Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (33 μέλη και 247 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Άντε να πω ότι ζητούμε ...

..."το ανεκπλήρωτο θέλω μας"  :grin: :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...να πούμε ότι

οι γυναίκες παίζουν

νικηφόρο παιγνίδι ???  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Καλημέρα. Η Σόνια από Αλκιβιάδους 16, ξέρει κανείς αν επέστρεψε?
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στα δρομάκια της Φυλής κατά της 20:30 το απόγευμα.Μέγα σκηνικό από πελάτη στο Φ84 το πάνω.Περιμένοντας να εμφανιστεί το καριολοπουτανάκι βγαίνει συναγωνιστής έξαλλος από το δωμάτιο απαιτώντας τα χρήματά του αλλιώς ισχυριζόταν ότι θα έφερνε την αστυνομία.Η τσατσά στην αρχή έκανε ότι δεν μασάει,ο συναγωνιστής επέμενε και της εξηγούσε ότι δεν τον άφηνε να την ακουμπήσει,δεν ανέβαινε από πάνω,δεν έβγαζε το εσώρουχο,δεν άλλαζε στάση μόνο πισωκολλητό,πίπα του δευτερολέπτου,κλπ ,Τότε άρχιζα να φωνάζω και εγώ γιατί μου ήρθε στο μυαλό αυτό ακριβώς που μου έκανε το άλλο καριολοπουτανάκι κάποια Ίρις στο Φωκαιας 25 στο όροφο και όταν διαμαρτυρήθηκα η τσατσά μου έκανε τον κινέζο και η πουτάνα γελούσε ειρωνικά.Τελικά ο συναγωνιστής πήρε πίσω τα λεφτά του γιατί κόσμος έμπαινε έβλεπε τι γινόταν και έφευγε και η τσατσα ενέδωσε.
Τελικά κατάθεση στο Φωκαιας 25 στον όροφο (ξεχνάω όνομα,παρ'λο που εχω συνευρεθεί αρκετές φορές με την κορασίδα).Petit μελαχρινό ρουμανάκι,ευγενικότατη,μαυρισμενη,αδύνατη με καλό βυζάκι δεκτική και σε δύσκολες στάσεις ΜΕΙΟΝ η άτεχνη και 'σκληρη' πίπα της λες και δεν είχε χείλια αλλά σμυριδόχαρτο,αφού της την είπα -όχι μόνο τα δόντια σου-.
Θα ήθελα να ρωτήσω τους πιό καλοδιαβασμένους στο Φ66 μια όπως είπατε ξανθοβαμμένη με καλό πατούρι και έντονα βαμμένα χείλια τι λέει στο δωμάτιο ? και το όνομα αυτής Χριστίνα ? Επίσης στο Φωκαιας 17 το πάνω εκέι που ήταν αυτή με το μαστίγιο ήταν χθές απογευματινή βάρδια μια καστανούλα,αρκετά αδύνατη,μικρό βυζί,μακρυ μαλλί νομίζω Λίζα την είπε η τσατσά ξέρετε τι λέει ?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Στο Φωκαίας 25 όροφο πρέπει να ήταν μια Τσέχα η Τερέζα. Με μικρό στήθος, αψεγάδιαστο σωμα,  μαυρισμένο, μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί, ευχάριστη παρουσία.

Στο Φυλής 66, η Χριστίνα, αν και μούναρος, κουνιέται πολύ ωραία στο κρεβάτι (απο πάνω), δεν κάνει πλέων έξτρα όπως είχα διαβάσει παλιότερα στο σαιτ.

Και λογικό είναι, αφού το 1/3 της Φυλής κάνει 69 και ακάποτα, υπάρχουν και μερικοί μ......ες που απο κώλο το βάζουν αμέσως νιμού (έλεος), τρόμαξε η κοπέλα.

Κρίμα, είναι για πολλά γλειφιτζούρια!

:kissass2:
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εδω και δυο ωρουλεσ νιωθω χωρισ παρεξηγηση το απολυτο αρσενικο .καταφερα φυσικα βεβαια με τη βοηθεια του πορτοφολιου μου να μαγαρησω τον πιο εκφυλο κωλο τησ φυλησ.περιμενετε φυσικα να ακουσετε το ονομα. φυσικα και το ονομα αυτησ νελλυ απο Φυλής 67 σημερα.νομιζα οτι μου εκανε πλακα οταν μου ειπε οτι με .... ευρω σου δινω τον κωλο μωρο μου .ηταν λιγο συναχωμενη και διατηρουσα επιφυλαξεισ για δυσαρεστεσ συνεπειεσ αλλα υπερισχυσε η καβλα μου για την υπεροχη σουφρα τησ.εμεινα περιπου μιση ωρα στο δωματιο και ενημερωσε την τσατσα οτι πληρωσα για μιση ωρα.ειναι η μονη φορα που ακουσα το πουτανακι να βγαζει αληθινεσ κραυγεσ μασ χτυπησε μεχρι και ο τσατσοσ την πορτα .χωρισ παρεξηγηση μπορω να πω οτι γκομενα το εχει μεσα τησ ,δεν με παρατηρησε ουτε ενα λεπτο παρα με προτρεπε για πιο δυνατο σφυροκοπημα.δεν θελω να σασ το κρυψω αλλα μιση ωρα πριν ειχα κανει επαληψη στο εργαλειο μου για περισοτερη δραση με ενα τζελ ξυλοκαινησ.προσοχη μετα το μισαωρο θελει καλο πλυσιμο γιατι η γκομενα θα μουδιασει στο στωμα.το μονο αρνητικο αλλα αναμενομενο με τετοιο σφυροκοπημα ηταν καποιεσ ακαθαρσιεσ που στολισαν το προφυλαχτικο.δεν εχω παραπονο με περιποιηθηκε με ολη τη σημασια τησ λεξησ.νιωθω τυχεροσ γιατι προλαβα πριν ξεκολιαστει στον πουτσο.δεν αναφερω χρηματα για ευνοιτουσ λογουσ.ζητω συγνωμη.αλλα εινα μεχρι να γινει η αρχη μετα ολα ειναι ευκολα.καλο βολι σε ολουσ.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Εδω και δυο ωρουλεσ νιωθω χωρισ παρεξηγηση το απολυτο αρσενικο .καταφερα φυσικα βεβαια με τη βοηθεια του πορτοφολιου μου να μαγαρησω τον πιο εκφυλο κωλο τησ φυλησ.περιμενετε φυσικα να ακουσετε το ονομα. φυσικα και το ονομα αυτησ νελλυ απο Φυλής 67 σημερα.νομιζα οτι μου εκανε πλακα οταν μου ειπε οτι με .... ευρω σου δινω τον κωλο μωρο μου .ηταν λιγο συναχωμενη και διατηρουσα επιφυλαξεισ για δυσαρεστεσ συνεπειεσ αλλα υπερισχυσε η καβλα μου για την υπεροχη σουφρα τησ.εμεινα περιπου μιση ωρα στο δωματιο και ενημερωσε την τσατσα οτι πληρωσα για μιση ωρα.ειναι η μονη φορα που ακουσα το πουτανακι να βγαζει αληθινεσ κραυγεσ μασ χτυπησε μεχρι και ο τσατσοσ την πορτα .χωρισ παρεξηγηση μπορω να πω οτι γκομενα το εχει μεσα τησ ,δεν με παρατηρησε ουτε ενα λεπτο παρα με προτρεπε για πιο δυνατο σφυροκοπημα.δεν θελω να σασ το κρυψω αλλα μιση ωρα πριν ειχα κανει επαληψη στο εργαλειο μου για περισοτερη δραση με ενα τζελ ξυλοκαινησ.προσοχη μετα το μισαωρο θελει καλο πλυσιμο γιατι η γκομενα θα μουδιασει στο στωμα.το μονο αρνητικο αλλα αναμενομενο με τετοιο σφυροκοπημα ηταν καποιεσ ακαθαρσιεσ που στολισαν το προφυλαχτικο.δεν εχω παραπονο με περιποιηθηκε με ολη τη σημασια τησ λεξησ.νιωθω τυχεροσ γιατι προλαβα πριν ξεκολιαστει στον πουτσο.δεν αναφερω χρηματα για ευνοιτουσ λογουσ.ζητω συγνωμη.αλλα εινα μεχρι να γινει η αρχη μετα ολα ειναι ευκολα.καλο βολι σε ολουσ.

ετσι!!!! απο τα 9 ποστ, τα 6 ειναι για την "Νελλυ" και τα αλλα 3 στο ιδιο Thread απλα δεν την αναφερουν.

προμοταρισμα και νταβαλερτ ρεεεεεεεεεεεεε :cheesy:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Εδω και δυο ωρουλεσ νιωθω χωρισ παρεξηγηση το απολυτο αρσενικο .καταφερα φυσικα βεβαια με τη βοηθεια του πορτοφολιου μου να μαγαρησω τον πιο εκφυλο κωλο τησ φυλησ.περιμενετε φυσικα να ακουσετε το ονομα. φυσικα και το ονομα αυτησ νελλυ απο Φυλής 67 σημερα.νομιζα οτι μου εκανε πλακα οταν μου ειπε οτι με .... ευρω σου δινω τον κωλο μωρο μου .ηταν λιγο συναχωμενη και διατηρουσα επιφυλαξεισ για δυσαρεστεσ συνεπειεσ αλλα υπερισχυσε η καβλα μου για την υπεροχη σουφρα τησ.εμεινα περιπου μιση ωρα στο δωματιο και ενημερωσε την τσατσα οτι πληρωσα για μιση ωρα.ειναι η μονη φορα που ακουσα το πουτανακι να βγαζει αληθινεσ κραυγεσ μασ χτυπησε μεχρι και ο τσατσοσ την πορτα .χωρισ παρεξηγηση μπορω να πω οτι γκομενα το εχει μεσα τησ ,δεν με παρατηρησε ουτε ενα λεπτο παρα με προτρεπε για πιο δυνατο σφυροκοπημα.δεν θελω να σασ το κρυψω αλλα μιση ωρα πριν ειχα κανει επαληψη στο εργαλειο μου για περισοτερη δραση με ενα τζελ ξυλοκαινησ.προσοχη μετα το μισαωρο θελει καλο πλυσιμο γιατι η γκομενα θα μουδιασει στο στωμα.το μονο αρνητικο αλλα αναμενομενο με τετοιο σφυροκοπημα ηταν καποιεσ ακαθαρσιεσ που στολισαν το προφυλαχτικο.δεν εχω παραπονο με περιποιηθηκε με ολη τη σημασια τησ λεξησ.νιωθω τυχεροσ γιατι προλαβα πριν ξεκολιαστει στον πουτσο.δεν αναφερω χρηματα για ευνοιτουσ λογουσ.ζητω συγνωμη.αλλα εινα μεχρι να γινει η αρχη μετα ολα ειναι ευκολα.καλο βολι σε ολουσ.

Μεγάλε μας καυλωσες
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
προσοχη καμια υπηρεσια δεν λεει για κωλο οπωσ καταλαβαινετε θελει τακτ για να παρετε το επιθυμητο.εγω την πρωτη φορα εφαγα πορτα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Μάλλον πρεπει να ειμαι κι εγω νταβας της νελλης  :o :o :rolleyes:


ακόρεστος, νομιζω πως εχεις καποια post παραπανω και οτι δεν εχουν γινει ολα μα ολα σε ενα thread και γυρω απο ενα ατομο ;)

η κοπελα μπορει να πλαθει και κουλουρια και να πλεκει την πρικα με τον κωλο της, και με γεια της. Αλλα ο αλλος να μιλαει ΜΟΝΟ για αυτην στο ελαχιστο που ειναι στο site δε σου κανει λιγο υποπτο? Ασε που καποιος πρεπει να του πει που ειναι το ς στα ελληνικα keyboards :cheesy:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ακόρεστος, νομιζω πως εχεις καποια post παραπανω και οτι δεν εχουν γινει ολα μα ολα σε ενα thread και γυρω απο ενα ατομο ;)

η κοπελα μπορει να πλαθει και κουλουρια και να πλεκει την πρικα με τον κωλο της, και με γεια της. Αλλα να ο αλλος να μιλαει ΜΟΝΟ για αυτην στο ελαχιστο που ειναι στο site δε σου κανει λιγο υποπτο? Ασε που καποιος πρεπει να του πει που ειναι το ς στα ελληνικα keyboards :cheesy:
Εντάξει μωρε πλακίτσα κανω εγω.Δεν ειπα πως θα με πει νταβα κανεις...
Απλως ηθελα να καταθεσω την αποψη μου,ότι το κοριτσι μεσ'το δωματιο με ενα εικοσαευρω μολις,ήταν απο τα καλυτερα μωρα που εχω παρει(σε εμφανιση και υπηρεσιες)εδω και πολυ καιρο...
Τωρα για τον ντρανεμα ελπιζω ότι δεν εχεις δικιο κι απλα εψαχνε ενα καλο μωρο να πιτσιλισει!!!
Όντως παντως δεν ειναι καλο να τις χρυσωνουμε κιολας!!Αλλά αμα την εκλεισε για μισαωρο ειναι ευνοητο ότι κατι παραπανω θα το δωσει...
Παντως και με το 20ευρω στα 15λεπτα+ δεν χαμπαριαζε απο βιασυνες οταν πηγα  ;) :pipa3: :rockon:
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
κυριε απιστε θωμα σε καμια περιπτωση δεν θα παροτρινα ειδικα εσενα να παρεις την νελλυ απο πισω γιατι καημενε μου μαλλον εσενα θα ξεπαρθενιαζε.ειμαι πλεον σιγουρος πλεον πως ανηκεις στην κατηγορια των περαστικων ,σε καταλαβαινω απολυτα μην κανεις ομως το λαθος και κριτικαρες με ηλιθιο τροπο τα γουστα και τις προτιμησεις των αλλων.οταν θα νιωθεις την αναγκη να το κανεις να κοιτιεσαι στον καθρεπτη.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
κυριε απιστε θωμα σε καμια περιπτωση δεν θα παροτρινα ειδικα εσενα να παρεις την νελλυ απο πισω γιατι καημενε μου μαλλον εσενα θα ξεπαρθενιαζε.ειμαι πλεον σιγουρος πλεον πως ανηκεις στην κατηγορια των περαστικων ,σε καταλαβαινω απολυτα μην κανεις ομως το λαθος και κριτικαρες με ηλιθιο τροπο τα γουστα και τις προτιμησεις των αλλων.οταν θα νιωθεις την αναγκη να το κανεις να κοιτιεσαι στον καθρεπτη.

1000 συγγνωμη ρε 'συ, και για να δεις ποσο εχω πραγματικα λυπηθει, δε θα περασω απο το μπουρδελο σου την επομενη φορα που θα ρθω γιατι θα ξερω πως θα με περιμενεις παρεα με την τσατσα για να μου ριξετε πορτα  :2funny: :2funny: :2funny:

αντε τωρα πισω να προμοταρεις ξανα την νελλυ νταβα του πληκτορλογιου γιατι σε κανω να μιλας για ασχετα με αυτην θεματα και σου σπαω το σερι  :s&m_1:
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
αγαμητος θα μεινεις γιατι ολα τα μπουρδελα δικα μου ειναι.τωρα σκεφτομαι να ανοιξω και κοντα στο σπιτι σου.πες μου περιοχη και ολα  αστα σε μενα.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
γραψε και ενα νελλυ ετσι ασχετο καπου στο μηνυμα σου γιατι μπορει να χαλαστει και να μη σου δωσει ξανα για απροσδιοριστη τιμη κωλο και μετα πως θα νιοσεις ενα απολυτο αρσενικο που καταφερες να γαμισοπρομοταρεις μια τανα  :zfuck:

πες:

"αγαμητος θα μεινεις γιατι ολα τα μπουρδελα δικα μου ειναι.τωρα σκεφτομαι να ανοιξω και κοντα στο σπιτι σου.πες μου περιοχη και ολα  αστα σε μενα. νελλυ."

:2funny:
 

Επισκέπτης
DPANEMA, η Νέλλυ κάνει ελεύθερο στοματικό στα 20 ευρώ πλέον;.Απ'ότι είχες πει.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Συγνώμη που σας διακόπτω από την κοκορομαχία ,

Αλλά η Νέλλυ δεν δουλεύει στο 71β ???
Μετακόμισε στο 67 τώρα ?

Ευχαριστούμε για την πληροφορία.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom