Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (33 μέλη και 229 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Αλλη μια πανχρησιμη ανάρτηση . Πρέπει να είσαι κλώνος της διοίκησης και σ αφήνουν εδώ μέσα . 9 κόμμα εννιά ποστ που κάνεις είναι εντελώς άχρηστα. Καλά 5λεπτα γαμησια εξωγαμίκε. Χαχ
σου εχω κανει μεγαλη ζημια βορδελοναυαγε ροβινσωνα εεε?
:bigdick: ΚΑΥΛΑ ΕΙΣΑΙ :rose:❤️:sopase:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456
Μύστες τι ώρα έχει αλλαγή το ρόστερ πέριξ της Φώκαιας ;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πάντως αν κλείσουν πάλι τα βορδελα το φθινόπωρο δεν πρόκειται να πω τίποτα τι έχει και που έχει όπως την προηγούμενη φορά.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πείρα μια μέρα την Άντζελα φυλής 86 πανό.αυτη η κοπέλα προ καραντίνας μου άρεσε.τορα μου φάνηκε γιφτακι.μονο τα βιζια αξίζουν.οπος και η ντζενη από Φώκαιας 17.ψιλη νταρντανα αλλά γύφτισσα.τινω να πιστεύω πος είμαι ρατσιστής.θελω να είναι άσπρη η γυναίκα
Τώρα χοντρυνε και πατσαβουρεψε. Μια απ' τα ίδια. Την πήρα μια φορά μετά το άνοιγμα και δεν ξαναπήγα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Θολωμένος από κάβλα και επηρεάσμενος από τις ''ρομαντικές'' αναφορές στις προηγούμενες σελίδες, κατευθύνθηκα σήμερα το πρωί στα βρωμερά σοκάκια της ηδονής και του πάθους.
Στο μετρό κόντεψα να πάθω έμφραγμα με όλες τις τσουλάρες που τα πετάνε όλα έξω φόρα παρτίδα, επέδειξα άσυλληπτο αυτοέλεγχο και με το ζόρι συγκρατήθηκα και δεν άρχισα να την παίζω μέσα στο βαγόνι.
Μέχρι να φτάσω Σύνταγμα, να αλλάξω και να πάρω τη γραμμή προς Ανθούπολη ώστε να κατέβω Μεταξουργείο, τα είχα δει όλα.

Πήγα καρφωτός στην Ιωαννίνων. Στο 3αρι του ισογείου είχε την Αναστασία, μιλφ με μακρύ μαύρο μαλλί, πεσμένο στήθος και πλαδαρό σώμα. Στο 3αρι του ορόφου τα μουνόπανα δεν μου άνοιξαν, δεν γούσταραν τη φάτσα μου μάλλον. Στο 5αρι είχε την Άννα, ένα ώριμο, ξανθό, σοβιετικό σκυλί του πολέμου με τατουάζ στο μπράτσο και ζουμερές βυζάρες.

Δεν θα αποκαλύψω με ποια από τις δύο πέρασα, όμως δεν πήρα αυτό που ήθελα. Ενώ άρχισα τη δική μου ύπουλη τεχνική (φιλάκια και γλειψήματα στο μουνάκι και αισθησιακό τρίψιμο των γεννητικών οργάνων μέχρι να μπει από μόνο του), έφαγα ''πόρτα'' και με ρώταγε σε σπαστά ελληνικά αν είμαι τρελός. Έφαγα τέτοιο ξενέρωμα που με το ζόρι έχυσα μέσα στο βρωμολάτεξ, σκεπτόμενος μόνο και μόνο το εικοσαράκι το οποίο έδωσα.
Σαν ΜΑΛΑΚΑΣ ήπια 5 λίτρα φάντα και με έπιασε κατούρημα όλη την ημέρα και στο τέλος δεν πέτυχα το στόχο μου. Πήγε να με πατήσει και το γαμωτρένο που βρίσκεται εκεί κοντά.
Αν δεν βαριόμουν τόσο, θα έψαχνα αυτόν που ανέφερε την Ιωαννίνων πριν λίγες σελίδες και θα του κατέβαζα Παναγίες στα π.μ. για την ταλαιπωρία την οποία με υπέβαλε και το χαμένο μπλε παράβολο.

Υ.Γ. Κριτική δεν γράφω, διότι μου τις λογοκρίνουν και δεν τις ανεβάζουν.
Φαίνεται δεν γνωρίζεις την παροιμία που λέει 'όπου ακούς πολλά γαμήσια,κράτα μικρό καλάθι'.
 

Alexandros_!

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
78
Πόντοι
0
Κολωνού 27Α
Σάντρα(βυζί σιλικόνη και σιδεράκια τα οποία νομίζω μετά έβγαλε αλλά ωραίο πρόσωπο και σώμα πολύ just ότι έπρεπε από θέμα καμπύλες και είχε και tattoos.

Κοντούλα λατινοκωλάρα απίστευτη αντεχε τα πάντα σε απλό πρόγραμμα με 15 είχε σταματήσει προ καραντίνας γιατί είχε πεθάνει κάποιος δικός της. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ αν επέστρεψε ή που δουλεύει;

Και ακόμη μια η Καρολίνα εργαζόταν επίσης στο Κολωνού 27Α μαυρούλα σώμα μοντελέ χωρίς υπερβολή φάτσα μέτρια αλλά φοβερό απίστευτο σεξ με απλό πρόγραμμα στα 15. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ τι απέγινε και αυτή;
:think:
Ρωτάω επειδή βλέπω από συναγωνιστές ότι στο συγκεκριμένο πλέον εργάζονται άλλες κοπέλες την ίδια βάρδια 3η βραδινή.
Και σορρυ και για το πρήξιμο.:hi:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μετά από αναφορά κάποιου μπήκα να ρίξω μια ματιά στους δίπλα, στο σάιτ που βγήκε απ' το βορδελοντούλαπο της ιστορίας.

Διάβασα λίγο ,αυτά που σας σούρνουν βγάζουν πολύ γέλιο.

Αλλά οι ενημερώσεις είναι τηλεγραφικές,για το μπούτσο . Δηλαδή πρέπει να τις ξέρεις ήδη τις εκδιδόμενες.

Στα συν κάποιες φωτό από εκδιδόμενες στα βορδελα που σε γλιτώνουν να τρέχεις τζάμπα.

Η διοίκηση του σαιτ πρέπει να διαθέτει ακόμα dial up μόντεμ. Για αυτό έχουν τέτοιο σάιτ. Δεν έχουν έρθει σε επαφή ακομα με τον έξω κόσμο που έχει Dsl.


Και υπέπεσαν και στο αμάρτημα της ματαιοδοξίας . Κατάκρινουν τον εδώ βόθρο μην βλέποντας τον δικό τους. Μαζί με την ενημέρωση απλώνουν και σεντόνι όπου κοροϊδεύουν τους εδώ και τα σχετικά.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Αγαπητέ συναγωνιστή μας τιμά η ενημέρωση σου .
Θυμήθηκα λοιπόν στο Φυλής κ Φυλής (έτσι το λέγαμε τότε) στο αδιέξοδο στο πρώτο σπιτάκι , όχι το πίσω που λέει 104 ,μια καστανή θεά με μαλλί μακρύ ίσιο που μας θύμιζε Μόνικα Μπελούτσι .
Το χαρακτηριστικό της ήταν το στρογγυλό τατουάζ δεξιά (της) του αφαλού , πιθανότατα για να καλύψει ένα μικρό σημάδι .
Μιλάμε για ομορφιά αγγελικού πλασματος !
Χαμογελαστή πρόθυμη , ειδικά με προσεγμένους στην υγιεινή τους έκανε ακα πίπα.
Τι ακα δλδ που με το που ακουμπούσαν τα μακριά μαλλιά της στην κοιλιακή χώρα και με το βλέμμα της έχυνες σε ελάχιστο χρόνο εάν δεν την σταματούσες.
Κορμάρα , δέρμα μωρού με αμυγδαλωτα μάτια .
ΈΡΩΤΑΣ πολλών τότε .
Μιλάω για αρχές 90 περίπου.
Αν κάποιος παλιός μπορεί να θυμηθεί αυτό το πλάσμα να μου το πει .
Επίσης το κορίτσι αυτό ήταν κωφάλαλο , πράγμα που έκανε μεγάλη αίσθηση για το νεαρό της ηλικίας της και για το ότι δούλευε εκεί.
Δεν κάθισε πολύ . Μετά την χάσαμε προς μεγάλη μας απογοήτευση .
Στο πίσω δε το 104 θυμάμαι πως ήταν το πρώτο που είχε βάλει πινακίδα στην έσω πόρτα ONLY GREEKS ? τότε.

Καλη συνέχεια σε όλους και προσοχή στην υγεία μας .
Θυμάμαι εκει ότι ήταν μια κοπέλα κωφάλαλη που έμοιαζε αρκετά στην πορνοστάρ Sara Jay με μεγάλο στήθος..όχι πολύ όμορφη στο πρόσωπο!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Μετά από αναφορά κάποιου μπήκα να ρίξω μια ματιά στους δίπλα, στο σάιτ που βγήκε απ' το βορδελοντούλαπο της ιστορίας.

Διάβασα λίγο ,αυτά που σας σούρνουν βγάζουν πολύ γέλιο.

Αλλά οι ενημερώσεις είναι τηλεγραφικές,για το μπούτσο . Δηλαδή πρέπει να τις ξέρεις ήδη τις εκδιδόμενες.

Στα συν κάποιες φωτό από εκδιδόμενες στα βορδελα που σε γλιτώνουν να τρέχεις τζάμπα.

Η διοίκηση του σαιτ πρέπει να διαθέτει ακόμα dial up μόντεμ. Για αυτό έχουν τέτοιο σάιτ. Δεν έχουν έρθει σε επαφή ακομα με τον έξω κόσμο που έχει Dsl.


Και υπέπεσαν και στο αμάρτημα της ματαιοδοξίας . Κατάκρινουν τον εδώ βόθρο μην βλέποντας τον δικό τους. Μαζί με την ενημέρωση απλώνουν και σεντόνι όπου κοροϊδεύουν τους εδώ και τα σχετικά.
Ποιο είναι αυτό το σάιτ πως λέγεται;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Μετά από αναφορά κάποιου μπήκα να ρίξω μια ματιά στους δίπλα, στο σάιτ που βγήκε απ' το βορδελοντούλαπο της ιστορίας.

Διάβασα λίγο ,αυτά που σας σούρνουν βγάζουν πολύ γέλιο.

Αλλά οι ενημερώσεις είναι τηλεγραφικές,για το μπούτσο . Δηλαδή πρέπει να τις ξέρεις ήδη τις εκδιδόμενες.

Στα συν κάποιες φωτό από εκδιδόμενες στα βορδελα που σε γλιτώνουν να τρέχεις τζάμπα.

Η διοίκηση του σαιτ πρέπει να διαθέτει ακόμα dial up μόντεμ. Για αυτό έχουν τέτοιο σάιτ. Δεν έχουν έρθει σε επαφή ακομα με τον έξω κόσμο που έχει Dsl.


Και υπέπεσαν και στο αμάρτημα της ματαιοδοξίας . Κατάκρινουν τον εδώ βόθρο μην βλέποντας τον δικό τους. Μαζί με την ενημέρωση απλώνουν και σεντόνι όπου κοροϊδεύουν τους εδώ και τα σχετικά.
Δεν υπάρχει καλύτερο σάιτ από το δικό μας σε πολλά θέματα !! Και σε οργάνωση και σε σχεδιασμό !!Λογικο να έχει πέσει πολύ ζήλια !!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
ποιο είναι το άλλο site? το ιερόδουλες?
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.042
Πόντοι
1.651
Θυμάμαι εκει ότι ήταν μια κοπέλα κωφάλαλη που έμοιαζε αρκετά στην πορνοστάρ Sara Jay με μεγάλο στήθος..όχι πολύ όμορφη στο πρόσωπο!
Ήταν πολύ όμορφη . Σίγουρα !
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
111
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
361
Ρε μάγκες αυτή η αλιόνα που την λέτε βασίλισσά της πίπας πόσο χρονών είναι. Νομίζω είχα πάει πριν κάτι χρόνια την είδα και τρόμαξα γιατί μου έμοιαζε για 50+. Δεν θυμάμαι καλά? Γιατί βλέπω όλοι γράφουν διθύραμβους για την πάρτη της αλλά εγώ όσο καλή και να είναι άμα είναι γιαγιά δεν το έχω . ( γιαγιά = πάνω από 40 τις περισσότερες περιπτώσεις. Υπάρχουν ενίοτέ πηδήσιμες 40αρες+ αλλά εξερετικά σπάνιες για εμένα)
 

König

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
Απογευματινή βάρδια υπάρχει κάποιο κορίτσι με πρωκτικό και καλές υπηρεσίες εκτός από μπαρμπορα ;
Ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom