Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (12 μέλη και 84 επισκέπτες)

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Πρωινή ΕΚΤΑΚΤΗ ενημέρωση από Φυλής 18/07/2009

Στο Φυλής 109Β Ισόγειο τώρα πιτσιλιέται ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Μογγολάκι πιθανώς από Σοβιετική Άπω Ανατολή
                       ονόματι Βικτώρια, ΜΕ ΤΕΛΕΙΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΝΤΕΛΟΥ
                       (σαν το κορμί της Sandy αλλά ΚΑΛΥΤΕΡΟ) γύρω στο 1.75 χωρίς τακούνια,
                       Μαυρισμένο κορμί, μαύρα πυκνά ίσια μαλλιά μέχρι την πλάτη, γύρω στα 22 έτη,
                       εφηβικά βυζάκια με μεγάλες ρόγες, με ξυρισμένο το μουνάκι του και ΚΑΒΛΙΑΡΑ.
Φιλε ολα ειναι οπως τα λες εκτος εκτος απο της ρογες που ηταν πολυ μικρες,και το ονομα,και φοραγε τακουνια οποτε ηταν στο υψος μου περιπου 1.82 αρα χωρις εκει στο 1.75.
Και συμφωνω οτι ειναι λογικο αφου την εχουν ξεθεωση για την δικη μου τυχη το λεω,τες πα,παντως την ρωτησα που θα ειναι αυριο και τετοιο καμια δεκαρια φορες αλλο ολο δεν ξερω μου ελεγε και να ρωτησω αυτην που ειναι απογευμα,μου ειπε και το ονομα αλλα το ξεχασα,και οτι ειναι φιλες και οτι αυτη θα ξερει.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Γυρνάω από μίνι τσάρκα στη Φυλής και πέριξ.  Φυλής 109 , πήγα για το νέο αστεράκι τη Βικτώρια με τα μογγολικά χαρακτηριστικά όπως λένε , αλλά δεν τη βρήκα. Δούλευε μια Ναταλί. Ψηλή μελαχρινή ,νέα. Στο δίπλα στον όροφο ένα κοντοπούτανο. Ψιλοξινή μου φάνηκε. Μετά πήγα Αγίου Πέτρου μήπως πετύχω εκεί τη Βικτώρια, ήταν μια άλλη. Νομίζω Καμέλια την είπε η τσατσά. Πάντως ψιλοέμοιαζε στην περιγραφή  της Βικτώριας. Λες να έχει άλλο όνομα εκεί ?   :think: Μετά πήγα για Ιβάννα στο Διδύμου 20, αλλά τζίφος. Η τσατσά μου είπε ότι θα είναι στο πόστο της την Πέμπτη. Πάντως δούλευε μια Σόνια , ψηλή με καφέ μαλλιά , πιασμένα σε κοτσιδάκια. Πολύ θετική αύρα στο σαλόνι. Δεν πήγα μέσα πάντως, αλλά είναι στα υπόψην. Τέλος, πέρασα από Φυλής 66 στην Κατερίνα. Κοπέλα 1,5 μέτρο το πολύ, ξανθιά με ηλιοκαμμένη επιδερμίδα. Στο δωμάτιο το απόλυτο ξενέρωμα. Καλή πίπα , έως πολύ καλή οφείλω να πω , αλλά δεν μίλαγε , δεν λάλαγε, τίποτα... Τζίφος!Δε θα την ξαναπάρω...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μεσούντος τοῦ ἐνδόξου Ἑλληνικοῦ θέρους. Ἐχθὲς 21.30 - 23.00

Φ95
Ὑπηρέτης νεαρὸς ἀνὴρ οὐχὶ προδήλως ὁμοφυλόφυλος παρουσιάσας 2 νεαρὰς πόρνας ἐκ τῶν ὁποίων ἡ μία ἀξιόλογος ἐμφανισιακῶς. Ἐπιδίδονται καὶ εἰς ὁμαδικὸν ἔρωτα κατὰ δἠλωσιν.

Εις το ομαδικό "συνυπολογίζεται" και ... ο υπηρέτης   :sunglasses:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ας πάει κάποιος να το ρωτήσει... Μη μας μείνει η απορία ... :grin:
 

Επισκέπτης
Προχτές που είχα πάει Φυλής 109 κάτω και ήταν το ψηλό νεοσύλλεκτο μελανούρι,η τσατσά μού την σύστησε ως Βίκυ.Σήμερα το πρωί που πήγα,η τσατσά μού είπε οτι η Βίκυ έχει ρεπό.
Η Βίκυ μου θυμίζει την Βικτώρια Πρίνσιπαλ στο σήριαλ "Dallas" (Ποιος σκότωσε τον Τζέι Αρ;)
Οι παλιοί θα θυμούνται.Βέβαια ως προς το λεπτότερο και νεανικότερο.
Επιβάλλεται δοκιμή...

Φυλής 84 πάνω ήταν σήμερα το πρωί η Αλίνα που την έχω δει και Φυλής 86 πάνω.Όμορφο μελαχροινό χαμογελαστό πιπινάκι με ωραίο κωλαράκι.Θυμήθηκα αμυδρά μια αρνητική κριτική.
Ποιος την πήδηξε;

Φυλής 65 κάτω,Άννα ψηλή λεβεντόκορμη μελαχροινή με ελεύθερο στοματικό στα 20 ευρώ.
Πήγε κανείς μ'αυτή;


Φώκαιας 24-Λαβύρινθος,μελαμψή,λεπτότατη,κοντή,σγουρομάλλα,Βραζιλιάνα κατά την "υπέργηρη σεβάσμια" τσατσά που "τα κάνει όλα εκτός από κώλο"
Όταν βλέπω τέτοιες μεγάλες σε ηλικία γυναίκες να δουλεύουν σε μπουρδέλα αισθάνομαι λίγο άσχημα.Και να σου μιλάει για τσιμπούκια,69,κώλο.


 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Προχτές που είχα πάει Φυλής 109 κάτω και ήταν το ψηλό νεοσύλλεκτο μελανούρι,η τσατσά μού την σύστησε ως Βίκυ.Σήμερα το πρωί που πήγα,η τσατσά μού είπε οτι η Βίκυ έχει ρεπό.
Το μισό bourdela πρέπει να πέρασε σήμερα το πρωι από το Φυλής 109 ψάχνοντας την Βικτώρια  :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Προχτές που είχα πάει Φυλής 109 κάτω και ήταν το ψηλό νεοσύλλεκτο μελανούρι,η τσατσά μού την σύστησε ως Βίκυ.Σήμερα το πρωί που πήγα,η τσατσά μού είπε οτι η Βίκυ έχει ρεπό.
Η Βίκυ μου θυμίζει την Βικτώρια Πρίνσιπαλ στο σήριαλ "Dallas" (Ποιος σκότωσε τον Τζέι Αρ;)
Οι παλιοί θα θυμούνται.Βέβαια ως προς το λεπτότερο και νεανικότερο.
Επιβάλλεται δοκιμή...
Aν και δεν την θυμαμαι νατη η λεγαμενη :grin:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Προχτές που είχα πάει Φυλής 109 κάτω και ήταν το ψηλό νεοσύλλεκτο μελανούρι,η τσατσά μού την σύστησε ως Βίκυ.Σήμερα το πρωί που πήγα,η τσατσά μού είπε οτι η Βίκυ έχει ρεπό.
Η Βίκυ μου θυμίζει την Βικτώρια Πρίνσιπαλ στο σήριαλ "Dallas" (Ποιος σκότωσε τον Τζέι Αρ;)
Οι παλιοί θα θυμούνται.Βέβαια ως προς το λεπτότερο και νεανικότερο.
Επιβάλλεται δοκιμή...

Πές τα βρε jockerx, πήγα κι εγώ να ελέγξω σήμερα μετά από αυτά που έλεγαν τα παιδία κατά τις 14.45
στο Φυλής 109Β ισόγειο ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ καμμία σχέση με την Βίκυ/Βικτώρια που ανέφερα,
καλό μουνάκι ήταν κι αυτό ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΔΕΡΜΑ μαλλιά κότσο και όνομα Ναταλί.

Επίσης, πήγα και από Αγίου Πέτρου 7 όπου ήταν μια άσχετη μέτρια γκόμενα.

Υ.Γ. Μάγκες εγώ γι΄αυτόν τον λόγο ενημερώνω ΑΜΕΣΑ, επειδή οι γκόμενες δεν σημαίνει οτι όλες τις μέρες
    θα είναι στο πόστο τους, όταν κάνω έκτακτη ενημέρωση καλό είναι οι μερακλήδες τουλάχιστον να
    τσεκάρουν άμεσα για το εκάστοτε μωράκι...χεχεχε

Υ.Γ. Ευχαριστούμε jockerx που μας είπες οτι το μωράκι σήμερα έχει ρεπό, οπότε θα τσεκάρουμε άλλη μέρα.
 

Επισκέπτης
PIATSAS,τώρα που είδα το βίντεο η νεοσύλλεκτη Βίκυ-Βικτώρια έχει πιο "τετραγωνισμένο πρόσωπο από την Βικτώρια Πρίνσιπαλ.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Επειδη υπαρχει συνεργασια μεταξυ Φυλης 109ισογειο,Πιπινου 65 και Φυλης 80 διολου απιθανο η Βικτωρια να ειναι σε καποιο απο τα αλλα δυο
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Επειδη υπαρχει συνεργασια μεταξυ Φυλης 109ισογειο,Πιπινου 65 και Φυλης 80 διολου απιθανο η Βικτωρια να ειναι σε καποιο απο τα αλλα δυο

Σήμερα πρωινή βάρδια κατά τις 15.00+κάτι που επέστρεφα από τον 'έλεγχο' στο Φ109
το Φυλής 80 ήταν κλειστό (με την αλυσίδα και το λουκέτο του).

Υ.Γ. jockerx όντως το μογγολάκι δεν έχει το πρόσωπό του ως 'δυνατό σημείο' αλλά όλα τα άλλα πάνω του είναι ΚΟΛΑΣΗ !!!
 

Επισκέπτης
Πιπινου 65 πρωινή βάρδια είναι μια Μιχαέλα,ξινομούρα βγήκε στο σαλόνι,γιοματούλα με μεγάλα βυζιά.
Φυλής 80 κατά τις 11:00 είχε ανοίξει η τσατσά με σβηστό φωτάκι.Δεν ήρθε κοπέλα και βάλανε λουκέτο.
Αφού η νεοσύλλεκτη Βίκυ δούλευε διπλοβάρδια χτες,λογικά μην την ψάχνουμε σήμερα.Εξάλλου αν ήταν θα μού'λεγε η τσατσά του Φυλής 109 σε ποιο συνεργαζόμενο δουλεύει.

Όταν την είδα ήταν η πρώτη της μέρα στη δουλειά.Που νά'ξερα!!!.Θέλει ρίσκα!!!
 

Επισκέπτης
Φυλής 84 πάνω ήταν σήμερα το πρωί η Αλίνα που την έχω δει και Φυλής 86 πάνω.Όμορφο μελαχροινό χαμογελαστό πιπινάκι με ωραίο κωλαράκι.Θυμήθηκα αμυδρά μια αρνητική κριτική.
Ποιος την πήδηξε;

Φυλής 65 κάτω,Άννα ψηλή λεβεντόκορμη μελαχροινή με ελεύθερο στοματικό στα 20 ευρώ.
Πήγε κανείς μ'αυτή;


Φώκαιας 24-Λαβύρινθος,μελαμψή,λεπτότατη,κοντή,σγουρομάλλα,Βραζιλιάνα κατά την "υπέργηρη σεβάσμια" τσατσά που "τα κάνει όλα εκτός από κώλο"
Όταν βλέπω τέτοιες μεγάλες σε ηλικία γυναίκες να δουλεύουν σε μπουρδέλα αισθάνομαι λίγο άσχημα.Και να σου μιλάει για τσιμπούκια,69,κώλο.

Διδύμου 20-Σόνια,μόνο τα κανονικά.Η τσατσά είπε οτι η Φωτεινή δουλεύει στο ΣΙΔΗΡΟΥΝ ΘΕΟΣΚΟΤΕΙΝΟ ΠΑΡΑΠΕΤΑΣΜΑ-Αλκαμένους 117.
Κολωνού 30β (όροφος) σήμερα το πρωί,ΣΑΜΠΡΙΝΑ από Φυλής 59:"Μόνο κανονικό σεξ,όχι κώλο,15 ευρώ".Φάτε ξεπέτα "επί Κολωνού"


Απογευματινή βάρδια στου Φυλής 59 πάνω θα είναι μία Ελληνίδα, Ζωή μου είπε η πηγαίως ευγενική και αξιόλογη κυρία της υπηρεσίας."Κάνει τα κανονικά άλλα είναι καλή και έμπειρη.Δούλευε πριν 4 χρόνια εδώ".Υπάρχουν μαρτυρίες για την Ζωή;

 

Επισκέπτης
Ρωσικός Ορθόδοξος Συναγερμός!
Αυτή τη στιγμή Φυλής 109 κάτω είναι η Βίκυ-Βικτώρια.
17:15 επίσκεψη μετά καταθέσεως.Ακολουθεί καλή (επιτέλους!) κριτική επισημαίνουσα τα μειονεκτήματα
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Ρωσικός Ορθόδοξος Συναγερμός!
Αυτή τη στιγμή Φυλής 109 κάτω είναι η Βίκυ-Βικτώρια.
17:15 επίσκεψη μετά καταθέσεως.Ακολουθεί καλή (επιτέλους!) κριτική επισημαίνουσα τα μειονεκτήματα.

...χεχεχε, Κανονίστε να το ξεμουνιάσετε όλοι το μωράκι...χεχεχε ΒΑΡΒΑΡΟΙ !!!...χεχεχε
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα,μια ερωτηση σχετικα με το Φ95,δουλευουν μια ή δυο κοπελες και αν ακξιζει μια επισκεψη γιατι οσες φορες περασα απο εξω δεν μπηκα ποτε να δω τι κοπελες εχει.Αν γνωριζει καποιος κατι για το συγκεκριμενο σπιτι ας κανει μια ενημερωση,ευχαριστω :).
 

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
0
καλη η Βικτωρια, γλυκιά και χαμογελαστή συνεχώς...
αν και πήγα καβλωμένος, είχε την υπομονή να ανεχτεί τα τερτίπια μου για να μην τελειώσω γρήγορα...
2 βδομάδες λεει εδώ, απο Ρωσία (ανατολας). Η αλήθεια είναι οτι αν δεν ειχα διαβασει εδω, δεν θα εμπαινα καθώς δεν με εμπνεει η φάτσα της, αλλά όντως μέσα είναι περιποιητική και ευγενική.

Την χαλαρή πούτσα με το αργό πλέον γαμήσι, την πλήρωσε μετά απένταντι στο Φ132 η Τζέσυ. Βουλγάρα ξανθιά, με άριστα πόδια και πολύ καλή συμπεριφορά. Είναι σαν σπιτικιά γκόμενα, γαμάτε άνετα και περιποιημένα. Μόνο τα σιλικονάτα μου την σπάνε προσωπικά αλλά έχει καλή καβλόφατσα για να την φχαριστηθείτε σε όποια στάση τσιμπουκώματος θέλετε.
Την είχα πάρει κ παλιότερα κ θυμάμαι ότι και τότε ήταν σούπερ για τα λεφτά αυτά πάντα. Εκτοτε δεν είχα πάει προς την περιοχή καθώς από Πειραιά φτάνω γρηγορότερα στο Μεταξουργείο.

Το κακό είναι ότι στο μεταξουργείο, τα παίρνεις όλα σβάρνα για να πετύχεις μια-δυό καλές, ενώ στην Φυλής έχεις πολλές καλές να διαλέξεις...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Σήμερα Κυριακή πρωϊνή βάρδια στο Φωκαίας 19 πάνω ήταν η Κάρλα με τα κόλπα της.

Νομίζω θα παίζει γενικώς πρωϊνή και τις επόμενες μέρες.

(Για τους νταρντανομανιώδεις).
 

dannie

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0


    ...τα φωτα σας για αποψε-τωρα ?

ειμαι για να ξεκιναω , περιμενω να δω
                               
                                    που να παω !!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom