Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.854
Like
4.457
Πόντοι
456
Σμυρνη76 (κορυφαιος ενημερωτής) και λοιποι ενημερωτες may i have your attention please ? εχει μπει ενας εδω και λεει πως οποιος ενημερωνει ειναι τσατσος η ρουφιανος κτλ
κι οτι κονομαει αλλιως εχει προβλημα.

Τι γνωμη εχετε; Εαν ειναι σωστη η ενημερωση δεν με νοιαζει οτι και να κανει , αρκει να λεει ΑΛΗΘΕΙΕΣ , γιατι το ψεμα εχει κοντα ποδαρια .

:rockon:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ο τντ φωναξε τον μπαμπα του μα με κανει ντα , ρουφιανος μεχρι το τελος :2funny:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Δεν παυουν να ειναι διαδυκτιακοι τσατσοι ομως
τι με νοιαζει εμενα η εσενα το θεμα ειναι οτι βοηθουν ,με τον ενα η αλλο τροπο !!
αυτο ειπα παραπανω , τη ρουφιανια πολλοι αγαπησαν τον ρουφιανο κανεις
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.005
Πόντοι
27.261
Μερικοι σιγουρα παιρνουν το κατιτις τους αλλιως εχουν σοβαρο προβλημα , τωρα το μα οφειλεις δεν παιζει που λες εγω πχ μπαινω για να διαβαζω τους τσατσους και να σχολιαζω οτι γουσταρω

Ξερεις-ξερετε πολυ καλα τι εννοω.
Οχι αυτο παντως.
Για σκεψου ομως αν δε γραφαμε ενημερωσεις, τι θα ειχες να σχολιασεις και να διαβαζεις μετα???
δεν σου ειπα εγω να σταματησετε απλα σου ειπα οτι ειστε ενα ειδος τσατσου

Μαλλον τα εχεις μπερδεμενα στο μυαλο σου τα πραγματα.
Θα μιλησω για μενα αποκλειστικα.
Εγω δε θεωρω τον εαυτο μου ενημερωτη, ουτε τον θεωρουσα και ποτε. Αμα θελω, γραφω. Αμα δε θελω, δε γραφω. Αλλα δε μπαινω να κανω ηλιθιες ερωτησεις ποτε.
Για να αρχισω να γραφω, εμαθα την πιατσα πρωτα και μετα ξεκινησα.
Επειδη φαινεσαι παλιο μελος με καινουριο nick, λογικα με εχεις παρακολουθησει.
Παλια εγραφα καθε 2 βδομαδες κατεβατα ολοκληρα, μπορεις να ψαξεις πισω σελιδες, ενω τωρα τελευταια πολυ λιγα πραγματα, επειδη δε χρειαζοταν κιολας με τις ιδιες κοπελες εδω και μισο χρονο σχεδον.
Αρα ουτε παιρνω κατι απο καποιον, αλλα ουτε εχω promoταρει και καποια συγκεκριμενη κοπελα. Οτι εχω κανει ειναι εδω μεσα με λεπτομερειες, αναλυτικες κιολας. Και αυτο μπορεις να το checkαρεις απο εδω μεσα επισης.
Επισης δε ξερω κανεναν προσωπικα, αν και αρκετοι μου την εχουν "πεσει" για καφε, να γνωριστουμε, να γινουμε "φιλοι", να τσαρκαρουμε κτλπ... Και καλα.
Οσες φορες κατεβαινα, εκανα μια ενημερωση απο αυτα που περναγα και εβλεπα, για να ειπωθει η αληθεια και η πραγματικοτητα, συμφωνα με το γουστο και τα δικα μου ματια παντα.
Και αυτο γιατι οταν πρωτοεμπαινα στο site, εβλεπα να γραφονται τρομερα και απιστευτα πραγματα, τα οποια δε γινοντουσαν ασφαλως και μου ειχαν δημιουργησει μεγαλες αποριες.
Αυτο ηταν και η αφορμη.
Στην πορεια λοιπον, καποιοι συμφωνησαν μαζι μου και με τα γραφομενα μου και καπχιοι το παιξαν-παιζουν ιστορια και σουξου μουξου.
Εσυ και ο καθενας λοιπον, καλο ειναι να πραττει με τη λογικη του.
Να βλεπει τι γραφεται και να συνδεει τα πραγματα που γραφονται με το τι πραγματικα συμβαινει, για να καταληξει καπου.
Αυτοι που γραφουν φυκια φαινονται απο μακρια και γινονται ρομπες.
Αυτοι που γραφουν αληθειες, δε μπορεις να τους ακουμπησεις, γιατι θα φανεις μαλακας.
Νομιζω ειναι απλα τα πραγματα, αρκει να ζεις την πραγματικοτητα.
Τελος, αν καποιος παιρνει tips, καλα κανει και τα παιρνει εφοσων μπορει. Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα. Το θεμα ειναι τι γραφει ομως και οπως προειπα, αυτος που γραφει φυκια φαινεται απο μακρια και γινεται ρομπα
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Από ο,τι φαίνεται έχουμε νέο SEGOVAX στην ομάδα :2funny: :jerking2:
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Θα ανοίξουν τα μπουρδελα 1η του μήνα;
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ελα να μαζευονται ολλοι οι ρουφιανοι σιγα σιγα :2funny:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Τσατσος τι ειναι ; Αυτος που διαφημιζει την πουτανα για να μπουμε να την γαμησουμε , ο ενημερωτης τι κανει ; Μας ενημερωνει που ειναι η πουτανα για να παμε να την γαμησουμε ok ; Σε παιδακι πρωτης δημοτικου να το ελεγα θα το καταλαβαινε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.005
Πόντοι
27.261
Τσατσος τι ειναι ; Αυτος που διαφημιζει την πουτανα για να μπουμε να την γαμησουμε , ο ενημερωτης τι κανει ; Μας ενημερωνει που ειναι η πουτανα για να παμε να την γαμησουμε ok ; Σε παιδακι πρωτης δημοτικου να το ελεγα θα το καταλαβαινε

Μα αυτο σου ειπα πιο πανω.
Προσωπικα δεν εχω διαφημισει καποια.
Αλλο η ενημερωση και αλλο η διαφημιση συγκεκριμενης κοπελας.
Χωρις ενημερωση που θα πας να γαμησεις????
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Χωρις ενημερωση που θα πας γαμησεις ; Χαχα τι λες ρε τυπε τα πιστευεις αυτα που λες ; Εσενα περιμεναμα για να γαμησουμε :2funny:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Εσυ μου ειπες οτι μερικοι ενημερωτες παιζει να παιρνουν το κατιτις τους για την ενημερωση - διαφημιση που κανουνε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.005
Πόντοι
27.261
Χωρις ενημερωση που θα πας γαμησεις ; Χαχα τι λες ρε τυπε τα πιστευεις αυτα που λες ; Εσενα περιμεναμα για να γαμησουμε :2funny:

Το εσυ ειναι γενικο ρε τηγανοκεφαλε.
Ρε χαζος εισαι????
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Αρχισες να βριζεις τωρα ;
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ελα για να τελειωνουμε εισαι τσατσος και ρουφιανος αντε γαμησου τωρα η συζητηση τελειωσε μιλα μονος σου
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.005
Πόντοι
27.261
Ελα για να τελειωνουμε εισαι τσατσος και ρουφιανος αντε γαμησου τωρα η συζητηση τελειωσε μιλα μονος σου

καλα ετοιμασου για μπανακι πολυ σχολαστικα και παλι, γιατι εισαι intergalactic ναυαγιο τελικα.
οσα nickanames και να αλλαξεις, μαλακας παραμενεις.
συνεχισε το φραπε :jerking2:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom