Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 363 άτομα (39 μέλη και 324 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Τρουμπαμαν εισαι κρυφοαγαπουλης μου φενετε , δεν ειναι κακο, αν δεν παθεις δεν θα μαθεις

Πολυ αυθαιρετο το συμπερασμα σου και φυσικα λαθεμενο.
Απο παθηματα και μαθηματα γεματη η ζωη μου δεν ειμαι χθεσινος ξερεις.
:2funny::2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το φοβασε ρε τυπε μη σου τσαλαπατησουν την καρδουλα ; Αμα δεν ειχαμε και αυτες η σε καμια φυλακη η σε κανενα τρελοκομειο θα ειμασταν οι περισσοτεροι εδω μεσα και εξω απο εδω
Δε τιθεται θεμα για την καρδουλα που λες.

Φοβαμαι τον υποκοσμο τους και τα σκατα μεσα στα οποια κολυμπουν.
ποιος υποκοσμος ρε μαν,κανας νταβας κρυβεται απο πισω συνηθως και αλλες ειναι τελειως ανεξαρτητες,βεβαια κοβω νταβαδες απο πισω οι οποιοι τα λεφτα εχουν στο μυαλο τους, σκαστους λεφτα και θα στηθουν να πηδησεις και αυτους,μονο αν δεν σκας λεφτα τοτε εχεις προβλημα και θα στη πεσει.
Τωρα αν καποιες ανηκουν σε οργανωμενο κυκλωμα να φοβασε.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Τρουμπαμαν εισαι κρυφοαγαπουλης μου φενετε , δεν ειναι κακο, αν δεν παθεις δεν θα μαθεις

Πολυ αυθαιρετο το συμπερασμα σου και φυσικα λαθεμενο.
Απο παθηματα και μαθηματα γεματη η ζωη μου δεν ειμαι χθεσινος ξερεις.
:2funny::2funny:
για να γινεις μυστης πρεπει να εχεις τουλαχιστον δυο τρεις πουτανοκαψουρες στο βιογραφικο σου
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Το φοβασε ρε τυπε μη σου τσαλαπατησουν την καρδουλα ; Αμα δεν ειχαμε και αυτες η σε καμια φυλακη η σε κανενα τρελοκομειο θα ειμασταν οι περισσοτεροι εδω μεσα και εξω απο εδω
Δε τιθεται θεμα για την καρδουλα που λες.

Φοβαμαι τον υποκοσμο τους και τα σκατα μεσα στα οποια κολυμπουν.
ποιος υποκοσμος ρε μαν,κανας νταβας κρυβεται απο πισω συνηθως και αλλες ειναι τελειως ανεξαρτητες,βεβαια κοβω νταβαδες απο πισω οι οποιοι τα λεφτα εχουν στο μυαλο τους, σκαστους λεφτα και θα στηθουν να πηδησεις και αυτους,μονο αν δεν σκας λεφτα τοτε εχεις προβλημα και θα στη πεσει.
Τωρα αν καποιες ανηκουν σε οργανωμενο κυκλωμα να φοβασε.
Με μια λέξη φίλε μου...underworld.

Φυσικά όλα τα κινεί το χρήμα συμφωνούμε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Τρουμπαμαν εισαι κρυφοαγαπουλης μου φενετε , δεν ειναι κακο, αν δεν παθεις δεν θα μαθεις

Πολυ αυθαιρετο το συμπερασμα σου και φυσικα λαθεμενο.
Απο παθηματα και μαθηματα γεματη η ζωη μου δεν ειμαι χθεσινος ξερεις.
:2funny::2funny:
για να γινεις μυστης πρεπει να εχεις τουλαχιστον δυο τρεις πουτανοκαψουρες στο βιογραφικο σου
Σοφό να μαθαίνουμε και απο λάθη άλλων όμως.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Μπα αυτο δεν γινετε στην ανθρωπινη φυση ειναι να μαθαινουμε μονο απο τα δικα μας λαθη
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Μπα αυτο δεν γινετε στην ανθρωπινη φυση ειναι να μαθαινουμε μονο απο τα δικα μας λαθη

Αυτό είναι ένα τεστ πραγματικής ευφυίας καθόσον

1) Ο ιδιαίτερα ευφυής μαθαίνει και από τα παθήματα των άλλων.

2) Ο έξυπνος μαθαίνει κυρίως από τα παθήματα τα δικά του!

3) Ο χαζός δεν μαθαίνει ούτε από τα δικά του!
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Οι αποψεις ειναι σαν τις κωλοτρυπιδες ολοι εχουν απο μια
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Ο τρόπος που χρησιμοποιεί ο καθένας τα όργανά του κάνει την διαφορά!
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Χαχα τωρα διβασα οτι της μιλας και στο τηλ επηδει βαριετε , φιλε εισαι simp σορυ που στο λεω ενας alpha ποτε δεν θα της εδινε τον χρονο του στο να της μιλαει στο τηλ επηδει αυτη δεν εχει τι να κανει

Σόρρυ που θα το πω έτσι ξερά αλλά όποιος ασχολείται με alpha-beta male κτλ 1ον δεν είναι alpha male και 2ον το κάνει επειδή δεν γαμάει και νομίζει ότι έτσι θα τα καταφέρει.
Και τα 2 είναι απόλυτα φυσιολογικά απλά στο λέω να μην τα λες και στην προσωπική σου ζωή αυτά γιατί κάνεις την αγαμία και την μοναξιά σου εμφανή.

Είπα ότι θέλει να μιλάει, δεν είπα ότι κάθομαι και της μιλάω.
Όχι ότι θα είχα πρόβλημα να μιλήσω με οποιονδήποτε άνθρωπο αλλά δεν προλαβαίνω και δεν έχουμε και τίποτα να πούμε.

Τέσπα εγώ είπα αυτό που θέλω να πω και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε και αν ξαναυπάρξει παρόμοια περίπτωση (κλείσιμο μπουρδέλων) θα έχει και αυτή τη λύση να σκεφτεί.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ναι ενταξει σε πιστεψαμε φιλε μην κουραζεσε την εχεις πιασει κοροιδο την πουτανα εισαι μεγαλο αλανι
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Ναι ενταξει σε πιστεψαμε φιλε μην κουραζεσε την εχεις πιασει κοροιδο την πουτανα εισαι μεγαλο αλανι
δεν είπα ότι την έχω πιάσει κορόιδο, είπα τι έκανα αν κάποιος θέλει να το κάνει και αυτός να γαμάει μέσα στην καραντίνα.

εσύ αλήθεια γαμάς πουτάνες; για πες κάνα στανταράκι που έχεις;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.970
Πόντοι
27.261
Ναι ενταξει σε πιστεψαμε φιλε μην κουραζεσε την εχεις πιασει κοροιδο την πουτανα εισαι μεγαλο αλανι
δεν είπα ότι την έχω πιάσει κορόιδο, είπα τι έκανα αν κάποιος θέλει να το κάνει και αυτός να γαμάει μέσα στην καραντίνα.

εσύ αλήθεια γαμάς πουτάνες; για πες κάνα στανταράκι που έχεις;

γιατι εσυ ειπες μαστορα ???
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ο τυπος λεει πτι τον πηρε η πουτανα τηλ και δεν το εκλεινε με τιποτα και μετα μας λεει οτι αυτη τον παιρνει τηλ και αυτος το παιζει βαρυς και δεν της μιλαει , χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.970
Πόντοι
27.261
Ο τυπος λεει πτι τον πηρε η πουτανα τηλ και δεν το εκλεινε με τιποτα και μετα μας λεει οτι αυτη τον παιρνει τηλ και αυτος το παιζει βαρυς και δεν της μιλαει , χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

αυτο προσωπικα δε με ενδιαφερει, το ποιος πηρε ποιον δηλαδη.
με ποια ειναι το θεμα, θελω να μας πει αν εχει πουλακι και εφοσων το λεει δημοσια.
ολοι ετσι στο κουτουρου, μπορουν να αραδιασουν 15 ιστοριες ο καθενας, για το καμποσιλικι της πουτσας.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
αυτό που θέλω να πω με το ποστ μου είναι ότι με την εμπειρία που έχουμε στον χώρο πρέπει να βρίσκουμε λύσεις και όχι να καθόμαστε με τα χέρια σταυρωμένα

φίλε πολύ ωραία, όμως αυτό που δεν είπες είναι πού κάνετε τις συνευρέσεις, το λέω γιατί αν πχ πάτε σε χοτέλ τότε 50+20 έχεις αλλάξει κατηγορία
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ο τυπος λεει πτι τον πηρε η πουτανα τηλ και δεν το εκλεινε με τιποτα και μετα μας λεει οτι αυτη τον παιρνει τηλ και αυτος το παιζει βαρυς και δεν της μιλαει , χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

αυτο προσωπικα δε με ενδιαφερει, το ποιος πηρε ποιον δηλαδη.
με ποια ειναι το θεμα, θελω να μας πει αν εχει πουλακι και εφοσων το λεει δημοσια.
ολοι ετσι στο κουτουρου, μπορουν να αραδιασουν 15 ιστοριες ο καθενας, για το καμποσιλικι της πουτσας.
τι να πει ρε ο πιρφορος βρηκε γκομενα με 100ευρα το μηνα και θαας πει ποια ειναι ;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Επιστροφή από βόλτα πριν λίγο σε φυλής Φωκαίας Βέργας μεταξουργειο...όλα κλειστά..... εκτός του μεταξιού..που πολλά ήταν ανοιχτά στα σκοτεινά βεβαίως.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.970
Πόντοι
27.261
Ο τυπος λεει πτι τον πηρε η πουτανα τηλ και δεν το εκλεινε με τιποτα και μετα μας λεει οτι αυτη τον παιρνει τηλ και αυτος το παιζει βαρυς και δεν της μιλαει , χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

αυτο προσωπικα δε με ενδιαφερει, το ποιος πηρε ποιον δηλαδη.
με ποια ειναι το θεμα, θελω να μας πει αν εχει πουλακι και εφοσων το λεει δημοσια.
ολοι ετσι στο κουτουρου, μπορουν να αραδιασουν 15 ιστοριες ο καθενας, για το καμποσιλικι της πουτσας.
τι να πει ρε ο πιρφορος βρηκε γκομενα με 100ευρα το μηνα και θαας πει ποια ειναι ;

μα 100 το μηνα αν ειναι μονο, ειναι φθηνη τοτε.
εχει κανει καλο deal, αλλα το κοβω για μπαζο ολκης.
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
θα απαντήσω σε όλους χωρίς παραθέσεις γιατί βαριέμαι

επειδή πιστεύω ότι ο ερικ είναι τρολ ναυάγιο και δεν γαμάει ούτε πουτάνες ζήτησα στανταράκια γιατί σίγουρα δεν έχει, αφού δεν γαμάει.

όνομα δεν λέω προφανώς, αυτοί που άκουσαν τι είπα και αν θέλουν να το κάνουν και αυτοί θα το κάνουν οι υπόλοιποι δεν με ενδιαφέρουν

πώς να πουλήσω καμποσιλίκι ρε μάστορα; σε άτομα που δεν με ξέρουν προσωπικά και ούτε σαν προφίλ αφού γράφω 1 φορά το 6μηνό;

πάντως γενικά όλα τα ναυάγια έχετε γαμήσει το σαιτ,
μπαίνει ένας άνθρωπος με ζωή που του αρέσει να γαμάει πουτάνες να πει μια ιδέα για γαμήσι και του λέτε ένα κάρο μαλακίες. και όλες οι σοβαρές ερωτήσεις είναι σε πμ από αυτούς που ενδιαφέρονται να γαμήσουν.
για αυτό το φόρουμ είναι νεκρό γιατί βαριέται ο νορμάλ πόρνος να γράφει και να του την πέφτουν ότι και να πει όλα τα τρολ-ναυάγια.

τέλος έχω σπίτι που νοικιάζω στην στο άγιο νικόλαο και είναι ανόικιαστο και τις 2 φορές πήγαμε εκεί.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom