Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 394 άτομα (49 μέλη και 345 επισκέπτες)

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
16.848
Πόντοι
7.135
λοιπόν γάμησα σε κλειστό μπουρδελάκι με ραντεβού. Η μιλφάρα μου ξεκλείδωσε και αντί για τα σέξυ εσώρουχα ήταν ντυμένη καθαρίστρια. Χωλ σαλονάκι μαύρα σκοτάδια, με οδήγησε στο κουζινάκι όπου τσέκαρε την κάμερα. Ένιωσα λίγο σαν κλεφτοκοτάς. Μετά πήγαμε στο πίσω δωμάτιο που είχε φως και άρχισα να φρεσκάρομαι ενώ αυτή μου λεγε πόσο έχει λαλήσει με την κατάσταση. Στα του αγώνα επειδή είχα μέρες να αδειάσω δυσκολευόμουν να κρατηθώ κι έτσι το γύρισα σε ποικιλία προκαταρκτικών μέχρι να τα ρίξω στο στοματάκι της. Άλλη φάση η αφθονία χρόνου. Μισή ώρα με 20 ευρώ, καλό value. Ντύθηκα με κουβεντούλα, μετά πάλι έλεγχος στην κάμερα μήπως παίζει τίποτα ύποπτο, ξεκλείδωμα και ξεγλύστρισα. Πολύ καλτ κατάσταση.
για δωσε περοσσοτερες ινφο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Live πριν λιγο στο βεργας 7, η αναστασια σημερα.
Η γνωστη απο πριν και σωματικως οπως ηταν.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φιλε cocos30 η Τζούλια ετσι κι αλλιως γυρίζει ανέκαθεν έξω (τώρα περισσότερο) αλλα να συμπληρωσω κάτι πικαντικο. Το μέλος (οχι εγώ) που την είχε πάρει
δεν έμεινε ουτε αυτό ευχαριστημένο. Παρόλα αυτά δεδομένης της μεγαλης ροπής που παρουσίαζε στο να κολατσίζει τραβέλια και τρανς, καταλερώθηκε (κόσμια το λέω) αλλά δεν πλήρωσε.
Έτσι δηλαδή υποστήριξε
το ίδιο το μέλος.
Προκειται για την επιχείρηση "λεβητοστάσιο" που ακομα και σημερα αποτελεί θέμα συζήτησης στους κύκλους μπουρδελιαρηδων όταν βαριόμαστε και θέλουμε κάτι να γελάμε.

:rockon:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ονόματα εκδιδομένων και χώροι που λειτουργούν εκτός μπουρδέλων δεν γραφονται γιατί αν δεν σας ξέρουν ή δεν ξέρετε την τσατσά τους, δεν γινεται συνάντηση.
Συνεπώς η πληροφορία πάει άχρηστη εκτός αν μιλήσει γνωστός τους για εσάς όπου θα πρέπει να σας γνωρίζει
αλλιώς να σας στειλει να ψάχνετε τρόπο. Καλά κρασιά!
Επίσης δεν γράφονται διότι
αν μια εκδιδομενη βγαλει ονομα ότι παιζει μπάλα εκτος έδρας, πολλοί εδώ μέσα μολις ανοίξουν τα μπουρδέλα, θα πάνε για να κανονίσουν ραντεβού εκτός
κι άρα η εκδιδόμενη, δεν θα είνσι πλέον χρησιμη στο μαγαζί και θα παρει δρόμο.
Ετσι εχασαν κάποιες την "καριέρα" τους γιατί θεωρηθηκε ότι πάνε στο μπουρδέλο για να βρουν πελάτες για έξω.
Η τσουπωτή μελαχρινή Βιβιάννα (φοβερό σέρβις) από το Ιάσωνος 30 υπόγειο εχασε την δουλειά της γιατί εκτός του οτι υπηρχαν κι αλλοι λόγοι, επαιζε μπάλα εκτος εδρας και μαλιστα μεγαλη μπάλα. Έτσι τουλάχιστον εμαθα εγώ. Πάντως ηταν φοβερή στο δωμάτιο και πολύ κοινωνική βεβαίως βεβαίως.
Υπηρχαν-υπάρχουν κι αλλες αλλά αυτή εχει ηδη σταματήσει πολύ καιρό οπότε την γράφω.

:rockon:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ενα από τα παράδοξα που συμβαίνουν στα μπουρδέλα
είναι ότι αυτές που δίνουν
τηλεφωνα περισσοτερο από ολες, ειναι μακράν αυτες από Βενεζουέλα.
Καταλαβαίνω την ανοιχτή νοοτροπία αυτών των εκδιδομένων (ασχετως αν βγαινουν μετριότητες) και που το κανουν για παρέα
η οικονομική ανάγκη ως βίζιτα υποθετω αλλα πως στον πούτσο(ν) θα συννενοηθείς μαζί τους.;;;
είχα 4 τηλέφωνα που ειχα διασταυρώσει αλλά μου ήταν αχρηστα.
Να τα έκανα τι;;;

:2funny:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
μαστορα εισαι μεγα λαθος και πιστευω το καταλαβαινεις χωρις να πλατιασουμε.
καλυτερα να μην ελεγες τιποτα.

το ότι τα είπα αποδείχτηκε λάθος, αλλά δε φανταζόμουν ότι θα γινόταν κακός χαμός στα ΠΜ
Στο ότι δεν έδωσα τηλ νομίζω έκανα το σωστό.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
μαστορα εισαι μεγα λαθος και πιστευω το καταλαβαινεις χωρις να πλατιασουμε.
καλυτερα να μην ελεγες τιποτα.

το ότι τα είπα αποδείχτηκε λάθος, αλλά δε φανταζόμουν ότι θα γινόταν κακός χαμός στα ΠΜ
Στο ότι δεν έδωσα τηλ νομίζω έκανα το σωστό.

αυτο ακριβως και τιποτα αλλο.
καλυτερα να ελεγες που και με ποια η' τιποτα απολυτως, παρα να το πεις ετσι γιατι φανηκε και καπως μαλακια,για να το πω και πιο απλα.
σε ενημερωση υποτιθεται γραφεις.
τηλεφωνο ουτε καν και δε χρειαζοταν κιολας. ουτε να το αναφερεις (παλι) και ουτε να το δωσεις σαφως.


 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
το ότι τα είπα αποδείχτηκε λάθος, αλλά δε φανταζόμουν ότι θα γινόταν κακός χαμός στα ΠΜ
Στο ότι δεν έδωσα τηλ νομίζω έκανα το σωστό.

Δεν έδωσες και τα απόρρητα του Πενταγώνου. Όλοι ξέρουν ότι αυτά γίνονται.

Όσοι δεν το ξέρουν ας συνειδητοποιήσουν ότι όλα στη ζωή είναι PR. PR σημαίνει δίνουμε καλή εντύπωση και ανταλλάσουμε τις καρτούλες μας, ώστε να μπορούμε να αναζητήσουμε τη βοήθεια ο ένας του άλλου στα δύσκολα.
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Τυχερή μέρα χθες για εμένα και έναν φίλο μου καθώς νωρίς το απόγευμα περνούσαμε από φυλής-φωκαίας για να επιβεβαιώσουμε ότι όντως όλοι οι οίκοι είναι κλειστοί και δεν είναι ανοιχτός κάποιος στα μουλωχτά, πετυχαίνουμε που λέτε στο στενό γνωστή μελαχρινή εργαζόμενη στη φωκαίας μαζί
με τσατσά που όταν τους κάναμε διερευνητικές ερωτήσεις μας είπανε περάσανε "για να πάρουνε κάτι πράγματα που είχαν ξεχάσει". Σαν σωστά ευέλικτα γατόνια που ήμασταν προτείναμε αμέσως διπλή συνεύρεση με μεγαλύτερο ποσό από το καθορισμένο με την εν λόγω κορασίδα η οποία δέχτηκε με ευχαρίστηση. Η τσατσά μας πέρασε γρήγορα στον οίκο κλείδωσε φυσικά την πόρτα και η πράξη πραγματοποιήθηκε με περίσσεια άνεση χρόνου. Μετά τη συνεύρεση ακολούθησε σύντομος διάλογος και η κοπέλα μας είπε οτι δέχτηκε μόνο επειδή με ήξερε. Λέτε να παίξω και κάνα τζόκερ συναγωνιστές;
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Απίστευτα πράγματα, που γίνονται μόνο στο ελλαδιστάν... Κρυφό ρουσφετολόι για εξεύρεση διαθέσιμης τάνας...:headbang:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Εχετε πολλα φιλακια και χαιρετισμους απο την Ροδικα/Αρινα.
Μιλησα μαζι της και μου ζητησε να σας τα μεταφερω.

Μας έλειψε ιδιαίτερα!

Να περιμένουμε να την ξαναδούμε στην Φυλής μόλις λήξει η καραντίνα;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα ή για παλάτια είναι εδώ;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Τόσο αποκλειστικές που έχουν γίνει τώρα πια οι πουτάνες.
Πιο δύσκολα κι απ' τη βασίλισσα τις βλέπεις.
Μόνο για εκλεκτούς.
 

sxistis

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
ΧΘΕΣ 8.03 πμ ΔΙΑΣ
9.45 πμ Άμεσή δράση -100
12.11 μμ οπεκα
15.04 μμ ΔΙΑΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΕΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΟΥΤΑΝΑ
ΕΓΩ ΛΥΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΙΑΣ 37 ΠΟΥ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑΣΑΝ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ......
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΣ ΨΩΛΗΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΧΑΒΑ......
ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ....
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Καλησπέρα παιδιά
Επειδή βλέπω τι γράφετε και θέλω να βοηθήσω θα σας πω τι έκανα εγώ.

Την τελευταία μέρα πριν το κλείσιμο, πήγα φυλής με 60€ μπήκα σε 3 διαφορετικές και την ώρα του γαμησιού πρότεινα να μου δώσουν τηλέφωνο να κανονίσουμε όταν τα σπίτια θα είναι κλειστά, από τις 3 η μια μου το έδωσε επιτόπου, η άλλη αρνήθηκε και η τρίτη μου είπε να της δώσω το δικό μου και θα με πάρει.

Λοιπόν η τρίτη με πήρε μου ζήτησε 100€ την ώρα, της είπα ότι δεν παίζουν τόσα λεφτά και αντιπρότεινα 50€ και όσο πάει. Τελικά έχουμε κάνει 2 ραντεβού με το 50άρικο κάθεται χωρίς χρόνο για γαμήσι και γενικά άραγμα και την διώχνω εγώ.

Η φάση που παίζει είναι η εξής, κάποιες είναι μόνες τους στην Ελλάδα, έχουν κάνει καβάτζες (για λεφτά μιλάω) αλλά 1ον βαριούνται στο σπίτι όλη μέρα και έχουν ανάγκη από παρέα και 2ον παρά τις καβάτζες φοβούνται πόσο θα κρατήσει και θέλουν έστω λίγο να βγάζουν κάποια έξοδα. Η πουτάνα που λέω παραπάνω χθες με πήρε για κουβέντα!!!! της είπα ότι δεν έχω λεφτά για ραντεβού και μετά δεν το έκλεινε με τίποτα, μένει με μια φίλη της που έφυγε για Ρουμανία και είναι μόνη της όλη μέρα και δεν έχει τι να κάνει, όσο για τα λεφτά μου είπε ότι έχει μαζέψει για κάποιους μήνες καθώς μετά την 1η καραντίνα φοβήθηκε.

Για να προλάβω την διαμάχη μεταξύ αγαπούληδων και αντιαγαπούληδων, η πουτάνα είναι πουτάνα και όχι κοπέλα μας αλλά η φάση είναι πολύ καλή και ότι πρέπει αν δεν έχεις γκόμενα και μόλις τελειώσει η καραντίνα την σταματάς.

Γενικά πρέπει να προβλέπουμε και να μαθαίνουμε από τις καταστάσεις, μετά την 1η καραντίνα και με ότι έγινε, ο σωστός πόρνος έκανε τα κουμάντα του και δεν περίμενε να κλείσουν τα μπουρδέλα για να παρακαλάει για ένα τηλέφωνο ή να ρισκάρει να τον πιάσουν σε κάνα κλειστό μπουρδέλο και να τον τρέχουν ακόμα και για μαστροπεία για ένα γαμήσι.

Ελπίζω να βοήθησα για την επόμενη φορά και τέλος μη με ρωτήσει κανείς για τηλέφωνα κτλ γιατί η φάση είναι εντελώς εμπιστευτική και δεν πρέπει να διαρρεύσει όνομα ή τηλέφωνο γιατί όπως γράφτηκε παραπάνω η κοπέλα θα έχει πρόβλημα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Ετοιμαζω popcornακι σιγα σιγα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.486
Κριτικές
1.272
Like
227.497
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα παιδιά

μπράβο μυστη μου, πολύ καλή κίνηση καλά έκανες, έτσι να υπάρχουν καβατζες για τέτοιες περιπτώσεις, απλά θα ήθελα να πω τη γνώμη μου, ότι ο σωστός ο πόρνος είναι και αυτός που του αρέσει και το ρίσκο
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Αυτο δεν ειναι lockdown το προηγουμενο την ανοιξη ναι ηταν τωρα παιζουνε πολλα ρδελα ανοιχτα γιατι να δινεις 50ρες και να γαμας συνεχεια την ιδια με ρισκο να γινεις πιρφορος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom