Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 580 άτομα (10 μέλη και 570 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα κ από εμένα η Λίζα που ειναι τώρα στο φυλής 74 υπογα, αριστερά τι ρόλο βαράει;
Την δοκίμασε κάνεις;
Την είδα κ μου άρεσε..
προστυχοφατσα..
αλλά μην φάμε κ καμιά φόλα..ντροπή.
Η τσατσά έκει για το πρόγραμμα δεν ξέρει καθόλου ελληνικά σου δίνει χαρτί για να διαβάσεις.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Καλησπέρα ξέρετε καμία κοπέλα που να κάνει παρτούζα και να τον παίρνει ταυτόχρονα μουνί-κώλο..; D P.
Πρόπερσι σίγουρα η Άννα η σκιπτάρα στο φ59 κάτω. Τώρα όμως μαθαίνω ότι δεν δίνει καθόλου κουλούρι.

Κάνε την βολτούλα σου και ρώτα όσες δίνουν κουλούρι.

Αν δεν βρείς καμία (που πιστεύω θα βρείς μερικές) και θες απελπισμένα να το κάνεις, η Δανάη στο μετάξι (3η βάρδια, σκελετικό γκράνι συνήθως Ιάσονος 20, ή ίσως Μ.Α. 21 ) δύσκολα να πει ποτέ όχι σε κάτι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
Πρόπερσι σίγουρα η Άννα η σκιπτάρα στο φ59 κάτω. Τώρα όμως μαθαίνω ότι δεν δίνει καθόλου κουλούρι.

Κάνε την βολτούλα σου και ρώτα όσες δίνουν κουλούρι.

Αν δεν βρείς καμία (που πιστεύω θα βρείς μερικές) και θες απελπισμένα να το κάνεις, η Δανάη στο μετάξι (3η βάρδια, σκελετικό γκράνι συνήθως Ιάσονος 20, ή ίσως Μ.Α. 21 ) δύσκολα να πει ποτέ όχι σε κάτι

πολύ καλή για τσατσά ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ για οτιδήποτε άλλο
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα κ από εμένα η Λίζα που ειναι τώρα στο φυλής 74 υπογα, αριστερά τι ρόλο βαράει;
Την δοκίμασε κάνεις;
Την είδα κ μου άρεσε..
προστυχοφατσα..
αλλά μην φάμε κ καμιά φόλα..ντροπή.
Η τσατσά έκει για το πρόγραμμα δεν ξέρει καθόλου ελληνικά σου δίνει χαρτί για να διαβάσεις.
Εσυ που την είδες, τελικά είναι μια κοντή ξανθιά χτικιάρα;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κατάθεση χθες ξημερώματα στην Μόνικα, ένα ξανθό ρωσιδάκι γύρω στα 25 στο Φωκαίας 17 κάτω. Μέτριο σαλονάρισμα και λίγο ανορεκτικό σώμα για τα γούστα μου, αλλά είπα να το ρισκάρω. Και δε βγήκα χαμένος. Μέσα ήταν κάπως πιο παιχνιδιάρα. Κάνει απλό πρόγραμμα, δηλαδή δεν έχει ελεύθερο στοματικό, αλλά το τσιμπούκι της είναι αρκετά καλό και το νιώθεις παρά το προφυλακτικό. Το μουνάκι της είναι πολύ στενό με τέλεια αίσθηση, ενώ βγάζει καυλωτικές κραυγές κατά τη διείσδυση, την οποία τη ζει. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να τελειώσω και η τσατσά τη φώναξε. Επειδή όμως δε την είχα χορτάσει, της έδωσα άλλο ένα 20ρικο για να μου ξανάρθει. Και η μαλακισμένη η τσατσά άνοιξε την πόρτα όπως ήμουν γυμνός και μου το επέστρεψε, γιατί είπε ότι ήδη έχω κάτσει πολύ και δε γίνεται για δεύτερη φορά. Πρώτον στον προηγούμενο πρέπει να έκατσε παραπάνω και δεύτερον δεν καταλαβαίνω τι τη χαλάει να μου πάρει άλλο ένα 20ρικο και να βγάλει κι αυτή άλλα 3 ευρώ. Τέλος πάντων, δεν της είπα τίποτα κι έφυγα. Άλλη φορά θα παίξει επανάληψη. Έτσι έκλεισε όμορφα η μέρα και ρεφάραμε με το παραπάνω από τη μεσημεριανή φόλα.
Καινούρια είναι αυτή;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλά ρε όλοι κοιμαστε; Σιγά ο μπορδελιάρης κοιμάται.
 

NikM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
η απογευματινή βάρδια μέχρι τι ώρα είναι?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Αυτό θέλω να σου πώ, οτι οταν θέλεις κάθε φορά να ανακαλύπτεις καινουργιες γκομενες και στέκια , η φόλα ειναι μέσα στο προγραμμα ενω εγώ πχ έχω στανταράκια ειτε σε κοπελες είτε σε σπίτια.

Πρέπει να αποφασίσει ενας μπουρδελιάρης τι θέλει περισσότερο. Να περνάει κάθε φορά καλά και να εστιάζει σε αυτό ;

ή να ανακαλύπτει συνεχώς νέες γκόμενες ; το δευτερο έχει περισσοτερο ρισκο και επιπτώσεις. Δεν μπορείς να τα έχεις όλα. Εχω προσέξει κάποιοι πάνε απλά παντού, οταν πάς παντού επειδή απλα σε εξιτάρει το άγνωστο οι φόλες θα ειναι μεσα στο πρόγραμμα.
στανταρακια εχουν ολοι ρε φιλε και ιδιως αυτην την εποχη του κουλοϊου.
δε λες κατι νεο το λοιπον.
για τις "καινουριες" σου απαντησα πιο πριν (κινησεις σωματος, εκφραση προσωπου, εμπειρια σου κτλπ).
τιο ρισκο υπαρχει και στις 2 περιπτωσεις, απλα με τα στανταρακια το ποσοστο ειναι ελαχιστο... αλλα υπαρχει και αυτο λογω ανθρωπινου παραγοντα.
η' μηπως δεν εχεις δει που λενε μερικοι οτι, αν και στανταρ και γνωστη για 'Χ' λογο, τους φολιασε η' δεν περασαν καλα ?
και μενα μου εχει τυχει να μην περασω καλα με στανταρακι μου (ειχα και επικοινωνια viber να φανταστεις).
ο λογος ?
απλα δεν ηταν στη μερα της.
πηγα την επομενη και ολα μια χαρα.
μη λεμε πραγματα αυτονοητα και λογικα εν μερει, γιατι ειναι τζαμπα μελανι πιστευω.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185

πολύ καλή για τσατσά ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ για οτιδήποτε άλλο
αν μπορείς να έχεις μονίμως κλειστά τα μάτια (έτσι κι αλίως νομίζω πως πάντα δουλεύει με σχεδόν ανύπαρκτο φωτισμό) και να έχεις ισχυρή φαντασία, να φέρνεις στο μυαλό σου ότι πηδάς κάποιο από τα σκελετικά μοντέλα του GNTM σε πράγματα που άλλες δεν προσφέρουν.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
αν μπορείς να έχεις μονίμως κλειστά τα μάτια (έτσι κι αλίως νομίζω πως πάντα δουλεύει με σχεδόν ανύπαρκτο φωτισμό) και να έχεις ισχυρή φαντασία, να φέρνεις στο μυαλό σου ότι πηδάς κάποιο από τα σκελετικά μοντέλα του GNTM σε πράγματα που άλλες δεν προσφέρουν.
δεν λέει μια η συγκεκριμένη, καλώς ή κακώς από μια ηλικία και έπειτα δεν στεριώνεις σε καμία δουλειά!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Ναι, εδώ και καμιά βδομάδα έχει εμφανιστεί.
Σχεδόν μήνα, πρώτη φορά τη πέτυχα 22/9 και την ανέφερα σε ενημέρωση μου , βέβαια είχε ξαναδουλεψει πριν τη πρώτη καραντίνα
 
Τελευταία τροποποίηση:

astraxan8

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2015
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
ξέρουμε τι παίζει λιοσίων ανω και κάτω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

73 α και β
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.042
Πόντοι
1.651
Το δεκάρικο που είχα στο πορτοφόλι ήταν για βενζίνη. Μετά θυμήθηκα ότι έχω καιρό να γαμησω την Τατιάνα στο Ι. 1Γ .
Ας περιμένει η βενζίνη σκέφτομαι για 2 μέρες ακόμη ,την παλεύω.

Πήγα , δεν ήταν και πέρασα με μια κοντή με πεσμένα βυζιά Τάνια , ψιλοάθλια , αλλά η τσατσά είπε : η κοπέλα βγαίνει μόνη της από δωμάτιο , δεν χτυπάμε πόρτα.
Το έδωσα , πέρασα διότι ήταν πρισμενοι οι φίλοι κάτω.
Γέλασα πάντως , ομολογώ.
Μου θύμισε "περιποίηση 80's" .
Ούτε καν η κοντή ? .
Κάποια προσπάθεια στην ακα πίπα και τέλος.
Καποτα 2 στάσεις χύσιμο/ανακούφιση , γειά σας !
Βαριόμουν να πάω αλλού .
Χύσιμο και προπόνηση ?️

Καλή συνέχεια Κύριοι

υγ: ακόμη γελάω με την κοντή ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom