Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 312 άτομα (39 μέλη και 273 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Φυλής 74 αριστερά  
και Εύα καστανή σώμα προς το νταρντανε γυαλάκια 2.5αρι συν βυζι, μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

δε νομιζω να παιζει ελευθερο στοματικο (δυστυχως).
συμφωνώ με το συναγωνιστή,το Ευάκι δε κάνει ελεύθερο.Επίσκεψη σήμερα για Άντζελα από φυλής 86,για μένα η κοπέλα δε κάνει,με το που μπήκε στο δωμάτιο άρχισε τα χασμουργητά,μαλακία μου που δε την έδιωξα από την αρχή απλά δε το έχω συνηθίσει να το κάνω,τελος πάντων άλλη μια αποτυχημένη συνεύρεση.
ακωλη εντελως ωραιες βυζαρες και φατσουλα αλλα δεν βγαζει καυλα στο σαλονι

εχεις δικιο... χαλια ειναι, μη μπεις καθολου.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Ρε μάγκες ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Αλεξία από Φωκαίας 27Β;
Η Αλεξία πριν λίγες ημέρες που πήγα τσάρκα εκεί ήταν απλό πρόγραμμα ανακοίνωθηκε, είναι υπερβολικά όμορφη, την έχω δει κ έξω τυχαία στο Μοναστηράκι κρατούσε κ ένα ασπρο σκυλάκι μικρό, δεν περνούσε απαρατήρητη όλοι την κοιτούσαν.
Αλλά από χαρακτήρα είναι κάπως, ιδιόρρυθμο, τσαμπουκαλευεται αρκετά, κάποιος την είχε αγγίξει στο σαλόνι, αγγίξει κ όχι χουφτωσει ενώ σαλοναριζε κ του έβγαλε μια γλώσσα..πως δεν τον άρπαξε..
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Ρε μάγκες ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Αλεξία από Φωκαίας 27Β;
Η Αλεξία πριν λίγες ημέρες που πήγα τσάρκα εκεί ήταν απλό πρόγραμμα ανακοίνωθηκε, είναι υπερβολικά όμορφη, την έχω δει κ έξω τυχαία στο Μοναστηράκι κρατούσε κ ένα ασπρο σκυλάκι μικρό, δεν περνούσε απαρατήρητη όλοι την κοιτούσαν.
Αλλά από χαρακτήρα είναι κάπως, αυταρχικό, τσαμπουκαλευεται αρκετά, κάποιος την είχε αγγίξει στο σαλόνι, αγγίξει κ όχι χουφτωσει ενώ σαλοναριζε κ του έβγαλε μια γλώσσα..πως δεν τον άρπαξε..

Μπορει να την περασε για πουτανα!!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Ρε μάγκες ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Αλεξία από Φωκαίας 27Β;
Η Αλεξία πριν λίγες ημέρες που πήγα τσάρκα εκεί ήταν απλό πρόγραμμα ανακοίνωθηκε, είναι υπερβολικά όμορφη, την έχω δει κ έξω τυχαία στο Μοναστηράκι κρατούσε κ ένα ασπρο σκυλάκι μικρό, δεν περνούσε απαρατήρητη όλοι την κοιτούσαν.
Αλλά από χαρακτήρα είναι κάπως, ιδιόρρυθμο, τσαμπουκαλευεται αρκετά, κάποιος την είχε αγγίξει στο σαλόνι, αγγίξει κ όχι χουφτωσει ενώ σαλοναριζε κ του έβγαλε μια γλώσσα..πως δεν τον άρπαξε..

Ντάξει αυτό το χουν πολλές.
Σου λέει δε μπορεί εγώ να πουλάω κάτι κι εσύ πας και το αρπάζεις τζάμπα;
Μπορεί να μας φαινεται περίεργο αλλά έχει μια λογική.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Ρε μάγκες ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Αλεξία από Φωκαίας 27Β;
Η Αλεξία πριν λίγες ημέρες που πήγα τσάρκα εκεί ήταν απλό πρόγραμμα ανακοίνωθηκε, είναι υπερβολικά όμορφη, την έχω δει κ έξω τυχαία στο Μοναστηράκι κρατούσε κ ένα ασπρο σκυλάκι μικρό, δεν περνούσε απαρατήρητη όλοι την κοιτούσαν.
Αλλά από χαρακτήρα είναι κάπως, ιδιόρρυθμο, τσαμπουκαλευεται αρκετά, κάποιος την είχε αγγίξει στο σαλόνι, αγγίξει κ όχι χουφτωσει ενώ σαλοναριζε κ του έβγαλε μια γλώσσα..πως δεν τον άρπαξε..

Ντάξει αυτό το χουν πολλές.
Σου λέει δε μπορεί εγώ να πουλάω κάτι κι εσύ πας και το αρπάζεις τζάμπα;
Μπορεί να μας φαινεται περίεργο αλλά έχει μια λογική.

η τυπισσα κραταει αποστασεις απλα.
καλο για εκεινη (κατι ξερει προφανως), αλλα κακο για εμας.
ναι ειναι απο τις πιο ομορφες παρουσιες της 3ης βαρδιας, αλλα με πολυ normal εως αοσμο service.
τις πρωτες φορες ενθουσιαζεσαι επειδη γαμας ενα φοβερο μουνι, αλλα μετα τις 5-6-7 φορες που θα την πηδηξεις, δε σου ξανακανει κεφι να πας.
προσωπικα την τιμαω μονο αν δε βρω τιποτα αλλο αξιολογο, που συνηθως βρισκω ευτυχως :cheesy:
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Ρε μάγκες ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η Αλεξία από Φωκαίας 27Β;
Η Αλεξία πριν λίγες ημέρες που πήγα τσάρκα εκεί ήταν απλό πρόγραμμα ανακοίνωθηκε, είναι υπερβολικά όμορφη, την έχω δει κ έξω τυχαία στο Μοναστηράκι κρατούσε κ ένα ασπρο σκυλάκι μικρό, δεν περνούσε απαρατήρητη όλοι την κοιτούσαν.
Αλλά από χαρακτήρα είναι κάπως, ιδιόρρυθμο, τσαμπουκαλευεται αρκετά, κάποιος την είχε αγγίξει στο σαλόνι, αγγίξει κ όχι χουφτωσει ενώ σαλοναριζε κ του έβγαλε μια γλώσσα..πως δεν τον άρπαξε..

Ντάξει αυτό το χουν πολλές.
Σου λέει δε μπορεί εγώ να πουλάω κάτι κι εσύ πας και το αρπάζεις τζάμπα;
Μπορεί να μας φαινεται περίεργο αλλά έχει μια λογική.

Απο τη στιγμη που παρεχεις σεξουαλικη συνεναιση για το χρημα γινονται λιγο περιεργα τα πραγματα.

Μπορει γι αυτην να ναι δουλεια αλλα για μας ειναι καβλαντα και δεν καβλαντιζουν ολοι με τον ιδιο τροπο.

Εφοσον λοιπον μου παρεχεις καβλαντα επι χρημασι ειναι λιγο ζουγκλα τα πραγματα,καλα κανεις και κοιτας τα αποφθεγματα καθωσπρεπισμου και μου επιτιθεσαι αλλα και γω καλα θα κανω αν αντεπιτεθω και οπου παει..

Απο την αλλη ποσες πουτανες ερχονται και σου πιανουν καβλι σαλοναρισμα,αυτο δεν ειναι παρενοχληση?

Οπου μιλαει το χρημα φιλε δεν εχει λογικη μην το ψαχνεις.
 

tatagliamario(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχω χάσει εδώ και καιρό την Εβελίνα από Αχαρνών 85 ξέρει κανείς τίποτα ;
 

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχω χάσει εδώ και καιρό την Εβελίνα από Αχαρνών 85 ξέρει κανείς τίποτα ;

δεν την εχεις χασει απλα θελεις να μαθεις αν δουλευει ακομη εκει..ναι εκει δουλευει για εσενα που βαριεσαι να πας και σημερα το πρωι εκει ηταν
κι οταν λες εδω και καιρο..ναι εδω και καιρο εκει δουλευει κανονικα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα μίας και αναφέρθηκε η Εβελίνα η οποία πρέπει να έχει κλείσει καμία οκταετία στην δουλειά ήρθε κοπέλα και έγινε Μιλφ καλή σαν χαρακτήρας καθαρή ευγενική κοπέλα αλλά ακατάλληλη για την δουλειά πάντα ψοφια ανευρη και κοιμισμένη δεν στρίβει καθόλου πάντα έτσι ήταν εγώ θυμάμαι την είχα γνωρίσει στο Άγκυρας12Α σκεφτείτε πόσο περιορισμένες είναι οι επιλογές στην πιάτσα που σκεφτόμουν να περάσω μετά από καιρό με την Εβελίνα ως έσχατη λύση αλλά δεν το έκανα τελικα
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Εδώ που τα λέμε το πράγμα, με αυτές τις πατσαβούρες, έχει ξεφύγει. Δεν μπορεί το κάθε σιτεμένο τσουβάλι με βυζιά να ζητάει 20άρικο για ένα 10λεπτο. Ωστόσο, έχω πειστεί πως η συντριπτική πλειοψηφία επιδιώκει να περνά μαζί τους στα δωμάτια, επειδή παρέχουν καλλίτερες υπηρεσίες παραθεωρώντας εντελώς την εμφάνιση· εν ολίγοις στη βάση της φολοαποφυγής. Αν υπήρχε, έστω και υποψία, σοβαρού εμφανισιακού ανταγωνισμού (δηλαδή πρακτικά να πάρει πόδι το μισό ρόστερ της φυλής) αλλά και ικανοποιητικό σέρβις, όλοι αυτοί οι φερόμενοι ως μπαζοθήρες θα άλλαζαν τροπάρι πιστεύω.
(Σόρρυ για το offtopic όμως, εντάξει, ωραίο το παιχνίδι με το «γούστο μου καπέλο μου», άλλα τουλάχιστον να είμαστε ευθείς, διότι έτσι όπως οδεύουμε θα καταλήξουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ωραίο μουνί)
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπερα μορτες, καλη εβδομαδα και καλα γαμησια.
Για το σχολιο του ramada συμφωνω απολυτα το ιδιο νιωθω και εγω,Ειδη εχω παρει σβαρνα ολα τα στουντιο που βρισκονται σε κοντινη αποσταση απο την περιοχη μου και γαμω αβερτα με καλες επιτυχιες εως τωρα.Απλα για αλλαγη καμια φορα γαμαω και στη φυλης τη Σαρα που ειναι η μονη πλεον καλη επιλογη στην απογευματινη νυχτερινη βαρδια.Δεν αξιζει να ασχολησε με τις φολες και να σπαταλάς χρηματα.
Οσο για την Αλεξια κατα την ταπεινη μου γνωμη μακρια απο αυτο το κοριτσι.Την εχω γαμησει 2-3 φορες και θυμαμαι την τελευταια φορα που της ακουμπησα το νινι οταν γαμιομασταν και εκανε σα τρελλη.Με ειχε ξενερωσει οσο δε παει και ειχα μεινει αχυστος.Μου τη σπαει που ειναι τσαμπουκαλου ασε που αυτο δεν ταιριαζει σε γυναικα γιατι ειναι αντιαισθητικο.Μαγκακι και γυναικα δε παει πως να το κανουμε τωρα δηλαδη.Την εχω δει αρκετες φορες οταν επισκεπτομαι τη φυλης αλλα δεν απλα δεν.Ωραια κοπελια ειναι δε λεω ωραιο μουνακι αλλα εχει αυτο το σκατοχαρακτηρα που σε απωθει.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.386
Πόντοι
6.955
Το Φυλής 81 λειτουργει? Ξέρει κάποιος να πει για να μην πηγαινω να δω ο ιδιος? Μενω μακρυα.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Έχεις δίκιο φίλε
μου αλλά αν θυμηθείς κάποιες περιόδους πχ με Σόνια και Ρενάτα από φυλής ή Βερόνικα όταν ήταν στα καλά τους και μάζευαν όλο το μαρούλι , ακόμη και τότε υπήρχαν αγαπούληδες που τις έκραζαν επειδή τις αποθεώναμε χωρίς να έχουν περάσει προφανώς ποτέ
μαζί τους. Και συνέχιζαν να πλέκουν το εγκώμιο των παχύσαρκων τελειωμένων μιλφάδων στα πέριξ της φυλής ότι και καλά δεν συγκρίνεται η εμπειρία τους με τις πιτσιρίκες. Δεν βγάζεις άκρη γενικά πάντα θα υπάρχουν και μπάζα
που τραβάνε πελάτεία. quote author=Sevasmiotatos13 link=/forum/oikoi-anoxis/mpourdela-athinas/46-imerisia-enimerwsi-gia-mpoyrdela?limitstart=130875#post-9675049 ]Εδώ που τα λέμε το πράγμα, με αυτές τις πατσαβούρες, έχει ξεφύγει. Δεν μπορεί το κάθε σιτεμένο τσουβάλι με βυζιά να ζητάει 20άρικο για ένα 10λεπτο. Ωστόσο, έχω πειστεί πως η συντριπτική πλειοψηφία επιδιώκει να περνά μαζί τους στα δωμάτια, επειδή παρέχουν καλλίτερες υπηρεσίες παραθεωρώντας εντελώς την εμφάνιση· εν ολίγοις στη βάση της φολοαποφυγής. Αν υπήρχε, έστω και υποψία, σοβαρού εμφανισιακού ανταγωνισμού (δηλαδή πρακτικά να πάρει πόδι το μισό ρόστερ της φυλής) αλλά και ικανοποιητικό σέρβις, όλοι αυτοί οι φερόμενοι ως μπαζοθήρες θα άλλαζαν τροπάρι πιστεύω.
(Σόρρυ για το offtopic όμως, εντάξει, ωραίο το παιχνίδι με το «γούστο μου καπέλο μου», άλλα τουλάχιστον να είμαστε ευθείς, διότι έτσι όπως οδεύουμε θα καταλήξουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ωραίο μουνί) [/quote]
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Το Φυλής 81 λειτουργει? Ξέρει κάποιος να πει για να μην πηγαινω να δω ο ιδιος? Μενω μακρυα.

Καλησπέρα.
Πήγα πρόσφατα στο Φυλής 109Α,αδελφάκι του Φυλής 81.Μου είπε η τσατσά εκεί πως το έχουν κλείσει προσωρινά γιατί δε δουλεύουν αρκετές κοπέλες στην αλυσίδα τους μιας και αρκετές είναι από Ρωσία και είναι κλειστά τα σύνορα εκεί.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Έχει κανείς το τηλέφωνο απ τον οίκο στη δυδημου 27?? Όποιος το χει ας μου στείλει ένα μνμ ευχαριστώ
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα,

Η Τάνια από Διδυμου 27 είναι απογευματινή βάρδια? Ευχαριστώ.

 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Αξιότιμοι συναγωνιστές,

μια ερώτηση με αφορμή τις τελευταίες αναρτήσεις. Γνωρίζετε αν δουλεύει κάπου η Βικτώρια του Φυλής 109Β; Έχω καιρό να τη δω και πράγματι μου είπαν ότι έφυγε. Είναι Ρωσσίδα, από τη Μόσχα, κοντή μιλφ, ξανθιά αδιάφορη θα έλεγα σε εμφάνιση.
Ξέρει επαγγελματικό μασάζ και είχα περάσει δυο φορές μόνο για αυτό χαχαχα
Ήταν χάλια η πλάτη μου! :Ρ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Εδώ που τα λέμε το πράγμα, με αυτές τις πατσαβούρες, έχει ξεφύγει. Δεν μπορεί το κάθε σιτεμένο τσουβάλι με βυζιά να ζητάει 20άρικο για ένα 10λεπτο. Ωστόσο, έχω πειστεί πως η συντριπτική πλειοψηφία επιδιώκει να περνά μαζί τους στα δωμάτια, επειδή παρέχουν καλλίτερες υπηρεσίες παραθεωρώντας εντελώς την εμφάνιση· εν ολίγοις στη βάση της φολοαποφυγής. Αν υπήρχε, έστω και υποψία, σοβαρού εμφανισιακού ανταγωνισμού (δηλαδή πρακτικά να πάρει πόδι το μισό ρόστερ της φυλής) αλλά και ικανοποιητικό σέρβις, όλοι αυτοί οι φερόμενοι ως μπαζοθήρες θα άλλαζαν τροπάρι πιστεύω.
(Σόρρυ για το offtopic όμως, εντάξει, ωραίο το παιχνίδι με το «γούστο μου καπέλο μου», άλλα τουλάχιστον να είμαστε ευθείς, διότι έτσι όπως οδεύουμε θα καταλήξουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ωραίο μουνί)

Οι κλασσικοι σαβουρομπαζογαμωσαυροι (ιδιως οι κλωνοποιημενοι) εχουν και θα εχουν παντα πλακα, γιατι προσπαθουν να μας πεισουν οτι τα μπαζα, οι φαλαινες της ξηρας και οι γριες που πανε και "γαμανε"... αξιζουν. Γραφουν ενα καρο μαλακιες και φυκια περι φανταστικα service, super γαμησια και αλλα γελοια. Δε μπορουν να καταλαβουν οτι επειδη ειναι προφανως για το μπουτσο και οι ιδιοι , οι μικρες τους ριχνουν "φολα", επειδη δεν τους γουσταρουν και δεν τους θελουν για πελατες. Εκει λοιπον που καταληγουν ειναι οι τελειωμενες, που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα πλεον και αναγκαστικα τα δεχονται σχεδον ολα, απο το να πεινασουν. Αυτο βεβαια οι σαβουρομπαζογαμωσαυροι που συναμα ειναι και ψυχικα αρρωστοι, το γνωριζουν και το εκμεταλλευονται γιατι τους παιρνει.
Η πιο πολυ πλακα ομως απο ολα, ειναι οτι παρεξηγουνται κιολας απο πανω :tooth:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
ξέρει κανείς που δουλεύει η Έλενα από Καλύμνου? ψηλή μιλφ ευχαριστώ
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα, έχει δοκιμάσει κανεις την Katy από Λιοσίων 73? Γιατί έψαχνα κριτικές μήπως την δοκιμάσω αλλά δεν έβρισκα
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom