Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
πω παει και το φυλλης 69??

δηλαδη η κριση πλεον χτυπαει τα κεντρικα της φυλλης

ατελειωτες ωρες σολες τσαρκες γαμησια στη πιατσα και τωρα να βλεπεις εικονες παρακμης

γιατι γινονται ολα αυτα ???


αν θελετε τη γνωμη μου το ζητημα ειναι συνθετο

οι εποχες αλλαζουν και μαλλον τα σπιτακια δεν τα εχει αναγκη η νεολαια και η μεγαλη μεριδα του κοσμου

αυτο σε συνδυασμο με την αυξηση των σοσιαλ μιντια την απελευθερωση των νεωτερων γυναικων που πλεον τα κανουν ολα φαινεται και στη πιατσα

η οικονομικη κριση του 2010-2011 με τα μνημονια βαλτωσανε την πιατσα σε ανθυπομετριες και το τελευταιο καρφι ο κορονοιος

τι να πω ρε μαγκες


εχω τοσο μεγαλη αναγκη μια τεραστια τσαρκα στη πιατσα μεταμεσονυχτια και να εχω κοπανισει τα ποτακια μου που ειλικρινα θλιβομαι
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εξοχος ο Τονυ.
Πριν απο λιγο επεστρεψα απο βολτιτσα και εχω να μεταφερω ασχημα νεα.
Γνωστη επαγγελματιας του χωρου που συνηθως οτι λεει βγαινει στον ποντο ισχυριζεται οτι η βαλιτσα
θα παει μακρια.
Δεν εχει ακουσει τιποτα
το θετικο απο αφεντικα του χωρου και μαλιστα υποστηριξε οτι η καθυστερηση θα φτασει
τριμηνο.
Εγω παλι αν και πιστευω
οτι ολα ειναι δυσκολα, τριμηνο μου φαινεται πολυ.
Ισως τελικα ομως το αγοραιο σεξ να ειναι κατι το υπερτιμημενο στην σημερινη εποχη και οπως ειπε κι ο πουσυ βαγκον ολες τα κανουν ολα με την απελευθερωση των γυναικων.
Αυτο βεβαια συμβαινει εδω και χρονια. Απλως τωρα φαινεται πιο εντονα.
Πολυ πιο εντονα.
Ειδωμεν!

:hi:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Την καλησπέρα μου στους αξιότιμους συναγωνιστές. :hi:

Για ακόμη μια φορά, βρίσκομε στην ευχάριστη θέση να εκφράσω, να διαδώσω τις απόψεις μου, είτε αυτές αρέσουν, είτε δεν αρέσουν.

Για πολλοστή φορά, θα υποστηρίξω ότι ο covid-19 υπάρχει, όσο τα μέσα μαζικής ενημέρωσης βρίσκονται υπό τον έλεγχο αυτών, οι οποίοι για τους δικούς τους λόγους θέλουν να υπάρχει. Εάν αύριο, είχα την εξουσία, ταυτόχρονα και τον έλεγχο των μέσων μαζικής ενημέρωσης, ο covid-19 θα εξαφανιζόταν μια για πάντα. Επίσης, θα εξαφανιζόντουσαν και αυτοί που τον διαδίδουν, αυτό ξέχασα να το γράψω πριν.

Δεν υπάρχει κάτι το οποίο να αλλάζει από μόνο του, οι άνθρωποι επεμβαίνουν και γίνονται αλλαγές. Οι αλλαγές αυτές, εις το διηνεκές του χρόνου, έχουν γίνει με τους αλλεπάλληλους πολέμους και με την χρήση βίας. Όσο και να μην αρέσει στους χριστιανούς, η τους μουσουλμάνους, οι θρησκείες αυτές δεν επικράτησαν με μόνο μέσω την πειθώ, αλλά υπεβλήθησαν με την χρήση βίας.

Έτσι και σήμερα, ότι είναι να γίνει, ότι είναι να επικρατήσει, δεν θα επικρατήσει με μέσω την πειθώ, αλλά με μέσω την βία και την επιβολή. Απόδειξή σε αυτό, ο ομιλών δεν πείθετε, εκτελεί για να μην φάει το πρόστιμο. Έτσι γινόταν τότε, έτσι γίνεται σήμερα, έτσι θα συνεχίσει να γίνεται στο μέλλον. Οπότε, κανένας καιρός δεν άλλαξε από μόνος του, κάποιοι φροντίζουν για τις αλλαγές του.

Δυστυχώς, αυτός ο άλλοτε υπερήφανος λαός, με έχει απογοητεύσει πλήρως. Ελπίζω σε μία επανάσταση, ελπίζω ότι κάποια μέρα, πριν είναι πολύ αργά ο λαός θα καταλάβει πόσο αισχρά τον κοροϊδεύουν με σκοπό να τον λεηλατούν και θα ενταχθεί σε ένα νέο κίνημα, που σκοπό θα έχει την αποκατάσταση της μνήμης της αιωνίας Ελλάς. :cheesy:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Την καλησπέρα μου στους αξιότιμους συναγωνιστές. :hi:

Για ακόμη μια φορά, βρίσκομε στην ευχάριστη θέση να εκφράσω, να διαδώσω τις απόψεις μου, είτε αυτές αρέσουν, είτε δεν αρέσουν.

Για πολλοστή φορά, θα υποστηρίξω ότι ο covid-19 υπάρχει, όσο τα μέσα μαζικής ενημέρωσης βρίσκονται υπό τον έλεγχο αυτών, οι οποίοι για τους δικούς τους λόγους θέλουν να υπάρχει. Εάν αύριο, είχα την εξουσία, ταυτόχρονα και τον έλεγχο των μέσων μαζικής ενημέρωσης, ο covid-19 θα εξαφανιζόταν μια για πάντα. Επίσης, θα εξαφανιζόντουσαν και αυτοί που τον διαδίδουν, αυτό ξέχασα να το γράψω πριν.

Δεν υπάρχει κάτι το οποίο να αλλάζει από μόνο του, οι άνθρωποι επεμβαίνουν και γίνονται αλλαγές. Οι αλλαγές αυτές, εις το διηνεκές του χρόνου, έχουν γίνει με τους αλλεπάλληλους πολέμους και με την χρήση βίας. Όσο και να μην αρέσει στους χριστιανούς, η τους μουσουλμάνους, οι θρησκείες αυτές δεν επικράτησαν με μόνο μέσω την πειθώ, αλλά υπεβλήθησαν με την χρήση βίας.

Έτσι και σήμερα, ότι είναι να γίνει, ότι είναι να επικρατήσει, δεν θα επικρατήσει με μέσω την πειθώ, αλλά με μέσω την βία και την επιβολή. Απόδειξή σε αυτό, ο ομιλών δεν πείθετε, εκτελεί για να μην φάει το πρόστιμο. Έτσι γινόταν τότε, έτσι γίνεται σήμερα, έτσι θα συνεχίσει να γίνεται στο μέλλον. Οπότε, κανένας καιρός δεν άλλαξε από μόνος του, κάποιοι φροντίζουν για τις αλλαγές του.

Δυστυχώς, αυτός ο άλλοτε υπερήφανος λαός, με έχει απογοητεύσει πλήρως. Ελπίζω σε μία επανάσταση, ελπίζω ότι κάποια μέρα, πριν είναι πολύ αργά ο λαός θα καταλάβει πόσο αισχρά τον κοροϊδεύουν με σκοπό να τον λεηλατούν και θα ενταχθεί σε ένα νέο κίνημα, που σκοπό θα έχει την αποκατάσταση της μνήμης της αιωνίας Ελλάς. :cheesy:


Ο οιος ναι προφανως και υπαρχει οπως υπαρχουν δεκαδες αλλοι. Ειναι πολυ κατωτερος σε φονικο επιπεδο απο ενα οιο γρυπης και αυτο συμπαιρενει καποιος απο τα υπαρχων στοιχεια που οι και καλα υπευθυνοι δινουν.Απο τη στιγμη που ο λαος παρακολουθει τηλεοραση και ενημερωνεται απο εκει μεσω πχ. Ευαγγελατου η απο οποιοαδηποτε αλλο δημοσιοκαφρο ειναι φυσικο επακολουθο να μην υπαρχει ελπιδα για σωτηρια. Η μεγαλυτερη πληση εγκεφαλου μετα τον ΧΙΤΛΕΡ σε κοινωνικο επιπεδο. Εχουν τρομοκρατησει τους τον λαο και ο λαος πρατει οτι του λενε χωρις καμια αντισταση αλλα παρακαλαει να ερθει το εμβολιο να το κανει που ουτε ο παντοδυναμος δε θα ξερει τι θα εχει μεσα αυτο το εμβολιο.
Δεν υπαρχει σωτηρια καμια απο τη στιγμη που μια μονο ματια να ριξουμε γυρω μας και θα δουμε συνανθρωπους μας μονοι τους μεσα στα αμαξια τους να φορανε μασκες και να τριβονται συνεχως με αντισυπτικα.Ο δημιουργος μας μας εδωσε μυαλο απλα εμεις πρεπει να το χρησιμοποιουμε.
Αναφερα το ΧΙΤΛΕΡ για τον εξης λογο. Τα μεγαλυτερα εγληματα της ανθρωποτητας διεπραχθισαν απο τους γερμανους οπως βιασαν τη μανα σου μετα την κορη και επειτα τους σκοτωσαν με τον ποιο βασανιστικο τροπο και βεβαια πολλα ακομη που δε χρειαζεται να αναφερω.Ολα αυτα τα εγληματα εγιναν απο μορφωμενους ανθρωπους με καλιεργημενο χαρακτηρα αλλωστε εκεινη την εποχη οι γερμανοι ηταν οι ποιο μορφωμενοι της ευρωπης.Και ομως απο τετοιους ανθρωπους εγιναν αυτα τα εγληματα.Γιατι? και πως? Ειναι πολυ απλο.Με τη χρηση του εκφοβισμου της τρομοκρατιας και με αυτο το οπλο ο χιοτλερ εστρεψε και αλλαξε τον χαρακτηρα των πολιτων της Γερμανιας και επραξαν ολα αυτα εσχοι.Ετσι και τωρα με τον φοβο που σπερνουν μεσω των ΜΜΕ καταφερνουν να κανουν τους τον λαο υποχειριο τους.Εχω να παρακολουθησω τηλεοραση τουλαχιστον 7 χρονια και μονο αν την πεταξουν απο το μπαλκονι μονο και μονο τοτε ο λαος θα ξυπνησει διαφορετικα δεν υπαρχει σωτηρια.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Την καλησπέρα μου στους αξιότιμους συναγωνιστές. :hi:

Για ακόμη μια φορά, βρίσκομε στην ευχάριστη θέση να εκφράσω, να διαδώσω τις απόψεις μου, είτε αυτές αρέσουν, είτε δεν αρέσουν.

Για πολλοστή φορά, θα υποστηρίξω ότι ο covid-19 υπάρχει, όσο τα μέσα μαζικής ενημέρωσης βρίσκονται υπό τον έλεγχο αυτών, οι οποίοι για τους δικούς τους λόγους θέλουν να υπάρχει. Εάν αύριο, είχα την εξουσία, ταυτόχρονα και τον έλεγχο των μέσων μαζικής ενημέρωσης, ο covid-19 θα εξαφανιζόταν μια για πάντα. Επίσης, θα εξαφανιζόντουσαν και αυτοί που τον διαδίδουν, αυτό ξέχασα να το γράψω πριν.

Δεν υπάρχει κάτι το οποίο να αλλάζει από μόνο του, οι άνθρωποι επεμβαίνουν και γίνονται αλλαγές. Οι αλλαγές αυτές, εις το διηνεκές του χρόνου, έχουν γίνει με τους αλλεπάλληλους πολέμους και με την χρήση βίας. Όσο και να μην αρέσει στους χριστιανούς, η τους μουσουλμάνους, οι θρησκείες αυτές δεν επικράτησαν με μόνο μέσω την πειθώ, αλλά υπεβλήθησαν με την χρήση βίας.

Έτσι και σήμερα, ότι είναι να γίνει, ότι είναι να επικρατήσει, δεν θα επικρατήσει με μέσω την πειθώ, αλλά με μέσω την βία και την επιβολή. Απόδειξή σε αυτό, ο ομιλών δεν πείθετε, εκτελεί για να μην φάει το πρόστιμο. Έτσι γινόταν τότε, έτσι γίνεται σήμερα, έτσι θα συνεχίσει να γίνεται στο μέλλον. Οπότε, κανένας καιρός δεν άλλαξε από μόνος του, κάποιοι φροντίζουν για τις αλλαγές του.

Δυστυχώς, αυτός ο άλλοτε υπερήφανος λαός, με έχει απογοητεύσει πλήρως. Ελπίζω σε μία επανάσταση, ελπίζω ότι κάποια μέρα, πριν είναι πολύ αργά ο λαός θα καταλάβει πόσο αισχρά τον κοροϊδεύουν με σκοπό να τον λεηλατούν και θα ενταχθεί σε ένα νέο κίνημα, που σκοπό θα έχει την αποκατάσταση της μνήμης της αιωνίας Ελλάς. :cheesy:


Ο οιος ναι προφανως και υπαρχει οπως υπαρχουν δεκαδες αλλοι. Ειναι πολυ κατωτερος σε φονικο επιπεδο απο ενα οιο γρυπης και αυτο συμπαιρενει καποιος απο τα υπαρχων στοιχεια που οι και καλα υπευθυνοι δινουν.Απο τη στιγμη που ο λαος παρακολουθει τηλεοραση και ενημερωνεται απο εκει μεσω πχ. Ευαγγελατου η απο οποιοαδηποτε αλλο δημοσιοκαφρο ειναι φυσικο επακολουθο να μην υπαρχει ελπιδα για σωτηρια. Η μεγαλυτερη πληση εγκεφαλου μετα τον ΧΙΤΛΕΡ σε κοινωνικο επιπεδο. Εχουν τρομοκρατησει τους τον λαο και ο λαος πρατει οτι του λενε χωρις καμια αντισταση αλλα παρακαλαει να ερθει το εμβολιο να το κανει που ουτε ο παντοδυναμος δε θα ξερει τι θα εχει μεσα αυτο το εμβολιο.
Δεν υπαρχει σωτηρια καμια απο τη στιγμη που μια μονο ματια να ριξουμε γυρω μας και θα δουμε συνανθρωπους μας μονοι τους μεσα στα αμαξια τους να φορανε μασκες και να τριβονται συνεχως με αντισυπτικα.Ο δημιουργος μας μας εδωσε μυαλο απλα εμεις πρεπει να το χρησιμοποιουμε.
Αναφερα το ΧΙΤΛΕΡ για τον εξης λογο. Τα μεγαλυτερα εγληματα της ανθρωποτητας διεπραχθισαν απο τους γερμανους οπως βιασαν τη μανα σου μετα την κορη και επειτα τους σκοτωσαν με τον ποιο βασανιστικο τροπο και βεβαια πολλα ακομη που δε χρειαζεται να αναφερω.Ολα αυτα τα εγληματα εγιναν απο μορφωμενους ανθρωπους με καλιεργημενο χαρακτηρα αλλωστε εκεινη την εποχη οι γερμανοι ηταν οι ποιο μορφωμενοι της ευρωπης.Και ομως απο τετοιους ανθρωπους εγιναν αυτα τα εγληματα.Γιατι? και πως? Ειναι πολυ απλο.Με τη χρηση του εκφοβισμου της τρομοκρατιας και με αυτο το οπλο ο χιοτλερ εστρεψε και αλλαξε τον χαρακτηρα των πολιτων της Γερμανιας και επραξαν ολα αυτα εσχοι.Ετσι και τωρα με τον φοβο που σπερνουν μεσω των ΜΜΕ καταφερνουν να κανουν τους τον λαο υποχειριο τους.Εχω να παρακολουθησω τηλεοραση τουλαχιστον 7 χρονια και μονο αν την πεταξουν απο το μπαλκονι μονο και μονο τοτε ο λαος θα ξυπνησει διαφορετικα δεν υπαρχει σωτηρια.

Τουλάχιστον ο Χίτλερ έκανε και κάτι καλό με τους Εβραίους.
Γιατί αυτοί βρίσκονται πίσω από όλα αυτά με τον κορονοϊό.
Για κάτι τέτοια τους κυνήγαγε.
Γιατί πάντα τέτοιοι ήτανε.
Και να τι συμβαίνει όταν αφήνονται για τόσα χρόνια ανεξέλεγκτοι.
Ένας Χίτλερ μας χρειάζεται τώρα, αλλά πούντονα;
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Καταδρομικη πριν μια ώρα στα στενά του μεταξιού, γωνία jason&μεγαλέκου είχε μαζευτεί πλήθος νταβάδων και κάνανε σύσκεψη με ένα -ανώτατο μέλος της ΕΛ.ΑΣ καθώς πάνω στη στολή του είχε εμβλήματα, από ότι πρόλαβα να δω η συζήτηση ήταν σε χαμηλούς τόνους, μακάρι να υπάρξει θετική εξέλιξη από όλο αυτό, οψόμεθα.
Ακομινατου γωνιακό, ακόμα λειτουργεί κρυφά, ήταν το μοναδικό.
Στο δρόμο μου προς την ιωαννινων με σταματάει μια νέα κοπέλα περίπου 1.60 ύψος, κόκκινα σγουρά μαλλιά και πράσινα μάτια, ηλικίας 25-30 ετών περίπου και ένα βυσσινί μπουφάν το οποίο ταίριαζε με το μαλλί της, με ρωτάει " ξέρεις που είναι το Hotel Bill?"
πουλάκι μου πας να κάνεις σεκς α;;
Αφού της εξηγώ μου απαντάει χίλια ευχαριστώ να σαι καλά και καλές γιορτές, πολύ ευγενική, ίσως είναι του χώρου ποιος ξέρει, αν κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει με την περιγραφή που έδωσα να μας πει ποια είναι..
Ιωαννίνων: μηδενική κίνηση στο δρόμο, είδα όμως έναν τύπο να σπρωχνει την πόρτα στο Ιωαννίνων 3 στη κόκκινη πόρτα που οδηγεί σε κάτι σκάλες, και μπήκε μέσα
Ίσως παίζεται τσάμπιονς λιγκ εκεί μέσα, ποιος ξέρει.
Φυλης: όλα ερμητικά κλειστά, στο φυλής 69Α+Β οπως θα δείτε παρακάτω είχαν ξηλώσει λάμπες και ερκοντισιον, σημαίνει το άδοξο τέλος αυτού του οίκου; Ή τα έβγαλε ο ιδιοκτήτης με τον φόβο ότι θα του τα ρημάξουν; οψόμεθα
Φωκαιας: τα πάντα και εκεί κλειστά, απέναντι από τα 17αρια όμως είχα την ελπίδα μπας και πετύχω στα μπαλκόνια μια κοπέλα ή οποία δούλευε πριν 2 Χρόνια για αρκετό καιρό στο Βεργας 3 στο σαλόνι δεξιά, και φυλής 109Β φέτος για λίγο καιρό, είναι μια κοκκινομάλλα με πράσινα μάτια (τι στο διάολο πολλές μαζεύτηκαν) με πολύ λεπτό κορμί και κάτι παλιομοδίτικα πράσινα τατουάζ στα μπράτσα.
Την συγκεκριμένη κοπέλα δεν την είχα γαμησει τόσα χρόνια στα μπουρδελα που δουλευε αλλά στο διαμέρισμα της ξαδέλφης της.
Καθώς έβγαινα από το φωκαιας 17 αφού είχα γαμησει την μικαελα ακούω μια νεανικη φωνή από τα απέναντι μπαλκόνια " εει ψιττ τι κάνεις εκεί " κοιτάω μια πάνω αλλά δεν φαινόταν καθώς είχε βραδιάσει... "έλα πανω" μου φωνάζει, εν τω μεταξύ εγώ γούσταρα με το όλο σκηνικό και ανέβηκα πάνω. Με πήρε στο δωμάτιο της ξαδέλφης καθώς στο σαλόνι ήταν η ξαδέλφη της με τον σύζυγό και βλέπανε ειδήσεις με τον Χατζηνικολάου, πολύ ωραίο τίμιο γαμησι και τελείωσα στο στόμα της. Εννοείται της έδωσα το μπλε παράβολο το άξιζε με αυτή την εμπειρία.
Τι sms εστειλες και γυρισες ολα αυτα;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
SMS 6
Ταυτότητα μαζί σου και είσαι κύριος.
Αν μένεις μέσα στα όρια του δήμου Αθηναίων τόσο το καλύτερο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αφιερωμενο στον επαναστατη μοντιλιάνι...

Δεν εχω γνωρισει ανθρωπο που να νιωθει ανετα με ολη
αυτη την κατασταση.
Μασκες, περιορισμοι κτλ.
Ολοι θελουν να ζουν οπως ζουσαν.
Σε ποιον αρεσει να ειναι ολη μερα σπιτι η να του λενε πως θα κινειται στην καθημερινοτητα;
ολοι δυσανασχετουν. Ολοι!

Ευχομαι να μην αρχισει να εφαρμοζεται η τακτικη του Μποζινταρ Μαλκοβιτς στην Λιμοζ, " καντε τοσα φαουλ που να μην μπορουν να τα σφυριξουν ολα".

Απο την στιγμη που επιβαλλουν τι θα κανει
ο κοσμος σε τοσο προσωπικο επιπεδο ευχομαι να μην φτασει να διαβαζει τον κανονα αναποδα.

"Επιτρεπεται να βγαινετε εξω οπως κι οποτε γουσταρετε αλλα μπορει να φατε προστιμο".

Ειδωμεν!

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nert

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η κυβερνηση αν εχει αρχιδια σς λοκαρει τα παντα γιατι αφου εχουν ρισκο ενα καρο κατηγοριες μαγαζιων που τα εκλεισε ας κλεισει τωρα σουπερ μαρκετ, ψητοπωλεια και καφε.
Ας αφησει μονο φαρμακεια ας πουμε και νοσοκομεια.
Τι σημαινει δηλαδη ο λαος πρεπει να φαει η να παραγγειλει καφε; υπαρχει κινδυνος υγειας η δεν υπαρχει; υπαρχει!
Ας τα κλεισουν ολα λοιπον και να βαλουν τον στρατο και ολο τον δημοσιο φορεα
να μοιραζει τροφιμα και γυρο κοτοπουλο με φρεντοτσινο.

Καθε μερα μεχρι νσ βρεθει λυση.

:rockon:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αφιερωμενο στον επαναστατη μοντιλιάνι...

Δεν εχω γνωρισει ανθρωπο που να νιωθει ανετα με ολη
αυτη την κατασταση.
Μασκες, περιορισμοι κτλ.
Ολοι θελουν να ζουν οπως ζουσαν.
Σε ποιον αρεσει να ειναι ολη μερα σπιτι η να του λενε πως θα κινειται στην καθημερινοτητα;
ολοι δυσανασχετουν. Ολοι!

Ευχομαι να μην αρχισει να εφαρμοζεται η τακτικη του Μποζινταρ Μαλκοβιτς στην Λιμοζ, " καντε τοσα φαουλ που να μην μπορουν να τα σφυριξουν ολα".

Απο την στιγμη που επιβαλλουν τι θα κανει
ο κοσμος σε τοσο προσωπικο επιπεδο ευχομαι να μην φτασει να διαβαζει τον κανονα αναποδα.

"Επιτρεπεται να βγαινετε εξω οπως κι οποτε γουσταρετε αλλα μπορει να φατε προστιμο".

Ειδωμεν!

:rockon:
Την Καλημερα μου Φιλε TNT.....σε ευχαριστω για το αφιερωση.....το πως θα αντιδρασει ο κοσμος σε αυτο το συστημα "Ακορντεον"η το πως θα ζησει....δεν το γνωριζω.....το "Ειδωμεν" με καλυπτει.....τωρα για μενα προσωπικα εχω κανει 5χρονη Καραντινα.....αν θελεις το πιστευεις....αλλα ηταν επειδη το ηθελα εγω.....1-2-3 μηνες δεν μου λενε τιποτα.....το πως θα ζησω ομως ειναι οπως λες και εσυ καταπιεστικο.....και ειμαστε και σε μια ηλικια που δεν μπορουνε να μας κουνανε το δακτυλο.....αλλα και ουτε το πως θα ζησουμε να μας λενε.....ξερεις για εμας τους πιο μεγαλους τα χρονια που υπολειπονται δεν ειναι τοσα ωστε να αναπληρωσουμε το χαμενο χρονο....
Καλα να περνας.......
μετα τιμης...Amadeus Montiliani
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Μύστη καλησπέρα
Επειδή δεν κατάλαβα, τη Μικαέλα την γάμησες τώρα; Είναι δηλαδη ανοιχτό το Φωκαίας 17 που δουλεύει;
SMS 6
Ταυτότητα μαζί σου και είσαι κύριος.
Αν μένεις μέσα στα όρια του δήμου Αθηναίων τόσο το καλύτερο
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Μύστη καλησπέρα
Επειδή δεν κατάλαβα, τη Μικαέλα την γάμησες τώρα; Είναι δηλαδη ανοιχτό το Φωκαίας 17 που δουλεύει;
SMS 6
Ταυτότητα μαζί σου και είσαι κύριος.
Αν μένεις μέσα στα όρια του δήμου Αθηναίων τόσο το καλύτερο

Όχι μυστη mystic..ηταν διήγηση μιας εμπειρίας μου τον Οκτώβρη ..
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Ok κατάλαβα
Είπα και εγώ μήπως έγινε κανένα θαύμα... :P :P
Μύστη καλησπέρα
Επειδή δεν κατάλαβα, τη Μικαέλα την γάμησες τώρα; Είναι δηλαδη ανοιχτό το Φωκαίας 17 που δουλεύει;
SMS 6
Ταυτότητα μαζί σου και είσαι κύριος.
Αν μένεις μέσα στα όρια του δήμου Αθηναίων τόσο το καλύτερο

Όχι μυστη mystic..ηταν διήγηση μιας εμπειρίας μου τον Οκτώβρη ..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Την Καλημερα μου Φιλε TNT.....σε ευχαριστω για το αφιερωση.....το πως θα αντιδρασει ο κοσμος σε αυτο το συστημα "Ακορντεον"η το πως θα ζησει....δεν το γνωριζω.....το "Ειδωμεν" με καλυπτει.....τωρα για μενα προσωπικα εχω κανει 5χρονη Καραντινα.....αν θελεις το πιστευεις....αλλα ηταν επειδη το ηθελα εγω.....1-2-3 μηνες δεν μου λενε τιποτα.....το πως θα ζησω ομως ειναι οπως λες και εσυ καταπιεστικο.....και ειμαστε και σε μια ηλικια που δεν μπορουνε να μας κουνανε το δακτυλο.....αλλα και ουτε το πως θα ζησουμε να μας λενε.....ξερεις για εμας τους πιο μεγαλους τα χρονια που υπολειπονται δεν ειναι τοσα ωστε να αναπληρωσουμε το χαμενο χρονο....
Καλα να περνας.......
μετα τιμης...Amadeus Montiliani

Λογια γνησιου αρσενικου!

Υποκλινομαι!

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επαγγελματικες υποχρεωσεις ΔΕΝ :2funny: με εφεραν το πρωι στο Μεταξουργειο.
Πηγα επειδη ηθελα να παω.

Μηδεν απο μηδεν ισον μηδεν.

Οπως λεει και ο Μπαλαφας:

"ερημωσε ολο το χωριο, καποτε εδω γλεντουσαμε, ολοι και τραγουδουσαμε, γυρω απο τον πλατανο...!"

:hi:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παμε στα φερμενα.
Θυμαμαι ενα βραδυ στην κατηγορια δεκαρικο που ειχα μπει με μια στο δωματιο.
Απλο προγραμμα ειπαν.
Εδω ειμαστε ειπα.
Περασα απλα αλλα αρκετα καλα. Δεν πιστευω τοσο πολυ στην χημεια
οσο στην φυσικη.
Καποιες φορες παιρνεις πολλα με λιγα αν το θεωρησεις δεδομενο.
Καντε το ομορφα. Πιανει.
Εστω που και που.
Απο τοτε πηγα αλλες δυο φορες και μετα εφυγε μη μπορωντας να επιστρεψει απο την πατριδα της.
Σε κατι τετοια ειμαι γκαντεμης. Δυστυχως.
Και τις δυο επομενες φορες πηρα γλωσσοφιλα που δοθηκαν ανετα αλλα το τσιμπουκι αυστηρα με κρανος. Προσωπικη ηττα.
Ηθελα νικη κατα κρατος.
Στασεις ολες αριστα και γλυκα κωλοχαστουκα.
Πριν την καποτα και μετα
το γλυφομουνι, τριψιμο πουτσας στο μουνι.
Τον συρταρωσα ακαποτα χωρις αγχος. Τελεια εφαρμογη. Στο τεταρτο μπασιμο που πηγα μεχρι ριζα κι σρχισα να χαιρομαι
νιωθοντας πως πατησα στο εβερεστ, ακουσα αμηχανο σορρυ και τραβηχτηκε.
Φοβερη ανατροπη.
Να σου γαμησω.
Εμεινα στο σορρυ
και φορεσα καποτα.
Πρωτοτυπη αντιδραση. Πρωτη φορα ακουσα σορρυ. Ουτε καν με αποπηρε. Απολογηθηκε.
Αν σας εχει τυχει, καταλαβαινετε. Σκεφτηκα οτι θα το παει διαδικαστικα αλλα με εκανε τουρμπο.
Συνεπως εννοουσε το σορρυ.
Αισθανθηκε οτι με εκοψε απο το ποθητο και τα εδωσε ολα για να βγει ικανη-σωστη. Αυτο θελω στο μπουρδελο. Ηδονη κι οχι συναισθημα. Να στροφαρει
η τυπισσα κσι να μην χαφτει παραμυθια ουτε να λεει.
Τα καταφερε πολυ καλα το καυλομουνο.
Εχυσα βυζια βγαζοντας καποτα. Ενα 8 στα 10 της το δινω ανετα.
Αν δεν επιστρεψει, θα γραψω ποια ειναι.
Αυτα προς το παρον.

:rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.902
Πόντοι
46.232
Παμε στα φερμενα.
Θυμαμαι ενα βραδυ στην κατηγορια δεκαρικο που ειχα μπει με μια στο δωματιο.
Απλο προγραμμα ειπαν.
Εδω ειμαστε ειπα.
Περασα απλα αλλα αρκετα καλα. Δεν πιστευω τοσο πολυ στην χημεια
οσο στην φυσικη.
Καποιες φορες παιρνεις πολλα με λιγα αν το θεωρησεις δεδομενο.
Καντε το ομορφα. Πιανει.
Εστω που και που.
Απο τοτε πηγα αλλες δυο φορες και μετα εφυγε μη μπορωντας να επιστρεψει απο την πατριδα της.
Σε κατι τετοια ειμαι γκαντεμης. Δυστυχως.
Και τις δυο επομενες φορες πηρα γλωσσοφιλα που δοθηκαν ανετα αλλα το τσιμπουκι αυστηρα με κρανος. Προσωπικη ηττα.
Ηθελα νικη κατα κρατος.
Στασεις ολες αριστα και γλυκα κωλοχαστουκα.
Πριν την καποτα και μετα
το γλυφομουνι, τριψιμο πουτσας στο μουνι.
Τον συρταρωσα ακαποτα χωρις αγχος. Τελεια εφαρμογη. Στο τεταρτο μπασιμο που πηγα μεχρι ριζα κι σρχισα να χαιρομαι
νιωθοντας πως πατησα στο εβερεστ, ακουσα αμηχανο σορρυ και τραβηχτηκε.
Φοβερη ανατροπη.
Να σου γαμησω.
Εμεινα στο σορρυ
και φορεσα καποτα.
Πρωτοτυπη αντιδραση. Πρωτη φορα ακουσα σορρυ. Ουτε καν με αποπηρε. Απολογηθηκε.
Αν σας εχει τυχει, καταλαβαινετε. Σκεφτηκα οτι θα το παει διαδικαστικα αλλα με εκανε τουρμπο.
Συνεπως εννοουσε το σορρυ.
Αισθανθηκε οτι με εκοψε απο το ποθητο και τα εδωσε ολα για να βγει ικανη-σωστη. Αυτο θελω στο μπουρδελο. Ηδονη κι οχι συναισθημα. Να στροφαρει
η τυπισσα κσι να μην χαφτει παραμυθια ουτε να λεει.
Τα καταφερε πολυ καλα το καυλομουνο.
Εχυσα βυζια βγαζοντας καποτα. Ενα 8 στα 10 της το δινω ανετα.
Αν δεν επιστρεψει, θα γραψω ποια ειναι.
Αυτα προς το παρον.

:rockon:
Ιάσωνος να φανταστώ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Οχι φιλε και μυστη Σμυρνη.
Εκεινη που (εισαι μυαλο) σκεφτηκες ηταν αχρηστη.
Αγγαρειακη.
θα σου πω απο κοντα ποια λεω. Εχει φυγει καιρο.

Ρε σεις μην φανταστειτε οτι κυνηγαω το ακα. Τυχαινει πολυ σπανια
και δεν το επιδιωκω καν.
Οχι σαν αλλους...

:rockon:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom