Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (34 μέλη και 265 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καπου πηρε το ματι μου οτι γυρισε η Ανιτα απο λεωνιδου 28 οροφος ......πηγα αλλα δεν τη βρηκα......γνωριζει κανεις που δουλευει?????

Φυλής 65..ίσως και στο 84 απέναντι
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261
δεν το δοκιμασες αλλα δυσκολα να αφηνε να της κανεις γλυφοκωλι .παντως ωραια παρουσια φαινεται

εδω καλα καλα δε με αφηνε να τερματισω, δηλαδη να καυλωσω, τι γλυφοκωλι μου λες ???
αν μου φεροταν καλα θα επαιρνε αυτο που της αξιζε οπως τοσες αλλες μεχρι στιγμης και στην τελικη να γαμησω πηγα εξαρχης φιλε και οχι να κανω γλυφοκωλι. μη λεμε οτι να'ναι...
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.Γνωμη για την Ελενα Κολωνου 47?Εχω διαβασει οτι ειναι δυνατο και εμφανισιμο για την ηλικια της...Θελω να την επισκεφτω!!
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Για όποιον του αρέσουν οι ασιατισσες, έχει στο Φυλής 66Δ στη β' βάρδια ένα πετιτ ταϋλανδεζακι να το πιεις στο ποτήρι. Δυστυχώς προσφέρει υπεραπλό πρόγραμμα. Ελαφρώς αμήχανη και άπειρη μέσα, αλλά με μεγάλη όρεξη να γαμηθεί. Εσκουζε λάγνα από το ξέσκισμα που το είχε απεριόριστη ανάγκη και γι αυτό μόνο έπιασε τόπο το 20ρικο. Δεν έχω κανένα ιδιαίτερο φετίχ με τις ασιατισσες, αλλά αυτή η γνωριμία με έκανε λίγο να αναθεωρήσω.
Ναι ταιλανδεζα απ το βλαδιβοστοκ
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Σήμερα το μεσημέρι γύρω στις 12 επισκέφθηκα το Φιλιππίδου 11Β αυτό με τα πολλά σκαλιά και πόζαραν στο σαλόνι η Νικόλ και η Ντιάνα. Μου άρεσε η κωλάρα της Νικόλ, αλλά με τράβηξε περισσότερο η Ντιάνα και έδωσα αμέσως το 20ρικο. Το δωμάτιο φοβερο, με ντουζιέρα και καναπέ. Η Ντιάνα είναι γύρω στα 30, έτσι την προσδιόρισα ηλικιακά και έχει καρέ ξανθό μαλλί που της πάει πάρα πολύ. Είναι λεπτή, ψηλή και με δυάρια στητά βυζάκια.
Καλησπέρα η κοπέλα είναι ότι καλύτερο παίζει στα μαγαζιά Φώκαιας-Φιλιπιδου αστέρι και πολύ ξηγημενη τα λόγια είναι φτώχεια περιττά έχω γράψει δύο κριτικές για αυτήν (Φωκαιας24-Φιλιπιδου11Β.

Ναι ταιλανδεζα απ το βλαδιβοστοκ
Η κοπέλα στο Φ66Δ από Καζακστάν είναι αλλά αυτές είναι λεπτομέρειες και απ'ότι μαθαίνω  οποίος περασε μαζί της μένει ευχαριστημένος εμένα ο μόνος λόγος που με κράτησε να μην δοκιμάσω είναι ο χώρος του μαγαζιού που δεν μου αρέσει καθόλου αλλά σίγουρα έιναι μια δελεαστική παρουσία
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Καλησπέρα η κοπέλα είναι ότι καλύτερο παίζει στα μαγαζιά Φώκαιας-Φιλιπιδου αστέρι και πολύ ξηγημενη τα λόγια είναι φτώχεια περιττά έχω γράψει δύο κριτικές για αυτήν (Φωκαιας24-Φιλιπιδου11Β.
Συνήθως δεν φεύγω από το πεδίο της μάχης με μία πιστολιά, αλλά μαζί της πέρασα τόσο καλά που κατάφερε να καταλαγιάσει το θηρίο και να φύγω απόλυτα γεμάτος με μία μόνο συνεδρία. Τόσο καλά είχα να περάσω από το 2011 με την Ρωσίδα Έλενα από το Φυλής 66Α.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Αν ήξεραν ότι θα κατέληγαν με συνοπτικές διαδικασίες στο Γκουαντάναμο ή σε κάτι ανάλογο, να είσαι βέβαιος ότι δεν θα το έκαναν. Γιατί το κάνουν στη Γερμανία και δεν το κάνουν στις Η.Π.Α; Διότι γνωρίζουν ότι εκεί θα τους έστελναν κατευθείαν στη φυλακή και στην πτέρυγα των μαύρων όπου σε λίγες ημέρες θα τους έκαναν τον κώλο σαν την σπηλιά του Νταβέλη!

Έτσι ακριβώς!
Και από την στιγμή που γνωρίζουν ότι στο Ελλαδιστάν ΔΕΝ τιμωρείται ΚΑΝΕΝΑΣ (εάν είναι αλλοδαπός) για οποιαδήποτε παράνομη δραστηριότητα.. ζούν και βασιλεύουν και γελάνε μαζί μας!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπερα παιδια.Γνωμη για την Ελενα Κολωνου 47?Εχω διαβασει οτι ειναι δυνατο και εμφανισιμο για την ηλικια της...Θελω να την επισκεφτω!!

Αυτή είναι καλή κι εργατική...

Δεν αναφέρομαι στην χονδρή ξανθιά Ελενη από Κ47 που εξοστρακίστηκε στην Ιασωνος.

ο μόνος λόγος που με κράτησε να μην δοκιμάσω είναι ο χώρος του μαγαζιού που δεν μου αρέσει καθόλου αλλά σίγουρα έιναι μια δελεαστική παρουσία

Στο αριστερό δωμάτιο μέσα έχει πλυντήριο για τρελίτσες!!

Τόσο καλά είχα να περάσω από το 2011 με την Ρωσίδα Έλενα από το Φυλής 66Α.

Η οποία άλλαξε ή όχι το πρόγραμμα της
από τοτε που έγινε ότι έγινε το 2012;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πάμε παρακάτω...

Μαραθώνος γωνία - Έλενα η Ρωσίδα κατά δήλωση της τσατσάς, καινούργια (παραμύθι) καστανή μιλφ
ψηλή και νταρντάνα με ελ.στοματικό. Συμπαθητική φυσιογνωμία. Μέσα δεν ξέρω ακόμα τι καυλιά πιάνει.
Από τις περιηγήσεις μου στα μπουρδέλα, έχω διαπιστώσει ότι πολλές Σοβιετικές μιλφ που έρχονται για δουλειά
στα ξεπετάδικα των 10 και 20 ευρώ, αρχικά παρουσιάζουν ένα χαμηλό προφίλ και έχουν κάποιες αμφιβολίες
για την  εμφάνισή τους. Κάτι το φυσιολογικό.
Γράφοντας χιλιόμετρα ψωλών στο κοντέρ τους, δεχόμενες παράλληλα καταιγισμό (άκυρων-τραγικών) κοπλιμέντων
από παντός είδους ναυάγια με τακτικές προσέγγισης (στην γλοιώδη μορφή τους) ως δανδήδες του 1930
αρπάζουν το σενάριο πως είναι κράμα σούπερ μόντελ-πριγκήπισσας και λειτουργούν ως πιπίνια.
Αποκτούν ύφος χιλίων καρδιναλίων και αντιμετωπίζουν τους πελάτες ως πληβείους που ζητούν χάρη.
Και τελικά καταντούν κάτι ανάμεσα σε γερασμένες Αλιόνες και σερνόμενες Πωλίνες.
Γυναίκες στα πρόθυρα νευρικής κρίσης λοιπόν, χάνοντας το μελιστάλαχτο τρομπόνι ως τεχνική.
Αν δηλαδή το έχουν αρχικά κι αυτό.

Αντιλαμβανόμαστε λοιπόν τι θα συμβαίνει στις ακριβότερες κατηγορίες
που οι συναγωνιστές μάχονται (και) με μουνάρες.

Ξέρει κανείς τίποτα για την Ελένη;

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α Ειρήνη καστανή πολύ λεπτή κοπέλα με 1.5αρι βυζι και Νικόλ καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 71 Ροξι μελαχρινή κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα καστανή κοπέλα με κοντό μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Μαρία μελαχρινή κοντουλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Ελένη  ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι και Αντριανα μελαχρινή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 86β Λάουρα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και

Φυλής 86α Πέρλα μελαχρινή λατινα πολύ λεπτή με μικρό βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Αγάπη μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 65β Σιντι καστανή μαυρουλα νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 65α κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Ναταλία μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λορα ξανθιά κοπέλα με ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Συλβια ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Αννα καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Ντιαννα/Άννα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Μπούτι μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 56 Άννα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β & 54α κλειστά.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Προηγουμένως στην δεύτερη βάρδια στο Μεταξουργείο, τίποτα το εντυπωσιακό.
Λίγα πράγματα, ας μην τα λέμε κάθε μέρα.
Δεδομένης της ακατάσχετης ροής γαμιάδων που μοιάζουν με εγκληματίες ή ζουλάπια
όλες οι πουτάνες έχουν σκυλοβαρεθεί ή περιμένουν πότε θα σχολάσουν.
Όπως πάει η κατάσταση για να βγει η δουλειά τους πρέπει να παίζουν κάργα θέατρο πια
και μάλιστα στο γρήγορο, να βαράνε ξεπέτες σαν κανόνια και ορισμένες να παρέχουν υπηρεσίες
που μέχρι πρότινος δεν έδιναν εύκολα, με ότι αυτό συνεπάγεται.
Κάποιοι νομίζουν ότι κατακτούν κι άλλοι ίσως όντως να το κάνουν.
Εγώ όμως βλέπω περίεργες εξελίξεις και συμπεριφορές, οπότε μόνο με καπότα!

Σόρρυ για θεωρία.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Κολωνού 23 κλειστό.

Κολωνού 23β Νατάσα η ξανθιά χοντρή αβυζι πιτσιρικά με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Στεφάνια ξανθοκαστανη μαυριδερή με κανονικό σώμα ωραίο κωλο 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Φωτεινή ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27γ Άννα ξανθοκαστανη κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Ρίτα ξανθιά κοπέλα με γυαλάκια ψιλοκανονικο σώμα κωλαρα υπέροχη 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30α  Άννα ξανθιά χοντρή κοπέλα με κοντό μαλλί 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί νταρντανα με 2-2.5αρι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β Κατερίνα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα δέκα ευρώ κσι Έλλη μελαχρινή με το μαλλί δύο κοτσίδες σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ. 

Κολωνού 32α Καρίνα καστανή μιλφ σώμα με πιασιματακια σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Νίνα μελαχρινή κοπέλα από την Βενεζουέλα με μακρύ ίσιο μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 32β κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά ευθεία Άννα κοκκινομάλλα με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 & 48 κλειστά.

Κολωνού 48 νέο Νατάσα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελένη ξανθό μιλφογκιλφ χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 53 κλειστό.

Ιάσωνος 37 Ντινα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι βυζι και Κατερίνα/Κάτια ξανθιά χοντρουλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 

Επισκέπτης
Στη 2η βαρδια στη Φυλης δε βρηκα ουτε μια που να αξιζει να πηδηξω.

Λιοσιων και καθετοι; Φολες και γριες.

Χωματιανου; Η Αλεξανδρα με ΑΠΛΟ πλεον προγραμμα.

Πιπινου κατι γριες. Αγκυρας η συμπαθητικη Ειρηνη αλλα ως γνωστον στα 9-10 λεπτα η τσατσα αρχιζει να φωναζει μεχρι η κοπελα να βγει εξω - καλα που δε μλουκαρει μεσα.

Φωκαιας, Φιλλιπιδου ελειπαν 1-2 καλουτσικες. Οι καινουριες δε μου γεμισαν το ματι, να δουμε σε λιγο καιρο.

Κεντρικα Φυλης η γνωστη αδιαφορη κατασταση. Η Μαρια που ειχα στο ματι ελλειπε. Φολομοντελοαλυσιαδα, Λιζα και αλλες φολες.

Διδυμου; Μονο γριες. Κατι ακουσα για επιστροφη Τζωρτζιας αλλα τα 7αρια ηταν κλειστα.

Η Ρακελ απο Πιπινου λειπει, ισως σταματησε. Η Ρεμουνδου κλειστη πλην γραιας Αλικης.

Αγιου Πετρου μια ξανθια με κοιλιτσα.

Αχαρνων 85 η γρια Αλιονα.

Στα 109 οι γνωστες φολες. Στα 134 απεναντι ολα κλειστα πλην υπογειου, που σιγουρα κατι αδιαφορο θα επεφυλασε.

Πειτε μου ποια να γαμησω κατω απο 30 χρονων, ομορφη, οχι ξεπετα, οχι καμπανακι στο δεκαλεπτο, οχι απλο με περασμα καποτας χωρις προκαταρκτικα. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

 

Friksos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
συνέχεια live



Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί νταρντανα με 2-2.5αρι, απλό πρόγραμμα.
Μήπως γνωρίζεις περισσότερες πληροφορίες για την συγκεκριμένη ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom