Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ειναι η πρωτη φορα που φευγουν συγκεκριμενες εκδιδομενες για τις πατριδες τους ετσι στο μπαμ. Υποτιθεται εχουν δυσκολιες τωρα
και πρεπει να ρεφαρουν.
Ολες αλλα και ειδικα καποιες δεν εφευγαν ετσι ευκολα στα κουτουρού.
Συνεπως γνωριζουν οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ανοιξουν τα μπουρδελα τωρα. Εγω να σας πω την αληθεια πιστευω τα πανε για τελειωμα κι αν το παμε και ρεαλιστικα και το ιδιο το μπουρδελοσυστημα ειναι αδιαφορο εδω και πολυ καιρο. Το εχουν παρει αποφαση κι οι ιδιοι οτι στην Ελλαδα τουλαχιστον οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση δεν αξιζει.
Σε αυτη την δουλεια πρεπει να βγαζεις πολλα και σταθερα αλλιως χεσε μεσα.
Κατι που παιζει σημαντικο ρολο και που δεν λαμβανεται υποψη ειναι οτι
σαν συνολο οι μπουρδελιαρηδες ειναι πολυ λιγοι μπροστα στη μαζα που δεν μπουρδελιαζει. Κι απο αυτους τους λιγους ποσοι
ειναι αυτοι που σιτιζονται αποκλειστικα και μονο
με εκδιδομενες; ακομα λιγοτεροι. Ε λοιπον, αυτοι ειναι η ραχοκοκκαλια των μπουρδελων μαζι με καποιους αλλοδαπους οι οποιοι μην νομιζετε πως πανε συχνα. Απλα πανε. Αυτο το μιγμα ομως ειναι το ψωμι των εκδιδομενων
και δεν τους φτανει.
Ειδικα τωρα με τιποτα.
Για μενα μονο τα cg θα επιβιωσουν τελικα κι αυτα με προυποθεσεις.
Ολα τα αλλα θα σβησουν σιγα σιγα.

:rolleyes:
τντ αυτο το λες γιατι δεν εχεις παει βουλγαρια η ρουμανια.
Βουλγαρια πηγαινω λογο δουλειας φερνω αμαξια και εχω γυρίσει τη χωρα,στην επαρχια ξερεις ποσα κοριτσια θελουν να ερθουν ελλαδα για δουλειά?παρα πολλα.στην βουλγαρια τα περισσοτερα ειναι ανεργα και οσα δουλευουν πανω απο 300 το μηνα δεν παιρνουν με τιποτα και μορφωμενα κοριτσια οχι αμορφωτα.
Αν παω βουλγαρια σε μια επαρχια και αρχιζω και σταματω κοπελες και να τους δινω ευκαιρια να ερθουν θα μαζεψω σε μια μερα 2 με 3 στανταρ.
Εχουν αναγκη για δουλεια και λεφτα και πολλες θα τη κανουν.
Θελω να πω πως τα μπουρδελα να μεινουν ορφανα απο κοπελες δεν παιζει,υπαρχουν ακομα αλβανιδες βουλγαρες και ρουμανες μπολικες για να ερθουν για δουλεια στο μελλον ναι μπορει να υπαρξει προβλημα αλλα ακομα οχι και αν υπαρξει υπαρχουν και αλλες χωρες νοτιοανατολικη ασια αφρικη λατινικη αμερικη.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Θερμη Παρακληση στους Φιλους TNT......jean-Claud και βεβαια τον Τιτανα της ενημερωσης SMIRNΙ Να προβουν στην Ιδρυση αντιστασης ... η ¨"Μοιρα" σας επελεξε για να οργανωσετε την αντισταση στο "Δικαιωμα στη Χαρα και στη Απολαυση "
Με τους Αγωνιστικους Χαιρετισμους μου...να περνατε καλα.....
Amadeus Montiliani.
 

Συνημμένα

  • cf86ceb9cebbceb9cebaceb7-ceb5cf84ceb1ceb9cf81ceb5ceb9ceb1.jpg
    cf86ceb9cebbceb9cebaceb7-ceb5cf84ceb1ceb9cf81ceb5ceb9ceb1.jpg
    319,6 KB · Εμφανίσεις: 29

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Λιγη αισιοδοξια τυποι , θα ανοιξουν συντομα τα σπιτακια και οι αγαπημενες μας θα ειναι στα ποστα τους να μας περιμενουν
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Θα κατεβει κανενα κομαντο σημερα να μας πει τι γινετε στην πιατσα; Μη φοβάστε για προστιμο πητε ότι βγηκατε για περπατημα εδω ο ΠΘ της χωρας πηγε για ποδηλατο στην παρνηθα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Θα κατεβει κανενα κομαντο σημερα να μας πει τι γινετε στην πιατσα;

Χθες προχθες ελεγε τσατσους και ρουφιανους τους ενημερωτες και τωρα θελει ενημερωση... Το υπερναυαγιο.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Υπαρχουν σοβαροι ενημερωτες σαν τον νεα σμυρνη και υπαρχουν υποτσατσοι νουμερα σαν τον τντ και τον παπαβλακα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Παπαβλακα φαε σκατα

Ericοβλαμμενε, πανε παιξε το πουλακι σου ρε γιδι, οπως ξερεις πολυ καλα να κανεις τοσο καιρο. Θες και ενημερωση απο την πιατσα τραχανα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ειναι

Σε αυτη την δουλεια πρεπει να βγαζεις πολλα και σταθερα αλλιως χεσε μεσα.
Κατι που παιζει σημαντικο ρολο και που δεν λαμβανεται υποψη ειναι οτι
σαν συνολο οι μπουρδελιαρηδες ειναι πολυ λιγοι μπροστα στη μαζα που δεν μπουρδελιαζει. Κι απο αυτους τους λιγους ποσοι
ειναι αυτοι που σιτιζονται αποκλειστικα και μονο
με εκδιδομενες; ακομα λιγοτεροι. Ε λοιπον, αυτοι ειναι η ραχοκοκκαλια των μπουρδελων μαζι με καποιους αλλοδαπους οι οποιοι μην νομιζετε πως πανε συχνα. Απλα πανε. Αυτο το μιγμα ομως ειναι το ψωμι των εκδιδομενων
και δεν τους φτανει.
Ειδικα τωρα με τιποτα.
Για μενα μονο τα cg θα επιβιωσουν τελικα κι αυτα με προυποθεσεις.
Ολα τα αλλα θα σβησουν σιγα σιγα.

:rolleyes:
τντ εγω ειχα πει οτι στο συνολο του αντρικου πληθυσμου το 2% ειναι οι σταθεροι μπουρδελιαριδες οι τακτικοι.
Το υπολοιπο 98%ενα ποσοστο πηγαινει που και που αλλο ποσοστο πηγαινε καποτε και καποιοι ποτε.σχεδον το 50%εχουν παει εστω μια φορα στη ζωη τους,απλα εμεις εδω θα ασχοληθουμε με τους μονιμους το 2% σταθερους.
Αυτο το 2% στην αττικη ειναι γυρω στους 25000 μονιμους σταθερους τακτικους μπουρδελιαριδες.
Αν κλεισουν τα μπουρδελα αυτο το ποσοστό των 25000αντρων έχεις φανταστει τι θα κανει??
Ενα μερος θα στραφουν οπως ειπες στα σιτιτουρς και το χερι θα μπει πιο βαθια στη τσεπη οι οποιοι θα οδηγηθουν στη χρεοκοπια.
Ενα αλλο ποσοστο θα μπλεξει με τον παρανομο αγοραιο ερωτα και θα έχουμε αυξησει των σμν.
Αλλοι θα στραφουν στις τσιγγανοπουλες σμν μπλεξιμο με γυφτονταβαδες και κλεψια μεχρι και τη βερα θα τους κλεβουν.
Αλλες γκομενες θα εκμεταλλευτουν την εσκορτκατασταση παντρεμενες και μη και θα βλεπεις διαμέρισματα να γινονται οικοι ανοχης διπλα σε καθε σπιτι.
Αλλοι θα μπλεξουν στη παρανομια βιασμους σεξουαλικες παρενοχλησεις στους δρομους με καταληξη στη φυλακη.
Τα μπουρδελα δεν πρέπει να κλεισουν τντ ισα ισα να λειτουργουν γιατι αλλιως θα υπαρξει κοινωνικο προβλημα στο 2% των τακτικων μπουρδελιαριδων.

 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Κυριοι ...οι μονοι που βγαινουν κερδισμενοι απο το κλεισιμο των οικων ειναι οι...........οι δικοι μας πιτσιρικαδες...τα μπατιρακια....θα εξελιχθουν σε Κωλομπαραδες.....
 

Συνημμένα

  • droseros.jpg
    droseros.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 14

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Όσες κοπέλες επιστρέφουν στις πατρίδες τους αυτό το καιρό έχουν απλά φοβηθεί, λίγο τα πρόστιμα που πέφτουν λίγο η ψυχολογία του κόσμου που βγάζει μάτι ότι έχει πέσει, προτιμάνε να γυρίσουν πίσω στους δικούς τους , χωρίς να πληρώνουν ενοίκια στις πατρίδες τους, επειδη μίλησα με έναν Τσάτσο χθες στο μετάξι, μου λέει ότι προχθές που έγινε το ντου του φύγανε 2 ρουμανιδούλες στη χώρα τους επειδή φοβήθηκαν και ανέλαβε ο δικηγόρος τους ότι σχετιζεται με τα πρόστιμα, τωρα το πως τα έβγαλε πέρα ο δικηγόρος δεν ξέρω, αλλά θεωρώ ότι όσες έχουν φύγει είναι μειοψηφία, οι περισσότερες είναι εδώ και τα βγάζουν πέρα με κάνα πελάτη που εμπιστεύονται ( 20 ευρώ να παίρνουν από τον ένα, αν κάνουν 25 συνευρέσεις τον μήνα είναι 500€ ) οπότε κουτσά στραβά την βγάζουν με τα έξοδα τους για τις βασικές ανάγκες, όσες ξύνουν το μουνι τους απλά έχουν βγάλει πολύ χρήμα αυτά τα χρόνια και δεν τους νοιάζει, τα μπουρδελα θα ανοίξουν, (προσωπική εκτίμηση 8 Ιανουαρίου) μάλιστα προβλέπω ορδές πουτανών να κατεβαίνουν προς τα μέρη μας, με όλη αυτή τη κρίση που βιώνουν οι άνθρωποι στις χώρες του ανατολικού μπλοκ το Μεταξουργείο και η φυλης θα είναι για αυτές η γη της επαγγελίας, υπομονή τα καλύτερα είναι μπροστά μας. Η φυλής θα ξαναζήσει τις παλιές ένδοξες εποχές.
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Τώρα πραγματικά το πιστεύεις φίλε οτι η φυλής θα ξαναζήσει τις παλιές ένδοξες εποχές; Αυτές οι εποχές πάνε πλέον και να ζήσουμε να τις θυμόμαστε δεν νομίζω οτι έχεις καταλάβει ακριβώς το τι συμβαίνει σε παγκόσμιο επίπεδο.
Όσες κοπέλες επιστρέφουν στις πατρίδες τους αυτό το καιρό έχουν απλά φοβηθεί, λίγο τα πρόστιμα που πέφτουν λίγο η ψυχολογία του κόσμου που βγάζει μάτι ότι έχει πέσει, προτιμάνε να γυρίσουν πίσω στους δικούς τους , χωρίς να πληρώνουν ενοίκια στις πατρίδες τους, επειδη μίλησα με έναν Τσάτσο χθες στο μετάξι, μου λέει ότι προχθές που έγινε το ντου του φύγανε 2 ρουμανιδούλες στη χώρα τους επειδή φοβήθηκαν και ανέλαβε ο δικηγόρος τους ότι σχετιζεται με τα πρόστιμα, τωρα το πως τα έβγαλε πέρα ο δικηγόρος δεν ξέρω, αλλά θεωρώ ότι όσες έχουν φύγει είναι μειοψηφία, οι περισσότερες είναι εδώ και τα βγάζουν πέρα με κάνα πελάτη που εμπιστεύονται ( 20 ευρώ να παίρνουν από τον ένα, αν κάνουν 25 συνευρέσεις τον μήνα είναι 500€ ) οπότε κουτσά στραβά την βγάζουν με τα έξοδα τους για τις βασικές ανάγκες, όσες ξύνουν το μουνι τους απλά έχουν βγάλει πολύ χρήμα αυτά τα χρόνια και δεν τους νοιάζει, τα μπουρδελα θα ανοίξουν, (προσωπική εκτίμηση 8 Ιανουαρίου) μάλιστα προβλέπω ορδές πουτανών να κατεβαίνουν προς τα μέρη μας, με όλη αυτή τη κρίση που βιώνουν οι άνθρωποι στις χώρες του ανατολικού μπλοκ το Μεταξουργείο και η φυλης θα είναι για αυτές η γη της επαγγελίας, υπομονή τα καλύτερα είναι μπροστά μας. Η φυλής θα ξαναζήσει τις παλιές ένδοξες εποχές.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
@Πρακτωρ Θου-Βου δεν θα σε πάω μακριά, θα σε γυρίσω στο πρόσφατο 2018, σίγουρα αν το συγκρίνουμε με τους 6 μήνες που ήταν ανοιχτά το 2020 ειχε θυμάμαι πολλά κορίτσια που ήταν χάρμα οφθαλμών .
Τώρα όσον αφορά το παγκόσμιο επίπεδο που λες, από ποιες χώρες έρχονται τα κορίτσια που εργάζονται ως σεξεργατριες εδώ στην Ελλάδα;
Από Βαλκάνια, Ανατολικό μπκοκ Αφρική και τα τελευταία χρόνια Λατινική Αμερική έχουν έρθει αρκετές, όσες έχουν έρθει από αυτές τις χώρες έχουν φύγει με γερό πορτοφόλι από εδώ, σίγουρα αυτό έχει γίνει γνωστό σε αρκετό κόσμο εκεί.
Στις περισσότερες χώρες του κόσμου η πορνεία είναι παράνομη, εδώ στην Ελλάδα τα μπουρδελα έχουν την ανοχή του κράτους και είναι "νομιμα" , σε παγκόσμιο επίπεδο όποιον ρωτήσεις για την Ελλάδα θα σου πει "Ουάου πανέμορφη χώρα ωραίο κλίμα και μεγάλη ιστορία " οι περισσότερες από αυτές που δουλεύουν ως πόρνες σε αυτές τις φτωχές χώρες το έχουν όνειρο να έρθουν Ελλάδα.
Εδώ δεν τις γνωρίζει κανείς δικός τους συγγενής, είναι νόμιμη η πορνεία, θα έχουν να λένε ότι ζουν σε μια "σπουδαία χώρα " στους συγγενείς τους, παράλληλα σίγουρα έστω και μια πόρνη συνπατριωτισσα τους, τους έχει μιλήσει για την Ελλάδα το ποσό αγαπούληδες είμαστε και ότι για το μουνι πέφτουμε πολύ χαμηλά, Ναι υπάρχουν πολλοί τέτοιοι σε αυτή τη χώρα, και το σκαμε τον χρημα για τις γυναίκες χωρίς έλεος.
Όλα αυτά αν τα αναλογιστείς συν την επιπλέον κρίση που ζουν στις ήδη φτωχές τους χώρες θα τις κάνει να έρθουν Ελλάδα χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα μου πεις τώρα , γιατί μόνο η Ελλάδα έχει πορνεία; Όχι, αλλά είναι στις 5 χώρες εδώ Ευρώπη αν δεν κάνω λάθος που την έχουν ως νόμιμη, και θα απορροφήσει μεγάλο αριθμό ιερόδουλων.
Και να θυμάσαι, μια πόρνη πάντα έχει πολλές φίλες που τις εκπαιδεύει να γίνουν πόρνες. :wink:


Υ.Γ δεν λέω ότι όλα αυτά τα θαυματουργά θα γίνουν μόλις τα ανοίξουν , αλλά μόλις ολοκληρωθεί ο εμβολιασμός σε παγκόσμιο επίπεδο μέσα στο '21 θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές.
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
434
Like
814
Πόντοι
81
Γερμανία παιδιά. Ο παράδεισος της πορνείας. Τα πάντα όλα αλλά με κανόνες αυστηρούς και σοβαρούς ελέγχους. Η χαρά του πελάτη και της πόρνης. Αυτά δεν θα τα δούμε εδώ ούτε σε εκατό χρόνια δυστυχώς.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Ωρα 13:50' Μεταξουπολη.- Συντομη περιηγηση στα κεντρικα και περιξ. 0ι οικοι ηταν ερμητικα κλειστοι, με τους κραχτες αποντες. 0μως κατι αχνοφανηκε στο γωνιακο Μεγ.Αλεξ. + Περδικας. Μια ξανθια μανταμ γνωστη ρουσιδα- και μια αλλη μανταμ ρομουνα σε ανδρογυνο στυλ, ηταν σκοποι απ' εξω.. φαινοταν να ψαρευουν κοινο- αλλα οχι ελληνες. Αφου καποιοι ελληνες που προσσεγγισαν την ξανθια ως πελατες η ιδια εκανε πως δεν ηξερε.. Ξαφνικα πεταχτηκε ενας λαθρο απο το γωνιακο της περδικας, ειχε παει για να ριξει βολι φαινεται.. :sunglasses:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Θερμη Παρακληση στους Φιλους TNT......jean-Claud και βεβαια τον Τιτανα της ενημερωσης SMIRNΙ Να προβουν στην Ιδρυση αντιστασης ... η ¨"Μοιρα" σας επελεξε για να οργανωσετε την αντισταση στο "Δικαιωμα στη Χαρα και στη Απολαυση "
Με τους Αγωνιστικους Χαιρετισμους μου...να περνατε καλα.....
Amadeus Montiliani.

Δεχομαι στο ρελαντί.
Μπορει να εχω διαφορετικες προτεραιοτητες σαν ανδρας αλλα δεν τρεχει κατι αν βαλω κι εγω ενα χερακι στον αγωνα.
Μονο και μονο που τα εκλεισαν, μου στερησαν την οποια χαρα της τσαρκας ειτε εβρισκα ειτε οχι τους στοχους μου, ειτε απειχα ειτε οχι αναλογα τα κεφια μου.

:rockon:




 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τονυ μυστη διαφωνω σε σημεια του ποστ σου αλλα μπορω να επιβεβαιωσω την τιμη προς επισκεψη σπιτι τους.
Οντως ειναι 20 ευρω για Μεταξουργειο μιλωντας.
Φυλης παει πιο πολυ.
Λιοσιων; τι υπαρχει κι η Λιοσιων; χαχαχαχα!
Τελοσπαντων 20 ευρω ειναι Μεταξουργειο και αραζεις κατι λιγοτερο απο μιση ωρα.
Αυτη ειναι η βαση.
Ειδικες συμφωνιες φυσικα και γινονται.
Πρωτες στο σπορ του εκτος μπουρδελου θαρρω
πως ειναι οι Ουκρανες.
Το εχουν στο αιμα τους.
Συνηθως οι εκδιδομενες εχουν μαζι την τσατσα που συνεργαζονται στο μπουρδελο.

:rockon:



 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καταδρομικη πριν μια ώρα στα στενά του μεταξιού, γωνία jason&μεγαλέκου είχε μαζευτεί πλήθος νταβάδων και κάνανε σύσκεψη με ένα -ανώτατο μέλος της ΕΛ.ΑΣ καθώς πάνω στη στολή του είχε εμβλήματα, από ότι πρόλαβα να δω η συζήτηση ήταν σε χαμηλούς τόνους, μακάρι να υπάρξει θετική εξέλιξη από όλο αυτό, οψόμεθα.
Ακομινατου γωνιακό, ακόμα λειτουργεί κρυφά, ήταν το μοναδικό.
Στο δρόμο μου προς την ιωαννινων με σταματάει μια νέα κοπέλα περίπου 1.60 ύψος, κόκκινα σγουρά μαλλιά και πράσινα μάτια, ηλικίας 25-30 ετών περίπου και ένα βυσσινί μπουφάν το οποίο ταίριαζε με το μαλλί της, με ρωτάει " ξέρεις που είναι το Hotel Bill?"
πουλάκι μου πας να κάνεις σεκς α;;
Αφού της εξηγώ μου απαντάει χίλια ευχαριστώ να σαι καλά και καλές γιορτές, πολύ ευγενική, ίσως είναι του χώρου ποιος ξέρει, αν κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει με την περιγραφή που έδωσα να μας πει ποια είναι..
Ιωαννίνων: μηδενική κίνηση στο δρόμο, είδα όμως έναν τύπο να σπρωχνει την πόρτα στο Ιωαννίνων 3 στη κόκκινη πόρτα που οδηγεί σε κάτι σκάλες, και μπήκε μέσα
Ίσως παίζεται τσάμπιονς λιγκ εκεί μέσα, ποιος ξέρει.
Φυλης: όλα ερμητικά κλειστά, στο φυλής 69Α+Β οπως θα δείτε παρακάτω είχαν ξηλώσει λάμπες και ερκοντισιον, σημαίνει το άδοξο τέλος αυτού του οίκου; Ή τα έβγαλε ο ιδιοκτήτης με τον φόβο ότι θα του τα ρημάξουν; οψόμεθα
Φωκαιας: τα πάντα και εκεί κλειστά, απέναντι από τα 17αρια όμως είχα την ελπίδα μπας και πετύχω στα μπαλκόνια μια κοπέλα ή οποία δούλευε πριν 2 Χρόνια για αρκετό καιρό στο Βεργας 3 στο σαλόνι δεξιά, και φυλής 109Β φέτος για λίγο καιρό, είναι μια κοκκινομάλλα με πράσινα μάτια (τι στο διάολο πολλές μαζεύτηκαν) με πολύ λεπτό κορμί και κάτι παλιομοδίτικα πράσινα τατουάζ στα μπράτσα.
Την συγκεκριμένη κοπέλα δεν την είχα γαμησει τόσα χρόνια στα μπουρδελα που δουλευε αλλά στο διαμέρισμα της ξαδέλφης της.
Καθώς έβγαινα από το φωκαιας 17 αφού είχα γαμησει την μικαελα ακούω μια νεανικη φωνή από τα απέναντι μπαλκόνια " εει ψιττ τι κάνεις εκεί " κοιτάω μια πάνω αλλά δεν φαινόταν καθώς είχε βραδιάσει... "έλα πανω" μου φωνάζει, εν τω μεταξύ εγώ γούσταρα με το όλο σκηνικό και ανέβηκα πάνω. Με πήρε στο δωμάτιο της ξαδέλφης καθώς στο σαλόνι ήταν η ξαδέλφη της με τον σύζυγό και βλέπανε ειδήσεις με τον Χατζηνικολάου, πολύ ωραίο τίμιο γαμησι και τελείωσα στο στόμα της. Εννοείται της έδωσα το μπλε παράβολο το άξιζε με αυτή την εμπειρία.
 

Συνημμένα

  • 20201201_173038.jpg
    20201201_173038.jpg
    4,2 MB · Εμφανίσεις: 18

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
στο φυλής 69Α+Β οπως θα δείτε παρακάτω είχαν ξηλώσει λάμπες και ερκοντισιον, σημαίνει το άδοξο τέλος αυτού του οίκου; Ή τα έβγαλε ο ιδιοκτήτης με τον φόβο ότι θα του τα ρημάξουν; οψόμεθα

επρεπε να σβησεις την ταμπελα ποιητη.
θα σκασει ο μαλακας ο ταμπελακιας και θα μας ζαλισει τα ουμπαλα παλι :tooth:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom