με την λαουρα που λες, δουλευε η αντζελα η κοντη με τα μεγαλα βυζια, σε οροφο και ισογειο.
εκει επισης, 86 ισογειο και προσφατα σε ενημερωση μου, εχω δει και μια αντζελα που δουλευε πιο παλια στο φωκαιας 7 ισογειο.
αντζελα με τατουαζ αναμεσα στα βυζια δεν εχω προσεξει ομως :think:
Μεγάλα βυζιά είχε κ αυτή στ 65 όροφο κοντή ηταν αλλά τσαχπινα όχι σαν αυτή με την Λάουρα.. δεν θυμάμαι φάτσα της κ κλ είχα να την δω ένα χρόνο
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
συνηθως με την λαουρα που λες, δουλευε η αντζελα η κοντη με τα μεγαλα βυζια, σε οροφο και ισογειο.
εκει επισης, 86 ισογειο και προσφατα σε ενημερωση μου, εχω δει και μια αντζελα που δουλευε πιο παλια στο φωκαιας 7 ισογειο.
αντζελα με τατουαζ αναμεσα στα βυζια δεν εχω προσεξει ομως :think:
Η αντζελα γατουλα ειναι η καραβανα απο φυλης 86. Μικρουλα ειναι φυσικα σε ηλικια, αλλά εχει κλεισει μερικα χρονια στην πιατσα...
Ειναι η κοντη με τις βυζαρες που εχει φωλοκριτικες κατα πλειοψηφια... Και εμενα μου βγαζει οτι θα εχει μια ξυνιλα μεσα απο ενστικτο και τις κριτικες, οποτε δεν εχω δοκιμασει...
Τον τελευταίο καιρο εχει κανει τατουαζ αναμεσα στα βυζια, κατι σαν περιδέραιο μαλλον? Καπως ετσι μου μοιαζει...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Η αντζελα γατουλα ειναι η καραβανα απο φυλης 86. Μικρουλα ειναι φυσικα σε ηλικια, αλλά εχει κλεισει μερικα χρονια στην πιατσα...
Ειναι η κοντη με τις βυζαρες που εχει φωλοκριτικες κατα πλειοψηφια... Και εμενα μου βγαζει οτι θα εχει μια ξυνιλα μεσα απο ενστικτο και τις κριτικες, οποτε δεν εχω δοκιμασει...
Τον τελευταίο καιρο εχει κανει τατουαζ αναμεσα στα βυζια, κατι σαν περιδέραιο μαλλον? Καπως ετσι μου μοιαζει...
αααα μαλιστα, οκ τοτε.
εχω καιρο να τη δω γι'αυτο και δεν εχω δει ακομα το τατουαζ που λετε.
επισης η συγκεκριμενη ειχε περασει και απο οσμοσε σε καποια φαση.
οκ βγαλαμε ακρη πιστευω :thumbsup:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Μεσημέρι

Ιωαννίνων 5
Άννα, μιλφ, μέτριο προς κοντό ανάστημα, ξανθή, τατουαζ, 2,5ρια βυζιά, 6,5/10

Ιωαννίνων 3 κάτω
Αναστασία, μιλφ, μελαχρινή, ταλαιπωρημένη, 6/10

Ιωαννίνων 3 άνω
Όλγα, ξανθή, περί τα 35, βραχύσωμη, 2ρια βυζιά, μερικά παραπάνω κιλά. Φοράει κομπινεζόν για να μη φαίνεται η κοιλιά ακόμη κι όταν τη γαμάς. Δεν της αρέσει να της περνάς την μπαρμπάδικη ψωλή και παρακαλάει να στην παίξει για να τη χύσεις στα βυζιά. Όταν τον έχεις μέσα, βάζει δάχτυλα στα μουνόχειλα αφενός μπας και κατέβει η καπότα και αφετέρου μπας και της τον περάσεις όλον μέσα. Κοινώς φόλα.
FOLA ALERT
 
Τελευταία τροποποίηση:

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Στη διασταύρωση Κων/πόλεως & Ιερά οδός, όταν βρέχει δεν υπάρχουν οι κουραδόχρωμοι που σου πασαλείβουν με σκατόνερα το παρμπρίζ για να ζητιανέψουν.
Μάλλον είναι αλλεργικοί στο νερό.
Το καλοκαίρι, όταν το μεσημέρι η άσφαλτος ψήνει, οι ίδιοι κουραδόχρωμοι χοροπηδάνε και πέφτουν ομαδικά στα παρμπρίζ, όπως οι σκατόμυγες στις καβαλίνες.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
33
Like
29.263
Πόντοι
9.846
Έχω πολύ δρόμο ακόμα, αλλά τουλάχιστον είμαι ζωντανός και το παλεύω. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σ

Μεσημέρι

Ιωαννίνων 5
Άννα, μιλφ, μέτριο προς κοντό ανάστημα, ξανθή, τατουαζ, 2,5ρια βυζιά, 6,5/10

Ιωαννίνων 3 κάτω
Αναστασία, μιλφ, μελαχρινή, ταλαιπωρημένη, 6/10

Ιωαννίνων 3 άνω
Όλγα, ξανθή, περί τα 35, βραχύσωμη, 2ρια βυζιά, μερικά παραπάνω κιλά, φοράει κομπινεζόν για να μη φαίνεται η κοιλιά ακόμη κι όταν τη γαμάς, δεν της αρέσει να της περνάς την μπαρμπάδικη ψωλή και παρακαλάει να στην παίξει για να τη χύσεις στα βυζιά, όταν της τον έχεις μέσα βάζει δάχτυλα στα μουνόχειλα αφενός μπας και κατέβει η καπότα και αφετέρου μπας και της τον περάσεις όλον μέσα. Κοινώς φόλα.
FOLA ALERT
ΚΑΙ χοντρή ΚΑΙ φόλα...!!!....θανατηφόρος συνδυασμος...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
33
Like
29.263
Πόντοι
9.846
Πάντως στο βενζιναδικο κατεβαίνοντας την Κωνσταντινουπόλεως δεξιά πριν βγεις διασταύρωση με Καβάλας συνέχεια ανανεωνει τα καβλακια που σου βάζουν βενζίνη. Μπανησα ένα αλογάκι τρελό εψές μελαχρινό να το πιεις στο ποτηρι.... Τι διάολο ρε μαλακες... Που τις βρίσκει όλες αυτές;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
Πάντως στο βενζιναδικο κατεβαίνοντας την Κωνσταντινουπόλεως δεξιά πριν βγεις διασταύρωση με Καβάλας συνέχεια ανανεωνει τα καβλακια που σου βάζουν βενζίνη. Μπανησα ένα αλογάκι τρελό εψές μελαχρινό να το πιεις στο ποτηρι.... Τι διάολο ρε μαλακες... Που τις βρίσκει όλες αυτές;

Εμενα παντως με ξενερωνει αυτη η νοτροπια και τις απαξιω τετοιες καταστασεις..

Δλδ θα παω να βαλω εκει βενζινη σε σχεση με αλλα βενζιναδικα επειδη ο ιδιοκτητης βαζει το καθε πουτανακι εκει και καλα για να με προσελκυσει..

Ελεος! Δεν εχω πατησει ποτε!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom