Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (32 μέλη και 250 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Συγνώμη που σας διακόπτω από την κοκορομαχία ,

Αλλά η Νέλλυ δεν δουλεύει στο 71β ???
Μετακόμισε στο 67 τώρα ?

Ευχαριστούμε για την πληροφορία.

δεν υπαρχει αποκλειστικοτητα ρε φιλε,αφου τα ξερεις αυτα.

τον τελευταιο καιρο δουλευει σε συτα τα δυο κ στο μονης προδρομου κατω.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ελεύθερες επαγγελματίες είναι οι εργαζόμενες στα μπουρδέλα!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Έχω την εντύπωση ότι ο φίλτατος συναγωνιστής διακόρευσε την Κάτια, που όντως παίζει 67 & 71β και όχι την Νέλλυ.

Όπως και να έχει, πρέπει να τα έσκασε χοντρά για να λέει η γκόμενα ότι πληρώθηκε για 30' !

Μεγιά του και χαρά του.

Καλά να περνάμε, αυτό έχει σημασία!

:knockinb:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
...άντε να πω !!!

για Φυλής 66Δ

Χριστίνα

πολύ ωραίο ξανθό ή ξανθοβαμμένο (ίσως)

θα έσπαγα την ..."άποψη" μου

για να δοκιμάσω αυτό το μωρό, που δούλευε παλαιότερα στο Φυλής 109 ισόγειο  ;)
Mην κανεις το λαθος φιλε Farkeli!
Tην πηρα το απογευματακι κι ειναι πιο ξεπετα κι απο τις ξεπετες δυστυχως!
Καποια στιγμη θα ανεβασω και κριτικη
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Έχω την εντύπωση ότι ο φίλτατος συναγωνιστής διακόρευσε την Κάτια, που όντως παίζει 67 & 71β και όχι την Νέλλυ.

Όπως και να έχει, πρέπει να τα έσκασε χοντρά για να λέει η γκόμενα ότι πληρώθηκε για 30' !

Μεγιά του και χαρά του.

Καλά να περνάμε, αυτό έχει σημασία!

:knockinb:
Εγω την νελλυ εχω πετυχει παντως και στα 2....
Και 67 και 71.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα για να σας λυθει η απορια ηταν η νελλυ στο Φυλής 67 με ενα τατουαζ μεγαλο στη μεση και ενα μικρο στον ωμο.οσο για την νεαρα κατια απο τσεχια δεν δινει κωλο και με εκνευριζει γιατι κανει οτι περναει απο το χερι της για να εμποδισει την πληρη διεισδηση σε αντιθεση με την νελλυ που επιδιωκει την πληρη διεισδηση μεχρι τελικης πτωσεως.τωρα εαν αυτο λεγεται προμοταρισμα για καποιους ναι τοτε προμοταρω την χαρα καθε φυσιολογικου επιβητορα και αρσενικου γενικοτερα.αυτα τα ολιγα.Ξεχασα να σας πω οτι δουλευει τα πρωινα στο 67 για οσους πιστους ακολουθησουν.κατεμε η καλυτερη ωρα ειναι μεταξυ 11 και 13΄΄00 γιατι δεν εχει κοσμο.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
επισης θα ηθελα να προσθεσω οτι κατα καιρους σε πολλα απο τα σπιτια που πηγαινω βρισκω κοπελες φοβερα εντυπωσιακες τις οποιες δεν ξερω για ποιους λογους και ουτε με ενδιαφερει τις εξαφανιζουν στο δυημερο αντε τριημερο.ειναι λοιπον χαζο απο μερους μου να σχολιαζω συνερευσεις με κοπελες που και ο ιδιος δεν ξαναειδα.δυστυχως ενας σεβαστος αριθμος κοριτσιων καταναλαμβανουν μονιμες θεσεις σε πολλα μαγαζια.αρα ειναι απολυτως ευλογο να συνευρισκεσαι πιο συχνα με κοπελες που πλησιαζουν τα γουστα σου και φυσικα να σχολιαζεις και τις συγκεκριμενες εμπειριες.πιστευω οτι δεν θα ενδιεφερε κανεναν να σχολιαζει συνερευσεις με γκομενες εκτος φυλης και που στο κατω κατω της γραφης δεν προκειται να της δει κανεις.ετσι μερικοι να προσεχουν τα σχολια τους και να περιοριζονται στην αυτοκριτικη τους.δεν θα σας κουρασω αλλο καλο βραδυ σε ολους.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Mην κανεις το λαθος φιλε Farkeli!
Tην πηρα το απογευματακι κι ειναι πιο ξεπετα κι απο τις ξεπετες δυστυχως!
Καποια στιγμη θα ανεβασω και κριτικη

φίλε PIATSAS

άρα οι απόψεις μας θα μείνουν ίδιες για τις ξανθιές  ;)

Προσωπικά με έχει ξεγελάσει το πολλά υποσχόμενο χαμόγελο της στο σαλόνι και ο τουρλωτός-στρουμπουλός κώ(ο)λος της.
Ακολουθεί ίδια επικοινωνιακή τακτική όπως η Νικόλ από το επιπλοποιείο της Φωκαίας 25 ισόγειο που τώρα δουλεύει στο Φυλής 84 ισόγειο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΥΛΗΣ :dancing:

μεσημεριανή βάρδια, γύρω στις 14.30΄

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 134 ΥΠΟΓΕΙΟ[/size]
:pipa3:
Στεφανία συμπαθητικό και προκλητικό πρόσωπο με σκουλαρίκι στο δεξί φρύδι, ανοικτά ξανθιά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, σχετικά ψηλή, μάλλον αδύνατη με χαρακτηριστικές περιφέρειες, μικρά βυζιά και πεταχτό στρουμπουλό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 134 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:pipa2:
Μιχαέλα από Φωκαίας 17 όροφος, αποδεκτό πρόσωπο, ξανθιά μαλλιά με ποστίς μέχρι τις πλάτες, σχετικά ψηλή, λίγο γεματούλα, μέτρια βυζιά και αφράτο κώ(ο)λο με άσπρο διχτυωτό

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 134 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:cum:
Ντενίσα υπέροχο πρόσωπο με ανοικτά ξανθιά μαλλιά καρέ, αρκετά ψηλή, λεπτή με αναλογίες μοντέλου, μικρά στητά βυζιά και τουρλωτό χορευτικόι κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:pipa1:
Βικτώρια συμπαθητικό και προκλητικό πρόσωπο, μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, σχετικά ψηλή, λεπτή με μικρά βυζιά και μαζεμένο κώ(ο)λο τοποθετημένο μάλλον χαμηλά
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πάντως η Βικτώρια από [size=9pt]Φυλής 109 ισόγειο[/size] σε μεσημεριανή βάρδια είναι ένα πολύ ωραίο μικρό μελαχρινό πορνίδιο σε μοναδικά σφυροκοπήματα  :fuck2:

έχει δίκιο ο συνάδελφος Hot Scorpios  :thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
δεν υπαρχει αποκλειστικοτητα ρε φιλε,αφου τα ξερεις αυτα.

τον τελευταιο καιρο δουλευει σε συτα τα δυο κ στο μονης προδρομου κατω.

Μονής προδρόμου ημιυπόγειο,

δεν νομίζω ότι δουλεύει η Νέλλυ ..."μας"  ;)
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
μπραβο πιατσα για την κριτικη στην εμμυ
υπεροχη οντως
ευγε
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα  :)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Λόγω μεσημεριανής καύλας, κατηφόρισα στην γνώριμη Φυλής (μετά από μια μικρή στάση στην Οδο Κασσάνδρας).

Δεν επισκέφτηκα πολλά σπιτάκια, μιας που η καύλα μου ήταν σε προχωρημένη κατάσταση, αφού έκανα το λάθος να επισκεφτώ την Άννα Σέρβα &
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ούπσ, μαλακία, σόρρυ.

& Αντριάννα από Κασσάνδρας 3. Τι μ.......α ήταν αυτά?
Μα καλά, είναι δυνατόν να δούλευε η Άννα στην Διδύμου?  :cum:

Τέλος πάντων, πήγα στο 80 που ήταν το Χριστινάκι, ένα όμορφο Βουλγαρικό πόνι, που δεν δίνει έξτρα.

Μετά στο 65 πάνω που είναι ενα καλλίγραμμο πετίτ μελαχρινό νεανικό πορνίδιο, που δεν με έπεισε να μπω στα ενδότερα.

Στο 67 ήταν η Νέλλυ με τα ταττου, που δεν νομίζω να είναι η ίδια με την Νέλλυ της Εύας. Μίλαγε στο κινητό, οπότε δεν την είδα ορεξάτη.

Στο 71β, η Ναταλλί, ένα μελαμψό πορνίδιο που αν θυμάμαι καλά πρέπει να αποφεύγεται για λόγους σωματικής ακεραιότητας.

Και κατέληξα στο 69β όπου παίζει το γαλακτομπούρεκο Τάνια (μιλφέιγ δεν έχει γίνει ακόμα). Καθαρό, ώριμο, καλλίγραμμο, ζεστό , ξανθό πουτανάκι, που αν του φερθείς ωραία το εκτιμάει και ανταποδίδει. Για μένα, θα είναι μια στάνταρ λύση για τις πρωινές επιδρομές.

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ερώτηση:

Την Έλενα (Γερμανίδα) από Άγκυρας 1, την έχει πάρει κανείς?
Κανά σχόλιο παίζει?

Ευχαριστώ
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
κ ομως φαρκελι την εχω πετυχει.

Έχεις δίκιο  :thumbsup:

Να συμπληρώσω ότι η Σαπρίνα από Φυλής 71 ισόγειο, Φυλής 67 και Φυλής 59 ισόγειο την πέτυχα Κολωνού 30 όροφος
Καστανή με σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτό πρόσωπο με πρόστυχη (?) διάθεση, σχετικά ψηλή, αρκετά αδύνατη, σχετικά μικρά βυζιά και τσαχπινογαργαλιάρικο κώ(ο)λο

περίπου σαν την παρακάτω   :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom