Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Μετα απο την τσαρκα μου στο Mεταξι με TAKH MΠΟΥΚΑ(topscorer) και τον μεγαλο Yorkie εκτος οτι οπως λεει ο ΜΠΟΥΚΑΣ ειμαι ετοιμος να πεσω απο το Λυκαβηττο αν δε πεσω σιγουρα θα γυρισω στην Θεσσαλονικη με ψυχολογικα προβληματα γιατι σημερα ειδα το freak show του τσιρκου Medrano και ηδη αρχισε να μου λειπει η Θεσσαλονικη πινω ενα ουισκακι για να ηρεμησω λιγο γιατι θα βλεπω εφιαλτες ολο το βραδυ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χαχαχαχα οταν τα λεω τοσο καιρο, οι γνωστοι σαβουρομπαζογαμηκουλες παρεξηγουνται μετα και το γυρνανε στο θεμα γουστου για δικαιολογια.
 

cooper981

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
20
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους παιδιά, ψάχνω για καλό και ακούραστο deep throat τσιμπούκι. Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση και η ηλικία της κοπέλας,:cheesy: :cheesy: σε λογικά πάντα πλαίσια. Μπορείτε να μου δώσετε λύσεις??:sunglasses:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Απογευματινή επίσκεψη, χθες, στο Φυλής 71Β. Δούλευε η Λίζα, η γνωστή κοπέλα από την μοντέλο-αλυσίδα, η οποία με κέρασε μία από τις πιο ξεγυρισμένες φόλες της 24ετής καριέρας μου. Πέρασμα καπότας και πίπα σε πεσμένο πούτσο, 0 προκαταρκτικά και αποστειρωμένο γαμήσι στα τέσσερα, με την ίδια να φοράει μάσκα. Το επικό ήταν, ότι καθώς τελείωνα, ξάπλωσε απότομα, με αποτέλεσμα να με βγάλει ακαριαία από μέσα της, ενώ έχυνα ακόμα! Φόρεσε γρήγορα το εσώρουχό της και έφυγε τρέχοντας, κλείνοντας με δύναμη την πόρτα, πίσω της! Έκλαψα ένα 20ρικο και για αυτό, της εύχομαι να την βρουν παγωμένη!
Ισως είναι λίγο σκληρό αυτό που θα πω, συγχωρέστε με, άλλα οι περισσότερες κοπέλες 8 με 9 στις 10 ειναι φόλες,
Η μαγκιά είναι με ποια θα φας την μικρότερη φόλα..
για αυτές είναι να φύγει η αγγαρεία,
είναι δουλειά,
είναι ρουτίνα κ ότι δουλειά κ νά κάνεις την βαριέσαι αλλά αν δεν την κάνεις θα πεινάσεις.
Υπάρχει μεγάλη διαφορά να πας με μια γυναικα που να είναι καυλωμενη να θέλει αν γαμηθει να σου παίζει το πουτσο κ νά σου κάνει τσιμπουκι όπως όταν πιάνει ο σκύλος θυμωμένος μια κότα με τα δόντια του,
να σου λέει βάλτο στο μουνί κ να πλυμηριζει υγρά, εκτός κ αν η ίδια άλλο αυτό.. δεν έχει διάθεση για sex κ νά σου κάθεται για να μη σου χαλάσει το χατήρι.
και ομως δεν ειναι ετσι πολλες γουσταρουνε αυτο που κανουνε και δεν ειναι αγγαρια οπως λες
 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
1
Συγγνώμη για την αφελή ερώτηση μου, αλλά τώρα όλες φοράνε μάσκα?
 

backoffice

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Ετιμήθη χθες απόγευμα η μικρή skinny του Φ109 ισόγειο. Καλές υπηρεσίες. Δεν τρελλάθηκα....
 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς ποιες παίζουν σήμερα το πρωί Λιοσίων 73Α και 73Β? 2 κοπέλες με 30 ευρώ ακούγεται καλό deal.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Photo απο το 86, απο το ευθεια μεσα δωματιο.
Τοσα χρονια δεν ειχα μπει ποτε μου και δεν ηξερα οτι υπαρχει καν.
Εχει ντους που δουλευει by the way, για οσους ψηριζουν τη μαιμου πολυ σχολαστικα.
Είναι η σουίτα του οίκου.

Έχει και κάτι αυτοκόλλητα του ντίσνευ με χιονάτες στην ντουλαπα χαχα και μοιάζει σαν παιδικο δωματιο(αν δεν τα βγαλανε)

Εκει ειχα γαμησει παλια μια Νικη ψηλη λεπτη και τραβελοφατσα αλλα δυναμη στο δωματιο
Ναι η Νίκη που την θυμήθηκες, δύναμη Βουλγαρικό πιστόλι.
Ηταν περίπου φθινόπωρο του 2018 που δούλευαν μαζί στο Φυλής 86 με την βερονικα κ την Αννυ χωρίς εκπτώσεις στις υπηρεσίες τους θυμάμαι έφτιαχναν παπάδες, δέσποτα δες....
Ήμουν Πάτρα θυμάμαι για λίγες ημέρες για κάποιες υποχρεώσεις κ όταν διάβασα ότι είναι η Νίκη μεσημέρι έρχομαι Αθήνα κ επιστρέφω πάλι την ιδια ημέρα για Πατρα, μιλάμε για λοξα ενώ τώρα πάω τσάρκα δεν βλέπω κάτι να αξίζει κ ξενερώνο κ την κοπανάω.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μετα απο την τσαρκα μου στο Mεταξι με TAKH MΠΟΥΚΑ(topscorer) και τον μεγαλο Yorkie εκτος οτι οπως λεει ο ΜΠΟΥΚΑΣ ειμαι ετοιμος να πεσω απο το Λυκαβηττο αν δε πεσω σιγουρα θα γυρισω στην Θεσσαλονικη με ψυχολογικα προβληματα γιατι σημερα ειδα το freak show του τσιρκου Medrano και ηδη αρχισε να μου λειπει η Θεσσαλονικη πινω ενα ουισκακι για να ηρεμησω λιγο γιατι θα βλεπω εφιαλτες ολο το βραδυ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χαχαχαχα οταν τα λεω τοσο καιρο, οι γνωστοι σαβουρομπαζογαμηκουλες παρεξηγουνται μετα και το γυρνανε στο θεμα γουστου για δικαιολογια.
Αδελφέ δε ξερω τη διαφωνιες ειχατε περι του θεματος αλλα εγω οταν γυρισω Θεσσαλονίκη θα χρειαστώ ψυχολόγο
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Live μεσημεριανο κοντα στα γνωστα σοκακια λογω δουλειας.
Στο αγκυρας 12,
2 κοπελες, Ολγα και Αννα, ρωσικες ελεφαντινες both.
Πανακυρες εννοειται, εκτος αν ψαχνετε για bbq φαση η' να ζυμωσετε κανα καρβελι.
 

prosoxi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μπορει ν μου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει. Η Μαριάννα Βέργας 6 που ητανε, δεν πάει πλεον εκει; την έχει δει κανείς προσφατα;

Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος είμαι μακριά μην πηγαίνω τζαμπα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καλησπέρα, μπορει ν μου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει. Η Μαριάννα Βέργας 6 που ητανε, δεν πάει πλεον εκει; την έχει δει κανείς προσφατα;

Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος είμαι μακριά μην πηγαίνω τζαμπα

Κωνσταντινουπόλεως 166 είναι.. τώρα βάρδια δε ξέρω.. τελευταία την είδα απόγευμα..πριν κάνα δυο βδομάδες
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα, μπορει ν μου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει. Η Μαριάννα Βέργας 6 που ητανε, δεν πάει πλεον εκει; την έχει δει κανείς προσφατα;

Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος είμαι μακριά μην πηγαίνω τζαμπα

Κωνσταντινουπόλεως 166Α έχει πάει εδώ και λίγο καιρό νυχτερινή βάρδια μετά της 11 λογικά θα την βρεις
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Παίδες αληθεύει ότι αρχές του μήνα θα κλείσουν οι οίκοι ανοχής στην Αθήνα έχουμε καμία πληροφόρηση, εγώ το ακούω από κόσμο του χώρου
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Η οικονομία της χωρας ειναι στα χειροτερα ενα δευτερο lock down και εχουμε τελειωσει
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς αν τα Σπ. Πατση 40 και Λιοσίων 73Α και Β είναι κλειστά? ρωτάω γιατί το πρόγραμμα δεν έχει ανέβει σήμερα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Παίδες αληθεύει ότι αρχές του μήνα θα κλείσουν οι οίκοι ανοχής στην Αθήνα έχουμε καμία πληροφόρηση, εγώ το ακούω από κόσμο του χώρου

Καλησπέρα ναι είναι πολύ πιθανό να υπάρξει κλείσιμο η περιορισμός της λειτουργίας τους αλλά αυτό θα περιλαμβάνεται στην επόμενη φάση μέτρων.
Αυτο θα εξαρτηθεί από την πορεία της πανδημίας καθώς δεν πάμε καθόλου καλά,θα δούμε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Live μεσημεριανο κοντα στα γνωστα σοκακια λογω δουλειας.
Στο αγκυρας 12,
2 κοπελες, Ολγα και Αννα, ρωσικες ελεφαντινες both.
Πανακυρες εννοειται, εκτος αν ψαχνετε για bbq φαση η' να ζυμωσετε κανα καρβελι.

Γινεσαι κακος ρε papaphil
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Μετα απο την τσαρκα μου στο Mεταξι με TAKH MΠΟΥΚΑ(topscorer) και τον μεγαλο Yorkie εκτος οτι οπως λεει ο ΜΠΟΥΚΑΣ ειμαι ετοιμος να πεσω απο το Λυκαβηττο αν δε πεσω σιγουρα θα γυρισω στην Θεσσαλονικη με ψυχολογικα προβληματα γιατι σημερα ειδα το freak show του τσιρκου Medrano και ηδη αρχισε να μου λειπει η Θεσσαλονικη πινω ενα ουισκακι για να ηρεμησω λιγο γιατι θα βλεπω εφιαλτες ολο το βραδυ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χαχαχαχα οταν τα λεω τοσο καιρο, οι γνωστοι σαβουρομπαζογαμηκουλες παρεξηγουνται μετα και το γυρνανε στο θεμα γουστου για δικαιολογια.
Αδελφέ δε ξερω τη διαφωνιες ειχατε περι του θεματος αλλα εγω οταν γυρισω Θεσσαλονίκη θα χρειαστώ ψυχολόγο

δε χρειαζεται να πας σε ψυχολογο... τσαμπα λεφτα. δωστα για να γαμησεις κανα ωραιο μουνακι
η φαση ειναι οτι εισαι θεσσαλονικη δυστυχως και δε μπορεις να δεις τα εκτροπα με τα ματια σου, ωστε να καταλαβεις για το τι προκειται.
πηρες μια γευση ομως... μικρη :tooth:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom