Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
εσένα ΠΟΙΟΣ σ έβαλε διαιτητή?
επίσης εγώ τσακώθηκα ΑΦΟΥ άτομα προέβησαν σε χαρακτηρισμούς
είναι καλό τα μεγάλα παιδιά να μπορούν να βάλουν σε τάξη τα του οίκου τους παρά να ζητάνε βοήθειες
Δεν παίρνω το μέρος κανενός !! Με χάλασε με το μπήκα να βλέπω κάποιον να γράφει αυτά που γράφεις ποιος είσαι ο μαμαο ;; Και όχι μόνο εσυ ο καθένας που γράφει έτσι !!μην το παίρνεις προσωπικά !!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Στην πιάτσα γίνεται της τανας το κάγκελο και όλοι εσείς τσάκωνεςτε αντί να διοργανώσουμε μια τσάρκα τα σοβαρά και χρόνια μέλλον εδώ !!! Και για να περάσουμε καλά και για προστασία δίκη μας !!αλλα που μυαλό τα ίδια τα ίδια τα ίδια καιβτα ίδια μια ζωή !!
επίσης...
1) δεν κρύβομαι για όποιον θέλει την παρέα μου
2) αν δεν σου αρέσω με κάνεις ignore
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Δεν παίρνω το μέρος κανενός !! Με χάλασε με το μπήκα να βλέπω κάποιον να γράφει αυτά που γράφεις ποιος είσαι ο μαμαο ;; Και όχι μόνο εσυ ο καθένας που γράφει έτσι !!μην το παίρνεις προσωπικά !!!
αγαπητέ πέραν του ότι ήδη σου έχω απαντήσει, ΑΝ νομίζω πως είμαι ο mamao ελεύθερα να μου κόψει τον αέρα ο οποιοσδήποτε. Λέω να το λήξουμε, ένα ignore μακριά είσαι
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
επίσης...
1) δεν κρύβομαι για όποιον θέλει την παρέα μου
2) αν δεν σου αρέσω με κάνεις ignore
Γιατί να σε κάνω ignore ?και γιατί να μην σου θέσω τους δικούς μου όρους που θέλω εδώ στην ενημέρωση πιο τίμιο δεν είναι ; Άμα με το παραμικρό κάναμε ignore αστα να πάνε !! Όταν κες δεν κρύβεσαι τι εννοείς δεν το έπιασα ειλικρινά !!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Γιατί να σε κάνω ignore ?και γιατί να μην σου θέσω τους δικούς μου όρους που θέλω εδώ στην ενημέρωση πιο τίμιο δεν είναι ; Άμα με το παραμικρό κάναμε ignore αστα να πάνε !! Όταν κες δεν κρύβεσαι τι εννοείς δεν το έπιασα ειλικρινά !!
δεν χρειάζεται να απαντάω, έτσι και αλλιώς και πριν αλλάξεις νικ για μένα ένα καλτ τρολ ήσουν, δεν θα σου μιλήσω, και να με παραθέσεις πάλι ούτε σημείο στίξης από μένα!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
δεν χρειάζεται να απαντάω, έτσι και αλλιώς και πριν αλλάξεις νικ για μένα ένα καλτ τρολ ήσουν, δεν θα σου μιλήσω, και να με παραθέσεις πάλι ούτε σημείο στίξης από μένα!
Το ίδιο νικ έχω πολλά χρόνια !! Μάλλον εννοείς αβαταρ !!
 
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
108
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι! Αν και μπουρδελομαχιτής απο το 2015 όπως και αναγνώστης του Forum από το 2017, αποφάσισα σήμερα, μετά από 6 χρόνια πορνοκαριέρας να ανοίξω λογαριασμό ώστε να συμβάλω όσο το δυνατό περισσότερο μπορώ στην υπέροχη πορνοενημέρωση και κριτική εμπορεύματος στο φόρουμ. Σήμερα λοιπόν μετά από αϋπνίες και έντονες βραδινές καύλες αποφάσισα στις 5:10πμ να επισκεφτώ το Metaxy Hills, έφτασα περίπου στις 5:30πμ και άρχισα να διασχίζω την Jason’s Street, μετά από την αναζήτηση ενός αξιόλογου πορνίδιου στο Mall, μη βρίσκοντας κάτι που να γεμίζει τα γούστα μου μετά απο μια μικρή αναζήτησή σε 3-4 μπουρδελόσπιτα ακόμα έφτασα στην Ιάσονος 32 όπου με υποδέχτηκε η κοντούλα πεταλουδίτσα που ακούει στο όνομα Άνναμπελ, ήταν 5:50πμ και γνωρίζοντας πως οι περισσότεροι οίκοι κλείνουν στις 6:00πμ είπα να το παίξω safe και να αδειάσω τον μαγικό ζωμό μου στην γλυκιά μαγισσούλα μας, χωρίς δεύτερη σκέψη παρέδωσα το κόκκινο εισιτήριο στην τσατσά και μπήκα στο δωμάτιο για να απολαύσω την διαδρομή μου στην Disneyland, πριν καλά καλά προλάβω να γδυθώ η Άνναμπελ μπήκε στο δωμάτιο, άρχισα να γλείφω τα βυζάκια της και να της δίνω φιλάκια στο στόμα ενώ αυτή χαϊδεύει το πέτρινο εργαλείο μου, αρχίζει να κατεβαίνει προς τα κάτω και ενώ βλέπει πως στάζω από καύλα αρχίζει να ρουφάει με μανία την πούτσα μου χωρίς σκουφάκι, ξεκινάω να την γαμάω με μανία από το στόμα χώνοντας όσο πιο βαθιά στο λαρύγγι της μπορώ την καυλομένη πουτσα μου, χωρίς να παραπονεθεί ούτε μια στιγμή αδειάζω μετά από περίπου 8 λεπτά το υγρό πυρ μέσα στο στόμα της, κάνοντας έτσι μια τίμια απόσβεση του εισιτηρίου. Μετά από το ικανοποιητικό άδειασμα σε αυτόν τον υπέροχο χυσοτενεκέ, κάθισα ένα τέταρτο σε ένα πεζούλι στην αρχή της Jason’s να πιω την Fanta μου για παν ενδεχόμενο και εκεί είδα την Άνναμπελ με πολιτικά να κατεβαίνει με την τσάτσα τον δρόμο, ομόλογο ότι καύλωσα στην ιδέα να την πηδάω με τα πολιτικά της, την ρώτησα τι ώρα επιστρέφει στο πορνόσπιτο και μου απάντησε 6:00μμ, περιμένω πως και πως να έρθει το απόγευμα να πάω για δεύτερη φορά σήμερα να εκτονωθώ στον τενεκέ μου. Την προτείνω σε όσους έχουν βαρεθεί το κλασικό πίπα-γαμήσι και τελείωμα στο σκούφο και θέλουν πιο ανωμαλιάρικες περιπέτειες. Εύχομαι σε όλου να έχετε μια όμορφη μπουρδελομέρα ! Είμαι ο Μπουρδελομαχητής1999 και αυτή ήταν η σημερινή μου εμπειρία.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Αυτη η Κατερινα απο Φλ74 η κολαρου η PAWG τι να απεγινε?

Ειχε κανεις καμμια πληροφορια προcovid?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456
Τα εχουμε ξανα γραψει 100 φορες για την τσα2 , εαν δεν την διωξουν η δεν της βαλουνε χερι με τον τροπο που φερετε και διωχνει τον κοσμο , καποια μερα παποος θα την γκρεμισει απο τις σκαλες η θα την στειλει στο νοσοκομειο , ουστ !!!!
Και κατι αλλο δεν ξερω εαν ολη αυτη η απαραδεχτη συμπεριφορα της ξινιλισμενης τσα2 , εχει γνωση το τι γινετε εξω η Εβελινα , απορια εχω ??????
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Αρχηγέ σού ξέφυγε κάτι σημαντικό όμως.. ΑΝ ο κοινωνικός ιστός για ένα άτομο τού είναι αδιάφορος τότε δεν υφίσταται κοινωνική απομόνωση. Με λίγα λόγια εσύ τούς έχεις ανάγκη τους άλλους όχι εγώ.
Tα διαβάζω αυτά που λες και τους δίνω σημασία. Δεν τα απορρίπτω και ο καθένας έχει την δική του νοοτροπία.
Μπορεί εγώ να είμαι ένας πιό μέσος άνθρωπος, αφελής ή να μην έχω ψηθεί ακόμα και να αναθεωρήσω στο μέλλον.

Απλά δεν πιστεύω πως ο προορισμός του ανθρώπου είναι η απομόνωση ή το να παραμένει εργένης.
Στην θέση σου, επειδή προσωπικά σκέφτομαι πολύ (ίσως και υπερβολικά) το μέλλον θα προβληματιζόμουν πολύ.
Ελπίζω αλλά και πιστεύω πως έχεις ένα πλάνο στο μυαλό σου που δεν θα έχει να κάνει με πληρωμές εξόδων από γονείς ή να γυροφέρνεις εσαεί τις πιάτσες μονάχος.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επίσης η Ουκρανία ήταν η χώρα με τα περισσότερα σμν στην Ευρώπη. Τώρα πρέπει να είναι το Ελλάντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η τσα2 στο Αχαρνών 85 .

stock-vector-fat-angry-woman-vector-clip-art-illustration-with-simple-gradients-all-in-a-singl...jpg
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η φαγωμάρα εδώ μέσα είναι συνέπεια βαρεμάρας, του ότι δεν υπάρχουν πολλές επιλογές στα βορδελα, λεφτά λίγα, ψυχολογίκα πολλά, μπαίνει ο κάθε πικραμένος και ξεδινει.

Να πούμε κανένα χωρατό να πέρασει η ώρα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Και αφού μιλάτε για παρέα ,η παρέα κόστιζει, καφέ ,βενζίνες,ρούχα Κάλβιν Κλάνει διακοπές και,και,και,και ψήσιμο ψαριού στα χείλη και σπάσιμο ουμπάλων για μερικά μίζερα γαμήσια. Οπότε πάμε κατευθείαν στα βορδελα,σώνοντας την τσέπη μας και την κεφάλα μας την πάνω και τη κάτω.

Σχεδόν κάθε φορά που πηγαίνω με εκδιδόμενη μετά κατά ειρωνεία της τύχης πετυχαίνω έξω την πρώην. Εχθές έπινε κόφε των 3,5 ευρώ με έναν προφανως ματσωμένο βάρβα. Και λέω αυτή την παρέα την είχα κι εγώ και την πληρωσα το βάρος σε χρυσάφι.

Ευτυχώς που υπάρχουν ποτανες που λέει και το άσμα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η Βάρβορα μάλλον αυτή ήταν ,με τη μπιρόμπακα. Πιθανώς μέσα κάνει όντως παπάδες. Τα δωμάτια όλα πιασμένα. Δεν περιμεναν καν να τη δουν ,έμπαιναν κατευθείαν μέσα. Αλλά δεν μπορώ να πάω με γυναίκα που έχει τέσσερις φορές μεγαλύτερη μπάκα απ' τη δικιά μου.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κάνει και κουφόβραση όλη μέρα. Τί να γαμησουμε σήμερα; Πάω για αφόδευση. Έδρασε ο καφές.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Η Βάρβορα μάλλον αυτή ήταν ,με τη μπιρόμπακα. Πιθανώς μέσα κάνει όντως παπάδες. Τα δωμάτια όλα πιασμένα. Δεν περιμεναν καν να τη δουν ,έμπαιναν κατευθείαν μέσα. Αλλά δεν μπορώ να πάω με γυναίκα που έχει τέσσερις φορές μεγαλύτερη μπάκα απ' τη δικιά μου.
Ποτε δεν ειχα προβλημα με την κοιλια της......μονο με τα ψυχολογικα της ειχα....
Και αν δεν την γαμαμε πολυ με αυτην την ζεστη θα πλακωνεται στις μπυρες και θα γινει τοφαλα....
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Tα διαβάζω αυτά που λες και τους δίνω σημασία. Δεν τα απορρίπτω και ο καθένας έχει την δική του νοοτροπία.
Μπορεί εγώ να είμαι ένας πιό μέσος άνθρωπος, αφελής ή να μην έχω ψηθεί ακόμα και να αναθεωρήσω στο μέλλον.

Απλά δεν πιστεύω πως ο προορισμός του ανθρώπου είναι η απομόνωση ή το να παραμένει εργένης.
Στην θέση σου, επειδή προσωπικά σκέφτομαι πολύ (ίσως και υπερβολικά) το μέλλον θα προβληματιζόμουν πολύ.
Ελπίζω αλλά και πιστεύω πως έχεις ένα πλάνο στο μυαλό σου που δεν θα έχει να κάνει με πληρωμές εξόδων από γονείς ή να γυροφέρνεις εσαεί τις πιάτσες μονάχος.
Έχω δουλειά , βγάζω μισθό, αλλά η προσθήκες των γονιών βοηθούν ώστε να βάζω κάποια χιλιάρικα στην άκρη, που είναι και το όνειρο του κάθε ανθρώπου ,να αποταμιεύει δηλαδή -ειδικά στις μέρες μας που με το που μπαίνει ο μισθός βγαίνει κατ'ευθείαν-. Πάει το ένα. Πάμε στ'άλλο τώρα. Μένω μόνος μου από ΕΠΙΛΟΓΗ. Έχω παρέες αλλά τούς έχω ενημερώσει ότι μην περιμένετε πολλά θέλω να μείνω μόνος. Σε αριθμό είναι περίπου στα 40 άτομα αγόρια κορίτσια. Στη δουλειά που δουλεύω με προσέγγισαν άτομα να πάμε για καφέ κτλ, αλλά πάλι δεν ήθελα, δεν μού εξάπτουν το ενδιαφέρον. Το πλάνο μου στη ζωή είναι να εξελίσσομαι στους τομείς που έχω διαλέξει π.χ α) Έχω ξεκινήσει να γράφω πάλι με σκοπό να ολοκληρώσω το πρώτο μου βιβλίο β) Έχω στήσει στο υπόγειό μου ένα κανονικό γυμναστήριο πλέον (μέρος των χρημάτων από αποταμιεύσεις) για να κάνω το αυτονόητο για όλους (κανονικά) , να γυμνάζομαι κάθε μέρα. γ) Θέλω να ολοκληρώσω κάτι κομμάτια που συνέθετα με μπάσο, κιθάρα , πλήκτρα και ντραμς έτοιμα από Youtube. δ) Να σταθεροποιήσω ένα δυνατό ρόστερ στο μετάξι -όσο είναι δυνατόν- ώστε να γεράσω μαζί τους. Το ξέρω ότι μέχρι τώρα η λογική έλεγε ότι ένας άνθρωπος είναι κοινωνικό ον, δηλαδή 100% κοινωνικό ον. Εμένα ο εγκέφαλός μου είναι επαρκής κατά 90% και τού αρκεί μόνο ένα 10% κοινωνικότητα. Σ'ευχαριστώ για την ευγενική απάντηση κι εγώ ακούω και δέχομαι όλες τις απόψεις ακόμα κι αν δεν μπορώ να τις καταλάβω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom