Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (41 μέλη και 321 επισκέπτες)

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Αυτο δεν ειναι lockdown το προηγουμενο την ανοιξη ναι ηταν τωρα παιζουνε πολλα ρδελα ανοιχτα γιατι να δινεις 50ρες και να γαμας συνεχεια την ιδια με ρισκο να γινεις πιρφορος
κοίτα εννοείτε ότι προτιμάω μπουρδέλα 100% αλλά εφόσον είναι κλειστά και ακόμα και να αγνοήσεις το ρίσκο να σε πιάσει καμιά αστυνομία όταν βγαίνεις ή ακόμα χειρότερα μέσα στο μπουρδέλο, οι επιλογές είναι απειροελάχιστες.
οπότε έχω το στανταράκι μου και γαμάω ποιοτικά με το χρόνο μου και χωρίς κανένα άγχος και όταν ανοίξουν, ξανά προς τη δόξα τραβάμε.

Πυρφόροι δεν γινόμαστε πότε, φυσικά όταν ήμουν 20-25 χρονών και δεν είχα κάνει σχέση ποτέ ένιωθα συναισθήματα για πουτάνες γιατί ουσιαστικά κάλυπταν τις συναισθηματικές ανάγκες που είχα, χωρίς φυσικά να πηγαίνω στα μπουρδέλα και να κάνω αγαπουλίτσες όπως πολύς κόσμος. Πλέον έχω ξεκλειδώσει, έχω κάνει σχέσεις, περάσαν και τα χρόνια οπότε δεν μπορώ να νιώσω κάτι παραπάνω για τις πουτάνες.

Γενικά δικαίωμα του καθένα να κάνει ότι του αρέσει, αυτό που θέλω να πω με το ποστ μου είναι ότι με την εμπειρία που έχουμε στον χώρο πρέπει να βρίσκουμε λύσεις και όχι να καθόμαστε με τα χέρια σταυρωμένα και μετά να παρακαλάμε για ένα τηλέφωνο αυτούς που προνόησαν. Οι καραντίνες και οι ανάγκες που έχουν οι πουτάνες σε χρήμα είναι ευκαιρία για εμάς και όχι πρόβλημα.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ρε φιλος δωσε αλλα 50 και φωναξε cg γιατι να γαμας συνεχεια την ιδια δε το καταλαβενω
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Χαχα τωρα διβασα οτι της μιλας και στο τηλ επηδει βαριετε , φιλε εισαι simp σορυ που στο λεω ενας alpha ποτε δεν θα της εδινε τον χρονο του στο να της μιλαει στο τηλ επηδει αυτη δεν εχει τι να κανει
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ο τυπος κανει pillow talking με την πουτανα και δεν εχει παρει ακομα χαμπαρι οτι η πουτανα τον εχει για σπονσορα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Εδώ ο Περικλής της αρχαιότητας είχε κάνει κυρία την Ασπασία

Οι πουτάνες είναι ιέριες του έρωτος

Και πολλές φορές αξιαγάπητα δαιμόνια

Ωστόσο δαιμόνια

Μη το ξεχνάμε αυτό

Νομίζω πάντως πως ο φίλος πιο πάνω κάνει την πλάκα του μιλώντας με την ιερόδουλο.

Πότε είναι επικίνδυνο αυτό;

Οταν δινεις πληροφοριες για το που μενεις πως σε λενε κτλ

Αν δε δινεις καμμια ουσιωδη πληροφορια ολα καλα.

 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Οι πουτανες ειναι επικυνδινες οταν επενδυεις χρονο και χρημα , ιδιως χρονο , αυτα ειναι ψιλα γραμματα δεν ειναι για ολους
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Εγώ προσωπικά όσο ο κοροναιος είναι εκεί έξω εγώ θα μένω μέσα !! Με το καλό όταν βγει το εμβόλιο και εμβολιαστούνε το μεγαλύτερο ποσοστό της Ελλάδας και ύπαρξη ανοσία ( δηλαδή τον ερχόμενο Ιούλιο ) εγώ μόνο τότε ίσως ξαναβγώ σεργιάνι !!!
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Φιλε τρουμπαμαν υπαρχουν και καλα δαιμονια ωστοσο ειναι αλλη κουβεντα αυτη
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι πουτανες ειναι επικυνδινες οταν επενδυεις χρονο και χρημα , ιδιως χρονο , αυτα ειναι ψιλα γραμματα δεν ειναι για ολους
σωστος ερικ απλα εγω θα πω αντι για πουτανες οι γυναικες γενικα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Οι πουτανες ειναι επικυνδινες οταν επενδυεις χρονο και χρημα , ιδιως χρονο , αυτα ειναι ψιλα γραμματα δεν ειναι για ολους
σωστος ερικ απλα εγω θα πω αντι για πουτανες οι γυναικες γενικα.
Οι γυναίκες άλλα σκέφτονται άλλα λένε κι άλλα κάνουν.
Είναι η βασική ιδιότητά τους.
Αν κάποιος πάρει τοις μετρητοίς τα λόγια τους μαύρη μαρμάγκα που τον έφαγε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Φιλε τρουμπαμαν υπαρχουν και καλα δαιμονια ωστοσο ειναι αλλη κουβεντα αυτη
Καλά δαιμόνια ναι,καλές πουτάνες όχι.
Είναι σαν τις σειρήνες του Οδυσσέα που σε μαγεύουν ώρες ώρες με το τραγούδι τους...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Καλά δαιμόνια ναι,καλές πουτάνες όχι.
Είναι σαν τις σειρήνες του Οδυσσέα που σε μαγεύουν ώρες ώρες με το τραγούδι τους...
Ε, μην το λες... κι αυτές άνθρωποι είναι. Σου φέρονται όπως τους φέρεσαι. Εμένα πάντως τόσα χρόνια 2-3 μου εχουν τύχει που είχαν μαλακισμένη συμπεριφορά. Δίνω όμως τόπο στην οργή γιατί αντιλαμβάνομαι ότι πολύ πιθανόν να είχε κάναν ούγκανο μπούγκανο! Έχω δει πολλούς εδώ μέσα που ταιριάζουν απόλυτα σε αυτό το προφίλ! :grin:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Φιλε τρουμπαμαν υπαρχουν και καλα δαιμονια ωστοσο ειναι αλλη κουβεντα αυτη
Καλά δαιμόνια ναι,καλές πουτάνες όχι.
Είναι σαν τις σειρήνες του Οδυσσέα που σε μαγεύουν ώρες ώρες με το τραγούδι τους...
αμα δεν φας κολημα και γινεις αγαπουλης μια χαρα ειναι καλυτερες και απο τις (κανονικες)
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Καλά δαιμόνια ναι,καλές πουτάνες όχι.
Είναι σαν τις σειρήνες του Οδυσσέα που σε μαγεύουν ώρες ώρες με το τραγούδι τους...
Ε, μην το λες... κι αυτές άνθρωποι είναι. Σου φέρονται όπως τους φέρεσαι. Εμένα πάντως τόσα χρόνια 2-3 μου εχουν τύχει που είχαν μαλακισμένη συμπεριφορά. Δίνω όμως τόπο στην οργή γιατί αντιλαμβάνομαι ότι πολύ πιθανόν να είχε κάναν ούγκανο μπούγκανο! Έχω δει πολλούς εδώ μέσα που ταιριάζουν απόλυτα σε αυτό το προφίλ! :grin:
Τη λέξη άνθρωπος έμαθα να τη σέβομαι και να τη φοβάμαι μαζί.

Όταν έβγαινα στο ρινγκ κάποτε και φοβόμουν τον αντίπαλό μου έλεγα για να με καθυσηχάσω "είναι απλά ένας άνθρωπος"

Τελικά ο "άνθρωπος" είναι τόσο ζοφερή όσο και φωτεινή έννοια.

Κρύβει μια άβυσσο.

Και ο άνθρωπος για να επιβιώσει γίνεται και θηρίο αν χρειαστεί.

Οι ιερόδουλες ανήκουν σ ένα άλλο κόσμο.Μαύρο από πολλές απόψεις.
Έγιναν λύκοι κι αν θες να είσαι κοντά τους πρέπει να είσαι κι εσύ λύκος.

Εγώ δεν είμαι και το ξέρω,άρα κρατάω αποστάσεις ασφαλείας και τις φοβάμαι πολύ.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Το φοβασε ρε τυπε μη σου τσαλαπατησουν την καρδουλα ; Αμα δεν ειχαμε και αυτες η σε καμια φυλακη η σε κανενα τρελοκομειο θα ειμασταν οι περισσοτεροι εδω μεσα και εξω απο εδω
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το φοβασε ρε τυπε μη σου τσαλαπατησουν την καρδουλα ; Αμα δεν ειχαμε και αυτες η σε καμια φυλακη η σε κανενα τρελοκομειο θα ειμασταν οι περισσοτεροι εδω μεσα και εξω απο εδω
οι μισοι στη ψειρου για βιασμό, οι αλλοι μισοι στα ψυχιατρεια απο την αγαμια,οι πουτανες εχουν σωσει μεγαλο αντρικο πληθυσμο
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Το φοβασε ρε τυπε μη σου τσαλαπατησουν την καρδουλα ; Αμα δεν ειχαμε και αυτες η σε καμια φυλακη η σε κανενα τρελοκομειο θα ειμασταν οι περισσοτεροι εδω μεσα και εξω απο εδω
Για να τις γαμαμε μονο μεσα φιλε.

Αλλα μονο αυτο.Τιποτε αλλο.

Αντε και καμμια συντομη κουβεντουλα.

Μεχρι εκει.

Εννοειται καραγουσταρω πορνες για γαμησι.

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καλά δαιμόνια ναι,καλές πουτάνες όχι.
Είναι σαν τις σειρήνες του Οδυσσέα που σε μαγεύουν ώρες ώρες με το τραγούδι τους...
Ε, μην το λες... κι αυτές άνθρωποι είναι. Σου φέρονται όπως τους φέρεσαι. Εμένα πάντως τόσα χρόνια 2-3 μου εχουν τύχει που είχαν μαλακισμένη συμπεριφορά. Δίνω όμως τόπο στην οργή γιατί αντιλαμβάνομαι ότι πολύ πιθανόν να είχε κάναν ούγκανο μπούγκανο! Έχω δει πολλούς εδώ μέσα που ταιριάζουν απόλυτα σε αυτό το προφίλ! :grin:
ρε θειτσο αφου δεν πηδας στα μπουρδελα και πουτάνες τι μας λες...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Το φοβασε ρε τυπε μη σου τσαλαπατησουν την καρδουλα ; Αμα δεν ειχαμε και αυτες η σε καμια φυλακη η σε κανενα τρελοκομειο θα ειμασταν οι περισσοτεροι εδω μεσα και εξω απο εδω
Δε τιθεται θεμα για την καρδουλα που λες.

Φοβαμαι τον υποκοσμο τους και τα σκατα μεσα στα οποια κολυμπουν.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Τρουμπαμαν εισαι κρυφοαγαπουλης μου φενετε , δεν ειναι κακο, αν δεν παθεις δεν θα μαθεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom