Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (39 μέλη και 264 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ποιά έχει όρεξη να γαμιέται από τους Πακιστανούς, Αφγανούς κ.α και να διακινδυνεύει την υγεία της για μόλις 5 ευρώ (τόσα βάζουν οι ιερόδουλες στην τσέπη τους για κάθε γαμήσι στο Μεταξουργείο).

Αυτά έχει ο ιδιωτικός τομέας.

Εκμετάλλευση...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261
η νικολ απο μοντελοαλυσιδα χαθηκε οριστικα?

παιζει να εισαι ο μονος που αναζητα τη συγκεκριμενη κοπελα, μιας και ηταν η μεγαλυτερη φολα ever που εχει υπαρξει μεχρι στιγμης. και φαντασου χρησιμοποιω πολυ δυσκολα αυτην τη λεξη, γιατι δινω παντα μια 2η ευκαιρια, αλλα σε αυτην δε δοθηκε ποτε.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Αυτή που είδες ήταν μία με δίχτυα που μιλούσε λες και είναι στο δημόσιο ;
δεν είναι αυτή η Μαρια.
Αυτή είναι η Χριστινα. Δεν έπρεπε να την ξυπνήσεις. Θα αρχίσει να τρώει.
Ο όροφος είναι συνέχεια κλειστός.
Ήταν βαρύ το χτύπημα.
Να δούμε ποτέ θα ανοίξουν!

Στο Καλλεργη το πρωί έχει μία Ναταλι Ρωσίδα. Κάνει ελ.στοματικο στους Έλληνες.
Η Βικυ μουφα Σερβα που μοιάζει με θηλυπρεπή Πακιστανό έχει βγάλει ρίζες εκεί βλέπω. Το Λονδρέζικο (και καλά) τραβελι δεν το έχω ξαναδεί.
Μου έχει λείψει η κίνηση αρασέ που κάνει στο σαλόνι.

Μα ναι,φορουσε διχτυα και ειχε ιδιαιτερο στυλ να χαιρετησει και να αυτο-παρουσιαστει στο σαλονι..κι ομως...
και χωρις πλακα οταν μπηκα μεσα στο ιδρυμα ακουγα τον τσατσο που λεγε "ελα σιγα,αν δεν εχεις 1 ευρω για το σαντουιτς θα σου δωσω εγω..."
Με κανες και γελασα πολυ!

Το τραβελι θα επεστρεψε στα Λονδινα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Η σάρα από φιλλιπιδου έκανε παύση και πήγε στη πατρίδα της, η έφυγε για πάντα?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Για όποιον του αρέσουν οι ασιατισσες, έχει στο Φυλής 66Δ στη β' βάρδια ένα πετιτ ταϋλανδεζακι να το πιεις στο ποτήρι. Δυστυχώς προσφέρει υπεραπλό πρόγραμμα. Ελαφρώς αμήχανη και άπειρη μέσα, αλλά με μεγάλη όρεξη να γαμηθεί. Εσκουζε λάγνα από το ξέσκισμα που το είχε απεριόριστη ανάγκη και γι αυτό μόνο έπιασε τόπο το 20ρικο. Δεν έχω κανένα ιδιαίτερο φετίχ με τις ασιατισσες, αλλά αυτή η γνωριμία με έκανε λίγο να αναθεωρήσω.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Έφυγε κι αυτή η επέτειος φίλοι μου!

Ζητώ το όχι

αναφώνησα...και παίζει να ακούστηκα

λίγο πριν φύγει η μέρα.

Oops, I did it again
I played with your heart, got lost
in the game, oh baby, baby
Oops, you think I'm in love...

(σιγά μην γλύτωνε)

:offtopic:

 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Καπου πηρε το ματι μου οτι γυρισε η Ανιτα απο λεωνιδου 28 οροφος ......πηγα αλλα δεν τη βρηκα......γνωριζει κανεις που δουλευει?????
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
περασα τις προαλλες απο το ιασωνος 27(νομιζω)με τα σκαλακια οπου δουλευε η συλβανα η αλβανιδα και μου ειπε η τσατσα η συλβανα πηγε φυλης,εκει θα τη βρεις!την εχει πετυχει καποιος?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Για όποιον του αρέσουν οι ασιατισσες, έχει στο Φυλής 66Δ στη β' βάρδια ένα πετιτ ταϋλανδεζακι να το πιεις στο ποτήρι.

Το προσωπο της ειναι σαν το τσίμπησαν σφήκες και πρηστηκε απο αλλεργικό σοκ.  :hi:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Στην σύντομη βόλτα αφού ήταν κλειστό το Ι2Β ελάχιστα ανοικτά στις 9:10 το πρωί.
Απογοήτευση τεράστια, ούτε καν βλέπονταν με εξαίρεση το Ι30 υπόγειο όπου ήταν ένα μελαχρινό λεπτόκορμο μικρό.
Βγήκα έξω στα πέριξ αλλά επανήλθα και δήλωσα ότι θα περάσω.
Στο δωμάτιο ήρθε άλλη (!!!) ξανθιά εξίσου καλό κορμάκι και λίγο μεγαλύτερο στηθος (1,5 αντί 1 της μελαχρινής) οπότε την κράτησα.
Απλό πάναπλο πρόγραμμα, σκουφί σε πεσμένο, αντοχή στο σφυροκόπημα, αν δεν είχα ορέξεις ούτε καν θα μου σηκωνόταν. Αντζελα το όνομα της.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Την τρομάξατε και δεν άνοιξε καν το μαγαζί

Χθες πάκης μου εξομολογήθηκε ότι αν οι μετανάστες δεν εύρισκαν με τόση ευκολία και σχεδόν  τσάμπα να γαμήσουν ωραίες λευκές γυναίκες τότε οι περισσότεροι από αυτούς θα είχαν ήδη εγκαταλείψει την Ελλάδα προ πολλού!
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Έφυγε κι αυτή η επέτειος φίλοι μου!

Ζητώ το όχι

αναφώνησα...και παίζει να ακούστηκα

λίγο πριν φύγει η μέρα.

Oops, I did it again
I played with your heart, got lost
in the game, oh baby, baby
Oops, you think I'm in love...

(σιγά μην γλύτωνε)

:offtopic:
Τοπίο στην ομίχλη και σταυρόλεξο για δυνατούς λύτες η ανάρτηση σου φίλε tnt. Τι θέλει να πει ο ποιητής;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Χθες πάκης μου εξομολογήθηκε ότι αν οι μετανάστες δεν εύρισκαν με τόση ευκολία και σχεδόν  τσάμπα να γαμήσουν ωραίες λευκές γυναίκες τότε οι περισσότεροι από αυτούς θα είχαν ήδη εγκαταλείψει την Ελλάδα προ πολλού!

Το αντίθετο μάλλον θα άρχιζαν κατά ριπάς να βιάζουν τις κόρες, αδερφές, μητέρες, γυναίκες μας και πάει λέγοντας...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Καπου πηρε το ματι μου οτι γυρισε η Ανιτα απο λεωνιδου 28 οροφος ......πηγα αλλα δεν τη βρηκα......γνωριζει κανεις που δουλευει?????

Κάτι για Φυλής γράφτηκε στο 20-αρικο...
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21
στο 71 κατω η ΚΑΡΛΑ (απο ισπανια ειπε η τσατσα και προφανως δε με επεισε, αλλα παιζει κιολας να ειναι... who knows-who cares ??).
εδω εγινε η 1η καταθεση μιας και την εβλεπα πρωτη φορα την κοπελα και πανω στα τακουνια, με τα ωραια εσωρουχα, με τα λαμπιονια και με το λιγοστο φως... μου εκανε κλικ να μπω γιατι φαινοταν εντυπωσιακη αρκετα.
χαμογελαστη μπηκε και της εκανα και λιγο χαβαλε με ευχαριστη ανταποκριση απο μερους της.
το communication στα αγγλικα.
κατεβηκε απο τα τακουνια και ολη αυτη η κορμοστασια που ειδα στο σαλοναρισμα, ξεχυθηκε προς τα κατω (γαμημενη βαρυτητα) με αποτελεσμα να ψιλοξενερωσω γιατι καταλαβα οτι το κορμι = μουφα τελικα.
επιασα λιγο κωλο, που εχει τρομερη αισθηση και λιγο βυζια, αλλα τραβηχτηκε και καταλαβα οτι η φαση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ GIGI τελικα. της ειπα μην αγχωνεσαι θα ειμαι gentle μαζι σου και μου ειπε οκ γιατι φαινεσαι nice guy (πως το μιλω ρε πουστη μου το αγγλικο λεμε). στο λιγοστο social ειναι milf και εχει 1 κοριτσακι (να σου ζησει αλλα στα @@ μας κιολας ετσι, γιατι δεν ηρθα για να πιουμε καφεδακι). με ρωτησε 2-3 φορες αν ειμαι παντρεμενος και ποσο χρονων ειμαι (μαλλον ψαχνει γαμπρο-θυμα-sponsor, ποιος ξερει ??? ΑΥΤΟΣ... 3-0 ειναι η απαντηση).
στα ενδοτερα, πιπα μετρια εως αδιαφορη με μενα ορθιο να πιανω-χουφτωνω την κωλαρα της, που ειναι ξαναλεω φοβερη σαν αισθηση, την πλατη της και λιγο τα βυζια της. γενικως η επιδερμιδα της ειναι πολυ ωραια στην αφη. στο ξεκινημα μου λεει 10 minutes (χαχαχαχα καλα προχωρα λεω και θα το δουμε).
αφου βλεπω οτι δεν το παει το γραμμα, της λεω γυρνα οπως εισαι στα 4 για να τελειωνω μια ωρα αρχυτερα και να συνεχισω τη βολτα μου. η θεα αρκετα ωραια μπορω να πω, αλλα η τυπισσα δεν το'χει προφανως η' απλα θελει να σε ξεπεταξει οσο πιο γρηγορα γινεται.
εχει στηθει με τετοιο τροπο ωστε να μη μπορω να μπω μεσα της ολοκληρωτικα και τη γαμαω με το μισο πουλι μου (γαμω την ισπανια σου γαμω), το οποιο ηταν και μελατο απο τη μετρια πιπα της. κανω κινησεις μπας και καταφερω να μπω ολος μεσα και καυλωσω αλλα... παπαρια. καταλαβαινω λοιπον οτι θα αργησω και ξεκιναω να σκεφτομαι αλλα πουτανακια πιο καυλωτικα και τις γαμησαρες που ειχαμε κανει (π.χ. αννα απο φωκαιας 24 :cheesy: που σε 3 μηνες περιπου ειπε θα επιστρεψει by the way).
να δουλευω με μεσαια ταχυτητα και να μου λεει ποναω και να με διακοπτει κιολας απο το ρυθμο, με αποτελεσμα εκει που πηγαινε καπως να καυλωσει το παπαρι μου, να με ξενερωνει και αντε παλι μελατο.
για να μη μακρηγορω αλλο, τα καταφερα και εχυσα επιτελους και ανακουφιστηκε και αυτη που τελειωσα.
στο τελος κατι μου ειπε οτι ποναει επειδη αυτο και αυτο, δεν εδωσα σημασια και της ειπα να παει στο νοσοκομειο για να μην πριξει και τα @@ των επομενων.
για να κλεισω, ο συγκεκριμενος οικος παιζει μπαλα μονο με φολογκομενες η' καλυτερα με κοπελες μετριων εως αδιαφορων υπηρεσιων απ'οσο εχω καταλαβει και η τυπισσα οπως και η ΜΑΙΡΗ ειναι αυστηρα μονο για τα χοντρα και μονο και εφοσων και εαν. ελπιζω να σας κατατοπησα, ιδιως τους νεους.
δεν το δοκιμασες αλλα δυσκολα να αφηνε να της κανεις γλυφοκωλι .παντως ωραια παρουσια φαινεται
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Σήμερα το μεσημέρι γύρω στις 12 επισκέφθηκα το Φιλιππίδου 11Β αυτό με τα πολλά σκαλιά και πόζαραν στο σαλόνι η Νικόλ και η Ντιάνα. Μου άρεσε η κωλάρα της Νικόλ, αλλά με τράβηξε περισσότερο η Ντιάνα και έδωσα αμέσως το 20ρικο. Το δωμάτιο φοβερο, με ντουζιέρα και καναπέ. Η Ντιάνα είναι γύρω στα 30, έτσι την προσδιόρισα ηλικιακά και έχει καρέ ξανθό μαλλί που της πάει πάρα πολύ. Είναι λεπτή, ψηλή και με δυάρια στητά βυζάκια.
Τα προκαταρκτικά της πλούσια, χωρίς να βιάζεται καθόλου και οι ρόγες της από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει γιατί είναι μεγάλες χωρίς να κρεμάνε και χαίρεσαι να τις γλύφεις. Η πίπα της ακάποτη και άνω του μετρίου σε ποιότητα. Κάναμε και 69 όπου εγλυψα το πεντακάθαρο μουνάκι της. Τα γλωσσόφιλα πέφτανε παθιασμένα από την αρχή μέχρι το τέλος. Κάναμε δύο στάσεις με αυτήν από πάνω και μετά εγώ από πάνω της όπου και έχυσα. Η εντύπωση που μου άφησε είναι ότι το γούσταρε και θα δοκιμασθεί ξανά στην συνέχεια...
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Το αντίθετο μάλλον θα άρχιζαν κατά ριπάς να βιάζουν τις κόρες, αδερφές, μητέρες, γυναίκες μας και πάει λέγοντας...

Αν ήξεραν ότι θα κατέληγαν με συνοπτικές διαδικασίες στο Γκουαντάναμο ή σε κάτι ανάλογο, να είσαι βέβαιος ότι δεν θα το έκαναν. Γιατί το κάνουν στη Γερμανία και δεν το κάνουν στις Η.Π.Α; Διότι γνωρίζουν ότι εκεί θα τους έστελναν κατευθείαν στη φυλακή και στην πτέρυγα των μαύρων όπου σε λίγες ημέρες θα τους έκαναν τον κώλο σαν την σπηλιά του Νταβέλη!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καπου πηρε το ματι μου οτι γυρισε η Ανιτα απο λεωνιδου 28 οροφος ......πηγα αλλα δεν τη βρηκα......γνωριζει κανεις που δουλευει?????

Είχε παρκάρει πρόσφατα πρωί στο Φυλής 65 ισόγειο και στο Φυλής 84 ισόγειο.

Δεν μπόρεσε να ανέβει τα σκαλιά της επιτυχίας για να φτάσει στον όροφο που βασίλευε
η Ντέπυ με το χρυσό φίδι τατουάζ και να αισθανθεί (κι αυτή)
ποιες έχουν περάσει από Φυλής (απλή σπόντα).

Τοπίο στην ομίχλη και σταυρόλεξο για δυνατούς λύτες η ανάρτηση σου φίλε tnt. Τι θέλει να πει ο ποιητής;

Στις εθνικές εορτές έχουμε χρέος να μεταλαμπαδεύουμε την αξία της ελευθερίας...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom