Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (7 μέλη και 85 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα απο τον κύριο γκρινιάρη ... Θυμάμαι παλία που έγραφα στο φόρουμ όλα τα καλά περίεργα που μου τύχεναν ήταν ενας χχχweed something που με έκραζε και μου έλεγε ότι όλα τα περίεργα σε εμένα συμβαίνουν. Τώρα μόνο αρνητικά έχω να πώ ... Έχω χαλάσει 200 ευρο σε 3 μέρες και απο αυτά το 1 εικοσάρικο max value τα 2 ήταν μέτρια γαμήσια και όλα τα άλλα πεταμένα λεφτά... Δίαβασα καλές κρητικές για το δυδύμου 27 είχα προσπαθήσει να πάω τις 2 προιγούμενες μέρες αλλά όπως έκανα δεξία απο φυλής ο δρόμος ήταν κατελημένος απο πρεζάκια... 2 φορες αυτό. Φοβήθηκα και έκανα μεταβολή. Σήμερα έκανα τον κύκλο και τελικά πήγα. Και όπως μπήκα, βγήκα κιολάς. Είχε 2 γιαγίαδες μέσα το τσαρδί ουτε τσάμπα δεν τις πήδαγα πόσο μάλλον να πληρώσω κιολας αν έιναι δυνατον.... Αφου δεν βρήκα κάτι καλό θυμήθηκα μια κριτική που είχα διαβάσει στο φόρουμ για στουρνάρη 29 το μασατζίδικο. Είχα πάει 2 φορες στο παρελθόν και ήταν πεταμένα λεφτά αλλά η κριτική έλεγε για γλωσσόφιλα, ελευθερο στοματικό, 69 και θεικά γαμήσια και λεω δεν γαμίετε πάω. Μου λέει η υπεύθηνη 60 ευρο 30 λεπτα 80 1 ώρα. Οκ? ΟΚ λέω. Μην τα πολυλογώ 35 λεπτά κάτσαμε μαζί με το μασαζ απλό πρόγραμμα μόνο (ουτε καν 69)... Πάω να φύγω τι χρωστάω λέω. 100 ευρο μου λεει. ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Τι 100 ευρο ρε? Πέρασα τα 30 λεπτά το είχα ψιλιαστεί οτι θα φύγει το έξτρα 20ρακι άκλαφτο. Τα άλλα 20? Μου λέει ότι πείρα πρόγραμμα με λάδι και το λάδι το χρεώνουν 20 ευρο εχτρα.... Τρελάθηκα. Μου το είπες της λέω? Πως πας να με χρεώσεις για κάτι που δεν με έχεις ενημερώσει? Μου λέει νόμιζα ότι σου το έιπε η υπεύθηνη. Πείγενε μίλα μαζί της λέω εμένα μου είπε μια φράση μόνο. 60 ευρο 30 λεπτά 80 μια ώρα. Δεν σου δίνω 100. Δεν με ενημέρωσε κανείς αυτό το πράγμα είναι κλεψιά. 5 λεπτά μου έλεγε ότι επειδή είναι καινούργια και νόμιζε ότι με είχαν ενημερώσει πρέπει να πληρώσω. Εγώ εκεί δεν την πλήρωνα. Στο τέλος μου λέει καλά δωσε 80.... :) :) Μου έκανε και χάρη μωρέ η γλυκούλα.... σίγα μην πληρώσω 100 ευρο για 30 λεπτά απλό πρόγραμμα wtf. Στην Πράγα 100 ευρο είναι 1 ωρα με 20χρονη , 2 εκτονώσεις, ελεύθερο και γλωσσόφιλα.

Η μόνη μου ελπίδα προς το παρων είναι το αχαρνών 85. Αμα είναι και αυτό μούφα μόνο κλάμα.
PS> Δεν ξαναγκρινιάζω για φόλες και τετία γιατί απο ότι φαίνετε η εξέρεση έγινε ο κανόνας. Άμα μου τύχει τίποτα καλό ώμος θα φροντίσω να ενημερώσω

Edit: Ήταν 2 πακιστανοί έξω απο το διδυμου και είχαν 2 κοκόρια δεμένα. Το ένα το σφάξανε μπροστά μου σε ένα δεντράκι στάζανε το αίμα.... Ρε πάμε καλά?
Αρχηγέ πιο καλά θα πέρναγες Μεταξουργείο, πίστεψέ με και με αλώβητη-άφθαρτη-άθραυστη-ανέγγιχτη-αναίμακτη ΤΣΕΠΗ..Να' σαι καλά..!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έχουμε πιει κάτι Βόρδελε...?? Όχι και ανήλικη είπαμε..
Ήπια κάτι μπύρες. Μόλις.
Αλλά δεν χρειάζεται να πιω τίποτα εγώ. Είμαι από φυσικού μου σάικο. Αλλά δεν το αποκλείω να είναι ανήλικη. Το χω ξαναδεί το έργο.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τελικά δεν εγαμευσα . Πήγα για βίρες. Μήπως να κατέβω τώρα; Η Τζένη στο Φώκιας 17 δουλεύει όλη τη νύχτα;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ήπια κάτι μπύρες. Μόλις.
Αλλά δεν χρειάζεται να πιω τίποτα εγώ. Είμαι από φυσικού μου σάικο. Αλλά δεν το αποκλείω να είναι ανήλικη. Το χω ξαναδεί το έργο.
Ερώτηση κρίσεως : Μπορείς να εξηγήσεις τον λόγο για τον οποίο ήπιες μπύρες???
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ερώτηση κρίσεως : Μπορείς να εξηγήσεις τον λόγο για τον οποίο ήπιες μπύρες???
Βεβαίως και μπορώ. Έτσι μου ρθε. Αυτό κάνω πάντα. Ότι μου ρχεται στο κεφάλι στη στιγμή.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ερώτηση κρίσεως : Μπορείς να εξηγήσεις τον λόγο για τον οποίο ήπιες μπύρες???
Τώρα μου ρχεται ,αν και δεν είναι στα καλύτερά μου ,να ρίξω φιστίκι . Είμαι υπό σκέψιν.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ρε μάγκες δεν περίμενα ποτέ ότι θα έγραφα τέτοια πράματα στο φόρουμ, μιας και δεν είμαι χθεσινός στο σπορ, αλλά σήμερα το απόγευμα ή έγινα μάρτυρας θαύματος ή δεν ξύπνησα ποτέ από το μεσημεριανό μου ύπνο και γράφω μάλλον από τη 5η διάσταση...

Καθώς λοιπόν τελείωνα τη τσάρκα (Φυλής), ξενερωμένος από Αουρόρες και λοιπά τρισάθλια φολίδια, και όντας έτοιμος να την κοπανήσω, λέω ας μπω και στο Φώκαιας 24 για να δω αν είναι η Τζούλια «η καινούργια». Αφού η τσατσά μετά από ερώτηση μου, με ενημέρωσε πως η Τζούλια δουλεύε βραδυνή βάρδια, μου παρουσίασε τη Μελίνα. Με το που με βλέπει η τελευταία, έρχεται καταπάνω μου, αρχίζει να μου κωλοτρίβεται, να με χουφτώνει παντού και να μου ανεβάζει τη μπλούζα για να μου γλύψει τις ρώγες και διάφορα παρόμοια. Στην αρχή «κλώτσησα» λίγο και είχα στραφεί προς τη πόρτα, αλλά με το που πάω να κάνω ένα βήμα η Μελίνα με τράβηξε πάλι προς το μέρος της και μου λέει «δεν πας πουθενά!!». Τελοσπάντων λέω από μέσα μου δεν γαμιέται το πρώτο καμμένο εικοσάρι θα είναι γιὰ τὸ τελευταίο, αυτή εδώ φαίνεται πιο καβλωμένη κι από μένα..

(Η εμφάνιση της είναι μετριότατη στη καλλίτερη, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πάνω της. Πρόκειται για ≈σαραντάρα ρωσσίδα, με σπασμένο πρόσωπο, μέτριο ανάστημα, κατάξανθο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 1,5-2άρι βυζί, λίγη κοιλιά, αλλά σχετικά ωραία μπούτια, κωλάρι και πόδια. Κανονικά δουλεύει στο Φλιππίδου 11Β απόγευμα απ’ ό,τι μου είπε, αλλά σκάτζαρε κάποια από το 24 που δεν μπορούσε να δουλέψει σήμερα)

Μόλις μπήκε στο δωμάτιο άρχισε να με αγκαλιάζει και να μου δίνει γλωσσόφιλα με τρομερή λύσσα καθώς και να μου κάνει διάφορα κοπλιμέντα για το σώμα μου. Αφού (επιτέλους) κάπως ηρέμησε και σταμάτησε να με φιλάει, έτσι σαστισμένος/απορημένος όπως ήμουν και μη μπορώντας να αρθρώσω κουβέντα, τη ξαπλώνω στο κρεβάτι ανάσκελα και της κάνω ένα αρκετά περιποιητικό και σαλιάρικο γλειφομούνι (γενικά βαριέμαι και το αποφεύγω, αλλά το σήκωνε κάργα η περίσταση) το οποίο έδειξε να απολαμβάνει, ενώ παράλληλα χάϊδευα -και κατά διαστήματα έγλειφα- τα φυσικά της μαστάρια. Αφού τελείωσα, αρπάζει χωρίς πολλά-πολλά το μικρόφωνο μου και ρίχνει ένα απίστευτο σόλο σε άνω Λα ματζόρε, το οποίο θα το θυμάμαι για κανά μήνα τουλάχιστον. Εναλλαγές στο τέμπο, σάλιωμα. παίξιμο με χέρια, χωρίς χέρια, αρχιδογλείψιμο, deep throating και για κερασάκι ένα στιγμιαίο ρούφηγμα στο κεφάλι. Γενικά η πίπα της είναι αρκετά αξιόλογη.

Κατόπιν την ξαναξαπλώνω ανάσκελα και μπαίνω ιεραποστολικά σφυροκοπώντας για κανένα 10λεπτο περίπου με μικρές παραλλαγές (π.χ. σήκωμα και άνοιγμα ποδιών της στους ώμους μου), μετά την πάροδο του οποίου ήρθε και το τελείωμα. Στα λοιπά θετικά καθ’ εαυτού του ξεσκίσματος, είναι το ότι δεν κραύγαζε σαν ούρουκ χάι καθώς έμπαινα, ήταν δηλαδή πολύ ρεαλιστική και φαινόταν να το γουστάρει αρκετά.

Ωστόσο μάγκες, η φάση δεν είχε τελειώσει ακόμη...

Πάω να πλύνω τη (μ)πούτσα μου στο νεροχύτη και πριν καλά καλά ανοίξω τη βρύση, ήρθε να μου την γυαλίσει με το στόμα της κι έπειτα συνέχισε ακάθεκτη να με φιλάει και να με χουφτώνει παντού (θα είχα listerine μαζί μου, αλλά που να φανταστώ ρε μλκες) για κανένα πεντάλεπτο (κόντεψε να μου ξεριζώσει τη γλώσσα)· αφού κάποια στιγμή με έπιασαν τα γέλια και της λέω «δεν πας σιγά σιγά μέσα μην έρθει κι άλλος πελάτης;» :2funny::2funny:και η τσατσά από μέσα να της λέει «Μελίνα, μήπως φτάνει;»:2funny::2funny::2funny: Φεύγει για λίγο πάει μέσα στο κουζινάκι κι ύστερα ξαναμπαίνει μέσα στο δωμάτιο ενώ εγώ είχα βάλει μόνο σορτσάκι και ακόμη πλενόμουν και ξανά μανά... ώσπου έφτασε να μου πει να της δώσω το τηλέφωνο μου. Απίστευτα πράματα...

Ξέρω, ακούγονται περίεργα όλ’ αυτά και με το δίκιο σας (ούτ’ εγώ παίζει να με πίστευα) και αμφιταλαντευόμουν για το αν θα ήταν καλό να τα γράψω ή όχι (για να μη με περάσετε για παπατζή κυρίως), αλλά επειδή έχω ρίξει μπόλικο κραξίδι σε διαφόρους με αντίστοιχες καταστάσεις και επειδή η φάση ήταν τέζα ανορθόδοξη και περίεργη, είπα ας τα γράψω εντέλει... Τέλος, ΜΗΝ κάνετε καμμιά μαλακία και δέσετε κόμπο τη κριτική μου, το πιο πιθανό είναι ότι κι εγώ να την ξανασυνατήσω, τίποτα απ’ όλα αυτά να μην επαναληφθεί (ξέρω, τέρας αισιοδοξίας). Έψαξα να βρω άλλες κριτικές για να πάρω μια δεύτερη εικόνα και για να βεβαιωθώ ότι δεν είμαι τρελός, αλλά η μόνη που βρήκα ήταν του crabtΙts. Αν υπάρχουν άλλες, πείτε να ρίξω μια ματιά, από περιέργεια κυρίως...

Υ.Γ.¹: Βγαίνοντας από το δωμάτιο η τσατσά (μα τη Μπαναγία καλή της ώρα, εκτός από την ατάκα που έγραψα πιο πάνω, δεν έβγαλε άχνα) είχε κλάσει στο γέλιο και μου είπε «είδες που στα έλεγα;». Επίσης η Μελίνα είχε ανάψει τσιγάρο και ήρθε να με αποχαιρετήσει μαντέψτε πως...

Υ.Γ.²: Συνολική διάρκεια συνάντησης: Ένας Θεός ξέρει!!!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ρε μάγκες δεν περίμενα ποτέ ότι θα έγραφα τέτοια πράματα στο φόρουμ, μιας και δεν είμαι χθεσινός στο σπορ, αλλά σήμερα το απόγευμα ή έγινα μάρτυρας θαύματος ή δεν ξύπνησα ποτέ από το μεσημεριανό μου ύπνο και γράφω μάλλον από τη 5η διάσταση...

Καθώς λοιπόν τελείωνα τη τσάρκα (Φυλής), ξενερωμένος από Αουρόρες και λοιπά τρισάθλια φολίδια, και όντας έτοιμος να την κοπανήσω, λέω ας μπω και στο Φώκαιας 24 για να δω αν είναι η Τζούλια «η καινούργια». Αφού η τσατσά μετά από ερώτηση μου, με ενημέρωσε πως η Τζούλια δουλεύε βραδυνή βάρδια, μου παρουσίασε τη Μελίνα. Με το που με βλέπει η τελευταία, έρχεται καταπάνω μου, αρχίζει να μου κωλοτρίβεται, να με χουφτώνει παντού και να μου ανεβάζει τη μπλούζα για να μου γλύψει τις ρώγες και διάφορα παρόμοια. Στην αρχή «κλώτσησα» λίγο και είχα στραφεί προς τη πόρτα, αλλά με το που πάω να κάνω ένα βήμα η Μελίνα με τράβηξε πάλι προς το μέρος της και μου λέει «δεν πας πουθενά!!». Τελοσπάντων λέω από μέσα μου δεν γαμιέται το πρώτο καμμένο εικοσάρι θα είναι γιὰ τὸ τελευταίο, αυτή εδώ φαίνεται πιο καβλωμένη κι από μένα..

(Η εμφάνιση της είναι μετριότατη στη καλλίτερη, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πάνω της. Πρόκειται για ≈σαραντάρα ρωσσίδα, με σπασμένο πρόσωπο, μέτριο ανάστημα, κατάξανθο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 1,5-2άρι βυζί, λίγη κοιλιά, αλλά σχετικά ωραία μπούτια, κωλάρι και πόδια. Κανονικά δουλεύει στο Φλιππίδου 11Β απόγευμα απ’ ό,τι μου είπε, αλλά σκάτζαρε κάποια από το 24 που δεν μπορούσε να δουλέψει σήμερα)

Μόλις μπήκε στο δωμάτιο άρχισε να με αγκαλιάζει και να μου δίνει γλωσσόφιλα με τρομερή λύσσα καθώς και να μου κάνει διάφορα κοπλιμέντα για το σώμα μου. Αφού (επιτέλους) κάπως ηρέμησε και σταμάτησε να με φιλάει, έτσι σαστισμένος/απορημένος όπως ήμουν και μη μπορώντας να αρθρώσω κουβέντα, τη ξαπλώνω στο κρεβάτι ανάσκελα και της κάνω ένα αρκετά περιποιητικό και σαλιάρικο γλειφομούνι (γενικά βαριέμαι και το αποφεύγω, αλλά το σήκωνε κάργα η περίσταση) το οποίο έδειξε να απολαμβάνει, ενώ παράλληλα χάϊδευα -και κατά διαστήματα έγλειφα- τα φυσικά της μαστάρια. Αφού τελείωσα, αρπάζει χωρίς πολλά-πολλά το μικρόφωνο μου και ρίχνει ένα απίστευτο σόλο σε άνω Λα ματζόρε, το οποίο θα το θυμάμαι για κανά μήνα τουλάχιστον. Εναλλαγές στο τέμπο, σάλιωμα. παίξιμο με χέρια, χωρίς χέρια, αρχιδογλείψιμο, deep throating και για κερασάκι ένα στιγμιαίο ρούφηγμα στο κεφάλι. Γενικά η πίπα της είναι αρκετά αξιόλογη.

Κατόπιν την ξαναξαπλώνω ανάσκελα και μπαίνω ιεραποστολικά σφυροκοπώντας για κανένα 10λεπτο περίπου με μικρές παραλλαγές (π.χ. σήκωμα και άνοιγμα ποδιών της στους ώμους μου), μετά την πάροδο του οποίου ήρθε και το τελείωμα. Στα λοιπά θετικά καθ’ εαυτού του ξεσκίσματος, είναι το ότι δεν κραύγαζε σαν ούρουκ χάι καθώς έμπαινα, ήταν δηλαδή πολύ ρεαλιστική και φαινόταν να το γουστάρει αρκετά.

Ωστόσο μάγκες, η φάση δεν είχε τελειώσει ακόμη...

Πάω να πλύνω τη (μ)πούτσα μου στο νεροχύτη και πριν καλά καλά ανοίξω τη βρύση, ήρθε να μου την γυαλίσει με το στόμα της κι έπειτα συνέχισε ακάθεκτη να με φιλάει και να με χουφτώνει παντού (θα είχα listerine μαζί μου, αλλά που να φανταστώ ρε μλκες) για κανένα πεντάλεπτο (κόντεψε να μου ξεριζώσει τη γλώσσα)· αφού κάποια στιγμή με έπιασαν τα γέλια και της λέω «δεν πας σιγά σιγά μέσα μην έρθει κι άλλος πελάτης;» :2funny::2funny:και η τσατσά από μέσα να της λέει «Μελίνα, μήπως φτάνει;»:2funny::2funny::2funny: Φεύγει για λίγο πάει μέσα στο κουζινάκι κι ύστερα ξαναμπαίνει μέσα στο δωμάτιο ενώ εγώ είχα βάλει μόνο σορτσάκι και ακόμη πλενόμουν και ξανά μανά... ώσπου έφτασε να μου πει να της δώσω το τηλέφωνο μου. Απίστευτα πράματα...

Ξέρω, ακούγονται περίεργα όλ’ αυτά και με το δίκιο σας (ούτ’ εγώ παίζει να με πίστευα) και αμφιταλαντευόμουν για το αν θα ήταν καλό να τα γράψω ή όχι (για να μη με περάσετε για παπατζή κυρίως), αλλά επειδή έχω ρίξει μπόλικο κραξίδι σε διαφόρους με αντίστοιχες καταστάσεις και επειδή η φάση ήταν τέζα ανορθόδοξη και περίεργη, είπα ας τα γράψω εντέλει... Τέλος, ΜΗΝ κάνετε καμμιά μαλακία και δέσετε κόμπο τη κριτική μου, το πιο πιθανό είναι ότι κι εγώ να την ξανασυνατήσω, τίποτα απ’ όλα αυτά να μην επαναληφθεί (ξέρω, τέρας αισιοδοξίας). Έψαξα να βρω άλλες κριτικές για να πάρω μια δεύτερη εικόνα και για να βεβαιωθώ ότι δεν είμαι τρελός, αλλά η μόνη που βρήκα ήταν του crabtΙts. Αν υπάρχουν άλλες, πείτε να ρίξω μια ματιά, από περιέργεια κυρίως...

Υ.Γ.¹: Βγαίνοντας από το δωμάτιο η τσατσά (μα τη Μπαναγία καλή της ώρα, εκτός από την ατάκα που έγραψα πιο πάνω, δεν έβγαλε άχνα) είχε κλάσει στο γέλιο και μου είπε «είδες που στα έλεγα;». Επίσης η Μελίνα είχε ανάψει τσιγάρο και ήρθε να με αποχαιρετήσει μαντέψτε πως...

Υ.Γ.²: Συνολική διάρκεια συνάντησης: Ένας Θεός ξέρει!!!
Πω,ρε. Αηδίασα.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Απ' τα λεγόμενά σου,εχει αναδουλειες. Δεν τη γαμει κάνεις.
Ήταν το πρώτο που σκέφτηκα κι εγώ αλλά είχαν γίνει διάφορα μες τη μέρα και δεν μου πήγαινε να φύγω άχυστος. Μόνο στο Φωκ 17Β βρήκα ένα εμφανισακά αξιόλογο κοράσιο (Τζένη, ψηλή μελαχρινή αλόγα στη θέση της Ειρήνης υποθέτω, αλλά θα έμπαινε δωμάτιο και βαριόμουν να περιμένω)
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έρε, και να χα τώρα ένα 200αρι για πέταμα . Θα πήγαινα ντουγρου Πρίαμο με βιζιτόνι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήταν το πρώτο που σκέφτηκα κι εγώ αλλά είχαν γίνει διάφορα μες τη μέρα και δεν μου πήγαινε να φύγω άχυστος. Μόνο στο Φωκ 17Β βρήκα ένα εμφανισακά αξιόλογο (Τζένη, ψηλή μελαχρινή αλόγα στη θέση της Ειρήνης υποθέτω, αλλά θα έμπαινε δωμάτιο και βαριόμουν να περιμένω)
Εκεί σκέφτομαι να πάω τώρα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Θα το ρίξω κορώνα βορδελο. Κορώνα ή βορδελο;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Μεταμεσονύχτια βάρδια Κυριακής 11 Ιουλίου 2021

Φυλής 134Β
Μαρία Αλβανιδα , χοντρή Ξανθιά πρώην συνεργατρια στο μετάξι φόλα ολκής

109 Β σαντρα κόκκινο νυχτικό, δεν λέει οχι στο πούτσο αλλά σήμερα κοιμόταν όρθια, τα είχε τσούζει τα ξύδια της

109 Νέλλη (Όχι η λεπτή) μπαμπατσικη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό βυζια σεξ σε όλες τις στάσεις

99 μερακλοσπιτο πολύ κλειστό

71Α Μαίρη Έλλη Ρομά Ρουμανες συνεργατριες με απλά προγράμματα , είχαν κάνει τα μπανακια τους και έγιναν σοκολάτες υγείας

67 Αντριαννα Μελαχρινη Αλβανιδα Ελενα ξανθιά σιλικονάτη Ρουμανα, λεπτά φίνα κορμιά με απλά προγραμματα αλλά όχι ιδιαίτερες αποδόσεις

65 Β Μπιουτι, νταρντάνα Αφρικανή, Ελευθερο στοματικό τελειωτικό βυζια σεξ σε όλες τις στάσεις

86 Λάουρα η φόλα, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό βυζια, παντα μόλις την βλέπω μια πορνοφωνη φωνάζει μέσα μου "ΦΥΓΕΕΕ, ΦΥΓΕΕΕΕ, ΡΕ ΦΥΓΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ "

84 Ροξυ Ρουμανα Ρομά που είχε κάνει και (ψ)σολαριουμ, απλό αποστειρωμένο πρόγραμμα

Φυλής 84 Α Σιμονα, χείμαρρος σαν τον ποταμό Στρυμόνα, ξινή με τις φάσεις της

Φιλιππιδου 11Α Ντιανα κοντή Ρουμανα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα σεξ σε όλες τις στάσεις

11Β Αλινα λεπτουλα ξανθιά Ουκρανη ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα, σεξ σε όλες τις στάσεις , τιμιο κορίτσι

Φυλης 59 Άννα Εβελίνα Αλβανίδες μιλφ , δεν ανακοινώνουν καν πρόγραμμα πλέον

Φυλης 66Δ Μπιουτι Αφρικανη με ωραίο πρόσωπο, σώμα, και τέλεια λεία επιδερμίδα, απλό προγραμμα, γλυκύτατο πλάσμα

Φυλής 54 Αουρορα τρελοκοτσιδου, κοντή Ρουμανα Ρομά και αυτή με σολαριουμ

Φώκαιας 13 Μαρία η γνωστή Αλβανίδα (Φώκαιας 19) Δημόσια υπάλληλος σε ΚΕΠ των Τιράνων , βγήκε με τα γυαλάκια της
Έχει πάρει αρκετά κιλά από το καθησιο της καραντίνας , απλό προγραμμα

Φωκ 17 Παολα μπαμπατσικη Αλβανίδα, ελεύθερο στοματικό , δίνει κωλο

Φωκ 17Β Ειρήνη μελαχρινή νταρντάνα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκ 19 Ελένη Αλβανιδα, χωριατόφατσα αλλά ωραίο κορμί, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα

Φωκ 25 Τζεσικα ξανθιά λεπτη ελληνίδα μιλφ, ελεύθερο στόματικο , σήμερα είχε κεφάκια, έσκασε ολόκληρο χαμόγελο

Φωκ ισόγειο 25 σκαλάκια, Σάρα Ρομά Ρουμανα, ελεύθερο στοματικο , σεξ σε όλες τις στάσεις, παλι βγήκε με σουτιέν αλλά χωρίς στρινγκ

Φω 27 υπόγειο Άννα Ρουμανα απλό πρόγραμμα 69 ισπανικό, είχε πάρει αρκετά κιλά

Φω 27 ισόγειο Ανιτα Αλβανίδα, κοντή πετιτ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στόμα

Φωκαιας 27 όροφος Ελένη πρώην Έλλη ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα στομα τα παντα όλα της Παναγιάς τα μάτια , κοντό σκυλοπουτανέ καριολίδι βγήκε με πολλές καυλες στο σαλόνι

Φωκαιας 24 Τζούλια λεπτή πετιτ κοντή Ρομά με απλό πρόγραμμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Τελοσπάντων λέω από μέσα μου δεν γαμιέται το πρώτο καμμένο εικοσάρι θα είναι γιὰ τὸ τελευταίο, αυτή εδώ φαίνεται πιο καβλωμένη κι από μένα..
Τύπε, μέσα στο κείμενο σου ξέφυγαν δυο βαρείες.
Εσύ και ο Wolfman.
Το πολυτονικό κυλάει στο αίμα μας. :headbaning1:
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Η ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ ΞΕΛΑΣΠΩΝΕΙ: Τώρα τελευταία λόγω ζέστης μας αρέσουν τα νυχτερινά οπότε καλά που είναι η κατσαρίδα η Άναμπελ εκεί στον όροφο της jason και μας ξελασπωνει :pipa1:Συνήθως κάνω παρτούζες απόγευμα με ένα φίλο :2on1: αλλά τώρα τελευταία έχει χαθεί. Χθές με πήρε τηλ. Τι έγινε ρε Τάκη του λέω που έχεις χαθεί να κάνουμε καμιά παρτουζα ?Άσε μου λέει έκανα το Pfizer και έχω παρενέργειες έβγαλα και δεύτερη Πουτσα και κάνω παρτούζες μόνος μου :glasses:. Κοίτα να δεις λέω που οι μαλακές οι λοιμωξιολογοι δεν μας τα λένε όλα. :undecided:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Μεταμεσονύχτια βάρδια Κυριακής 11 Ιουλίου 2021

65 Β Μπιουτι, νταρντάνα Αφρικανή, Ελευθερο στοματικό τελειωτικό βυζια σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλης 66Δ Μπιουτι Αφρικανη με ωραίο πρόσωπο, σώμα, και τέλεια λεία επιδερμίδα, απλό προγραμμα, γλυκύτατο πλάσμα

Φωκ 25 Τζεσικα ξανθιά λεπτη ελληνίδα μιλφ, ελεύθερο στόματικο , σήμερα είχε κεφάκια, έσκασε ολόκληρο χαμόγελο


:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom