Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (31 μέλη και 274 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Παρασιου 36 κλειστό.

Πιπινου 118 Μαρίνα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 27 Ειρήνη γκιλφ με ξανθό πλατινε κοντό μαλλί, παχουλη με 2.5αρι βυζι και Ελένη ξανθοκαστανη νταρντανοπαχουλη μιλφ με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά νταρντανα γκιλφ με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά μιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ρεμουνδου 21α, 21 & 20 κλειστά.

Περγάμου 1 ισόγειο Μαίρη ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά.αυτη η Πάολα η καριολα,το μοντελακι με το σφηκτα οπίσθια το αψεγάδιαστο κορμάκι και τα τρελοκοτσιδακια της,που είναι λατιναδικα γαμιεται καλά?,την έχει δοκιμάσει κανείς πουτσαρας?
Όλες γαμιούνται καλά όταν τις γουστάρεις και σε γουστάρουν!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live

Φυλής 105 Ντιανα, που είδα πριν 1.5 ώρα στο αδελφό Μαραθωνος 59α.

Φυλής 105 νέο στα αριστερά Τίνα καστανή παχουλη μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά, άνοιξε πάλι και αυτό και δουλεύει η Κασσάνδρα ξανθιά κοπέλα με ραστα μαλλί, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456
Σιναντηση σήμερα με Μηχαελα Φώκαιας 17.
Οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται.ειχα καιρό να την συναντήσω.ενταξι γυναικάρα τη να πω . βυζάρες κολάρα τσιμπουκαρα.κι αυτό το στισημο στα τέσσερα μπροστά στον καθρέφτη.
Εχισα ατελιοτα
Η καλύτερη αυτή τη στιγμή στο 20ρικο μόνιμο στανταρακι
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Πήγα καβλομένος σήμερα λιωσίων καθώς εχθές δεν είχα γαμήσει. Πρόγραμμα έλεγε Λάνα και Ιωάννα για το 73α και μου μπήκαν ιδέες μήπως η Λάνα είναι η παλία απο Πιπίνου. Τι σκατά γιατί δεν ανεβάζουν στο σαιτ pics... Ξέρει κανείς αν ισχύει ή καμία σχέση? Τεσπά πήγα 5 περίμενα στο σαλόνι μέχρι της +10 έρχεται η τσατσά μου λέει "Έχω 2 κοπέλες η μία έρχετε σε 2 λεπτά, ετοιμάζετε, η άλλη είναι στον δρόμο" +20 ήρθε η Ιωάννα. Απλό πρόγραμμα. Πολύ , πολύ πιο πάνω απο τον μέσω όρο θέμα εμφάνισης αλλά το φολόμετρο μου χτύπησε κόκκινο. Πέρασα μια βόλτα απο Βέργας σε όλα τα μπουρδέλα. Δεν κράτησα κανένα όνομα γιατί όλες ήταν γιαγίαδες απο 50 και πάνω... Παναγία μου. Είδα και την Μπάρμπορα η αλήθεια είναι ότι πηδίετε για την ηλικία της αλλά και πάλυ... Ίσως άμα δεν είχε δωμάτια να περναγα πάνω στην κάβλα αλλά δεν νομίζω να ξαναπάω. Σημαντικές οι υπηρεσίες που προσφέρει η κάθε κοπέλα αλλά για εμένα είναι ακόμα πιο σιμαντηκό να είναι κάτω απο 30. ( Καλά χέστηκα για την ηλικία άμα η άλλη είναι μούναρος πχ Εβελίνα αλλά πόσες πάνω απο τα 30 είναι έτσι) Τέσπα με τις αναμονές - Μπάρμπορα είχε δωμάτιο όταν μπήκα και περιμένα σχεδόν 20 λεπτά + πήγα 2 φορές ξανά στο 73α μπας και ήρθε η Λάνα αλλά δεν - είχε πάει 6:15 και ήμουνα εκεί απο τις 5 νταν. Είχα ιδρώσει κιόλας ήθελα ντουζ αλλιώς δεν. Πάω βόλτα απο το πιπινού ΠΑΛΙ τα ίδια σκατά. Θα ρίχνω κράξιμο μέχρι να σβήσει ο ήλιος με τις μαλακίες που βλέπω. 2 κοπέλες και οι 2 βγήκαν φουλ ντυμένες έξω και μόλις πάω να φύγω μου λέει η τσατσά ότι η Μαρία κάνει και ελεύθερο για +10 ευρο. ΟΥ ΡΕ. Έχω πάει 3 φόρες απο όταν γύρησα πελάτης ουτε δείγμα. Νομίζω μόνο μία φορά είχαν δωμάτιο. Εκεί η να βάλουν μυαλό ή να κλήσει το μπουρδέλο. Τεσπά είχε περάσει 1μιση ώρα σχεδόν και για το γαμώτο και μόνο δεν ήθελα να φύγω άχυστος πείγα με την Ιωάννα στο 73α. Η λάνα δεν ήρθε ποτέ τελικά. Ήταν τόσο φόλα όσο περίμενα. 0 προκαταρκτικά, περασμά σε πεσμένη τσου, κακό τσιμπούκι, 0 γλιφομούνι πεταγότανε συνέχια λες και η γλώσσα μου ήταν τρυπάνη που έκανε εσκαφή για πετρέλαιο και δεν ήθελε φιλάκια,χαδάκια πουθενά. Δεν γουστάρει ΚΑΘΟΛΟΥ αυτό που κάνει και τσαντίζετε και έυκολα. Παρόλαυτα ήμουνα φορτωμένος και όταν γύρισε σε ντόγκι την έστεισα καλά και έριξα καλό γαμήση. Μπορεί να είναι κομωδίνο αλλά έχει σωματαρα οπώτε έχυσα ωραία.
Η Λανα ειναι η παλια απο Πιπινου
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
112
Κριτικές
2
Like
770
Πόντοι
361
Η Λανα ειναι η παλια απο Πιπινου
<3 <3 <3 <3

Γαμωωωωωωω.... ακόμα κάβλες έχω κρίμα που δεν δουλεύει σήμερα. Θα παρακολουθώ πρόγραμμα και θα πάω με την πρώτη ευκερία. Ευχαριστώ
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Ρε μάγκες αυτή η αλιόνα που την λέτε βασίλισσά της πίπας πόσο χρονών είναι. Νομίζω είχα πάει πριν κάτι χρόνια την είδα και τρόμαξα γιατί μου έμοιαζε για 50+. Δεν θυμάμαι καλά? Γιατί βλέπω όλοι γράφουν διθύραμβους για την πάρτη της αλλά εγώ όσο καλή και να είναι άμα είναι γιαγιά δεν το έχω . ( γιαγιά = πάνω από 40 τις περισσότερες περιπτώσεις. Υπάρχουν ενίοτέ πηδήσιμες 40αρες+ αλλά εξερετικά σπάνιες για εμένα)

Πλέον δεν είναι τόσο καλή.......άσε που μιλάει ασταμάτητα.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456
<3 <3 <3 <3

Γαμωωωωωωω.... ακόμα κάβλες έχω κρίμα που δεν δουλεύει σήμερα. Θα παρακολουθώ πρόγραμμα και θα πάω με την πρώτη ευκερία. Ευχαριστώ
Τόσο καλή είναι??τι υπηρεσίες κάνει δλδ?καλό μιλφακι εμφανισιακά πάντως απ' ότι θυμάμαι αξιαγαμητο
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
112
Κριτικές
2
Like
770
Πόντοι
361
Τόσο καλή είναι??τι υπηρεσίες κάνει δλδ?καλό μιλφακι εμφανισιακά πάντως απ' ότι θυμάμαι αξιαγαμητο
Ε δεν ξέρω να σου πω τώρα πια... Τα πράγματα έχουν αλλάξει πολύ. Όλα τα κορίτσια απο Πιπίνου 118 παλία ήταν απίστευτα και επιδί ήμουν και τακτικός πελάτης πέρναγα πολύ καλά μαζί τους και δεν με ενοχλούσε και με την ώρα η τσατσά. Και με την βίκυ που δουλεύει στο Κωλονού 32 έκανα παλία τρελά γαμήσια αλλά τώρα πια είναι μούφα. Θα δούμε. Πρώτα απο όλα πάω για την νοσταλγία :P


Πείρα και τηλέφωνο σε αυτά που έχουν στο σαιτ και στα 2 αλλά έχουν φραγή εισερχομένων... 0 λογική. Βάζουν τηλέφωνο επικοινωνίας αλλά δεν μπορείς να πάρεις. :jerking::jerking::jerking:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
<3 <3 <3 <3

Γαμωωωωωωω.... ακόμα κάβλες έχω κρίμα που δεν δουλεύει σήμερα. Θα παρακολουθώ πρόγραμμα και θα πάω με την πρώτη ευκερία. Ευχαριστώ
Το πρόγραμμα λέει ότι η Λάνα είναι τώρα εκεί!
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
112
Κριτικές
2
Like
770
Πόντοι
361
Το πρόγραμμα λέει ότι η Λάνα είναι τώρα εκεί!
Ναι φίλε άμα διαβάσεις προιγούμενη σελίδα πήγα ίδι σήμερα και πέρασα με την Ιωάννα κατα της 6μιση or something και η τσατσά μου είπε ότι η Λάνα είναι αδιάθετη και δεν θα πάει σήμερα. Ήθελα να πάρω τηλέφωνο μπας και άλλαξε τίποτα αλλά έχουν φραγή εισερχομένων...
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
( γιαγιά = πάνω από 40 τις περισσότερες περιπτώσεις. Υπάρχουν ενίοτέ πηδήσιμες 40αρες+ αλλά εξερετικά σπάνιες για εμένα)
Έτσι μπράβο γιαγιάδες είναι οι 40ρες γιατί κάποιοι εδώ μέσα τις λένε μιλφ και τις μιλφ κοριτσάκια.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
έτσι γίνεται πάντα, αν πας όμως στη σελίδα Μπουρδελα που έχει μόνο κριτικές για μπουρδελα θα είναι πάνω
έχεις δίκηο, συνήθως κοιτάω την πρώτη σελίδα και τα σχόλια στις κριτικές, πρέπει να αλλάξω συνήθειες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Χτες πέρασα από φυλής. Πολύ νεκρά στα σπιτάκια και μόνο πακιστανια. Από ότι κτλβ οι κοπελες δουλεύουν μόνες τους και διπλό βάρδιες. Επίσης από ότι κτλβ όλες δίνουν τηλέφωνα και ψάχνουν να βρουν κανέναν. Έχει τύχει σε κανέναν; επίσης ας ανέβει από φυλής κάποια ενημέρωση γιατί βαριέμαι και έχω καυλες. Και ας προτείνει κάποιος κάποια καλή
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
τελικά η Ντιανα Βουλγαρα με την κωλαρα απο διδυμου δεν εμφανιστηκε ε? :/
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Το Virginia Benakis ειναι του 10ρικου η 20ρικου?
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Καλημέρες, έχω όρεξη για ένα πρωινό σκληρό mouthfuck. Καμία πρόταση ;;
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
τελικά η Ντιανα Βουλγαρα με την κωλαρα απο διδυμου δεν εμφανιστηκε ε? :/
Πήγαινε στο Διδύμου 18 έξω κάθεται ένας φίλος της με μακριά σγουρά μαλλιά και ρώτησε τον. Είχα πάει πριν αρκετό καιρό και μού είπε θέλει να έρθει αλλά δεν ξέρει πότε. Εγώ τώρα είμαι διακοπές πήγαινε ρωτά και ενημέρωσε τι σου είπε
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
370
Κριτικές
13
Like
1.757
Πόντοι
431
Βέργας 7 σήμερα, γνωρίζουμε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom