Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 91 άτομα (10 μέλη και 81 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.005
Πόντοι
27.261
Το να κανεις ενημερωση ειναι σαν να κανεις τον τσατσο μονο που δεν παιρνεις λεφτα απο την πουτανα

θα μπορούσες όμως ...

Ολα παιζουν.
Μπορει καπχιοι να παιρνουν το κατιτις τους :wink:
Οπως και να' χει ομως, απο τη στιγμη που συμμετεχεις και θες να συμμετεχεις σε αυτο το thread, οφειλεις να ενημερωνεις.
Αν δε γουσταρεις (σεβαστο), μη γραφεις μαλακιες απλα.
Το β'ενικο παει σε ολους-γενικα.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Μερικοι σιγουρα παιρνουν το κατιτις τους αλλιως εχουν σοβαρο προβλημα , τωρα το μα οφειλεις δεν παιζει που λες εγω πχ μπαινω για να διαβαζω τους τσατσους και να σχολιαζω οτι γουσταρω
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.005
Πόντοι
27.261
Μερικοι σιγουρα παιρνουν το κατιτις τους αλλιως εχουν σοβαρο προβλημα , τωρα το μα οφειλεις δεν παιζει που λες εγω πχ μπαινω για να διαβαζω τους τσατσους και να σχολιαζω οτι γουσταρω

Ξερεις-ξερετε πολυ καλα τι εννοω.
Οχι αυτο παντως.
Για σκεψου ομως αν δε γραφαμε ενημερωσεις, τι θα ειχες να σχολιασεις και να διαβαζεις μετα???
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
ενημέρωση δεν είναι μόνο διευθύνσεις και ονόματα ...
Ιδίως τώρα που απαγορεύονται ...
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Μερικοι σιγουρα παιρνουν το κατιτις τους αλλιως εχουν σοβαρο προβλημα , τωρα το μα οφειλεις δεν παιζει που λες εγω πχ μπαινω για να διαβαζω τους τσατσους και να σχολιαζω οτι γουσταρω

Ξερεις-ξερετε πολυ καλα τι εννοω.
Οχι αυτο παντως.
Για σκεψου ομως αν δε γραφαμε ενημερωσεις, τι θα ειχες να σχολιασεις και να διαβαζεις μετα???
δεν σου ειπα εγω να σταματησετε απλα σου ειπα οτι ειστε ενα ειδος τσατσου
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Και τωρα στο lockdown ενα ειδος ρουφιανου
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.005
Πόντοι
27.261
ενημέρωση δεν είναι μόνο διευθύνσεις και ονόματα ...
Ιδίως τώρα που απαγορεύονται ...

Απαγορευονται και ειναι καποια ανοικτα οκ???
Ανοικτα για τους λογους τους, το οποιο αυτο δε μας πολυενδιαφερει.
Το εχω ξαναπει πριν 2-3 σελιδες νομιζω.
Εφοσων ειναι ανοικτα, πως θα δουλεψουν-θα βγαλουν φραγκα???
Απο τις ενημερωσεις που γινονται απο τα αναλογα sites.
Αν δεν κανεις ενημερωση λοιπον, πως στο μπουτσο θα ξερεις οτι ειναι ανοικτο για να πας??? Εστω και ετσι "ανοικτο".
Λες ολοι να εχουν τηλεφωνακι και να ξηγιουνται ετσι??? Δε νομιζω, συμφωνα με τις ερωτησεις που γινονται.
Οταν εγραψα για τα βεργας, τυχαια περασα, σταματησα και ειπα να ριξω μια ματια. Πρωτα βρηκα το ενα και μετα εσκασε και το αλλο. Αν δεν πηγαινα δηλαδη, δε θα τα εγραφα.
Εφοσων τα εγραψα λοιπον, ποσοι λες να περασαν μια "τυχαια" βολτα???
Εαν δεν τα εγραφα, ποσοι λες να μην περναγαν καν και ποσοι να περναγαν???

Για πες τι αλλο ειναι ενημερωση???
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Βασικα τσατσος ισον ρουφιανος και ως γνωστον την ρουφιανια πολκοι αγαπησαν τον ρουφιανο ουδείς
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Με πολυ λυπη σας λεω οτι περασα απο τα λημερια μας και ειδα οτι εχουν καταληφθει απο τοξικομανεις..
αργε θα μπορεσουμε να δουμε παλι την πιατσα μας οπως παλια???????
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Κατά τη γνώμη μου οι πορνό ενημερωτες προσφέρουν σημαντικό έργο σε όλους μας.

Παρολο που το σημαντικότερο κριτήριο του κάθε αγωνιστή θα πρέπει να είναι τα μάτια του και το ένστικτο του.
Το να έχεις πληροφόρηση, ακόμα και υποκειμενική σε κάποιες περιπτώσεις , από την πιάτσα βοηθάει πολύ.

Από εμένα respect.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Δεν παυουν να ειναι διαδυκτιακοι τσατσοι ομως
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Χειροτεροι και απο αυτους τους τσατσους ειναι τα αλλα τυπακια που μας κανουν περιγραφη πως γαμησαν
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Και ποσο μεγαλη την εχουν :2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σμυρνη76 (κορυφαιος ενημερωτής) και λοιποι ενημερωτες may i have your attention please ? εχει μπει ενας εδω και λεει πως οποιος ενημερωνει ειναι τσατσος η ρουφιανος κτλ
κι οτι κονομαει αλλιως εχει προβλημα.

Τι γνωμη εχετε;

:rockon:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Eric ενα site ειναι τιποτα παραπανω απο απλη ενημερωση και μαλιστα τις περισσοτερες φορες αθλια ενημερωση απο αθλιους τυπους ψιχανομαλους.Βεβαια υπαρχουν και μελη που κρατουν ενημερωσεις με καποιο σοβαρο χαρακτηρα.Εφοσον εισαι και εσυ μελος και βλεπεις εδω μεσα τι γαρφουν απλα να δινεις σημασια μονο σε αυτους.
Τωρα οσο για ολες τις ενημερωσεις θα ελεγα οτι ειναι υποκειμενικες γιατι ο καθενας εχει διαφορετικα γουστα ακομα και διαφορετικες ανομαλιες.
Οταν πρωτομπηκα εδω μεσα και διαβαζα τι γραφοταν επειτα πηγαινα μπουρδελα εβλεπα - εκρινα ΄εκανα και κανα δυο εμετους - εμπαινα στο site και τους εκραζα γιατι οι περισσοτεροι ειναι μπαζολαγνοι του κερατα και το ασχημο χοντρο ατσουμπαλο εδω μεσα το ονομαζουν μουναρα.
Οσο για αυτους που παρουσιαζουν τα αρχιδια τους μεγαλα , οτι κανουν τσοντες με τις πουτανες του 5 λεπτου αντε και 10 λεπτου , η οτι τρωνε σκατα η πινουν χισια απο τις πουτανες ενταξει απλα μην ασχολησε αλλα δεν ειναι ολοι ετσι
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Τντ ελεγες για τον τσατσο που καθοταν εξω απο το μπουρδελο οτι τα παιδια σου κ καλα θα τα εκανες νεκροθαφτες παρα τσατσους , εσυ που εισαι διαδυκτιακος υποτσατσος που το κανεις και τζαμπα δηλ ποσο ξεφτιλας εισαι
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Τυπε claimain συμφωνω σε οσο ειπες , απλα θελω να βαλω μερικα ναυαγια στη θεση τους που το παιζουν καμποσοι
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Κάτσε ρε τύπε Eric, εσύ δεν ρώταγες τις προάλλες αν υπάρχει τπτ ανοιχτό; Δηλαδή, και ζητάς ενημέρωση και κράζεις τους ενημερωτές; :think:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Κάτσε ρε τύπε Eric, εσύ δεν ρώταγες τις προάλλες αν υπάρχει τπτ ανοιχτό; Δηλαδή, και ζητάς ενημέρωση και κράζεις τους ενημερωτές; :think:
ναι ρε τυπε ρωταγα αν ειναι ανοιχτο δεν ζητησα να μου κανουν διαφήμιση στα μπουρδελα
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.854
Like
4.457
Πόντοι
456
Κατά τη γνώμη μου οι πορνό ενημερωτες προσφέρουν σημαντικό έργο σε όλους μας.

Παρολο που το σημαντικότερο κριτήριο του κάθε αγωνιστή θα πρέπει να είναι τα μάτια του και το ένστικτο του.
Το να έχεις πληροφόρηση, ακόμα και υποκειμενική σε κάποιες περιπτώσεις , από την πιάτσα βοηθάει πολύ.

Από εμένα respect.
Εγκρινω και επαυξανω , πολυ μεγαλη βοηθηα , μπραβο στα παλικαρια !!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom