Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 306 άτομα (48 μέλη και 258 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Πήρα μια εκεί την πρώτη μέρα που ανοίξανε αλλά δεν θυμάμαι όνομα, πάντως έκανε και κώλο.

Εκει σχεδον παντα, ακομα και πριν την καραντινα, ειναι η ΑΝΤΖΕΛΑ και η ΛΑΟΥΡΑ. Μιλαω για τη χρονια που ειμαστε τωρα. Πρεπει να ειχα πετυχει και μια ΡΟΥΜΠΥ για ενα διαστημα που μου ειχε πει οτι ηταν απο ουγγαρια, αρα μαλλον αυτη θα εννοεις λογικα.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Συνάδελφοι μηπως γνωρίζει καποιος αν παίζει πουτανα σε ρδέλο που την χυνεις στο προσωπο; Όχι στο στόμα στο προσωπο...
καλη ερωτηση οντως γνωριζει κανεις καποια που να την χυνεις στα μουτρα ? εγω εχω χυσει σε βυζια , κωλους , και στομα στο προσωπο ομως ειναι ποιο καυλα αν ξερει κανει ας πει?
 

ChrisGreat

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Όντως ωραίο μουνάκι η Ρόξυ συνάδελφε... την είχα χύσει στο στόμα άπειρες φορές αλλά πάει.... έβγαινε και η χοντρή Ρωσίδα τσατσά θυμάμαι, εδώ είναι Ρόξυ.... χαχαχα
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Εκει σχεδον παντα, ακομα και πριν την καραντινα, ειναι η ΑΝΤΖΕΛΑ και η ΛΑΟΥΡΑ. Μιλαω για τη χρονια που ειμαστε τωρα. Πρεπει να ειχα πετυχει και μια ΡΟΥΜΠΥ για ενα διαστημα που μου ειχε πει οτι ηταν απο ουγγαρια, αρα μαλλον αυτη θα εννοεις λογικα.

Όχι Ρούμπι σίγουρα θα το θυμόμουν Μάλλον η Λάουρα ήταν αλλά σε μένα έκανε και κώλο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Όχι Ρούμπι σίγουρα θα το θυμόμουν Μάλλον η Λάουρα ήταν αλλά σε μένα έκανε και κώλο.

Τοτε δε ξερω. Η ρουμπυ μου ειχε πει οτι ηταν απο ουγγαρια. Η λαουρα δε φαινεται με τιποτα οτι ειναι απο εκει. Γι'αυτο στο ειπα κιολας.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
καλη ερωτηση οντως γνωριζει κανεις καποια που να την χυνεις στα μουτρα ? εγω εχω χυσει σε βυζια , κωλους , και στομα στο προσωπο ομως ειναι ποιο καυλα αν ξερει κανει ας πει?
Υπάρχουν κάποιες αλλά ζητάνε εξτρά φυσικά 10-20€ για την ταλαιπωρία και μόνο πιστεύω (πλύσιμο μούρης βάψιμο ξανά χάσιμο χρόνου) και δω μπαίνει το ερώτημα εάν αξίζει ένα χύσιμο στη μούρη αντί για ένα ακόμη γαμήσι σε αυτή την τιμή. Είναι καύλα σαν θέαμα συμφωνούμε αλλά πιστεύω ότι όταν τις χύνεις θα ξινίζουν τη μούρη κάτι το οποίο για εμένα είναι τελείως ντεκαυλέ αν το κάνει θα πρέπει να το κάνει σωστά να βγάζει έξω γλωσσίτσα και να σε κοιτάει μες τα μάτια με ανυπομονησία να της τα δώσεις...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Λίντα μελαχρινή λεπτή λατινα με μακρύ μαλλί με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 76β Κατερίνα  από Φωκαιας 9, καστανή ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Λιοσιων 73β  Νικόλ ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Καιτη ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με πολύ ωραίο κορμί ωραίο κωλαράκι μικρό στητο βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Λιοσιων 73α  Σαμανθα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι πολλά τατουάζ, Σουζάνα καστανοξανθη παχουλη με μικρό βυζι και Μαίρη μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, όλες οι κοπέλες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Έλλη καστανή παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, ανακοίνωσε ότι θέλεις εκτός από φιλάκια στο στομα.

Βεργας 3 δεξιά Ειρήνη ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Όλγα ξανθιά μιλφογκιλνφ με κοντό μαλλί, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Βεργας 6α Μιλανα ξανθιά με κανονικό σώμα και μικρό στητο βυζι, απλό, όσο καλό σώμα έχει τόσο κακή είναι μέσα όταν είχε δοκιμαστεί πριν τη καραντίνα

Βεργας 6β Μπαρμπορα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 7 Αναστασία ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο κότσο σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα καστανή χοντρή με 2.5αρι βυζι τατουάζ στο χέρι, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη καστανή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

ChrisGreat

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Υπάρχουν κάποιες αλλά ζητάνε εξτρά φυσικά 10-20€ για την ταλαιπωρία και μόνο πιστεύω (πλύσιμο μούρης βάψιμο ξανά χάσιμο χρόνου) και δω μπαίνει το ερώτημα εάν αξίζει ένα χύσιμο στη μούρη αντί για ένα ακόμη γαμήσι σε αυτή την τιμή. Είναι καύλα σαν θέαμα συμφωνούμε αλλά πιστεύω ότι όταν τις χύνεις θα ξινίζουν τη μούρη κάτι το οποίο για εμένα είναι τελείως ντεκαυλέ αν το κάνει θα πρέπει να το κάνει σωστά να βγάζει έξω γλωσσίτσα και να σε κοιτάει μες τα μάτια με ανυπομονησία να της τα δώσεις...

Συνάδελφε και συναγωνιστή μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος;
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
καλη ερωτηση οντως γνωριζει κανεις καποια που να την χυνεις στα μουτρα ? εγω εχω χυσει σε βυζια , κωλους , και στομα στο προσωπο ομως ειναι ποιο καυλα αν ξερει κανει ας πει?

Για χύσιμο στη μάπα, να πας στη milf Φωτεινή, η οποία πλέον εργάζεται στο Ιάσωνος-44, απογευματινή βάρδια. Τα παίρνει με πολύ χαρά και στη μάπα αλλά και στο στόμα, αλλά προσοχή μη σε παρασύρει, γιατί είναι πολύ ρομαντική  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Λιοσιων 76β Κατερίνα  από Φωκαιας 9, καστανή ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

ευκαιρια να επισκεφτω αυτο το σπιτι που δεν εχω παει ποτε (αν και μου μοιαζει μια ωραιοτατη τρωγλιτσα απ'εξω), επειδη τη γνωριζω απο παλια.
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
21
Για χύσιμο στη μάπα, να πας στη milf Φωτεινή, η οποία πλέον εργάζεται στο Ιάσωνος-44, απογευματινή βάρδια. Τα παίρνει με πολύ χαρά και στη μάπα αλλά και στο στόμα, αλλά προσοχή μη σε παρασύρει, γιατί είναι πολύ ρομαντική  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:

τι ωρες παιζει ξερεις?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.410
Κριτικές
510
Like
69.049
Πόντοι
41.129
Μικρη ενημερωση απο οσα περασα πριν απο λιγο..

Χωματιανου 11 οροφος η Αλεξανδρα, κοντη ξανθια με παραπανω κιλακια και πλακουτσωτη μουτσουνα.
Η Λιντα που ειναι ρωτησα την υπηρεσια, εφυγε πριν λιγο μου ειπε.

Κολωνου 27 ισογειο η Παμελα και η Καρολινα. Βενεζουελανες με πολυ καλα κορμια, η Καρολινα ισιωσε και το μαλλι και εχει ακομα πιο μουναρα.
ε ρε τι μουνι εχω γαμησει με μονο 15 ευρω !!!

Κολωνου 27 υπογειο περιμενε η Χριστινα η κολομβιανη να πιασει δουλεια.

Ιασωνος 20β Νανσυ το τσουπωτο μελαχρινο κοντοπουτανο.

Ιασωνος 31 υπογειο η Ελενα grande οπως ειπε ο τσατσος Σαρουμαν,Προκειται για μια αδιαφορη ξανθη αλβανοφατσα με μπυροκοιλια.

Ιασωνος 31 ισογειο η νανος Αλινα με τα γυαλακια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.410
Κριτικές
510
Like
69.049
Πόντοι
41.129
Για χύσιμο στη μάπα, να πας στη milf Φωτεινή, η οποία πλέον εργάζεται στο [size=20pt]Ιάσωνος-44, απογευματινή βάρδια[/size]. Τα παίρνει με πολύ χαρά και στη μάπα αλλά και στο στόμα, αλλά προσοχή μη σε παρασύρει, γιατί είναι πολύ ρομαντική  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:


τι ωρες παιζει ξερεις?

οντως η μαλακια τυφλωνει...

:jerking: :jerking: :jerking2: :jerking2:
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
125
Like
351
Πόντοι
21
Ξέρουμε η Νάνσυ από Φυλής 56 και Διδύμου 8Α αν έχει επανέλθει στα καθήκοντά της;
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Γνωρίζετε αν η Φωτεινή στο Δ27 εργάζεται αύριο ?
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
358
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Μπράβο και εγώ αυτό αναρωτιέμαι... επίσης αναρωτιέμαι εαν όντως αξίζει η κάποιοι πάλι τα φουσκώνουν...
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Καποιος ειχε πει οτι δουλευει Δευτερα-Παρασκευη.Πολυ καυλιαρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom