Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Μαλάκα τι είναι τούτος;
Μπαίνει στο site που είναι για ενημέρωση για πουτάνες, στο θρεντ που αποτελεί τον κορμό του site για τους μπουρδελιάρηδες και κράζει τους πορνοενημερωτές;
Φίλε μήπως είσαι σε λάθος site;
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
469
Κριτικές
203
Like
11.109
Πόντοι
31.013
Απίστευτο πόση αστυνομία πριν λίγο στον Ιάσονος.τεσερα περιπολικά και πολλές μιχανες Δίας .κιταγαν με φακούς τα σπίτια και κάποιοι μπάτσοι κινιγουσαν κάποιους που θέλαν να ξεφύγουν.τοσο μένος δεν το περίμενα
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Μαλάκα τι είναι τούτος;
Μπαίνει στο site που είναι για ενημέρωση για πουτάνες, στο θρεντ που αποτελεί τον κορμό του site για τους μπουρδελιάρηδες και κράζει τους πορνοενημερωτές;
Φίλε μήπως είσαι σε λάθος site;

Αυτός, φαίνεται, πάει σε μπουρδέλο και ζητάει παρθένα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nert

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μαλάκα τι είναι τούτος;
Μπαίνει στο site που είναι για ενημέρωση για πουτάνες, στο θρεντ που αποτελεί τον κορμό του site για τους μπουρδελιάρηδες και κράζει τους πορνοενημερωτές;
Φίλε μήπως είσαι σε λάθος site;
κορακι και ερικ μην τσακωνεστε,εχετε παρεξηγηθει μεταξι σας.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Η ενημερωση αυτη τη περιοδο μονο καλο δεν κανει,πρέπει να υπαρχει μυστικότητα γιατι αλλιως δεν θα μεινει ρουθούνι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπερα κυριοι μετα απο ολα αυτα τα μυνηματα που ειδα χθες και σημερα για τους δηθεν ενημερωτες των κορασιδων θα ηθελα να βαλω λιγακη τα πραγματα στη σωστη θεση αντε γιατι πολυ μαλακια βλεπω και δε μιλαω αλλα εεε εεεε .
Μα καλα ποσο στοκος πρεπει να ειναι καποιος ωστε να πιστευει οτι υπαρχει εδω μεσα ενημερωση?
Βλεπω καποιους που γραφουνε σεντονια και λενε στα ταδε μπουρδελα ειναι οι ταδε πουτανες.Μα καλα ειναι δυνατον οι περισσοτεροι απο τα μελη η και οι εκτος μελη να γνωριζουν τα ονοματα απο τις πουτανες ετσι ωστε διαβαζοντας τα σεντονια να πανε και να τις βρουν?
π.χ ενημερωση λεμε τωρα Φυλής 67 η μαρια στο 80 η σοφια στο 50 η κυρα κουλα κτλ.Ενας ανθρωπος διαβαζει αυτα.Ε και τι εγινε?Ενημερωθηκε?Που να ξερει τωρα ποια ειναι η καθε μια που αναφερουν οι δηθεν ενημερωτες?Εγω θεωρω τελειως ασκοπο αυτου του τυπου ενημερωση αλλα θα προτιμουσα ο καθενας που παει και γαμαει να λεει τις εντυπωσεις του να λεει πως ειναι εμφανησιακα η κοπελα αν ειναι καλη στο κρεβατι αν ειχε μουτρα αδιαθετη σε ποιο μπουρδελο βρισκεται ποια βαρδια κτλ.Ναι αυτη θα ηταν ενημερωση σωστη και επισης θα ηθελα να γραφει αληθειες οχι τα τερατα να τα λεει μοντελα.Τουλαχιστον αυτο κανω και εγω και παντα ειμαι αντικειμενικος με την κριτικη μου και οχι με βασει τα γουστα μου.
Αν καποιοις με αυτα που λεω παρεξηγηθηκε sorry guys.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Μαλάκα τι είναι τούτος;
Μπαίνει στο site που είναι για ενημέρωση για πουτάνες, στο θρεντ που αποτελεί τον κορμό του site για τους μπουρδελιάρηδες και κράζει τους πορνοενημερωτές;
Φίλε μήπως είσαι σε λάθος site;
κορακι και ερικ μην τσακωνεστε,εχετε παρεξηγηθει μεταξι σας.

Δε τσακώνομαι εγώ παρατηρώ μόνο.
Το τυπάκι μπήκε στο θρεντ των ενημερώσεων και άρχισε να κράζει τους ενημερωτές για το λόγο ότι ενημερώνουνε :headbang:
Και να τους λέει τσάτσους και ρουφιάνους και χειρότερους.
Και πήρα θέση γιατί χάρη στις ενημερώσεις αυτές βρίσκομαι εγώ στο site, όπως και πολλοί άλλοι πιστεύω. Για να μαθαίνω ποιά δουλεύει που και να πηγαίνω.
Όλα τα άλλα είναι παρελκόμενα και σε δεύτερη μοίρα.
Λίγος σεβασμός δε βλάπτει.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Καλησπερα κυριοι μετα απο ολα αυτα τα μυνηματα που ειδα χθες και σημερα για τους δηθεν ενημερωτες των κορασιδων θα ηθελα να βαλω λιγακη τα πραγματα στη σωστη θεση αντε γιατι πολυ μαλακια βλεπω και δε μιλαω αλλα εεε εεεε .
Μα καλα ποσο στοκος πρεπει να ειναι καποιος ωστε να πιστευει οτι υπαρχει εδω μεσα ενημερωση?
Βλεπω καποιους που γραφουνε σεντονια και λενε στα ταδε μπουρδελα ειναι οι ταδε πουτανες.Μα καλα ειναι δυνατον οι περισσοτεροι απο τα μελη η και οι εκτος μελη να γνωριζουν τα ονοματα απο τις πουτανες ετσι ωστε διαβαζοντας τα σεντονια να πανε και να τις βρουν?
π.χ ενημερωση λεμε τωρα Φυλής 67 η μαρια στο 80 η σοφια στο 50 η κυρα κουλα κτλ.Ενας ανθρωπος διαβαζει αυτα.Ε και τι εγινε?Ενημερωθηκε?Που να ξερει τωρα ποια ειναι η καθε μια που αναφερουν οι δηθεν ενημερωτες?Εγω θεωρω τελειως ασκοπο αυτου του τυπου ενημερωση αλλα θα προτιμουσα ο καθενας που παει και γαμαει να λεει τις εντυπωσεις του να λεει πως ειναι εμφανησιακα η κοπελα αν ειναι καλη στο κρεβατι αν ειχε μουτρα αδιαθετη σε ποιο μπουρδελο βρισκεται ποια βαρδια κτλ.Ναι αυτη θα ηταν ενημερωση σωστη και επισης θα ηθελα να γραφει αληθειες οχι τα τερατα να τα λεει μοντελα.Τουλαχιστον αυτο κανω και εγω και παντα ειμαι αντικειμενικος με την κριτικη μου και οχι με βασει τα γουστα μου.
Αν καποιοις με αυτα που λεω παρεξηγηθηκε sorry guys.

Τι λες ρε φίλε.
Εγώ τις ξέρω όλες σχεδόν αυτές που αναφέρονται οι ενημερωτές στα "σεντόνια" όπως λες, και είμαι ευγνώμων για αυτές τις ενημερώσεις.
Και τις θεωρώ πολύ πιο αντικειμενικές από αυτούς που γράφουν εμπειρίες.
Γιατί στο κάτω κάτω που σε ξέρω εγώ και την εμπειρία σου και αν είσαι προμότορας, ή αν θα έχω την ίδια εμπειρία;
Βλέπω αυτές που δουλεύουν και έχω δική μου άποψη γιαυτές.
Και χάρη σε αυτές τις ενημερώσεις κάνω στοχευμένες επιθέσεις σαυτές που θέλω, αντί να περιπλανιέμαι σολη την Αθήνα σαν την άδικη κατάρα.
Επειδή εσύ δε ξέρεις, μη νομίζεις ότι όλοι δε ξέρουμε.
Κι αν δεις από τα likes που παίρνουν αυτές οι ενημερώσεις, θα δεις ότι υπάρχουν πολλοί άλλοι σαν κι εμένα.
Για σένα μπορεί οι πουτάνες να είναι χόμπυ, αλλά για κάποιους είναι τρόπος ζωής.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Καλησπερα κυριοι μετα απο ολα αυτα τα μυνηματα που ειδα χθες και σημερα για τους δηθεν ενημερωτες των κορασιδων θα ηθελα να βαλω λιγακη τα πραγματα στη σωστη θεση αντε γιατι πολυ μαλακια βλεπω και δε μιλαω αλλα εεε εεεε .
Μα καλα ποσο στοκος πρεπει να ειναι καποιος ωστε να πιστευει οτι υπαρχει εδω μεσα ενημερωση?
Βλεπω καποιους που γραφουνε σεντονια και λενε στα ταδε μπουρδελα ειναι οι ταδε πουτανες.Μα καλα ειναι δυνατον οι περισσοτεροι απο τα μελη η και οι εκτος μελη να γνωριζουν τα ονοματα απο τις πουτανες ετσι ωστε διαβαζοντας τα σεντονια να πανε και να τις βρουν?
π.χ ενημερωση λεμε τωρα Φυλής 67 η μαρια στο 80 η σοφια στο 50 η κυρα κουλα κτλ.Ενας ανθρωπος διαβαζει αυτα.Ε και τι εγινε?Ενημερωθηκε?Που να ξερει τωρα ποια ειναι η καθε μια που αναφερουν οι δηθεν ενημερωτες?Εγω θεωρω τελειως ασκοπο αυτου του τυπου ενημερωση αλλα θα προτιμουσα ο καθενας που παει και γαμαει να λεει τις εντυπωσεις του να λεει πως ειναι εμφανησιακα η κοπελα αν ειναι καλη στο κρεβατι αν ειχε μουτρα αδιαθετη σε ποιο μπουρδελο βρισκεται ποια βαρδια κτλ.Ναι αυτη θα ηταν ενημερωση σωστη και επισης θα ηθελα να γραφει αληθειες οχι τα τερατα να τα λεει μοντελα.Τουλαχιστον αυτο κανω και εγω και παντα ειμαι αντικειμενικος με την κριτικη μου και οχι με βασει τα γουστα μου.
Αν καποιοις με αυτα που λεω παρεξηγηθηκε sorry guys.
re kathisterimene voulose to sixamero vromostoma sou gamidi.ahdia poutanas gie
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Οι καθημερινές λεπτομερείς αναφορές στις λειτουργίες, στο προσωπικό και στις προσφερόμενες υπηρεσίες των οίκων ανοχής είναι ιδιαίτερα χρήσιμες για όσους μένουν μακριά από το κέντρο της Αθήνας αρκεί να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Αυτό είναι ενημέρωση! Όταν όμως κάποιοι παρουσιάζουν τα μπάζα ως μοντέλα ή τις πουτάνες να κάνουν πράγματα μαζί τους που δεν κάνουν με κανένα πελάτη τότε έχουμε ένα ξεκάθαρο τσατσιλίκι και όχι ενημέρωση.

Από όλα έχει ο μπαξές.

Οι πραγματικοί ενημερωτές αξίζουν τον σεβασμό μας ενώ οι τσάτσοι τον χλευασμό μας!
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Για πολλοστή φορά συνάντηση με τη γνωστή μιλφ Ειρήνη από Μεγαλέκου 28 στο αριστερό και πέρασα όπως πάντα υπέροχα η γυναίκα το χει και είναι σαν το καλό κρασί! Κάποιες μέρες δουλεύει με την Ελένη και κάποιες με τη Βίκυ. Βάρδια 2-8
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μολις εκανα μια ερωτηση στους λοιπους ενημερωτες, το περιεργο μελος τακτοποιηθηκε.

Το καημενο...

ζητιανευε απαντηση μου και του την εδωσαν αλλοι.

:2funny:

Κατά τα άλλα, επεστρεψα από επισκεψη σε καποιο φιλικο σπίτι και εμαθα οτι άλλες δυο εκδιδόμενες
θα φυγουν για την χωρα τους μιας που κατά δηλωσή τους δεν βλέπουν φως στο τουνελ για πολύ καιρό ακόμα. Τωρα οσες μείνουν και μπορεσετε να βρείτε
να πηγαινετε να τις γαματε
με κριτηριο την εμφανιση.
Δεδομενου οτι η εμφανιση σπανιζει πολύ, καθήστε μετα το κλάμα για την εμφάνιση να κλαιτε και για την παροχή μιας που οπως εχει αποδειχθεί η παροχη παιζει τον σπουδαιοτερο ρόλο. Ο καθενας με τα γούστα του. Παρτε χαμπαρι οτι ειστε σε μπουρδελοσάιτ.

Εγω και πολλοι αλλοι γελαμε...:rockon:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Σκασε βλακα ρουφιανε υποτσατσε , απλα ρυπανση εισαι εδω μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φιλοι του σαιτ, τωρα με το κλεισιμο των μπουρδελων δεν θα ακουμε πλεον απο τις εκδιδομενες να λενε στις τσατσαδες και στους τσατσους αξεχαστες ατακες οπως αυτη:

"εσυ καθεσαι κι εγω γαμιεμαι για να παρεις το διευρο".

:2funny:

Συμπερασμα: η αναδουλεια ανεβαζει πιεση...:confused:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Για πολλοστή φορά συνάντηση με τη γνωστή μιλφ Ειρήνη από Μεγαλέκου 28 στο αριστερό και πέρασα όπως πάντα υπέροχα η γυναίκα το χει και είναι σαν το καλό κρασί! Κάποιες μέρες δουλεύει με την Ελένη και κάποιες με τη Βίκυ. Βάρδια 2-8

Εξοχα μυστη μου.
Τιμια επιλογη.

Να προτιμας το πανω δωματιο που ειναι
και καλυτερο.
Τα κατω ειναι χαλια.

(και τα δυο)

Θα τα καθαρισει κανεις;

:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom