Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (21 μέλη και 192 επισκέπτες)

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Επιστροφή από τσάρκα σε Λιοσίων, Διδύμου και Φώκαιας.
Διδυμου, Αλιονα στο 18Α, κάτω κλειστά, 27 Αλιοναρα και επιτέλους πετυχαίνω τη Τόνια για να την δω, αδιαφορη τελικά για εμενα (περπατούσε σα 4πληγικο πάνω στα πορνοτακουνα και είχε ένα ύφος τρελής, πιστεύω χαπακωνεται) επίσης αδιάφορα τα πράγματα και στα υπόλοιπα σπιτάκια της Διδυμου.. Συνεχιζω Φυλής, εδώ θέλω να εκφράσω το παράπονο μου με το χάσιμο της μπάλας όσο αναφορά τα νούμερα διευθύνσεων των οίκων... Πρέπει να είσαι πολύ συγκεντρωμενος και προσεκτικος για να πας συγκεκριμένο οίκο... Καμία σειρά/αλληλουχία, τι αταξία ήταν αυτό, τι χάλι... Δηλαδή τόσο κόπο κάνει να γίνουν πιο ξεκάθαρα τα πράγματα? (Φτιάξτε ταμπελακια η κολλήστε ταμπελες στις πόρτες, είναι που είναι χάλια η κατάσταση με τα ζακια και τους λάθρο, κάντε το μας λίγο πιο ευκολο)
Δε μπήκα σε κανένα στη Φυλής, γιατί με είχαν πιάσει τα ψυχαναγκαστικά μου και είχα τρελαθεί, μπήκα στη Φώκαιας και τα πήρα ένα ένα με τη σειρά, μια απ' τα ίδια κι εκεί με τα νούμερακια, χαλια μαύρα από κοπέλες, η μόνη που μου έκανε εντύπωση ήταν η Τζένη από 17α, σωστος τσολιάς ωραιο μουνι αλλά ήμουν νευρικός και δε μπήκα. Συνέχιζοντας στη Φώκαιας, έφτασα στο αμην με αυτά που έβλεπα, καβάλησα τη μηχανή κι έφυγα για Βεργας... Στο 2 ένα κορίτσι αδιάφορο όπως και η πλειοψηφία των κοριτσιών, στο 3 αναμονή 3ων ατόμων στα δωματια κι έφυγα για το 7, ήλπιζα να βρω κανενα καλό μουνι, πχ τη Βάσια η την Αναστασία που έχω δει καλές κριτικές αλλά δεν τις έχω πετυχει, τζιφος, ήταν μια ψιλοασχημη που δυστυχώς με είχε φολαρει στο λοκνταουν... Αφού έχω χονεψει ότι η βραδιά έχει πάει απάτη πήδηξα απέναντι στα 6αρια να δω τι παίζει για χαβαλε, κάτω μια ψιλογεματη γκολφ με βυζάρες και πάνω μια γριά που δε βλεποτανε...

Έπρεπε να είχα πάρει μια απ' τις Αλιονες εξ αρχής η την Τζένη αργότερα αλλά αποφάσισα να βολταρω ψάχνοντας το ιδανικό... Καβάλησα τη μηχανή και ήρθα σπίτι μου αγαμητος και με παράπονο για τη ποιότητα των κοριτσιών και τα νούμερα των οδών...
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Για δώσε μια περιγραφή πέρα από χρώμα μαλλιών (ηλικία στο περίπου, ύψος κλπ). Από υπηρεσίες τι λέει;
στηθος 3,5αρι,30αρα,1,65 περιπου υψος.Υπηρεσιες εγω μαζι της περναγα πολυ καλα παντα απο εκει και περα εξαρταται την χημεια του πελατη με την καθε κοπελα,μπορεις να διαβασεις κριτικες απο τα μαγαζια που δουλευε παλαιοτερα να εχεις μια γενικη εικονα
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Σε τι ψυχαναγκαστικά αναφέρεσαι, αν επιτρέπεται;
Σχετικά με τα νούμερα των κτιρίων στις οδούς, πχ μπορεί να είδα 74, κολλητά το 56, απεντατι το 47 και πιο κάτω το 60.... Τυχαία προς παράδειγμα ήταν τα νούμερα, αντιλαμβάνομαι πληρως τους λόγους που είναι Σουρτου φουρτου τα νούμερα αλλά τουλάχιστον ας είναι πιο ξεκάθαρα και πιο διακριτά, εγώ που βρισκόμουν σε υπερένταση δε μπορούσα να βγάλω άκρη και τράπηκα σε φυγή...
Πιο συγκεκριμένα δεν κατάφερα με ένα και μόνο πέρασμα να βρω και να μπω μέσα το 66Δ να δω την Ιωάννα τη βολεϋμπολιστρια, η δεν είχε ταμπελακι η δεν φαινόταν καθαρά, η δεν ήταν σε σειρά...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Σχετικά με τα νούμερα των κτιρίων στις οδούς, πχ μπορεί να είδα 74, κολλητά το 56, απεντατι το 47 και πιο κάτω το 60.... Τυχαία προς παράδειγμα ήταν τα νούμερα, αντιλαμβάνομαι πληρως τους λόγους που είναι Σουρτου φουρτου τα νούμερα αλλά τουλάχιστον ας είναι πιο ξεκάθαρα και πιο διακριτά, εγώ που βρισκόμουν σε υπερένταση δε μπορούσα να βγάλω άκρη και τράπηκα σε φυγή...
Πιο συγκεκριμένα δεν κατάφερα με ένα και μόνο πέρασμα να βρω και να μπω μέσα το 66Δ να δω την Ιωάννα τη βολεϋμπολιστρια, η δεν είχε ταμπελακι η δεν φαινόταν καθαρά, η δεν ήταν σε σειρά...
μαλλον δεν εισαι της πιατσας με απλα λογια.
τοσα χρονια τα ιδια σπιτια ειναι και τα ιδια νουμερα εχουν.
αμα ρολλαρεις θα εκλιματιστεις πιστευω.

υ/γ : και σκεψου εχουν κλεισει αρκετα :mati:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Σχετικά με τα νούμερα των κτιρίων στις οδούς, πχ μπορεί να είδα 74, κολλητά το 56, απεντατι το 47 και πιο κάτω το 60.... Τυχαία προς παράδειγμα ήταν τα νούμερα, αντιλαμβάνομαι πληρως τους λόγους που είναι Σουρτου φουρτου τα νούμερα αλλά τουλάχιστον ας είναι πιο ξεκάθαρα και πιο διακριτά, εγώ που βρισκόμουν σε υπερένταση δε μπορούσα να βγάλω άκρη και τράπηκα σε φυγή...
Πιο συγκεκριμένα δεν κατάφερα με ένα και μόνο πέρασμα να βρω και να μπω μέσα το 66Δ να δω την Ιωάννα τη βολεϋμπολιστρια, η δεν είχε ταμπελακι η δεν φαινόταν καθαρά, η δεν ήταν σε σειρά...
Α ναι, καλά όχι μόνο Φυλής, παντού οι ελληνικοί δρόμοι είναι ένα χάλι μαύρο. Δε βάζουν ταμπέλες και χωρίς gps δεν πας πουθενά. Κοίτα, το 66 είναι το επόμενο ακριβώς σπιτάκι μετά τη διασταύρωση με Φωκαίας, καθώς περπατάς τη Φυλής με τη φορά του δρόμου.
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
μαλλον δεν εισαι της πιατσας με απλα λογια.
τοσα χρονια τα ιδια σπιτια ειναι και τα ιδια νουμερα εχουν.
αμα ρολλαρεις θα εκλιματιστεις πιστευω.

υ/γ : και σκεψου εχουν κλεισει αρκετα :mati:
Ακριβώς γ αυτό έχω πρόβλημα, επειδή δεν είμαι της πιάτσας και θα πρέπει να ζοριστω για να γίνω... Αλλά δεν είναι εξήγηση το ότι δεν είμαι της πιάτσας, θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο ξεκάθαρα τα πράγματα, οκ, επειδή έχουν ανοίξει και έχουν κλείσει οίκοι τόσα χρόνια έχουν μπερδευτεί και τα νούμερα αλλά τουλάχιστον ας έχουν όλα νούμερα και μάλιστα διακριτά! Αυτά από εμένα και συγγνώμη άμα κούρασα με τη γκρίνια μου... Επειδή πιστεύω ότι είναι για καλο όλων τα είπα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Ακριβώς γ αυτό έχω πρόβλημα, επειδή δεν είμαι της πιάτσας και θα πρέπει να ζοριστω για να γίνω... Αλλά δεν είναι εξήγηση το ότι δεν είμαι της πιάτσας, θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο ξεκάθαρα τα πράγματα, οκ, επειδή έχουν ανοίξει και έχουν κλείσει οίκοι τόσα χρόνια έχουν μπερδευτεί και τα νούμερα αλλά τουλάχιστον ας έχουν όλα νούμερα και μάλιστα διακριτά! Αυτά από εμένα και συγγνώμη άμα κούρασα με τη γκρίνια μου... Επειδή πιστεύω ότι είναι για καλο όλων τα είπα...
Μπουρδέλα είναι από οργάνωση. :P
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Ακριβώς γ αυτό έχω πρόβλημα, επειδή δεν είμαι της πιάτσας και θα πρέπει να ζοριστω για να γίνω... Αλλά δεν είναι εξήγηση το ότι δεν είμαι της πιάτσας, θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο ξεκάθαρα τα πράγματα, οκ, επειδή έχουν ανοίξει και έχουν κλείσει οίκοι τόσα χρόνια έχουν μπερδευτεί και τα νούμερα αλλά τουλάχιστον ας έχουν όλα νούμερα και μάλιστα διακριτά! Αυτά από εμένα και συγγνώμη άμα κούρασα με τη γκρίνια μου... Επειδή πιστεύω ότι είναι για καλο όλων τα είπα...
για το συγκεκριμενο θεμα δεν υπαρχει αποψη για το τι θα ειναι το καλο για ολους που λες.
και για μενα καλο θα ηταν να ειναι ολα ισογεια να μην ανεβαινω σκαλες και επισης ολα τα σπιτια να ειχαν φωτος απο τις κοπελες που δουλευουν, για να μη χανω χρονο και να περιμενω τζαμπα να βλεπω τα μπαζα και τις χοντροπατσαβουρες που βγαινουν.
οπως καταλαβαινεις λοιπον, αυτα δε στεκουν.
σου ξαναλεω ετσι ειναι τοσα χρονια οι δρομοι, τα σπιτια, οι αριθμοι και γενικως η ολη φαση.
αρα ειναι δικο σου θεμα αυτο αποκλειστικα.
θα πας 5-6 βολτες και θα τα μαθεις αν το'χεις.
αν δεν το εχεις, απλα αστο.
μεινε σε αυτα που μπαινεις για το αν θες να κανεις καποια ενημερωση.
ξεκινα σιγα σιγα και ανεβαινεις λεβελ με τον καιρο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
και για μενα καλο θα ηταν να ειναι ολα ισογεια να μην ανεβαινω σκαλες και επισης ολα τα σπιτια να ειχαν φωτος απο τις κοπελες που δουλευουν, για να μη χανω χρονο και να περιμενω τζαμπα να βλεπω τα μπαζα και τις χοντροπατσαβουρες που βγαινουν.
Αυτό πάλι πού το πας; Αν τσιγκουνεύονται οι οίκοι να φτιάξουν μια σελίδα με το πρόγραμμά τους, μπορούσαν τουλάχιστον να ποστάρουν εδώ μέσα τις βάρδιες τους (και φωτό ιδανικά), όπως ήδη κάνουν κάποιοι. Τόσο δύσκολο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά το υπόγειο Ιονελα ξανθοκαστανη με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Ναταλία μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι βυζι και πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Αλμπινα μελαχρινή πολύ κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α Ντιανα καστανή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166 Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Μαριάννα ξανθιά χοντρουλα μιλφογκιλφ με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 κάτω Χριστίνα /Κριστυ ξανθιά σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ρίτα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Ιωαννίνων 5 Ίρις ψηλή μιλφ με καστανοκοκκινο, μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.,
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
514
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Αυτό πάλι πού το πας; Αν τσιγκουνεύονται οι οίκοι να φτιάξουν μια σελίδα με το πρόγραμμά τους, μπορούσαν τουλάχιστον να ποστάρουν εδώ μέσα τις βάρδιες τους (και φωτό ιδανικά), όπως ήδη κάνουν κάποιοι. Τόσο δύσκολο.
Ναι αυτό να κάνουν με τις τόσο ακριβέστατες φωτογραφίες που ανεβάζουν.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Ναι αυτό να κάνουν με τις τόσο ακριβέστατες φωτογραφίες που ανεβάζουν.
Καλά, αν είναι να ανεβάζουν τις φωτό που ανεβάζουν απέναντι, καλύτερα να μην το κάνουν καθόλου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
στηθος 3,5αρι,30αρα,1,65 περιπου υψος.Υπηρεσιες εγω μαζι της περναγα πολυ καλα παντα απο εκει και περα εξαρταται την χημεια του πελατη με την καθε κοπελα,μπορεις να διαβασεις κριτικες απο τα μαγαζια που δουλευε παλαιοτερα να εχεις μια γενικη εικονα
Πέρασα και την είδα, δε μου άρεσε καθόλου.
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Αυτό πάλι πού το πας; Αν τσιγκουνεύονται οι οίκοι να φτιάξουν μια σελίδα με το πρόγραμμά τους, μπορούσαν τουλάχιστον να ποστάρουν εδώ μέσα τις βάρδιες τους (και φωτό ιδανικά), όπως ήδη κάνουν κάποιοι. Τόσο δύσκολο.
Η ένα τηλέφωνο έστω να παίρνουμε να ρωτάμε.Εγω έρχομαι από Κόρινθο!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλά, αν είναι να ανεβάζουν τις φωτό που ανεβάζουν απέναντι, καλύτερα να μην το κάνουν καθόλου.
Ας κάνουν την αρχή να κάνουν καμία ιστοσελίδα να μοστραρουν καμία φωτογραφία κ όλα τα άλλα τα συζητάμε τα βρίσκουμε στην πορεία.
Αν κάνουν φωτοσοπ θα φάνε κράξιμο δεν είμαστε χτεσινοι στα άσπρα πορνοφανάρια.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
απ ότι με πληροφόρησε τσάτσος που πέτυχα το πρωί πέριξ της Λιοσίων μέσα στις επόμενες μέρες θα ξαναλειτουργησει το Βεργας 3, για να δούμε, αν περάσει κάποιος ας ενημερωση
Θυμαμαι το καλοκαιρι ειχα δει τον τσατσο τον αλλοδαπο(βουλγαρος ή γεωργιανος) απο τι εχω καταλαβει, να βαζει πραγματα στο βεργας 3! Ο συγκεκριμενος τσατσος δουλευε στα μαραθωνος το μεσαιο πανω, στο λοκνταουν που μας περασε! Εχει και ενα μαυρο τζιπακι αυτοκινητο, οποτε θα εχει κοπελες απο τα σπιτακια στη μαραθωνος , αποτι φανταζομαι! Νομιζω, εχει αναφερθει οτι ανοιγει σημερα! Για να δουμε, τι κοπελες θα πανε εκει!Αυτα απο μενα!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
υπαρχει καμια γυναικα με μεγαλη κωλαρα και κιλα γυρω στα 90 με 100? δεν με ενδιαφερει το στηθος αν ειναι μεγαλο-μεσαιο-μικρο αρκει να εχει τεραστιο κωλο και τα κιλα να ειναι σωστα κατανεμημενα και κυριως στην κωλαρα! Ψαχνω για κωλο αεροδρομιο για να σας δωσω να καταλαβετε!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom