Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 552 άτομα (12 μέλη και 540 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
ξέρει κανείς που δουλεύει η Έλενα από Καλύμνου? ψηλή μιλφ ευχαριστώ

Καλησπέρα η Έλενα ψηλή Μιλφ από Καλύμνου που πρόσφατα είχε πιάσει Άγκυρας 12Α, Πιπίνου 118 αυτή την περίοδο έχει σταματήσει για λίγο ούτε στα μαγαζιά που αναφέρω θα την βρεις.

Κατά τα άλλα στο Άγκυρας12Α τώρα δουλεύει μια Ειρήνη μελαχρινή Μιλφ με καρέ μαλλί και η Όλγα το Θηρίο με πολύ όγκο και παραπάνω κιλά γνωστή Μιλφ από Βέργας 6, Διδυμου 16 παλιότερα
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα, έχει δοκιμάσει κανεις την Katy από Λιοσίων 73? Γιατί έψαχνα κριτικές μήπως την δοκιμάσω αλλά δεν έβρισκα
Ευχαριστώ εκ των προτερων

Η Katy ειναι η Σουζυ που δουλευε Αγκυρας 12Α και Πιπινου 118 οποτε θα βρεις εκει κριτικες , καλη υπακουη και συνεργασιμη ηταν εκει τωρα στο νεο μαγαζυ?
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Η Τζούλια από πιπινου 65 ξέρετε εάν έχει γυρίσει??
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Ppc7 η Katy εχει ενα καρο κριτικες στα Λιοσιων 73α,β αλλα και Σπυρου Πατσι 40 και ολες ειναι καλες.Επειδη την εχω παρει 3 φορες σου λεω απο ιδια πειρα οτι αξιζει να την παρεις με χιλια.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Λιοσίων 73Β ήρθε μια νέα λατίνα,Καταλίνα τη λένε.Στην πρωινή βάρδια την είδα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εδώ που τα λέμε το πράγμα, με αυτές τις πατσαβούρες, έχει ξεφύγει. Δεν μπορεί το κάθε σιτεμένο τσουβάλι με βυζιά να ζητάει 20άρικο για ένα 10λεπτο. Ωστόσο, έχω πειστεί πως η συντριπτική πλειοψηφία επιδιώκει να περνά μαζί τους στα δωμάτια, επειδή παρέχουν καλλίτερες υπηρεσίες παραθεωρώντας εντελώς την εμφάνιση· εν ολίγοις στη βάση της φολοαποφυγής. Αν υπήρχε, έστω και υποψία, σοβαρού εμφανισιακού ανταγωνισμού (δηλαδή πρακτικά να πάρει πόδι το μισό ρόστερ της φυλής) αλλά και ικανοποιητικό σέρβις, όλοι αυτοί οι φερόμενοι ως μπαζοθήρες θα άλλαζαν τροπάρι πιστεύω.
(Σόρρυ για το offtopic όμως, εντάξει, ωραίο το παιχνίδι με το «γούστο μου καπέλο μου», άλλα τουλάχιστον να είμαστε ευθείς, διότι έτσι όπως οδεύουμε θα καταλήξουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ωραίο μουνί)

Οι κλασσικοι σαβουρομπαζογαμωσαυροι (ιδιως οι κλωνοποιημενοι) εχουν και θα εχουν παντα πλακα, γιατι προσπαθουν να μας πεισουν οτι τα μπαζα, οι φαλαινες της ξηρας και οι γριες που πανε και "γαμανε"... αξιζουν. Γραφουν ενα καρο μαλακιες και φυκια περι φανταστικα service, super γαμησια και αλλα γελοια. Δε μπορουν να καταλαβουν οτι επειδη ειναι προφανως για το μπουτσο και οι ιδιοι , οι μικρες τους ριχνουν "φολα", επειδη δεν τους γουσταρουν και δεν τους θελουν για πελατες. Εκει λοιπον που καταληγουν ειναι οι τελειωμενες, που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα πλεον και αναγκαστικα τα δεχονται σχεδον ολα, απο το να πεινασουν. Αυτο βεβαια οι σαβουρομπαζογαμωσαυροι που συναμα ειναι και ψυχικα αρρωστοι, το γνωριζουν και το εκμεταλλευονται γιατι τους παιρνει.
Η πιο πολυ πλακα ομως απο ολα, ειναι οτι παρεξηγουνται κιολας απο πανω :tooth:

Ρε συ papaphilips μεσα στο μυαλο μου εισαι? Αυτα ηθελα και εγω να γραψω.Ακριβως μια απο τα ιδια.
Και βεβαια συμφωνω και επαυξανω εχεις απολυτο δικιο ανθρωπε μου.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπερα, έχει δοκιμάσει κανεις την Katy από Λιοσίων 73? Γιατί έψαχνα κριτικές μήπως την δοκιμάσω αλλά δεν έβρισκα
Ευχαριστώ εκ των προτερων

Φιλαρακο με την κατυ προχθες την δοκιμασα με πολλη αρνητικες εντυπωσεις.
Με το που μπηκα δωματιο αρχισε να λεει οτι το πουλι μου της μυριζει ενω ειχα κανει μπανιο σπιτι μου πριν φυγω και αφου εσφτασα εκανα και ενα ντουζ στο δωματιο.
Απλα η κοπελα ηθελε να με φολιασει.
Ειδη εχω φαει την πρωτη ξενερα με τις μαλακιες της και ενω ξεκιναμε το γαμησι αρχισε το γρηγορο ρυθμο πολυ γρηγορο ρυθμο πραγμα το οποιο σε εμενα δεν αρεσε γιατι πολυ απλα δεν αισθανομουνα τιποτα ειτε ημουνα μεσα στο μουνι της ειτε εξω.Της εξηγησα να παει ποιο αργα αλλα αυτη ηθελε να την κλεισω μιση ωρα ετσι και να μπορουμε να παμε ποιο νορμαλ.
Αστι φιλε για εμενα μαυρο στο μαυρογιαλουρο ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ.Σκαω πενηνταρικα και κλεινω μισαωρα εικοσιπενταλεπτα αλλα οχι στα εκει σκατομπουρδελα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Εδώ που τα λέμε το πράγμα, με αυτές τις πατσαβούρες, έχει ξεφύγει. Δεν μπορεί το κάθε σιτεμένο τσουβάλι με βυζιά να ζητάει 20άρικο για ένα 10λεπτο. Ωστόσο, έχω πειστεί πως η συντριπτική πλειοψηφία επιδιώκει να περνά μαζί τους στα δωμάτια, επειδή παρέχουν καλλίτερες υπηρεσίες παραθεωρώντας εντελώς την εμφάνιση· εν ολίγοις στη βάση της φολοαποφυγής. Αν υπήρχε, έστω και υποψία, σοβαρού εμφανισιακού ανταγωνισμού (δηλαδή πρακτικά να πάρει πόδι το μισό ρόστερ της φυλής) αλλά και ικανοποιητικό σέρβις, όλοι αυτοί οι φερόμενοι ως μπαζοθήρες θα άλλαζαν τροπάρι πιστεύω.
(Σόρρυ για το offtopic όμως, εντάξει, ωραίο το παιχνίδι με το «γούστο μου καπέλο μου», άλλα τουλάχιστον να είμαστε ευθείς, διότι έτσι όπως οδεύουμε θα καταλήξουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ωραίο μουνί)

Οι κλασσικοι σαβουρομπαζογαμωσαυροι (ιδιως οι κλωνοποιημενοι) εχουν και θα εχουν παντα πλακα, γιατι προσπαθουν να μας πεισουν οτι τα μπαζα, οι φαλαινες της ξηρας και οι γριες που πανε και "γαμανε"... αξιζουν. Γραφουν ενα καρο μαλακιες και φυκια περι φανταστικα service, super γαμησια και αλλα γελοια. Δε μπορουν να καταλαβουν οτι επειδη ειναι προφανως για το μπουτσο και οι ιδιοι , οι μικρες τους ριχνουν "φολα", επειδη δεν τους γουσταρουν και δεν τους θελουν για πελατες. Εκει λοιπον που καταληγουν ειναι οι τελειωμενες, που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα πλεον και αναγκαστικα τα δεχονται σχεδον ολα, απο το να πεινασουν. Αυτο βεβαια οι σαβουρομπαζογαμωσαυροι που συναμα ειναι και ψυχικα αρρωστοι, το γνωριζουν και το εκμεταλλευονται γιατι τους παιρνει.
Η πιο πολυ πλακα ομως απο ολα, ειναι οτι παρεξηγουνται κιολας απο πανω :tooth:

Ρε συ papaphilips μεσα στο μυαλο μου εισαι? Αυτα ηθελα και εγω να γραψω.Ακριβως μια απο τα ιδια.
Και βεβαια συμφωνω και επαυξανω εχεις απολυτο δικιο ανθρωπε μου.

γραφουν και κριτικες οι μορτηδες :tooth:
με την καραντινα εκατσα και διαβασα μερικες ετσι για το θεαθηναι.
λενε ενα καρο μαλακιες ασχετες, γραφουν εκθεσεις, "γαμανε" 5 λεπτα με το ρολοι και στο τελος φταιει η κοπελα και η τσατσα που χτυπαει πορτα.
οτι και να πουμε θα'ναι λιγο, οι τυποι ειναι κωμικοτραγικοι απλα.
για τους φαντασιοπληκτους δε χρειαζεται να πουμε κατι... φαινονται απο μιλια.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ppc7 η Katy εχει ενα καρο κριτικες στα Λιοσιων 73α,β αλλα και Σπυρου Πατσι 40 και ολες ειναι καλες.Επειδη την εχω παρει 3 φορες σου λεω απο ιδια πειρα οτι αξιζει να την παρεις με χιλια.

Συμφωνώ.
Πήγα σήμερα και την προηγούμενη Τετάρτη και είναι πολύ γλυκιά και κάνει ωραία πίπα.Απλά θέλει να τελειώνεις γύρω στα 10-12 λεπτά.Είναι πάντως διεκπεραιωτική.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Πήγαινε με κλειστά
μάτια φίλε
μου! Τρελός καυλοπιπίναρος! Ειδικά
αν γουστάρεις ελεύθερο μπουκιτσί
Καλησπερα, έχει δοκιμάσει κανεις την Katy από Λιοσίων 73? Γιατί έψαχνα κριτικές μήπως την δοκιμάσω αλλά δεν έβρισκα
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Η Katy ειναι η Σουζυ που δουλευε Αγκυρας 12Α και Πιπινου 118
Mήπως με βάση τις φωτό, η Katy είναι η ..... Katy που δουλευε Αγκυρας 12Α και Πιπινου 118, και όχι η κοντή , μονοκόμματη, και με κοντό ξανθό μαλλί Σούζυ ?...:think:
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Στοχευμένες καταθέσεις Τρίτη και Πέμπτη απόγευμα στις μιλφάρες Σοφία (Ιάσονος 44β, στα σκαλάκια) και Νατάσα (Κολωνού 48 αριστερό). Εγγύηση στις υπηρεσίες και με διδακτορικό στο τσιμπούκι.
 

burbulios

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2011
Μηνύματα
110
Like
84
Πόντοι
1
Καλησπέρα θα βρισκομαι μεταξουργειο μέχρι και αύριο το απογευμα και ψάχνω με λαγνεια χοντρες πολυ χοντρες κοπελες με κωλαρες bbw γιανα συνευρεθω. παρακαλω πολυ καθε οδηγια και συντεταγμενη θα ειναι πολυ σημαντική ειτε σε απάντηση εδω ειτε σε προσωπικο μήνυμα!!
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Η Katy ειναι η Σουζυ που δουλευε Αγκυρας 12Α και Πιπινου 118
Mήπως με βάση τις φωτό, η Katy είναι η ..... Katy που δουλευε Αγκυρας 12Α και Πιπινου 118, και όχι η κοντή , μονοκόμματη, και με κοντό ξανθό μαλλί Σούζυ ?...:think:

Πολύ σωστά, η Σούζυ είναι η Nicol Moldava που γράφουν στο πρόγραμμα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα θα βρισκομαι μεταξουργειο μέχρι και αύριο το απογευμα και ψάχνω με λαγνεια χοντρες πολυ χοντρες κοπελες με κωλαρες bbw γιανα συνευρεθω. παρακαλω πολυ καθε οδηγια και συντεταγμενη θα ειναι πολυ σημαντική ειτε σε απάντηση εδω ειτε σε προσωπικο μήνυμα!!

Το λοιπον μωρτη νομιζω πως γνωριζω ακριβως τι ψαχνεις και που θα πρεπει να κατευθυνθεις.
Πιανεις τη Λεωφορο Μεσογειων ανεβαινεις προς Αγ Παρασκευη την περνας και συνεχιζεις προς τα Σπατα.Πιανεις την Σπατων και λιγο πριν την Σπατανοπολη στα δεξια σου θα δεις κανα δυο χοιροστασια και αλλα δυο βοσκοτοπια.Μπαινεις μεσα ζητας τον Κυριο Αγαθοκλη που παιζει το ρολο της τστατσας επειτα πληρωνεις πενηνταρικο και επιλεγεις ποιο κρεας θες να γαμησεις.
Προσοχη στις λασπες και την κακοκαιρια διοτι λενε αυριο θα ανοιξει ο ουρανος.
Καλα Γαμησια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα θα βρισκομαι μεταξουργειο μέχρι και αύριο το απογευμα και ψάχνω με λαγνεια χοντρες πολυ χοντρες κοπελες με κωλαρες bbw γιανα συνευρεθω. παρακαλω πολυ καθε οδηγια και συντεταγμενη θα ειναι πολυ σημαντική ειτε σε απάντηση εδω ειτε σε προσωπικο μήνυμα!!

Το λοιπον μωρτη νομιζω πως γνωριζω ακριβως τι ψαχνεις και που θα πρεπει να κατευθυνθεις.
Πιανεις τη Λεωφορο Μεσογειων ανεβαινεις προς Αγ Παρασκευη την περνας και συνεχιζεις προς τα Σπατα.Πιανεις την Σπατων και λιγο πριν την Σπατανοπολη στα δεξια σου θα δεις κανα δυο χοιροστασια και αλλα δυο βοσκοτοπια.Μπαινεις μεσα ζητας τον Κυριο Αγαθοκλη που παιζει το ρολο της τστατσας επειτα πληρωνεις πενηνταρικο και επιλεγεις ποιο κρεας θες να γαμησεις.
Προσοχη στις λασπες και την κακοκαιρια διοτι λενε αυριο θα ανοιξει ο ουρανος.
Καλα Γαμησια

@claimain# εισαι πολυ κακος
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δε νομιζω οτι υπαρχει διαφορα μεταξυ των κορασιδων που ζηταει και με τους χοιρους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom