Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 393 άτομα (60 μέλη και 333 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πιάσαμε τις τρίχες τώρα. Φαλακρή θα γαμούσατε; Εκεί που μένω κυκλοφορεί ένα αρκετά καλοστεκούμενο αθλητικό μουνι αλλά δεν έχει καθόλου μαλλιά. Εκ γενετής μάλλον.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Χθες κανοντας μια μεταμεσονυκτια τσαρκα κατεληξα οτι απλα το βραδι ειναι για να κανεις τον χαβαλε σου στα τσαρδια. Μετριες εως αδιαφορες στην φυλης, μπαζα στο μεταξι, απλα προγραμματα, τσατσαδες που βαριοντουσαν, τρελη ζεστη μεσα σε καποια τσαρδια. Ιδρωσα σαν να περπατουσα με καυσωνα την πιατσα με τις μαλακισμενες τσατσαδες που δεν βαζουν κλιματισμο εστω για λιγο. Απορω πως την παλευουν πολλοι μυστες και γαμανε σε τετοια τσαρδια. Ας κανουν καμια μεταγραφη απο τις αλλες βαρδιες και το βραδι γιατι ειμαστε και καποιοι που δεν μας σηκωνεται το πρωι.
 

ognwstos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Ξερει καποιος αν ειναι η Τζενη απο φω17 εκει σημερα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Δοκιμαστικέ η λιζα απο φυλής 74 κυριοι με περιεργα συναίσθημα τα η τυπισσα δέν κάνει η πιπα όμως δεν τρελάθηκα κιόλας πρώτη φορά το βλέπω ιερόδουλη να μην κάνει στοματικό.... Έτριψε το μουνακι της στον πουτσο μου περασε καπότα και 5-6 λεπτά κοπανιοταν πανω μου φάνηκε να γουσταρε κιολας μέχρι που τελείωσα ετσι αυτη ειναι η εμπειρία μου εμένα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δοκιμαστικέ η λιζα απο φυλής 74 κυριοι με περιεργα συναίσθημα τα η τυπισσα δέν κάνει η πιπα όμως δεν τρελάθηκα κιόλας πρώτη φορά το βλέπω ιερόδουλη να μην κάνει στοματικό.... Έτριψε το μουνακι της στον πουτσο μου περασε καπότα και 5-6 λεπτά κοπανιοταν πανω μου φάνηκε να γουσταρε κιολας μέχρι που τελείωσα ετσι αυτη ειναι η εμπειρία μου εμένα
Δώσε σωματική περιγραφή
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Ναι περιμενε να κανει ολα αυτα,παντως απο το διπλανο σαιτ που διαβασα ειναι μουφα η κοπελα,καλης εμφανισης μεν αλλα φολα δε,αποτι ανεφερε συναγωνιστης,αν αληθευει, αυτο δεν αξιζει ουτε για 10ρικο,την ειδα κι εγω αλλα πολυ λιγο πριν μερικες μερες,ξανθο μετριου αναστηματος ειναι με καλη φατσα αλλα μες στην ξυνιλα στο σαλοναρισμα και το ειχα αναφαιρει και τοτε οτι βαρεσε το φολομετρο κοκκινο και εφυγα πηγα Ειρηνη στο Φ17 οροφο, σουπερ το κοριτσι.
Λίζα από Φυλής 74 στο χειρότερο μπουρδέλο να μπεις αν έχεις κάποιο ύψος. Το δωμάτιο άθλιο και το στρώμα μου τρύπησε τα γόνατα.
Αυτό που κατάλαβα για την Λίζα είναι ότι δεν έχει ακόμα προσαρμοστεί στο επάγγελμα και δείχνει ψαρωμένη ακόμα. Εμφανισιακά ρίχνει πολλές από τις city tours που ήρθαν φέτος στην Ελλάδα. Εγώ πέρασα καλά μαζί της στον αγώνα. Δεν είναι φόλα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τυπε φέρνει αρκετά στήν βικυ απο Βέργας Ξαθουλα μικρούλα ωραία ματάκια ωραίο κωλαρακι αυτα μετρίου αναστήματος μικρό βυζι.

Α κατάλαβα , νομίζω την είδα τις προάλλες. Άκου μουνάρα . Εδώ χρειάζεται εμότικον με ημαρτον.

Αν είναι αυτή που νομίζω , πρόκειται για σχολιαροκόριτσο ,ξανθιά,προς κοντή,λεπτή προς χτικιάρα με ελαφρώς όσο πατάει το ? συμπαθητικό κωλο.

Και ρίχνει και πολλές Σίτι τουρς λέτε. Σώσον κύριε τον λαόν σου και ευλόγησον την κληρονομίαν σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δηλαδή αυτοί που τα γράφετε αυτά αν βλέπατε καμία στουντιακη τύπου Καταλέγιας θα παθαίνατε έμφραγμα;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Eπισκεψη και από μεταξύ ..
Μάπα δεν έχει κάτι .μόνο μια Ελληνίδα Μελίνα μου αρέσε αλλά δεν μπήκα , έχει μπει κανείς ;

Ήθελα να πω κάτι σημαντικό..
Δεν θέλω να πω κοπέλα και σπίτι αλλά ένας τύπος έβγαλε την κάποτα και έχυσε ακαποτα σε πουτανα η κοπέλα βγήκε έξω μέσα στα κλάματα και ούρλιαζε ..ελπίζω να μην κόλλησε κανένα aids..

Μάγκες σοβαρευτείτε λίγο και μην κάνετε τέτοια είναι ξεφτίλα αυτό ..
Δυστυχώς οι μπράβοι δεν τον έδειραν .. μακάρι να ετρωγε ξύλο
Στην 25ετή μου πορεια στους οίκους έχω συναντήσει κι εγώ το ίδιο ακριβώς 2 - 3 φορές. Δηλαδή να περιμενω στο σαλόνι και να βγαίνει το κορίτσι κλαμμένο και σε απολυτη ταραχή γιατί ο καριολης ο πελατης την εχυσε εσκεμμένα με τεχνάσματα ακαποτα μέσα στη μουνα. Πουσταραδες που τα κάνετε αυτά και είστε και μερικοί εδώ μέσα (που ευχομαι να μην είστε) αν το ξανατυχω αυτό θα περιμενω έξω από τον οίκο και όταν βγει θα τον κάνω τόπι στο ξυλο! Δεν θα τον γνωρίζει η μάνα του! Όπως καταστρέφει ζωές αυτός, έχει δεν έχει κάποιο αφροδισιο, έτσι θα καταστρέψω εγώ την δικιά του. Πολλές κοπέλες δουλευουν στους οίκους για 2 - 3 χρόνια με σκοπο μετά να γυρίσουν στις πατριδες τους να φτιάξουν ένα σπίτι και να κάνουν μια φυσιολογικη ζωή. Άλλες κοπέλες έχουν και παιδακια. Φανταστείτε έναν πουσταρα να τις κολλήσει κάτι μόνιμο, ουτε επαφή με τα παιδάκια τους δεν θα μπορέσουν να έχουν όπως είχαν! Βέβαια έχω τυχει επίσης να είμαι σε σαλόνι και να βλέπω ταραγμένο τον πελατη και κοπελα γιατί έσπασε η καποτα χωρίς να καταλάβει κι εχυσε μέσα. Αυτό είναι άλλο θέμα. Όσο για τον Dmtrxxx θεωρώ πως μας τρολαρει όλους γιατί αν κανει όλα αυτά που λέει θα έπρεπε να πινει κάθε πρωι εδώ και χρόνια καφέ με τον Καλιγούλα στον Άγιο Πέτρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Ήθελα να πω κάτι σημαντικό..
Δεν θέλω να πω κοπέλα και σπίτι αλλά ένας τύπος έβγαλε την κάποτα και έχυσε ακαποτα σε πουτανα η κοπέλα βγήκε έξω μέσα στα κλάματα και ούρλιαζε ..ελπίζω να μην κόλλησε κανένα aids..

Μάγκες σοβαρευτείτε λίγο και μην κάνετε τέτοια είναι ξεφτίλα αυτό ..
Δυστυχώς οι μπράβοι δεν τον έδειραν .. μακάρι να ετρωγε ξύλο
Βλέπω γνώρισες τον Dmtrxxx ?

Ίσως βέβαια να μην ήταν αυτός μιας και το κάνει πιο ύπουλα και μουλωχτα...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Eπισκεψη και από μεταξύ ..
Μάπα δεν έχει κάτι .μόνο μια Ελληνίδα Μελίνα μου αρέσε αλλά δεν μπήκα , έχει μπει κανείς ;

Ήθελα να πω κάτι σημαντικό..
Δεν θέλω να πω κοπέλα και σπίτι αλλά ένας τύπος έβγαλε την κάποτα και έχυσε ακαποτα σε πουτανα η κοπέλα βγήκε έξω μέσα στα κλάματα και ούρλιαζε ..ελπίζω να μην κόλλησε κανένα aids..

Μάγκες σοβαρευτείτε λίγο και μην κάνετε τέτοια είναι ξεφτίλα αυτό ..
Δυστυχώς οι μπράβοι δεν τον έδειραν .. μακάρι να ετρωγε ξύλο
Πολλές κοπέλες την έχουν πατησει έτσι (μην σου πω όλες και πολλες φορες αν αναλογιστούμε τις πιθανοτητες από τη στιγμή που πηγαινουν με 30+ πελατες την ημερα), τα βαριά αφροδίσια δεν κολλάνε τόσο ευκολα. Αν κολλουσαν τόσο ευκολα όλες οι κοπέλες θα είχαν AIDS. Παρολαυτα αυτό που κάνουν μερικοί είναι για πολυ ξυλο.
Βλέπω γνώρισες τον Dmtrxxx ?

Ίσως βέβαια να μην ήταν αυτός μιας και το κάνει πιο ύπουλα και μουλωχτα...
Αδερφε συναγωνιστή Αφυπνησμενε εδώ μέσα ο κάθε ένας μπορεί να γράφει οτι θελει, στη πραγματικοτητα παντως δε νομίζω να ισχυουν όλα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....ενημερωση κατοπιν εορτης....χθεσινη Απογευματινη....περιφερειακα...
Τροφωνιου 13....Ελενη και Ειρηνη......στο ποστο τους...
Ελλης 13.....Κατερινα και Αμφισσα....η Κατερινα πιο γλυκεια με συμπαθητικο προσωπο...εχουνε δοκιμαστει και οι δυο......
Φωκαιας και Αχαρνων....μια ψιλοσυμπαθητικη με τατουαζ στο μπουτι....ονομα δεν.....
Φωκαιας 27α....με το που ανοιξα την πορτα "σαλουν" κορασιδα τελειως αδιαφορη στα ορθια ειχε τουρλοκωλιαστει σε συναγωνιστη....αλλα ηταν τοσο αδιαφορη που εκανα μεταβολη κατευθειαν...."που πας μου λεει???εχουμε και 2 κοπελα"......
Φωκαιας 17α....το β...δεν θυμαμαι η Τζενη...εντυπωσιακη παρουσια.....ισως το μονο που ειχε 6-7 ατομα στο σαλονι.....μοντελο....δεν λεω αλλα δεν εκατσε κανενας.....η συμπαθητικη και ευγενικη υπηρεσια μου ειπε"που πας εσυ ρε Καυλιαρη."....χαχαχαχαχαχαα
Φιλιππιδου 11....ισογειο....μια συμπαθητικη μιλφαρα με τις βυζαρες εξω...γαμω τις βυζαρες...με εφτιαξε....φοραγε και ενα φορμακι λαχανι χρωματος που εκανε ομορφη αντιθεση με το μελαχροινο κορμι της...Σονια μου ειπε....με παροτρυνε να μπω να με φτιαξει με τις βυζαρες....σε καποια στιγμη το σκεφτηκα....αλλα εψαχνα σκληρες καταστασεις ...κατι σε μιλφογκραννι.....μολις εφευγα μου ειπε και εκεινη....."που πας ρε καυλιαρη???" 2 στα 2....μαλλον εχτες ειχα μια "αυρα"....χαχαχαχαχα
Καλυμνου 48 οροφος.....η Βαλερια...γκραννακι ...καποια στιγμη θα δοκιμαστει.....
Μαγνησιας 1...κλασσικα η Νταιανα.....γκραννακι......αλλα εχει δοκιμαστει 4-5 φορες.....
Αλκαμενους 113....μια μιλφογκραννι.....η Νικη...ψιλοκαλη ......
Περγαμου 27.....η Ειρηνη και μια αλλη που δεν κρατησα ονομα.....
Αλκαμενους 113....μια μιλφογκραννι....η Νανσυ...περασα....δεν.....με τιμωρησε ο Θεος γιατι δεν περασα με την Βυζαρου....παμε για αλλα....
Καλα να περνατε......
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Αστα,όσο παλιωνει και φολευει.Κοιταει την ξεπετα. Δηλαδή πριν είχε διάθεση αλλά ήταν άσχετη . Τώρα που παλιωνει και κάτι έμαθε κοιτάει να σε ξεπεταξει. Όχι πάντα αλλά θα δούμε. Πρέπει να λαμβάνουμε υπόψιν και τα ψυχολογικά της.

Τα στούντιο γίνονται καμμένο κίτρινο. Όποιος το χει πήγαινει εκεί μονο και μόνο για να μην γαμαει τη σαβουρα της Φολής και Εμεταξίου.
Σέ ευχαριστώ πολύ, συναγωνιστά...μάλλον μέ γλύτωσες από φόλα...καί στήν σελίδα της υπάρχουν μόνον πολύ κολακευτικά σχόλια...αλλά θά μού πής, γύρευε ποιός ή ποιοί τά γράφουν!! κάτι πού μού κινεί τίς υποψίες είναι ότι όχι μόνον γιά αυτήν, αλλά καί γιά κάποιες άλλες, τά σχετικά σχόλια είναι όχι μόνον εξόχως κολακευτικά, αλλά είναι καί λίγα, καί μέ διαφορά μόνον μερικών ημερών μεταξύ τους!!! καί λέω, τί διάολο, πρίν από αυτές τίς ημερομηνίες αλλά καί μετά, κανείς δέν πήγε μαζί τους γιά νά σχολιάση είτε θετικά είτε αρνητικά?!!!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Σέ ευχαριστώ πολύ, συναγωνιστά...μάλλον μέ γλύτωσες από φόλα...καί στήν σελίδα της υπάρχουν μόνον πολύ κολακευτικά σχόλια...αλλά θά μού πής, γύρευε ποιός ή ποιοί τά γράφουν!! κάτι πού μού κινεί τίς υποψίες είναι ότι όχι μόνον γιά αυτήν, αλλά καί γιά κάποιες άλλες, τά σχετικά σχόλια είναι όχι μόνον εξόχως κολακευτικά, αλλά είναι καί λίγα, καί μέ διαφορά μόνον μερικών ημερών μεταξύ τους!!! καί λέω, τί διάολο, πρίν από αυτές τίς ημερομηνίες αλλά καί μετά, κανείς δέν πήγε μαζί τους γιά νά σχολιάση είτε θετικά είτε αρνητικά?!!!
Αυτά τα γράφει μόνος του ο φιδέμπορας που έχει το σάιτ.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Tην Καλημερα Φιλε Jonny....να υποθεσω οτι λογο ταπεραμεντου μου το εβαλες....."Λατινος εραστης"χαχαχαχαχαχα......αγαπημενο τραγουδι της δικης μου εποχης.....να σε καλα Φιλε και καλα να περνας.....
 

Συνημμένα

  • 80596409_10218702684175840_4303402366956208128_n.jpg
    80596409_10218702684175840_4303402366956208128_n.jpg
    25,3 KB · Εμφανίσεις: 30

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες τα στουντιοντελα Λιοσίων και Σπύρου πατση... έκλεισαν... ;;;; ρωτάω γιατί δεν υπάρχουν ποια οι σελίδες τους
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Χθες κανοντας μια μεταμεσονυκτια τσαρκα κατεληξα οτι απλα το βραδι ειναι για να κανεις τον χαβαλε σου στα τσαρδια. Μετριες εως αδιαφορες στην φυλης, μπαζα στο μεταξι, απλα προγραμματα, τσατσαδες που βαριοντουσαν, τρελη ζεστη μεσα σε καποια τσαρδια. Ιδρωσα σαν να περπατουσα με καυσωνα την πιατσα με τις μαλακισμενες τσατσαδες που δεν βαζουν κλιματισμο εστω για λιγο. Απορω πως την παλευουν πολλοι μυστες και γαμανε σε τετοια τσαρδια. Ας κανουν καμια μεταγραφη απο τις αλλες βαρδιες και το βραδι γιατι ειμαστε και καποιοι που δεν μας σηκωνεται το πρωι.
Μύστη, καταλαβαίνω ότι έχει αρκετή σαπίλα στην 3η βάρδια αλλά μπορείς να βρεις διαμαντάκια
στο βούρκο. Αν και νομίζω ότι έχεις συνηθίσει στο ΑΚΑΠΟΤΟ πρόγραμμα που σου
έκανε το ''μαστιχωτό'' μωρό :smitten:, οπότε το απλό πρόγραμμα σου φαίνεται ανιαρό...:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom