Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232
τώρα live

Άγκυρας 9 κλειστό.

Άγκυρας 12α Κωνσταντίνα ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτή με 2 5αρι συν πεσμένο βυζι και Έλενα ξανθιά μιλφ παχουλη με 3αρι βυζι με μεγάλη ρογα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Άγκυρας 12β κλειστό.

Φυλής 71α Μαίρη μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι και Έλλη μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α κλειστά.

Φυλής 67 ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Φυλής 86β Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη μιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 3.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις θα ακολουθήσει κριτική κάποια στιγμή.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β Κάτια μελαχρινή με ραστα μαλλί ψιλολιγνη με ωραίο κορμί μικρό βυζι και Ροξι έχει πάρει κιλακια καστανοξανθη με κανονικό σώμα ωραία κωλαρα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα. Στη Κάτια έγινε η 2η κατάθεση και ήταν κακή, θα ακολουθήσει κριτική κάποια στιγμή.

Φυλής 84 Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Χριστίνα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Μπιούτη μαυρούλα πολύ χοντρή με 4άρια βυζιά ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σιμόνα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί κωλάρα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 61 κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελίνα ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα σώμα με πιασιματάκια2.5άρι βυζί , με ελέυθερό στοματικό τελειωτικό στα βυζιά και
Αννα ξανθιά πολύ χοντρή 2.5άρι σύν βυζί ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια καστανοξανθη λεπτή ψηλή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 66α & 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια κλασσικά μαυρισμένη , σώμα με πιασίματα 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Αλινα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Λίζα ξανθιά λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ σκορπιό στην αριστερή ωμοπλάτη και στη μέση μια φράση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλισια ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαιας 13 Σοφία ξανθιά χοντρουλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Μαρία (από Φωκαίας 19 Φυλής 69α κλπ) μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 17α Μικαέλα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα 3άρι σιλικονάτο βυζί
διάφορα τατουαζ , απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε .

Φωκαιας 17β Άννα η ξανθιά με το ωραίο πρόσωπο το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Τζένη η μελαχρινή μελαμψη ψιλολιγνη με το μακρύ μαλλί, 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 19 Ηλέκτρα με κάστανο πολύ μακρύ κατσαρο μαλλί, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Μία ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3άρι σιλικονάτο βυζί ,τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Σάρα με μαύρα/ξανθιά μαλλιά , κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σωμα .

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β Αννα Κου , μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ντιαννα το κοντοπουτανο στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Μελίνα η ξανθιά μιλφ από Φιλιππιδου με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456
Αυτές πάνε πάντα πακέτο,duo,χοντρός-λίγος, Μπάντ Σπένσερ και Τερενς Χιλ, κτλ δυστυχώς.

Τρέχα γύρευε τη πλύση εγκεφάλου έχει κάνει το τέρας στην μικρή για να την εκμεταλευεται.
Δεν ειμαι και τοσο βεβαιως για την πλυση εγκεφαλου , εκτος και αν το σπιτι και διαχειριση ειναι της ξινης και ασχημης εμετικης τσα2, εχω τον τροπο να μαθω και θα σου γραψω λεπτομρειες .
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μπορεί να τις απήγαγαν οι τριάδες τις Κινέζες που έβαλε ο Σερ χέσυ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Kalispera se olous yparxei tropos diagrafis tu profil mu apo edo??
Υπάρχει ένας.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456
Η τσα2 στο Αχαρνών 85 .

stock-vector-fat-angry-woman-vector-clip-art-illustration-with-simple-gradients-all-in-a-singl...jpg
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλό ακούγεται, Άναμπελ η Χυσοτράπεζα..
Μπορει και να την πεις σπερματο χαβουζα η σπερματοζητιανα ,χαχαχα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Διδύμου 7α κλειστό.

Διδύμου 7β Τζωρτζιανα

Διδύμου 8α,8β,16 & 18 υπόγειο κλειστά.

Διδύμου 18 ισόγειο Αλιονα

Διδύμου 20 Νικόλ

Διδύμου 22 ισόγειο Λυδία και Αγγέλα

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Τζούλια και Τανια

καλό Σαββατόβραδο
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Προαγωγή πότε θα δοσει ο Αντισθένης; Τόσο καιρό γράφω παπαριές κι ακόμα ενεργό μέλος είμαι. Πότε θα δούμε προαγωγή ,να πάρουμε και καμία αύξηση;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
live update

άνοιξε το Φυλής 65α και δουλεύει η Εμμανουέλα κοκκινομάλλα με κανονικό σώμα μικρό βυζι με μεγάλη ρογα απλό πρόγραμμα.
Το φαγα το στουδιόχρημα για αυτό το μήνα. Πάμε στα πιο χαμηλά . Τη Σάρα που μου έκανε κλικ τις έριξα τρεις φύστικους. Τη βαρέθηκα.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Έχω δουλειά , βγάζω μισθό, αλλά η προσθήκες των γονιών βοηθούν ώστε να βάζω κάποια χιλιάρικα στην άκρη, που είναι και το όνειρο του κάθε ανθρώπου ,να αποταμιεύει δηλαδή -ειδικά στις μέρες μας που με το που μπαίνει ο μισθός βγαίνει κατ'ευθείαν-. Πάει το ένα. Πάμε στ'άλλο τώρα. Μένω μόνος μου από ΕΠΙΛΟΓΗ. Έχω παρέες αλλά τούς έχω ενημερώσει ότι μην περιμένετε πολλά θέλω να μείνω μόνος. Σε αριθμό είναι περίπου στα 40 άτομα αγόρια κορίτσια. Στη δουλειά που δουλεύω με προσέγγισαν άτομα να πάμε για καφέ κτλ, αλλά πάλι δεν ήθελα, δεν μού εξάπτουν το ενδιαφέρον. Το πλάνο μου στη ζωή είναι να εξελίσσομαι στους τομείς που έχω διαλέξει π.χ α) Έχω ξεκινήσει να γράφω πάλι με σκοπό να ολοκληρώσω το πρώτο μου βιβλίο β) Έχω στήσει στο υπόγειό μου ένα κανονικό γυμναστήριο πλέον (μέρος των χρημάτων από αποταμιεύσεις) για να κάνω το αυτονόητο για όλους (κανονικά) , να γυμνάζομαι κάθε μέρα. γ) Θέλω να ολοκληρώσω κάτι κομμάτια που συνέθετα με μπάσο, κιθάρα , πλήκτρα και ντραμς έτοιμα από Youtube. δ) Να σταθεροποιήσω ένα δυνατό ρόστερ στο μετάξι -όσο είναι δυνατόν- ώστε να γεράσω μαζί τους. Το ξέρω ότι μέχρι τώρα η λογική έλεγε ότι ένας άνθρωπος είναι κοινωνικό ον, δηλαδή 100% κοινωνικό ον. Εμένα ο εγκέφαλός μου είναι επαρκής κατά 90% και τού αρκεί μόνο ένα 10% κοινωνικότητα. Σ'ευχαριστώ για την ευγενική απάντηση κι εγώ ακούω και δέχομαι όλες τις απόψεις ακόμα κι αν δεν μπορώ να τις καταλάβω.
Μία χαρά σε βρίσκω..
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κάτσε να κανω έναν πρόχειρο υπολογισμό. Δύο τη στουδιοΛίζα ,μια τη στουδιοΒικτώρια, τρεις τη Σάρα, μια την Πάολα. Ποια ξέχασα; Τα φαγα. Ο γαμήνας δεν βγαίνει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ίσως πήρα και τη Νικόλ μια. Δεν θυμάμαι . Έχω χάσει την πουτανόμπαλα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ίσως πήρα και τη στουδιοβικτωρια άλλη μια. Πώωω. Πρέπει να πάρω τα βουνά για απομόνωση.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232
Φωκαιας 25α Μία ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3άρι σιλικονάτο βυζί ,τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.
επειδή θα έσκαγα αν δε θυμόμουν ποία μου θύμιζε και σήμερα την είδα με το μαλλί κάτω και όχι σε αλογοουρά είμαι σχεδόν 100% σίγουρος ότι είναι η Σάσα που δούλευε παλιά Μελαντιας κλπ στα μαγαζιά της Καρολίνας και τώρα στους Γερμανούς, μάλιστα αύριο είναι στο πρόγραμμα του Ισμηνης... πρόσφατα έγραψα κριτική γι αυτή με τίτλο Μία, απάτη...
Οποίος δε θέλει να φάει φόλα στα 20 μπορεί να πάει αύριο και να φάει φόλα στα 50...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom