Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (6 μέλη και 64 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Οταν εισαι στη φυλης και κατευθυνση προς ομονοια βλεπεις τη φωκαιας στα αριστερα σου.Εχει τρεια μπουρδελα χωρις το γωνιακο.
Εργαζεται στο μεσαιο δελο πρωινη.Το πρωτελευταιο δηλαδη.Το δευτερο.
Συγνωμη φιλε αλλα βαριεμαι να ψαχνω νουμερα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Μιας και ειχα κενο σημερα Σαββατο απο τη δουλεια πραγμα σπανιο σκεφτηκα να κατηφορησω προς τη φυλης και βασικα να επισκευτω μια κορασιδα που μου προτεινε o papaphilips, για μια κορασιδα που σαλοναρει με ωραια εσωρουχα και καλτσες καυλοτικες κτλ.

μαστορα sorry, αλλα δε νομιζω να εχω προτεινει σε κανεναν καποια κοπελα.
τις εμπειριες μου γραφω απλα και οποιος θελει ακολουθει.
ποια εννοεις ομως για να καταλαβω, γιατι με εκαψες τωρα λιγουλακι...
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
ρε μυρωδια σε εμενα μιλας; αν σε παω εκει αυριο και την γ@μησω μπροστα σου- τι θα πεις; αντε τωρα για κανα στραποναρισμα γιατι αργησες- που θα ειρωνευτεις κιολας - γκαβακα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
papaphilip μου ειχες πει για μια καινουυργια κοπελα πρωινη στη φυλης που μαλιστα σου αρεσε και εσενα που φοραγε καλτσες κτλ
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Έχει κάποιος φίλος εμπειρία από την Ιριάνα από Σπύρου Πάτση?Φαίνεται εντυπωσιακή,αλλά δε βλέπω κριτικές.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
papaphilip μου ειχες πει για μια καινουυργια κοπελα πρωινη στη φυλης που μαλιστα σου αρεσε και εσενα που φοραγε καλτσες κτλ

δε με βοηθας ομως ????
πες κατι παραπανω γιατι ετσι δε μου παει το μυαλο.
αν εννοεις ομως την ΑΝΝΙΤΑ απο φωκαιας 24, ειχα πει οτι ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να ξαναπαω επειδη ειχε θεμα με την καθαριοτητα.
να στην προτεινα κιολας που λες, με την καμια γιατι δεν το κανω ποτε οπως ξαναειπα.
αν δεν εννοεις αυτην, δωσε παραπανω infos μπας και καταλαβω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Έχει κάποιος φίλος εμπειρία από την Ιριάνα από Σπύρου Πάτση?Φαίνεται εντυπωσιακή,αλλά δε βλέπω κριτικές.

Την ειχα δει στις φωτογραφιες την κορασιδα και την επισκευτηκα.
Οταν η τσατσα μου την παρουσιασε εγω προσωπικα ειδα αλλλα κοπελα.
Κατα τη γνωμη μου δεν εχει καμια σχεση με τις φωτογραφιες.Ξενερωσα και εφυγα δεν μπηκα καν στον κοπο να τη δοκιμασω.
Το photoshop στη συγκεκριμενη αλυσιδα δουλευει καργα.
Αλλα αν την εχεις δει και σου αρεσει μπες για να μας πεις εντυπωσεις
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Οταν εισαι στη φυλης και κατευθυνση προς ομονοια βλεπεις τη φωκαιας στα αριστερα σου.Εχει τρεια μπουρδελα χωρις το γωνιακο.
Εργαζεται στο μεσαιο δελο πρωινη.Το πρωτελευταιο δηλαδη.Το δευτερο.
Συγνωμη φιλε αλλα βαριεμαι να ψαχνω νουμερα.
Φωκαίας 7 ή 9 δηλαδή.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ναι ρε συ την Αννιτα λεω ναι σωστα θυμασαι.
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Έχει κάποιος φίλος εμπειρία από την Ιριάνα από Σπύρου Πάτση?Φαίνεται εντυπωσιακή,αλλά δε βλέπω κριτικές.

Την ειχα δει στις φωτογραφιες την κορασιδα και την επισκευτηκα.
Οταν η τσατσα μου την παρουσιασε εγω προσωπικα ειδα αλλλα κοπελα.
Κατα τη γνωμη μου δεν εχει καμια σχεση με τις φωτογραφιες.Ξενερωσα και εφυγα δεν μπηκα καν στον κοπο να τη δοκιμασω.
Το photoshop στη συγκεκριμενη αλυσιδα δουλευει καργα.
Αλλα αν την εχεις δει και σου αρεσει μπες για να μας πεις εντυπωσεις
Ευχαριστώ φίλε μου.Δεν την έχω δει από κοντά,μόνο από φωτογραφίες.Θα κάνω έναν κόπο και θα παω κάποια στιγμή.Σε ευχαριστώ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεν πειραζει χεστη την αννιτα.βρηκα σημερα την Αντονελα και πλεον ενταθηκε στα στανταρακια μου.Ειναι και πεντακαθαρη και οταν βρισκω χρονο θα την τιμω μεχρι να τη ναρεθω και αυτη.
Απλα θυμαμαι την αννιτα που ελεγες τι φοραγε και αυτα ειναι που μου αρεσουν και εμενα γιαυτο ηθελα να την δω απο κοντα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Ναι ρε συ την Αννιτα λεω ναι σωστα θυμασαι.

α καλα οκ. μαλλον εσυ δε θυμασαι τι εγραψα τοτε :tooth:
αν την πετυχεις, παρε και τη rexona μαζι σου... θα σου χρειαστει.
εκτος αν επεσε συρμα και απο αλλους ΜΗ βρωμιλους και αποφασισε να πλενεται.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Οταν εισαι στη φυλης και κατευθυνση προς ομονοια βλεπεις τη φωκαιας στα αριστερα σου.Εχει τρεια μπουρδελα χωρις το γωνιακο.
Εργαζεται στο μεσαιο δελο πρωινη.Το πρωτελευταιο δηλαδη.Το δευτερο.
Συγνωμη φιλε αλλα βαριεμαι να ψαχνω νουμερα.
Φωκαίας 7 ή 9 δηλαδή.
Συγνωμη ρε φιλε και παλι σου ζητω αλλα δεν βρισκω το γαμομπουρδελο σε ποιον αριθμο ειναι γιατι δεν τα εχουνε βαλει ολα ακομη.
Αλλα ναι ειναι στην αρχη της Φωκαιας.Το δελο δεν λεει τιποτα σαν χωρος αλλα επειδη ειναι πρωινη και τα σεντονια εχουν αλλαξει ενταξει τρωγεται.
Ρωτα για την Αντονελα και θα τη βρεις.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Οταν εισαι στη φυλης και κατευθυνση προς ομονοια βλεπεις τη φωκαιας στα αριστερα σου.Εχει τρεια μπουρδελα χωρις το γωνιακο.
Εργαζεται στο μεσαιο δελο πρωινη.Το πρωτελευταιο δηλαδη.Το δευτερο.
Συγνωμη φιλε αλλα βαριεμαι να ψαχνω νουμερα.
Φωκαίας 7 ή 9 δηλαδή.
Συγνωμη ρε φιλε και παλι σου ζητω αλλα δεν βρισκω το γαμομπουρδελο σε ποιον αριθμο ειναι γιατι δεν τα εχουνε βαλει ολα ακομη.
Αλλα ναι ειναι στην αρχη της Φωκαιας.Το δελο δεν λεει τιποτα σαν χωρος αλλα επειδη ειναι πρωινη και τα σεντονια εχουν αλλαξει ενταξει τρωγεται.
Ρωτα για την Αντονελα και θα τη βρεις.

Φυλής 72 η' 74 δεξια μαλλον εννοεις.
στα
φωκαιας 9 ειναι η ΣΑΣΑ,
φωκαιας 7 ισογειο ειναι η ΣΑΡΑ
φυλης 74 αριστερα ειναι ΕΥΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΑ.
πρωινη βαρδια κατα 99%.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Υπάρχει ήδη κριτική για κάποια Αντωνία ηλικίας 30+ που εργαζόταν κάποτε στο Φωκαίας 7Α. Μήπως εννοείς την ίδια;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ναι αυτη νομιζω πως ειναι.
Την ρωτησα ηλικια και μου ειπε 29 αλλα δεν την κανεις απο 24 25
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεν εχω διαβασει την κριτικη που λες αλλα οταν θα γραψω καλη κριτικη για κοπελα εχω ειδιετερο τροπο που γραφω με σεβασμο και να εισαι σιγουρος πως ειμαι αντικειμενικος και γραφω την αληθεια
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Διαβασα την κριτικη που λες αλλα η κοπελα που αναφερει ο συναδελφος δεν εχει καμια σχεση με αυτη που αναφερω εγω.
Το μπουρδελο ναι αυτο ειναι
 

stogian 13 thai

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος. Πήγα φυλης 84 Β για Αρινα και μου είπε η τσατσα οχι αυτή που ήταν με αρινα μια άλλη οτι εξαφανίστηκε και δεν ξέρει που είχε πάει,,, ξέρει κάποιος κατι ??? Εκεί δούλευε μια πιτσιρίκα δεν θυμάμαι όνομα ... έφυγα και πήγα στα σίγουρα(δεν είμαστε για δοκιμές) Φωκαιας 13 Χριστινακι ελληνοουκρανεζα ...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά πέρασμα πριν λίγο από Βέργας 3 μπας και έχει επιστρέψει μια ωραία κοπέλα που έχω βάλει σαν στόχο για δοκιμή με ρίσκο βέβαια αλλά μου άρεσε ιδιαίτερα οπότε είμαι αποφασισμένος αναφέρομαι στην Ειρήνη δυστυχώς όμως δεν έχει γυρίσει ακομα.
Εκεί δούλευει τώρα μια πολυ μέτρια άσχημη κοντή εντελώς αδιάφορη κοπέλα η Αλίσα που είναι αδιανόητο και μόνο να βγαίνει σε σαλόνι με αντίτιμο 20€ο Μεταξουργείο στο 10€ο καί πάλι χλωμή θα έπρεπε να είναι.
Έτσι λοιπόν η κοπέλα αυτή σήμερα έβγαλε όλη της την αγανάκτηση γιατί ρώτησα την τσατσά για την Ειρήνη και αυτή άρχισε να φωνάζει γιατί όλοι ζητάνε την Ειρήνη μου λέει εγώ είμαι εδώ τώρα έφυγε νευριασμένη στο κουζινακι και η τσατσά σαφώς αμήχανη μου λέει πέρασε στο δωμάτιο είναι πολύ γλυκιά η κοπέλα της λέω έχει νεύρα και απαντάει η κοπέλα από το κουζινακι ναι πολλά νεύρα μαλακά.

Φυσικά δεν έκατσα να ασχοληθώ σηκώθηκα και έφυγα ότι οι περισσότερες κοπέλες στα μαγαζιά δεν έχουν ούτε τρόπους ούτε επίπεδο το ξέρω χρόνια και δεν περιμένω κάτι αξιοσημείωτο οκ.
Αυτό το αισχος όμως να ζητάνε 20€πουλα για τόσο μέτριες αδιάφορες κοπέλες είναι θράσος οπότε όταν δείτε μπροστά αυτή την Αλίσα απλά προσπεραστε ή αν θέλετε να γελάσετε ρωτήστε την πότε θα έρθει η Ειρήνη να δείτε πως θα κάνει μαλακίες χάλια μαύρα το Βέργας 3 μαγαζί που έχουν περάσει πραγματικά διαμάντια όπως μια από τις ωραιότερες γυναίκες όλων των εποχών και με μεγάλη νοσταλγία αναφέρομαι στην Θέα Βικαρα τώρα μηδέν πρωί βράδυ τίποτα.
Καλό βράδυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom