Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (38 μέλη και 256 επισκέπτες)

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
635
Κριτικές
39
Like
5.214
Πόντοι
2.836
Η Τατιάνα δουλεύει πια στο Ιάσωνος 1β το αριστερά ,εκει που πήρες την Τανια απέναντι, επίσης η τσατσά που δουλεύει στο δεξιά αν τη ρωτήσεις πότε δουλεύει η Τατιάνα νευριάζει και δε σου λέει ότι δουλεύει δίπλα...προφανώς τα έχει πάρει που έχασε τα λεφτά από τα δωμάτια που έκανε όταν δούλευε μαζί της.
Έτσι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Μια κακάσχημη τσατσά που σε ρωτάει με ένα ύφος απότομο, λες και της σκότωσες τη μάνα, "την ξέρεις, θες να περάσεις;" και μια κακόγουστη, ρώσικη μουσική στη διαπασών... μιλάμε για άκρως αισθησιακές συνθήκες για να γαμήσεις. :headbang:
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
αυτες τυπου σιμονας, λιζας (time) κλπ, δουλευουν μονο με ατομα εκτος σαϊτ.
πρεπει να εισαι πολυ τελειωμενος μαζοχας, για να πηγαινεις με δηλωμενες και αποδεδειγμενες φολες.
για την σιμόνα έχω να πω ότι είναι 100% φολάρα.
αλλά πολύ φιλοχρήματη κάτι που την κάνει επιρρεπή στα έξτρα.
αλλά και πάλι θέλει τρομερό χειρισμό για να μην σε φολιάσει είναι δύσκολή αλλά έχει τα κουμπιά της και αυτή.

δεν την προτείνω πάντως γιατί και εγώ σπάνια την παίρνω πλέον, παλιά ήταν πιο δεκτική τώρα έχει κονομήσει και το παίζει πολύ δύσκολη.
και δεν μασάει να σε ξενερώσει να πάρει το 20άρικο (10άρικο αυτή) και να φολιάσει. ενώ άλλες αν σε δουν αμάσητο μπορεί να ξεκινήσουν να ζητάνε 50άρικα και αν δουν ότι παίζει να μην παρουν τίποτα να πέσουν στα 10€.
 

NikM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου πει τι ώρες είναι η απογευματινή βαρδια6;
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
5 απογευμα με 12-1-2 εξαρταται το καθε σπιτι, μπορει το 5 να ειναι και 4.. Μην εχεις απαιτησεις για στανταρ ωρες, αμα ειχαν σειρα δε θα λεγαμε μπουρδελα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορεί κάποιος να μου πει τι ώρες είναι η απογευματινή βαρδια6;
5 απογευμα με 12-1-2 εξαρταται το καθε σπιτι, μπορει το 5 να ειναι και 4.. Μην εχεις απαιτησεις για στανταρ ωρες, αμα ειχαν σειρα δε θα λεγαμε μπουρδελα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
απ ότι με πληροφόρησε τσάτσος που πέτυχα το πρωί πέριξ της Λιοσίων μέσα στις επόμενες μέρες θα ξαναλειτουργησει το Βεργας 3, για να δούμε, αν περάσει κάποιος ας ενημερώσει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
για την σιμόνα έχω να πω ότι είναι 100% φολάρα.
αλλά πολύ φιλοχρήματη κάτι που την κάνει επιρρεπή στα έξτρα.
αλλά και πάλι θέλει τρομερό χειρισμό για να μην σε φολιάσει είναι δύσκολή αλλά έχει τα κουμπιά της και αυτή.

δεν την προτείνω πάντως γιατί και εγώ σπάνια την παίρνω πλέον, παλιά ήταν πιο δεκτική τώρα έχει κονομήσει και το παίζει πολύ δύσκολη.
και δεν μασάει να σε ξενερώσει να πάρει το 20άρικο (10άρικο αυτή) και να φολιάσει. ενώ άλλες αν σε δουν αμάσητο μπορεί να ξεκινήσουν να ζητάνε 50άρικα και αν δουν ότι παίζει να μην παρουν τίποτα να πέσουν στα 10€.
προσωπικα δεν εχω δωσει πουρμπουαρ ποτε και πουθενα (πουτανες και τσατσαδες)... ουτε 1 ευρω.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.042
Πόντοι
1.651
Η Τατιάνα δουλεύει πια στο Ιάσωνος 1β το αριστερά ,εκει που πήρες την Τανια απέναντι, επίσης η τσατσά που δουλεύει στο δεξιά αν τη ρωτήσεις πότε δουλεύει η Τατιάνα νευριάζει και δε σου λέει ότι δουλεύει δίπλα...προφανώς τα έχει πάρει που έχασε τα λεφτά από τα δωμάτια που έκανε όταν δούλευε μαζί της.
Σε ευχαριστώ πολύ. Φαντάσου δεν ρώτησα καν για την Τατιάνα.
Γι'αυτό είπε : η κοπέλα βγαίνει από το σώμα μόνη της , δεν χτυπάμε πόρτα.
Ωραία !!!! ?
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
5
Like
305
Πόντοι
280
απ ότι με πληροφόρησε τσάτσος που πέτυχα το πρωί πέριξ της Λιοσίων μέσα στις επόμενες μέρες θα ξαναλειτουργησει το Βεργας 3, για να δούμε, αν περάσει κάποιος ας ενημερώσει
αυριο ανοιγει με νεες αφιξεις λενε
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
απ ότι με πληροφόρησε τσάτσος που πέτυχα το πρωί πέριξ της Λιοσίων μέσα στις επόμενες μέρες θα ξαναλειτουργησει το Βεργας 3, για να δούμε, αν περάσει κάποιος ας ενημερώσει
Τέλη Αυγούστου στο Βέργας 3 εκτελούσαν μεσα στον οικο έργα, ανακαίνισης λογικά... μια μέρα καθώς περνούσα για τη τσάρκα μου, βλέπω στην πορτα τον Τσάτσο του οίκου Μαραθώνος 59 μεσαίο (αυτο που δουλευε επι καραντίνας με Αλμπίνα κλπ) ...
Τον ρωτάω "τι γίνεται πως κι από εδώ;"
Μου απαντάει "θα κάνουμε μετακόμιση"
Τον ρωτησα "Α, θα έρθουν οι κοπέλες της Μαραθώνος εδώ;"
Και μου απανταει με νεύμα "Ναι" .
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ναι έτσι είναι κοντή, ξανθιά αδύνατη αλλά έχει καυλοφατσα..
Νταξει ,κάποιοι θεωρούν ότι έχει καυλόφατσα αλλά την μουναρα που τρώει πολλά τουρ εσκορτς πού την είδαν; Μνήσθητί μου κύριε και θαυμαστά τα έργα σου.

Τι μ έπιασε με τα παπαδίστικα τελευταία; Εκκλησία έχω να πάω από τότε που βαφτίστηκα.

Αφεντικό βάλε κανένα καινούργιο εμότικον με παπάδες,με ημαρτον,σταυροκόπημα και τέτοιοα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πολύς λόγος γίνεται για τη χοντροκώλο τη Σίμονα. Είπαμε την είχα δει πριν κάτι μήνες σε στούντιο στο Κασσάνδρας 10 ή 12. Οι ενδιαφερόμενοι ας πάνε να το επιβεβαιώσουν.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.402
Πόντοι
41.129
Όποιος επιθυμεί μπορεί να περάσει απο Ιασωνος 32 οροφος.
Εκει θα βρείτε την Ελληνιδα Μελινα με καταγωγη απο την όμορφη Ροδο.
21 χρονων με τατουαζ στο αριστερό μπούτι.
Ξανθουλα με κοντό μαλλι κότσο.
Αντέχει δυνατο σφυροκόπημα.
Δουλευει απο τις 6 το απογεμα και ολη τη νύχτα για τους ξενυχτηδες.
Ηρθε απο τη Ροδο και εχει όρεξη να φάει πολύ πούτσο λεει.
Κριτικη πιο μετά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
Όποιος επιθυμεί μπορεί να περάσει απο Ιασωνος 32 οροφος.
Εκει θα βρείτε την Ελληνιδα Μελινα με καταγωγη απο την όμορφη Ροδο.
21 χρονων με τατουαζ στο αριστερό μπούτι.
Ξανθουλα με κοντό μαλλι κότσο.
Αντέχει δυνατο σφυροκόπημα.
Δουλευει απο τις 6 το απογεμα και ολη τη νύχτα για τους ξενυχτηδες.
Ηρθε απο τη Ροδο και εχει όρεξη να φάει πολύ πούτσο λεει.
Κριτικη πιο μετά.
Είναι η ίδια Μελίνα που δούλευε στο Ιάσωνος 27α τη περίοδο που δούλευαν οι οίκοι στη ζούλα?Και μετά δούλεψε μέχρι αρχές Αυγούστου?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
471
Κριτικές
206
Like
11.315
Πόντοι
31.013
Ψάχνοντας για κάτι αξιαγαμητο στο μετάξι κατέληξα πος αυτές οι δέκα δοδεκα που πείρα αξίζουν εστο και το δεκαρικο.
Τελικά ξαναπήγα στην Χριστίνα Μ.Αλεξανδου 28.
Φεύγοντας μου ειρθαι μια σκέψη.
Στα μπουρδέλα δεν σινουζιαζομαστε με τις αιτερες.
Απλά αυνανιζομαστε ,με την χρίση γυναικών ώμος.
Από αύριο επαναλήψεις πουτανων.αν δω κάτι καλό θα ενοιμερονω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom