Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 312 άτομα (36 μέλη και 276 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Φαγαμε κι αποψε την φολα μας,πως ετσι θα την βγαζαμε,επισκεψη προ ολιγου με βροχη στην καινουργια Αλις στο Φ27 πανω, φατσα μετρια προς λιγο μπουλντογκ θα ελεγα, ξανθια βουλγαρα,καλο σωμα,λεω αντε να περασω μπορει στις υπηρεσιες να ρεφαρει αν και ειχα τις αμφιβολιες μου,αμ δε,καταρχην μπαινει μεσα λιγο ξινισμενη,παω να πλησιασω για κανα φιλη,περνω τα αρχιδια μου στριβει κεφαλι και παει στο κρεββατι κατευθειαν,ξαπλωσε μου λεει,απο αυτην τη στιγμη και με την κινηση αυτη να ξερεται οτι 99% την φαγατε την φολα,την εφαγα δηλαδη,πολυ πονηρη πουτανα ειναι,περνει να ανοιξει το προφυλακτικο,τις λεω οχι,ανακοινωνεται χωρις,περνει θεση μπροστα απο εμενα να μην πιανω τιποτα,με αυτα δεν μου σηκωνοταν με τιποτα,την φερνω μπροστα μου και προσπαθω να την φιλησω λιγο μπας και μου σηκωθει,no kiss baby,δεν αντεξα ομως και τις λεω,σε αλλους δινεις γλωσσοφιλα ομως,σαστησε για λιγο ελεγε κατι ασυναρτησιες δικες της και μετα μου λεει, θες γλωσσοφιλα?ναι της λεω,οκ και τοτε ξεκινησε να δινει,το μονο που καπως ευχαριστηθηκα,αρχισα να τον παιζω,μου λεει μη χυσεις κοντα στο μουνι και το καλυπτε,το τελειωτικο χτυπημα ηρθε στο 10λεπτο,χτυπαει την πορτα η 2τσα,ελα baby finish time,τα πηρα στο κρανιο,σηκω φυγε της λεω,οπως κι εκανε χωρις να πει λεξη.
Απο μενα παντως ενα μεγαλο οχι γι αυτην την πονηρη πουτανα.
Σημαντικη η ενημερωση σου μυστη. Ισως επρεπε απο την αρχη να την απαξιωσεις και να την διωξεις,ζητωντας πισω τα λεφτα σου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Εσάς σας έχει τύχει να πετύχετε ταμπόν σε πουτάνα; Και η πλάκα είναι ότι δεν το παραδεχόταν. Ας έλεγε ότι είναι πολύ υγρή ή ότι έχει περίοδο, τι φοβάται;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα.Ο πουτσοκεφαλος βρίσκει/ακουμπάει πάνω στο σφουγγάρακι και η καύλα & ηδονή μετατρέπεται σε μαρτύριο!

Σε μία της είχα πει: μωρό μου βγαλτο αυτό το πράγμα δεν μπορώ έτσι.....
Και αυτή να μου απαντάει: μούρο μου ντεν γκινεται έκω περιοντο.....
Βασικά δεν ένιωθα το σφουγγαράκι με το πουτσοκέφαλο, αλλά μου φαινόταν πολύ μικρό και δεν μπορούσε να μπει τέρμα μέσα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα.Ο πουτσοκεφαλος βρίσκει/ακουμπάει πάνω στο σφουγγάρακι και η καύλα & ηδονή μετατρέπεται σε μαρτύριο!

Σε μία της είχα πει: μωρό μου βγαλτο αυτό το πράγμα δεν μπορώ έτσι.....
Και αυτή να μου απαντάει: μούρο μου ντεν γκινεται έκω περιοντο.....
Τυπε το ταμπον ρουφάει ολον τον κρεμπιε :sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εσάς σας έχει τύχει να πετύχετε ταμπόν σε πουτάνα; Και η πλάκα είναι ότι δεν το παραδεχόταν. Ας έλεγε ότι είναι πολύ υγρή ή ότι έχει περίοδο, τι φοβάται;
τώρα το ανακαλύψατε; Επίσης δεν είναι ταμπόν αλλά μωρομάντηλο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Για τον ίδιο λόγο που πάιρνουν και ναρκωτικά. Για να συνεχίζουν να δουλεύουν...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Για τον ίδιο λόγο που πάιρνουν και ναρκωτικά. Για να συνεχίζουν να δουλεύουν...
Δεν καταλαβαίνω, σε τι ακριβώς χρησιμεύει το μωρομάντηλο μέσα στον κόλπο; Το βάζουν αντί για ταμπόν;
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Μένω επαρχία εδώ και χρόνια και έχω χαθεί από τις πιάτσες. Θα βρεθώ Αθήνα μέσα στην εβδομάδα. Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Μιλφ Ρωσίδα Ελένη με την ωραία πίπα, που δούλευε πριν 1-2 χρόνια στο Κολωνού 53 ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μένω επαρχία εδώ και χρόνια και έχω χαθεί από τις πιάτσες. Θα βρεθώ Αθήνα μέσα στην εβδομάδα. Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Μιλφ Ρωσίδα Ελένη με την ωραία πίπα, που δούλευε πριν 1-2 χρόνια στο Κολωνού 53 ?
Ας παίξει μια λεπτομερή ενημε΄ρωση για τις βάρδιες και θα μα΄θουμε
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
Αν γίνεται συναγωνιστή, γράψε καμία λεπτομέρεια για τις υπηρεσίες της...
Είναι 1η βάρδια μαζί με τη Σοφία;

Αν γίνεται συναγωνιστή, γράψε καμία λεπτομέρεια για τις υπηρεσίες της...
Είναι 1η βάρδια μαζί με τη Σοφία;
Ελευθερο στοματικο, 69,γλωσοφιλα, γλυκια κοπελλα, ωραιο σωμα .ψηλη,στηθος 2/2,5, δουλευει απο τις10,00 μεχρι τις 17.00 σημερα δουλευε απο το πρωι η φωτεινη μεχρι τις 20.00
Αν γίνεται συναγωνιστή, γράψε καμία λεπτομέρεια για τις υπηρεσίες της...
Είναι 1η βάρδια μαζί με τη Σοφία;
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
Ελευθερο στοματικο, 69,γλωσοφιλα, γλυκια κοπελλα, ωραιο σωμα .ψηλη,στηθος 2/2,5, δουλευει απο τις10,00 μεχρι τις 17.00 σημερα δουλευε απο το πρωι η φωτεινη μεχρι τις 20.00
Ελευθερο στοματικο, 69,γλωσοφιλα, γλυκια κοπελλα, ωραιο σωμα .ψηλη,στηθος 2/2,5, δουλευει απο τις10,00 μεχρι τις 17.00 σημερα δουλευε απο το πρωι η φωτεινη μεχρι τις 20.00
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ελευθερο στοματικο, 69,γλωσοφιλα, γλυκια κοπελλα, ωραιο σωμα .ψηλη,στηθος 2/2,5, δουλευει απο τις10,00 μεχρι τις 17.00 σημερα δουλευε απο το πρωι η φωτεινη μεχρι τις 20.00
Ελευθερο στοματικο, 69,γλωσοφιλα, γλυκια κοπελλα, ωραιο σωμα .ψηλη,στηθος 2/2,5, δουλευει απο τις10,00 μεχρι τις 17.00 σημερα δουλευε απο το πρωι η φωτεινη μεχρι τις 20.00
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Σημαντικη η ενημερωση σου μυστη. Ισως επρεπε απο την αρχη να την απαξιωσεις και να την διωξεις,ζητωντας πισω τα λεφτα σου.
Σωστά έτσι θα έπρεπε να κάνω αλλα ελα που σχεδόν όλοι σε τέτοιες στιγμές σκεφτόμαστε με το κάτω κεφάλι.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Μένω επαρχία εδώ και χρόνια και έχω χαθεί από τις πιάτσες. Θα βρεθώ Αθήνα μέσα στην εβδομάδα. Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Μιλφ Ρωσίδα Ελένη με την ωραία πίπα, που δούλευε πριν 1-2 χρόνια στο Κολωνού 53 ?
Όχι φίλε.Έχει να εμφανιστεί πολύ καιρό.Νομίζω προ κορωνοεποχής.Αν κάποιος άλλος ξέρει σίγουρα ας πει.
Υ.Γ. Τί τσιμπουκάρα ήταν αυτή...Έμαινα μόνο για πίπα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες. Επισκέφθηκα Ιζαμπέλα σήμερα, Φωκαίας 17, ωραίο γκομενάκι και ωραία φάση γενικότερα, υπάρχουν κριτικές μη γράφω κι εγώ, αλλά μου έκανε εντύπωση που άκουγα κάτι άναρθρες κραυγές από το κουζινάκι (ήμουν στο δωμάτιο κολλητά), κάτι α, α, α, αλλά σε τύπου πολύ άναρθρο. Το είπα στην Ιζαμπέλα και γέλαγε, η τσατσά έλεγε, αλλά όσο ήμασταν στο δωμάτιο μαζί οι ήχοι ως διά μαγείας εξαφανίστηκαν και σκέφτηκα ότι προέρχονταν από εκείνη. Αλλά μιλάμε για πολύ παράξενους ήχους, θα έχει φρικάρει η κοπέλα :confused:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Όχι . Λεωνιδίου 28 Πάνο
Δηλαδη όλα αυτά που έγραψα είναι διεύθυνση; Παρεμπιπτόντως εκείνες τις φωτογραφίες που έβαζες με ένα ξανθομουνο στο σπίτι σου ,που είναι αυτή,μήπως ξαναφάνηκε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom