Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (12 μέλη και 129 επισκέπτες)

kostascr

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
0
Κατάλαβα.

Την είδες κι εσύ με το ολόσωμο...γι'αυτό και πρόλαβες να ποστάρεις άλλωστε!
Αλλιώς θα είχες τυφλωθεί!
Εγω πέρασα χθες το βράδυ φόραγε κόκκινα  πάνω κάτω ...Δεν γύρισε να δω τουλάχιστον την κωλάρα της.... Αφού στα ενδότερα είναι για τα μπάζα ....Τουλάχιστον αυτό..
 

perpatimeno

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Μεγάλη μάπα , όχι απλώς μάπα.... Ακόμη κλαίω το 20ρικο... Προσοχή μεγάλη , έχω αναιβάσει και σχετική κριτική τροφωνίου 11 ήταν..
μήπως είσαι εσύ μάπα φίλεκοπέλα είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες τις απλά δεν κάνει ελεύθερο! !
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Πλέον μπαίνω σε δίλημμα κάθε μέρα να πάω να ψάχνω στην πιάτσα κάτι καλό με τα κυαλια η να δω τσόντα και να βαρέσω μια μαλάκια? Πριν 4 με 5 χρόνια, δεν υπήρχε τέτοιο δίλημμα, παρά μόνο όταν δεν είχες φράγκα
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Πλέον μπαίνω σε δίλημμα κάθε μέρα να πάω να ψάχνω στην πιάτσα κάτι καλό με τα κυαλια η να δω τσόντα και να βαρέσω μια μαλάκια? Πριν 4 με 5 χρόνια, δεν υπήρχε τέτοιο δίλημμα, παρά μόνο όταν δεν είχες φράγκα
Ακριβώς στην ίδια φάση είμαι και εγώ.

Το θέμα είναι ότι τα ρόστερ δεν ανανεώνονται, εγώ πχ έχω 3-4 στανταράκια που τα έχω πάρει πάνω από 5-10 φορές την κάθε μια και μετά το τέλος. Με τις υπολοιπες πάω μια φορά ξενερώνω και τέλος.

Πόσο να κρατηθείς με 3-4 κοπέλες; Σιγά σιγά τις βαριέσαι εσύ, σε βαριούνται και αυτές και μετά το χάος.

Και ειδικά όσοι για να γαμήσουμε πρέπει η κοπέλα να βλέπεται και δεν μπορούμε να πάμε με θείτσες τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα.

Παλιά μέχρι το 2010-2011 κάθε 6μηνο είχαν αλλάξει όλες εκτός από αυτές που είχαν πελατεία.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πόσο να κρατηθείς με 3-4 κοπέλες;

Μην το βάζεις κάτω. Όλοι έτσι είναι (; )
Το πιο απλό τρικ που μπορείς να κάνεις γιατί πλέον αλλαγές δεν υπάρχουν, είναι να παρατείνεις την "λήξη" επενδύοντας υπομονή. Να πηγαίνεις στα στάνταρ σου αλλά να μην περνάς δωμάτιο.
Να το κάνεις 4-5 φορές αραιά αλλά συνεχόμενες βγαζοντας εικονα ότι πηγες αλλού.
Εκνευριζονται αφάνταστα όταν χάνουν λεφτά. Ειδικά από αλλες κι ειδικά τώρα.
Μετά πήγαινε κανονικά σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
Κατι θα έχει αλλάξει. Φυσικά αυτό λειτουργεί πιο πολύ στο Μεταξουργείο.
Αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
 

Επισκέπτης
Ρε μαλακες παλια καβλωναμε απο την μπουρδελιτσαρκα κ πιτσιλαγαμε σε 5 λεπτα. Τωρα που δεν υπαρχει τσαρκα λογω μπαζιλας ξινιλας θελουμε κανα εικοσαλεπτο μην πω μισαωρο με την πουτανα για να ευχαριστηθουμε. καλυτερα να κλεισουν ολα και να μεινουν μονο τα στουντιο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε μαλακες παλια καβλωναμε απο την μπουρδελιτσαρκα κ πιτσιλαγαμε σε 5 λεπτα. Τωρα που δεν υπαρχει τσαρκα λογω μπαζιλας ξινιλας θελουμε κανα εικοσαλεπτο μην πω μισαωρο με την πουτανα για να ευχαριστηθουμε. καλυτερα να κλεισουν ολα και να μεινουν μονο τα στουντιο.

Σε κάποια μπουρδελα στο Μεταξουργείο έχουν σταματήσει να ζητούν 30 ευρώ για μισή ώρα που παλιά αυτό ήταν παράδεισος γιατί ή άλλη σε πρόσεχε ως τρεις πελάτες μσζεμενους.
Τώρα ζητούν 40 για μισή ωρα κι ορισμένα 50 γιατί σου λένε ότι πρέπει να βγαίνει και σαλόνι η άλλη να την βλέπουν. Σε αφήνουν μέχρι εικοσαλεπτο με 20. Θέλει αυξανόμενο μαρούλι για παραπάνω γιατί χάνουν πελατεία κι αναμονή επειδή ο αλλος θα φύγει αν ακούσει μισή ώρα ή 40 λεπτά.  Και δεν θα επιστρέψει.
Αντίθετα συνέβη φέτος και το αντίθετο.
Ήδη ένα μπουρδελο γνωστό λόγω μεγάλης προσέλευσης κι ανταγωνισμού των πουτανων έριξε την τιμή σε μία για δύο γαμησια για να μπορέσει να δουλέψει κι αυτή αν έχω υποψιαστεί σωστά τον λόγο.
Φυσικά αυτό έγινε μία φορά. Δεν ξέρω αν θα το κάνουν ξανά ή ηταν τυχαιο λογω ότι η τυπισσα δεν είχε πάει καλά ας πούμε στην μερα της.
Σε τελική ανάλυση καλύτερα να τα βρίσκεις ( ; ) με το τεμαχιο γιατι τα μαγαζιά όπως πάνε θα το στήσουν πεντάλεπτο.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Ρε μαλακες παλια καβλωναμε απο την μπουρδελιτσαρκα κ πιτσιλαγαμε σε 5 λεπτα. Τωρα που δεν υπαρχει τσαρκα λογω μπαζιλας ξινιλας θελουμε κανα εικοσαλεπτο μην πω μισαωρο με την πουτανα για να ευχαριστηθουμε. καλυτερα να κλεισουν ολα και να μεινουν μονο τα στουντιο.

Τώρα τα μπουρδέλα είναι κατάλληλα μόνο για τους αλλοδαπούς που καυλώνουν αμέσως με την ιδέα ότι γαμούν μια ωραία άπιστη λευκή με 10 ή 20 ευρώ!

Για τους Έλληνες τώρα είναι μόνο τα στούντιο και οι βίζιτες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
3η βαρδια Μεταξι...
Επιστροφη της Ρουμανας Βαννεσας στον ιδιο οικο (ΙΑΣ 30Α), αλεπουδοφατσα κοντη με αρκετα ομορφο τσουπωτο κωλαρι. Την εβαλα στα τεσσερα και την εσκισα.
Τα υπολοιπα στην κριτικη.

 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Χρόνια Πολλά σε όλους.. πάντα ελεύθεροι!
Ξημερώνει 28η Οκτωβρίου, ο καιρός ενδείκνυται ακόμα, αργία για τους περισσότερους.. καλές τσάρκες σε όποιους επισκεφθούν τα σπίτια της "ηδονής"!
  :hi:
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
περασα με την εμμυ στο σπ40 . το συγκεκριμενο στουντελο καμια σχεση με το τρισαλθιο λιοσιων 73α . καθαρο και ''ησυχο'' με σφραγισμενες πετσετες, σεντονια πεντακαθαρα και ο χωρος να εχει μια πολυ και ευχαριστη μυρωδια ...ουτε κλεισουρα, ουτε ιδρωτιλα ουτε τιποτα ...καλη συνεδρια αν εξαιρεσουμε οτι καποιες υπηρεσιες οπως 69 χρεονονται εξτρα συν 10 ευρω ...παραθετω και 2 φωτογραφιες απο το δωματιο
 

Συνημμένα

  • 74176561_431852137516845_768570383140913152_n.jpg
    74176561_431852137516845_768570383140913152_n.jpg
    79,7 KB · Εμφανίσεις: 22

Επισκέπτης
περασα με την εμμυ στο σπ40 . το συγκεκριμενο στουντελο καμια σχεση με το τρισαλθιο λιοσιων 73α . καθαρο και ''ησυχο'' με σφραγισμενες πετσετες, σεντονια πεντακαθαρα και ο χωρος να εχει μια πολυ και ευχαριστη μυρωδια ...ουτε κλεισουρα, ουτε ιδρωτιλα ουτε τιποτα ...καλη συνεδρια αν εξαιρεσουμε οτι καποιες υπηρεσιες οπως 69 χρεονονται εξτρα συν 10 ευρω ...παραθετω και 2 φωτογραφιες απο το δωματιο
αυτο μαλιστα! Εκει αξιζει να φας τη φολα!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Χρόνια πολλά σε όλους.

Αυτή η Κατερινα στα Κεραμικού 15 είναι τεράστια φόλα ενώ ρίχνει χαλαρά ως ωραία μουνιτσα σε όλες που κουβάλησαν από Βενεζουέλα. Μόνο η Λούνα ήταν πιο μουναρα αλλά κι αυτή φολα αν και κι αλλάζουν όλο ονόματα εκεί.
Σηκώθηκε κι έφυγε ομως κι εκείνη.
Εδώ και καιρό.
Οι κριτικές της Κατερινας είναι όλες σκατά. Με το που την βλέπεις θες να μπεις και μόλις μπεις τρως φολα. Κι εγώ που την έχω γράψει φολα κι εγώ τον έχω πιεί.
Έτσι την πάτησαν ολοι.

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η αμέσως επόμενη φολα είναι η μελαχρινή Τζενη.
Μία λίγο ψηλή με ωραίο κορμί και κάπως μεγάλα μάτια.
Εκτός ότι βιάζεται κουνιεται στο κρεβάτι.
Κουνιεται μέχρι και στο ιερσποστολικό.
Ανήκουστο.
Νομίζει ότι αν κουνηθεί θα χύσουμε πιο γρήγορα; κάτι που πρεπει να τονίσουμε είναι ότι καμία από όλες αυτές εκεί δεν κάνει σωστή πίπα και ρουφανε αγγαρεία.
Βρείτε μία που μπορεί να τραβήξει τζουρα την πουτσα ας πούμε 20 συνεχόμενες φορές (δεν νομιζω να ζητάω πολλά) με τον ίδιο ρυθμό. Δεν υπάρχει καμία.
Όλες αλλάζουν συνέχεια ρυθμό.
Θα με ενδιέφερε να πάρω γνώμες.

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επίσης δεν βλέπω αναφορά στην Ολγα από Ιάσωνος 46 όροφο που είναι εδώ και πολυ καιρό στο Περδικα αριστερό το βράδυ.
Έχει πέσει η απόδοση της ( ; )
η απλα δεν πάει κανείς εκεί;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Επίσης δεν βλέπω αναφορά στην Ολγα από Ιάσωνος 46 όροφο που είναι εδώ και πολυ καιρό στο Περδικα αριστερό το βράδυ.
Έχει πέσει η απόδοση της ( ; )
η απλα δεν πάει κανείς εκεί;
Καλημέρα και χρόνια πολλά. Στο Μ. Αλεξάνδρου 28 (κουρτίνα) πριν αρκετό καιρό που είχα περάσει δωμάτιο μαζί της ήταν καλή μέχρι που η σκατοτσατσά χτύπησε στο 6λέπτο, αγχώθηκε και βιάστηκε να με τελειώσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Χθες έκανα διπλή καταδρομικη, το πρωί στην Ελενα στο Καλύμνου 36 και το απόγευμα στην Ελένη, το στανταρακι μου, στο Κολωνού 47 όροφος.  Για την πρώτη ευχαριστώ τον συναγωνιστή ramada για τις πληροφοριες του. Ειχε απολυτο δικιο. Θα γράψω και κριτική.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom