Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Ρε φίλε πως γίνεται να είχες σχέση με ιερόδουλη να ξέρεις ότι το κάνει κουλούρι κάθε μέρα

Ρε φίλε πως γίνεται να είχες σχέση με ιερόδουλη να ξέρεις ότι το κάνει κουλούρι κάθε μέρα
1) από μικρός έχω γερό στομάχι
2) πλέον δεν είμαι μικρός
3) δεν είμαι καθόλου ρομαντικός/συναισθηματικός από αυτούς που γαμάνε/φωνάζουν/κράζουν και αν φάνε κανα χαστούκι κλαίνε ή που μετά τα μπουρδέλα γίνονται ξανά "κύριοι" 'η που κάνουν 10μπάνια να..."καθαρίσουν"
4) εκτιμώ τους ανθρώπους από αυτά που μου παρέχουν
5) μ αρέσουν οι πουτάνες
6) σε κάλυψα?
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
1) από μικρός έχω γερό στομάχι
2) πλέον δεν είμαι μικρός
3) δεν είμαι καθόλου ρομαντικός/συναισθηματικός από αυτούς που γαμάνε/φωνάζουν/κράζουν και αν φάνε κανα χαστούκι κλαίνε ή που μετά τα μπουρδέλα γίνονται ξανά "κύριοι" 'η που κάνουν 10μπάνια να..."καθαρίσουν"
4) εκτιμώ τους ανθρώπους από αυτά που μου παρέχουν
5) μ αρέσουν οι πουτάνες
6) σε κάλυψα?
Δεν το λέω με κακιά ρε μεγάλε απλώς μετά από τόσο γαμισι που θα κάνει η άλλη που να βρει την όρεξη να γαμηθειτε μαζί μετά ....
Και επίσης προσωπικά εγώ δεν θα μπορούσα να μου γαμανε την γυναίκα δεν ξέρω τι ιδεολογίες έχεις εσύ τυπε σεβαστές αλλά Με αυτά που με λες μου φαίνεται ότι είσαι λίγο αναίσθητος και στα αρχιδια σου όλα αλλά νταξει οκ it's cool ότι αρέσει στο καθένα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Δεν το λέω με κακιά ρε μεγάλε απλώς μετά από τόσο γαμισι που θα κάνει η άλλη που να βρει την όρεξη να γαμηθειτε μαζί μετά ....
Και επίσης προσωπικά εγώ δεν θα μπορούσα να μου γαμανε την γυναίκα δεν ξέρω τι ιδεολογίες έχεις εσύ τυπε σεβαστές αλλά Με αυτά που με λες μου φαίνεται ότι είσαι λίγο αναίσθητος και στα αρχιδια σου όλα αλλά νταξει οκ it's cool ότι αρέσει στο καθένα
όοοοχχιι παλικάρι μου,
Εγώ είμαι δυνατός και έχω αρχίδια, μην τα μπερδεύεις
Δεν χρειάζεται να πάρεις πουτάνα, και επίσης μια χαρά κέφι είχε μετά τη δουλειά
Α καλώς ή κακώς επειδή με χαρακτήρισες χωρίς να με ξέρεις ή να έχει προηγηθεί κάτι ούτε και η αργκώ σου ήταν η δέουσα ....ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΜΟΥ
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
όοοοχχιι παλικάρι μου,
Εγώ είμαι δυνατός και έχω αρχίδια, μην τα μπερδεύεις
Δεν χρειάζεται να πάρεις πουτάνα, και επίσης μια χαρά κέφι είχε μετά τη δουλειά
Α καλώς ή κακώς επειδή με χαρακτήρισες χωρίς να με ξέρεις ή να έχει προηγηθεί κάτι ούτε και η αργκώ σου ήταν η δέουσα ....ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΜΟΥ
Δε μιλάς ωραία φίλε εγώ δεν ήθελα να σε παρεξήγησω για όσα είπα έτσι είναι ο τρόπος ομιλίας μου γι'αυτό μάζεψε τα δάχτυλακια σου από το πληκτρολόγιο γιατί μέσο ενως πληκτρολογίου όλοι είναι μαγκιτες και μπαρικες
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Δε μιλάς ωραία φίλε εγώ δεν ήθελα να σε παρεξήγησω για όσα είπα έτσι είναι ο τρόπος ομιλίας μου γι'αυτό μάζεψε τα δάχτυλακια σου από το πληκτρολόγιο γιατί μέσο ενως πληκτρολογίου όλοι είναι μαγκιτες και μπαρικες
αλλιώς? θα βγεις από την οθόνη και θα με κάνεις ντα?

 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
αλλιώς? θα βγεις από την οθόνη και θα με κάνεις ντα?

Εσύ φαινετε μεγάλε ότι έχεις ήδη βγει απ'την οθόνη να μας κάνεις ντα εγώ ότι είναι να λύσω το λύνω με εναλλακτικές μεθόδους δεν προκειτε να βρίσω η κάτι τέτοιο φίλε
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Εσύ φαινετε μεγάλε ότι έχεις ήδη βγει απ'την οθόνη να μας κάνεις ντα εγώ ότι είναι να λύσω το λύνω με εναλλακτικές μεθόδους δεν προκειτε να βρίσω η κάτι τέτοιο φίλε
με ικανοποιεί η απάντησή σου και το λήγω εδώ!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Πέρα από τη φάντα για μεγαλύτερη ασφάλεια ,κόβεις τα ακά και τα κωλογαμίσια. Αλλά ούτε η καπότα εξασφαλίζει. Έχει πόρους. Κάποτες βρήκα ένα στουδιο στο Κιεβο. Δεν ξέρω τί παλιοκαπότα ήταν αλλά έφερα πίσω παράσημο.

Μάλλον χρησιμοποιημένες...
:confused: :confused::confused::confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Προτεινω να βαλουμε ημερησια ενημερωση για κλοτσομπουνιδια και τα μελη να λυνουν τις διαφορες τους στα πρεζοστενα του κεντρου.
 

Petros pappas

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα η ντιανα με την κωλαρα απο διδύμου που δουλεύει τώρα ξέρουμε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
όοοοχχιι παλικάρι μου,
Εγώ είμαι δυνατός και έχω αρχίδια, μην τα μπερδεύεις
Δεν χρειάζεται να πάρεις πουτάνα, και επίσης μια χαρά κέφι είχε μετά τη δουλειά
Α καλώς ή κακώς επειδή με χαρακτήρισες χωρίς να με ξέρεις ή να έχει προηγηθεί κάτι ούτε και η αργκώ σου ήταν η δέουσα ....ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΜΟΥ
Αρχιδια έχουμε όλοι !! Άντερα κΑι νεφρά έχεις ; Η κουράζεσαι εύκολα ;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Να περνεις τηλ. πρωτα γιατι ειναι αλαλουμ κατασταση .
Γενικά οι πιο πολλές κοπέλες παρατηρο μετά από λίγες μέρες σταματάνε για 2-3 μέρες και κάνουν σελφ τεστ λόγο φόβου…και μετά ξανά ξεκινάνε ..!! Αστα να πάνε αλαλούμ είναι γενικά σήμερα !!
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε ολους. Εγω μια ερώτηση θελω να σας κάνω. Πόσο εύκολο είναι να κολλήσεις σμν απο ακαποτο στοματικο

Καλησπέρα σε ολους. Εγω μια ερώτηση θελω να σας κάνω. Πόσο εύκολο είναι να κολλήσεις σμν απο ακαποτο στοματικο?
Μόλις σήμερα τελείωσα τη θεραπεία. Πολλές πιθανότητες φίλε μου. Και 10% είναι μεγάλη. Δύο φορές από ακάποτο. Την πρώτη από την Τζένη στο σπίτι στην Πιπίνου 118. Τέλεια πίπα. Αλλά την Πέμπτη φορά την πάτησα. Ελαφριά.
Τώρα, τη δεύτερη ήταν πιο σοβαρά. Χρειάστηκε μεν ίδια θεραπεία αλλά και γιατρός. Και μένα μου αρέσει. Αλλά δεν ξέρεις ποιον τσιμπούκωσε πριν από σένα. Και να ξέρεις, υπάρχουν κι εκείνες που δεν νοιάζονται για την υγεία. Ίσως τους έχει καταβάλει η δουλειά που κάνουν η είναι κι από μόνες τους βρώμικες. Η κοπέλα στην Φιλιππίδου ψευτοέπλυνε το μουνί της με μια χούφτα νεράκι. Ε, ο επόμενος δεν θα κολλήσει;
Είναι άλλες όμως που μετά από κάθε πελάτη πλένονται καλά τόσο στο στόμα, όσο και στο σώμα. Μυρίζουν αντισηπτικό το στόμα και το σώμα τους μοσχομυρίζει σαπούνι. Αυτές να ξέρεις προσέχουν.
Την καλημέρα μου.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Αρχιδια έχουμε όλοι !! Άντερα κΑι νεφρά έχεις ; Η κουράζεσαι εύκολα ;
Ολα μου τα όργανα μαζί με τ άντερα και τα νεφρά μου είναι πάντα έτοιμα για όποιον αναρωτιέται
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
357
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Πριν 3 ώρες περίπου.
Είμαι στην διδύμου,μπαίνω στο 18 βλέπω την αλιονα,είχε τρία πελατακια και βιαζόταν να κλησει,για σας.Μπαινω στο δίπλα,βλέπω ένα πράγμα που δεν βλέποταν.Μπαινω και στο 22 και βλέπω επίσης μια Λίντα,κάτι από λ που έκανε φουλ,αλλά ήταν επίσης χαλιά.Ανεβηκα προς Φώκαιας.Στα σπίτια που είναι προς Αχαρνών.Ανεβηκα στον όροφο που είναι δεξιά με την μπλε πόρτα.Ειδα ένα πάρα πολύ όμορφο πλάσμα,αλλά δεν έκατσα.Μελαχροινη πολύ ωραίο σώμα,μακρύ μαλλί και σχετικά ντροπαλή θα λεγα.Ειπα θα ξαναπεράσω και μόνο που δεν άκουσα τίποτα καριολικια από την τσατσά.Αποτελεσμα μπήκα στο δεξιά που έχει δύο εισόδους και Φώκαιας και Αχαρνών.Εκει βρήκα το άλλο κουκλάκι την Αννίτα.Ξανθια αδύνατη,μικρό βυζί,γύρω στα 22 μάλλον. Έδωσα παράβολο και μέσα.Η κοπέλα ευγενική,πρόγραμμα άκα χωρίς τίποτα άλλο,επειδει έχει το μικρό της ηλικίας και εγώ είμαι λίγο ηλίθιος με αυτά με έπιασε άγχος.
Ντροπή όπως θες πες το.Ομως ήταν πολύ ευγενική και πρόθυμη.
Η πίπα της μονότονη γρήγορηε δόντι που εμένα με πόνεσε και δεν μπορούσα να έρθω σε στύση.Τελικα όταν πέρασε σε μπαλάκι ρουφηγμα γλυψιμο έγινε το καλό και το κακό μαζί.Λογο άγχους ήρθα και δεν μπόρεσα να την πάρω.Πιστευω είναι καλή περίπτωση,βέβαια είχε απανωτά δωμάτια,οπότε θα δείξει εάν αντέξει η όχι.Σορρυ για τα νούμερα και οδούς,δεν τα πάω καλα
ρε σεις...ποιά εννοεί εδώ ο συνάδελφος;;;ποιο έχει μπλε πόρτα;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
θα βγεις και συ από την οθόνη να με κάνεις ντα? ένας ένας παιδιά!
Από καμία οθόνη εδώ γραπτός σου λέω πως προκαλείς με αυτά που γράφεις άσε τις μάγκες εσυ πίσω από μια οθόνη !! Ποιος ο λόγος ρε να τσακώνεσαι ? Η ζωή είναι πολύ μικρή πειτε κανα ινφο και αφήστε τους τσακωμούς !!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Από καμία οθόνη εδώ γραπτός σου λέω πως προκαλείς με αυτά που γράφεις άσε τις μάγκες εσυ πίσω από μια οθόνη !! Ποιος ο λόγος ρε να τσακώνεσαι ? Η ζωή είναι πολύ μικρή πειτε κανα ινφο και αφήστε τους τσακωμούς !!
εσένα ΠΟΙΟΣ σ έβαλε διαιτητή?
επίσης εγώ τσακώθηκα ΑΦΟΥ άτομα προέβησαν σε χαρακτηρισμούς
είναι καλό τα μεγάλα παιδιά να μπορούν να βάλουν σε τάξη τα του οίκου τους παρά να ζητάνε βοήθειες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Στην πιάτσα γίνεται της τανας το κάγκελο και όλοι εσείς τσάκωνεςτε αντί να διοργανώσουμε μια τσάρκα τα σοβαρά και χρόνια μέλλον εδώ !!! Και για να περάσουμε καλά και για προστασία δίκη μας !!αλλα που μυαλό τα ίδια τα ίδια τα ίδια καιβτα ίδια μια ζωή !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom