Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Φιλοι του σαιτ, τωρα με το κλεισιμο των μπουρδελων δεν θα ακουμε πλεον απο τις εκδιδομενες να λενε στις τσατσαδες και στους τσατσους αξεχαστες ατακες οπως αυτη:

"εσυ καθεσαι κι εγω γαμιεμαι για να παρεις το διευρο".

:2funny:

Συμπερασμα: η αναδουλεια ανεβαζει πιεση...:confused:



Μέγα μύστη tnt μου θύμισες ένα σκηνικό τώρα, πηγαίνω στο μετάξι στο περδικκας το γωνιακό που είναι δίπλα δίπλα με τα κουρτινάτα της μεγαλέκου, εκεί ήταν ο γραβατάκιας ως τσάτσος, "ωωωω που είσαι ρε καλλιτέχνη " μου απευθύνεται ως συνήθως, "που είσαι ρε Berto Lucci γραβάτα " του απαντώ, μου βγάζει την κοπέλα που ήταν αρκετά ωραία για επίπεδο μετάξι, και ήμουν έτοιμος να δώσω το χυσοπαραβολο να εισελθω εις την κρεβατοκάμαρα να συνουσιασω την κορασις, αλλά πριν το δώσω της λέει " δεν μπαίνει ποτέ αυτός " και τον κοιτάει έκπληκτη η κοπέλα με ύφος "μα καλά είσαι μαλακας; "
Του λέω "α έτσι είσαι ε; λοιπόν εγώ θα έμπαινα με την κοπέλα, αλλά μονο κ μονο επειδή ξέρω ότι 2€ θα καταλήξουν σε σένα δεν θα μπω, όχι τίποτα αλλά δεν διαλέγεις ωραίες γραβάτες, άντε Τσάο "
Και μόλις κατεβαίνω τις σκάλες ακούω κάτι τσιρίγματα από την κοπέλα και τον γραβατακια να γαυγίζει σαν το γκριφον κανίς του δμτρςχχχ.
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα
Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος σε pm τί μπορώ να βρώ ανοιχτό σε Φυλής και πέριξ για να μην κατεβαίνω τσάμπα;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τιτανο-τονυ οχι και μεγα μυστης. Ενας περπατητης
κι εγω οπως ολοι.
Ο γραβατακιας ειναι αχωνευτος αλλα τηρει τον χρονο στον ποντο.
Του το αναγνωριζω. Δικαιος.
Ο κορυφαιος τσατσος σε σωστη εξυπηρετηση ειναι στο Ιασωνος 2 οροφος λεπτος σαν γκλιτσα με μουστακι που δουλευει και στο Ιασωνος 1 δεξι με τα λιγα σκαλακια.
Εκει δουλεψε κι η ξανθια γεροντοκορη με το μακρυ μαλλι που γαμιοταν ακαποτα συμφωνα με το μελος skatakis. Αληθεια ειναι.
Δεν γραφω ονομα.
Το εχει γραψει ο skatakis πολυ πιο πισω.
Αυτη δεν δουλευει πια εκει.

:rockon:
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Παίδες καλησπέρα
Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος σε pm τί μπορώ να βρώ ανοιχτό σε Φυλής και πέριξ για να μην κατεβαίνω τσάμπα;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ομόνοια να πας τύπε!
Λεφτά να πάρεις μαζί σου να έχεις να πληρώσεις. :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παίδες καλησπέρα
Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος σε pm τί μπορώ να βρώ ανοιχτό σε Φυλής και πέριξ για να μην κατεβαίνω τσάμπα;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Φυλης δεν υπαρχει συνδετικος κρικος αν δεν εχεις ηδη κανει κονε.
Με λιγα λογια εισαι μονος σου. Τωρα αν σε εμπστευτει κανεις η εσυ αυτον που θα σου στειλει pm αλλο καπελο.

:rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.404
Κριτικές
509
Like
68.884
Πόντοι
41.129
Περασμα πριν απο λιγο απο Ιασωνος, τα μαγαζια ολα κλειστα, εχτες εσπασαν πορτα και μπηκαν στο Ιασωνος 30.
Συνεχισα τη βολτα μου οπου κοντα στο Ιασωνος 16 εσκασαν 2 μηχανες με μπατσους και με σταματησαν για ελεγχο.
Ευτυχως ειχα στειλει το μυνημα για βολτα το γκριφον κανις και με αφησαν να φυγω, ο τίγρης, ετσι λενε το σκυλακι μου
τους γαβγιζε συνεχως, αμα τον αφηνα ελευθερο θα τους πετσοκοβε :thefinge:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ομόνοια να πας τύπε!
Λεφτά να πάρεις μαζί σου να έχεις να πληρώσεις. :P

Η Ομονοια εινσι παραγωγος αστικων μυθων.
Μια με τις πλουσιες που ψωνιζουν νεγρους, μια με τα τσιγαρα που κρυβουν στους υπονομους κι ολοι ξερουν αλλα ποτε δεν πιανονται, μια με κλεμμενσ ποδηλατα που συμβαινει αλλα οχι οπως τα λενε, μια με τους παπατζηδες που ολοι βλεπουν αλλα εχουν εκλειψει, ειπαν τωρα να αναφερουν κρυφα μπουρδελα που ολοι ξερουν.
Λες και στην πλατεια Βικτωριας δεν εχει κρυφους χωρους. Ολη η χωρα γαμιστρωνας.

:2funny:



 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Περασμα πριν απο λιγο απο Ιασωνος, τα μαγαζια ολα κλειστα, εχτες εσπασαν πορτα και μπηκαν στο Ιασωνος 30.

Ε λοιπον οτι θα φταναμε στο σημειο να ζησουμε σπασιμο πορτας στα κατεξοχην 24 ωρα μπουρδελα μεχρι προσφατως, δεν το περιμενα. Μονο με λοκνταουν θα εκλειναν αυτα. Στον οροφο ξεκινησε θητεια η λεπτη Ζωη με εξαιρετικο γαμησι.
Μετα χαλαρωσε.
Που ειναι τωρα αραγε;

:rockon:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
9 και κατι η ωρα.
Ολοι εξω ειναι.

:2funny:
 

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
Παίδες καλησπέρα
Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος σε pm τί μπορώ να βρώ ανοιχτό σε Φυλής και πέριξ για να μην κατεβαίνω τσάμπα;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ομόνοια να πας τύπε!
Λεφτά να πάρεις μαζί σου να έχεις να πληρώσεις. :P
τα βλέπαμε και δεν τα πιστεύαμε ότι μπορεί να τα ζήσουμε ??
 

Συνημμένα

  • vila-ton-orgion.jpg
    vila-ton-orgion.jpg
    106,6 KB · Εμφανίσεις: 12

barbanik

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
82
Like
249
Πόντοι
20
Δεν θα σας κουράσω...Τις τελευταίες μέρες το Μετάξι έζησε μεγάλες στιγμές! Με το κλείσιμο της Φυλής όλα τα καλά κορίτσια του 20ικου έριξαν τα μούτρα τους και κατηφόρισαν, με αποτέλεσμα να μπαίνεις και να έχεις σε κάθε μαγαζί 4-5 διαφορετικές επιλογές...και ΤΙ επιλογές!!! Κάθε μέρα ήμουν παρόν! Και 2 φορές! Μάτωσα! Και τουμπεκί...δεν το λέω ούτε στον εαυτό μου τι ζω! Και αρχίζουν οι "ενημερώσεις"...Και κάπου εκεί το όνειρο τελειώνει ...Σκάνε οι εισαγγελάτοι και γεμίζει το τιμημένο Μετάξι με ένστολους. Οκ λέω για τα μάτια του κόσμου...ότι κάτι κάνει και η αστυνομία σε αυτό το τόπο...Κάνα δυο μέρες θα είναι και θα περάσει...ΑΜ ΔΕ!!! Αντίσκηνο έχουν στήσει τα όργανα και έπεσε περονόσπορος! Ξεμοναχιάζω τον μουστακαλή τσάτσο της τζέισον 20 για μια σταγόνα ευτυχίας και μου λέει : "Φιλαράκι Τετέλεσται , έχουμε χούντα! Μπουκάρανε και μου τσιμπήσανε τα κοριτσάκια μου, την Τζωρτζιάνα και τη Ναταλί, τα μπουζουριάσανε για 2 μέρες και μόλις τις αφήσαν (να είναι καλά ο δικηγόρος) μου φύγανε για Ρουμανία και ούτε γεια!!!" Και τώρα του λέω;!;! "Έχω τη Δανάη" μου λέει. Άντε να δούμε του λέω...Ακόμα τον τρίβω να νιώσω καθαρός λέμε!!! Υ.Γ. Προσέχουμε για να έχουμε!!!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Περασμα πριν απο λιγο απο Ιασωνος, τα μαγαζια ολα κλειστα, εχτες εσπασαν πορτα και μπηκαν στο Ιασωνος 30.

Ε λοιπον οτι θα φταναμε στο σημειο να ζησουμε σπασιμο πορτας στα κατεξοχην 24 ωρα μπουρδελα μεχρι προσφατως, δεν το περιμενα. Μονο με λοκνταουν θα εκλειναν αυτα. Στον οροφο ξεκινησε θητεια η λεπτη Ζωη με εξαιρετικο γαμησι.
Μετα χαλαρωσε.
Που ειναι τωρα αραγε;

:rockon:

Η Ζωή είναι αρκετά γνώριμη στο συγκεκριμένο οίκο, δούλευε το 2013-2015 συνεχόμενα από ότι θυμάμαι, μάλιστα μια φορά μου είπε " θα περάσεις μαζί μου η θες να πεθάνεις;"
Και καπως έτσι ήταν ζήτημα Ζωής και θανάτου να την εγαμήσω .
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Περασμα πριν απο λιγο απο Ιασωνος, τα μαγαζια ολα κλειστα, εχτες εσπασαν πορτα και μπηκαν στο Ιασωνος 30.
Συνεχισα τη βολτα μου οπου κοντα στο Ιασωνος 16 εσκασαν 2 μηχανες με μπατσους και με σταματησαν για ελεγχο.
Ευτυχως ειχα στειλει το μυνημα για βολτα το γκριφον κανις και με αφησαν να φυγω, ο τίγρης, ετσι λενε το σκυλακι μου
τους γαβγιζε συνεχως, αμα τον αφηνα ελευθερο θα τους πετσοκοβε :thefinge:

Σοβαρά τώρα έκαναν "ντου" οι μπασκίνες σπάζοντας πόρτα;;;; :think:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Σοβαρά τώρα έκαναν "ντου" οι μπασκίνες σπάζοντας πόρτα;
χωρίς χαρτί από εισαγγελέα.. χλωμό το βλέπω.. :embarrased:
Από ότι ξέρω εντολή εισαγγελέα χρειάζεται μόνο για είσοδο σε οικία, οι οίκοι ανοχής σε νομίζω να περιλαμβάνονται σε αυτό το καθεστώς, ίσως κάποιος νομικός μας διαφωτίσει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.404
Κριτικές
509
Like
68.884
Πόντοι
41.129
Ε λοιπον οτι θα φταναμε στο σημειο να ζησουμε σπασιμο πορτας στα κατεξοχην 24 ωρα μπουρδελα μεχρι προσφατως, δεν το περιμενα. Μονο με λοκνταουν θα εκλειναν αυτα. Στον οροφο ξεκινησε θητεια η λεπτη Ζωη με εξαιρετικο γαμησι.
Μετα χαλαρωσε.
Που ειναι τωρα αραγε;

Μια χαρα ειναι η Ζωϊτσα, εδω Ελλαδα ειναι, την ωρα της εφοδου της αστυνομιας στον οικο ετυχε να ειναι εκτος για καποια δουλεια, ηταν τυχερη.
Συνελαβαν την υπηρεσια Βικυ και την Τζορτζια μια γυφτοβουλγαρα ασκημη αν θυμαμαι καλα.
Το υπολοιπο ροστερ του οικου ειχε σταματησει να δουλευει απο αρκετες μερες πριν.

 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Τις τελευταίες μέρες το Μετάξι έζησε μεγάλες στιγμές! Με το κλείσιμο της Φυλής όλα τα καλά κορίτσια του 20ικου έριξαν τα μούτρα τους και κατηφόρισαν, με αποτέλεσμα να μπαίνεις και να έχεις σε κάθε μαγαζί 4-5 διαφορετικές επιλογές

Μπορεις να μας πεις αυτα τα καλα κοριτσια που λες???
Αν δε μπορεις, δεχομαι και π.μ.
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
αφού κλείσανε όλα τώρα τι σημασία έχει :confused:
Τις τελευταίες μέρες το Μετάξι έζησε μεγάλες στιγμές! Με το κλείσιμο της Φυλής όλα τα καλά κορίτσια του 20ικου έριξαν τα μούτρα τους και κατηφόρισαν, με αποτέλεσμα να μπαίνεις και να έχεις σε κάθε μαγαζί 4-5 διαφορετικές επιλογές

Μπορεις να μας πεις αυτα τα καλα κοριτσια που λες???
Αν δε μπορεις, δεχομαι και π.μ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
αφού κλείσανε όλα τώρα τι σημασία έχει :confused:
Τις τελευταίες μέρες το Μετάξι έζησε μεγάλες στιγμές! Με το κλείσιμο της Φυλής όλα τα καλά κορίτσια του 20ικου έριξαν τα μούτρα τους και κατηφόρισαν, με αποτέλεσμα να μπαίνεις και να έχεις σε κάθε μαγαζί 4-5 διαφορετικές επιλογές

Μπορεις να μας πεις αυτα τα καλα κοριτσια που λες???
Αν δε μπορεις, δεχομαι και π.μ.

ασε να δουμε ΑΝ θα γραψει και ΤΙ θα γραψει και θα σου πω μετα αν ειναι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom