Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (4 μέλη και 136 επισκέπτες)

ropalompixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Σόρυ γκάις. Σοφία είναι το όνομα της μεγαλοκοπέλας.

Γνωρίζει λοιπόν κανείς εάν η Σοφία κάνει εμφανίσεις τις τελευταίες μέρες στην πρωινή βάρδια στο Μ. Αλεξ. 25 :think:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Οι κριτικές αν ήταν αρνητικες μάλλον κάποιοι κρατούσαν το κόσμο μακρυά για να την γλεντανε όσο το δυνατόν λιγότεροι..  ;)

Εγώ αυτό έχω καταλάβει κ με άλλες..
Μεταξουργείο έκανα πολύ ωραιά γαμήσια με την Βενεζουελάνα Κριστάλ στο Κολ. 32 υπογ. τα πρωινα. Μου είχε πει οτι δούλευε ΚΑΙ στο άλλο υπόγειο απέναντι την επόμενη βάρδια.
Πολύ ωραία εμφάνιση, συμπεριφορά, σίγουρα υπήρχε κ χημεία μεταξύ μας αλλά αδυνατώ να πιστέψω ότι είμαι ο μόνος με τον οποίο γαμιόταν καλά.
Εκτός από την κριτική μου δεν αναφέρθηκε ποτέ κανείς παρά μόνο σε δύο ημερήσιες ενημερώσεις.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Σόρυ γκάις. Σοφία είναι το όνομα της μεγαλοκοπέλας.

Γνωρίζει λοιπόν κανείς εάν η Σοφία κάνει εμφανίσεις τις τελευταίες μέρες στην πρωινή βάρδια στο Μ. Αλεξ. 25 :think:
Η Σοφία είναι γκράνυ και όχι μιλφ. Δυστυχώς μετακόμισε μόνιμα επαρχεία εδώ και περίπου 2 μήνες. Κρίμα...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εγώ αυτό έχω καταλάβει κ με άλλες..
Μεταξουργείο έκανα πολύ ωραιά γαμήσια με την Βενεζουελάνα Κριστάλ στο Κολ. 32 υπογ. τα πρωινα. Μου είχε πει οτι δούλευε ΚΑΙ στο άλλο υπόγειο απέναντι την επόμενη βάρδια.
Πολύ ωραία εμφάνιση, συμπεριφορά, σίγουρα υπήρχε κ χημεία μεταξύ μας αλλά αδυνατώ να πιστέψω ότι είμαι ο μόνος με τον οποίο γαμιόταν καλά.
Εκτός από την κριτική μου δεν αναφέρθηκε ποτέ κανείς παρά μόνο σε δύο ημερήσιες ενημερώσεις.

Η μπουρδελοκατάσταση πάει ως εξής.

Ένα 10% από τις πουτάνες γαμιέται καλά
η πολύ καλά για όποιον γαμάει
κι αααααααν γαμάει. Ανακατεμένες.
Ένα άλλο 30% γαμιεται μέτρια έως τυπικά
ίσα να πει ότι γαμησε όποιος γαμάει
κι αααααααν γαμάει.  
Το υπόλοιπο 60% είναι για τα πανηγύρια
και για να κλείνουν οι λίστες.

Τώρα εσείς μπορεί να έχετε
διαφορετική άποψη.


 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα.Εχοντας διαβασει για την Τατιαννα Ιασωνος 2Β θελω να κατεβω ενα πρωι κεντρο για δοκιμη.Μηπως ξερουμε τι ωρα περιπου ανοιγει το εν λογω σπιτακι?Και αν δουλευει η κυρια καθημερινα...Ευχαριστω!!
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
έχουμε κάμια λύση που προσφέρει τελειωτικό στο στόμα?
 

Truemaker

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς που βρίσκεται η Αλιονα? Από ότι έμαθα δεν δουλευει πια στο Διδιμου 18Α.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Εγώ αυτό έχω καταλάβει κ με άλλες..
Μεταξουργείο έκανα πολύ ωραιά γαμήσια με την Βενεζουελάνα Κριστάλ στο Κολ. 32 υπογ. τα πρωινα. Μου είχε πει οτι δούλευε ΚΑΙ στο άλλο υπόγειο απέναντι την επόμενη βάρδια.
Πολύ ωραία εμφάνιση, συμπεριφορά, σίγουρα υπήρχε κ χημεία μεταξύ μας αλλά αδυνατώ να πιστέψω ότι είμαι ο μόνος με τον οποίο γαμιόταν καλά.
Εκτός από την κριτική μου δεν αναφέρθηκε ποτέ κανείς παρά μόνο σε δύο ημερήσιες ενημερώσεις.

Παίζει και στάχτη στα μάτια τυπε.. Το στανταρακι τους το θέλουν ξεκούραστο κάποιοι..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Η μπουρδελοκατάσταση πάει ως εξής.

Ένα 10% από τις πουτάνες γαμιέται καλά
η πολύ καλά για όποιον γαμάει
κι αααααααν γαμάει. Ανακατεμένες.
Ένα άλλο 30% γαμιεται μέτρια έως τυπικά
ίσα να πει ότι γαμησε όποιος γαμάει
κι αααααααν γαμάει.  
Το υπόλοιπο 60% είναι για τα πανηγύρια
και για να κλείνουν οι λίστες.

Τώρα εσείς μπορεί να έχετε
διαφορετική άποψη.

Δεν εχουμε διαφορετικη αποψη. Αυτο λεμε για το 10 - 30% που ειδικα στο Μεταξουργειο το ποσοστο ειναι μικροτερο.
Και εγω αναφερθηκα στην συγκεκριμενη γιατι σχεδον ολες οι κριτικες για Βενεζουελανες του Μεταξουργειου ηταν κακιστες.

Παίζει και στάχτη στα μάτια τυπε.. Το στανταρακι τους το θέλουν ξεκούραστο κάποιοι..

Σίγουρα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν εχουμε διαφορετικη αποψη. Αυτο λεμε για το 10 - 30% που ειδικα στο Μεταξουργειο το ποσοστο ειναι μικροτερο.
Και εγω αναφερθηκα στην συγκεκριμενη γιατι σχεδον ολες οι κριτικες για Βενεζουελανες του Μεταξουργειου ηταν κακιστες.

Έτσι (θα) πέρασαν κι έτσι (θα) έγραψαν...

Στο Μεταξουργείο παντως από αυτή
την ήπειρο, όντως δεν βγαίνουν καλές.  
Είναι οι μόνες περιπτώσεις που δικαιολογώ άπειρο χάσμα ανάμεσα στις κριτικές.
Έχει να κάνει με την νοοτροπία.
Δεν γίνεται λαοι με κάργα ερωτική προδιαθεση να γαμιούνται με 35-40 άτομα την μέρα. Κι αρχίζουν πολύ αυστηρές "επιλογες".
Στο βραζιλιάνικο στοίχημα στα τελειωματα, οι ομάδες που τρώνε πολλά γκολ είναι αυτές που ξέρουν ότι έπεσαν κατηγορία. Και δεν παίζουν μπάλα, αν και μεγάλοι καλλιτέχνες...στενοχωριούνται!

Αυτή είναι η απάντηση (μου).

Σορρυ για πλάτιασμα...



 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Φιλε Andrew πολυ καλο το εξελακι, το πηγες σε αλλο level!!!
Μπορεις να γραφεις και τπτ για τα βυζια?
π.χ S, M, L, XL ή και νουμερα αν μπορεις και θελεις..

Γαμισετα ζόρικο πράμα η ενημέρωση.
Θέλει βαθμολογία για πρόσωπο ,σωμα - ύψος,κιλα - βυζιά,κωλο και πάει λέγοντας.
Όχι επάγγελμα αλλά λειτουργιμα ένα πράμα.
Πρέπει να πηγαίνω με το laptop  και να περνώ και συνέντευξη κιόλας από το προσωπικό. Podcast και έτσι.

Μόνο ονομα ,γενική βαθμολογία εμφάνισης και αν υπαρχή κάτι διαφορετικό πχ δίνει ιωλο, μεγάλα ή μικρά βυζία-κωλο,ασχημη συμπεριφορα κτλ θα το γράφω.

Αφού με μπριζωσε ο βοργιας για τις ενημερώσεις θα το κυνηγήσω λίγο ακόμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Γαμισετα ζόρικο πράμα η ενημέρωση.
Θέλει βαθμολογία για πρόσωπο ,σωμα - ύψος,κιλα - βυζιά,κωλο και πάει λέγοντας.
Όχι επάγγελμα αλλά λειτουργιμα ένα πράμα.
Πρέπει να πηγαίνω με το laptop  και να περνώ και συνέντευξη κιόλας από το προσωπικό. Podcast και έτσι.

Όνομα , βαθμολογία εμφάνισης και αν υπαρχή κάτι διαφορετικό πχ μεγάλα ή μικρά βυζία-κωλος,ασχημη συμπεριφορα κτλ θα το γράφω.

Αφού με μπριζωσε ο βοργιας για τις ενημερώσεις θα το κυνηγήσω λίγο ακόμα.

    Το να αναλώνεσαι, και να χάνεις χρόνο για άσκοπες πληροφορίες, το θεωρώ περιττό. Σίγουρα δεν είναι άσκοπη πληροφορία το ύψος, το βυζί, το κορμί, ίσα ίσα είναι σημαντικότατες γιατί με αυτό το κριτήριο ψωνίζουμε. Είναι χάσιμο χρόνου, σε διαδικασία αφού τις περισσότερες κοπέλες τις γνωρίζουμε, δεύτερον υπάρχουν κριτικές για αυτές και τρίτον με μια απλή μπουρδελότσαρκα τις βλέπεις ακριβώς τι είναι.
    Και εκτός του άλλον, με το που εμφανιστεί φρέσκο αίμα που αξίζει, αμέσως γίνεται γνωστό. Εγώ θεωρώ μια απλή ενημέρωση κοπέλα, βάρδια, πρόγραμμα είναι υπεραρκετή. Βέβαια ο καθένας όπως επιθυμεί, κάθε ενημέρωση είναι καλοπροαίρετη.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα προσοχή σε ότι διαβάζεται και είναι υπερβολές αξιολογήστε σωστά την κάθε πληροφορία και μην τσιμπατε πριν λίγο ρισκαρα δοκιμάζοντας μια Μιλφ που έχει έρθει πρόσφατα στα μαγαζιά Φωκαιας27 υπόγειο ισόγειο Μελίνα ξανθιά τώρα δουλεύει στο Όροφο δεν αξίζει σε καμία περίπτωση πολύ τυπική βιαστική ξεπετα.

Επιτρέψτε μου να πω το εξής χωρίς έπαρση και αλαζονεία ο Ramada γράφει εδώ και ενημερώνει με βάση τα πραγματικά γεγονότα στην σωστή τους διάσταση ανεβάζω σύντομα κριτική
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα προσοχή σε ότι διαβάζεται και είναι υπερβολές αξιολογήστε σωστά την κάθε πληροφορία και μην τσιμπατε πριν λίγο ρισκαρα δοκιμάζοντας μια Μιλφ που έχει έρθει πρόσφατα στα μαγαζιά Φωκαιας27 υπόγειο ισόγειο Μελίνα ξανθιά τώρα δουλεύει στο Όροφο δεν αξίζει σε καμία περίπτωση πολύ τυπική βιαστική ξεπετα.

Επιτρέψτε μου να πω το εξής χωρίς έπαρση και αλαζονεία ο Ramada γράφει εδώ και ενημερώνει με βάση τα πραγματικά γεγονότα στην σωστή τους διάσταση ανεβάζω σύντομα κριτική
Εμενα ευτυχώς μου τη σπαει και εμφανισιακα αυτη η γκομενα οπότε δεν δοκιμασα. Εχει και ενα πλατυ πηγουνι γμσ τα.

Μιχαελα θελω να δοκιμασω από φωκαιας 17, αλλα μου φαινεται οτι εχει μπαταλεψει πολυ μετα την επιστροφη της, το καλοκαιρι μου αρεσε εμφανισιακα...

Και μια προταση απο μενα, Ναταλυ φωκαιας 17. Για οσους αρεσκονται στα αλογα.
Ειναι γυρω στο 1.83 ξυπόλυτη! Πραγματικά ειναι τοσο. Το μουνι της λιγο ανοιχτο, αλλα εχει προοπτικες η γκομενα. Ειναι καβλιαρα στο σεξ, γουσταρει και δεν ειναι απαθης. Γλωσσοφιλα δεν καταφερα να παρω βεβαια πάρα μονο πεταχτα. Αν βαλει κωλο θα ξαναεπισκεφτω.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Προ μισής ώρας στο Μεταξουργείο...

Ιασωνος 31 υπόγειο
Νάστια καστανή και Ροδίκα μελαχρινή.
Επιστροφές.
Που τις θυμήθηκαν και τις ειπαν και καινούργιες; τυπικη εμφάνιση η πρώτη
με ελ.στοματικο παλιά και κάτι ψιλά...
Τότε ήταν καλή, τώρα απλό πρόγραμμα (σαλόνι) και μέτρια...για τα κυβικά της!
Ροδίκα φολα αν και συμπαθητικό κορμί.
Απλό πρόγραμμα κι αυτή.
Ούτε ανάσα δεν δίνει.


 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Σήμερα το απόγευμα δοκίμασα στο Φυλής 81 την Σύλβια. Πολύ όμορφη κοπέλα από Ρωσία, γλυκιά, μεγάλες βυζάρες και καλή κωλάρα. Ασχολήθηκε αρκετά με την πίπα στην οποία χρησιμοποιεί δόντι αλλά χωρίς να σε πονάει. Έχει ταλέντο στο τσιμπούκι,  αλλά δυστυχώς μόνο με προφυλακτικό και εκεί χάνεται λίγο η αίσθηση. 69 δεν κάνει και γλωσσόφιλα δεν δίνει. Δυστυχώς το μουνί της δεν είχε καθόλου αίσθηση λόγο μεγάλης ποσότητας λιπαντικού και είναι ένας λόγος σημαντικός να μην ξανά δοκιμάσω.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τριάδα Κολωνού 27...

όροφος Φωτεινή η ακούραστη ρουφήχτρα.

υπόγειο Μαριαννα η καύλα με το μπλαζέ ύφος κσι το ωραίο κορμί.
Απλό πρόγραμμα.
Μέσα όπου κάτσει η όρεξή της.

ισόγειο η μουνάρα Ρίτα με τα καπούλια
και το βάδην ντεφιλέ. Αυτή μπαινεις επειδή ξέρει να ξέρει τι και πως.
Απλό πρόγραμμα. Ούτε κιχ.
Μόνο Έλληνες και 15 τα ευρώ.
Μεθυστική γυναίκα.

Χατσούμι ευχαριστώ γιατί μου άρεσε πολύ
η Συλβια. Ακόμα μου αρέσει αλλα θα δούμε.
Έχει αυτό το παρα πολύ αργό στυλ που κάτι με σταματά αλλά και πάλι κάτι με καυλωνει.
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
406
Like
728
Πόντοι
81
Τριάδα Κολωνού 27...

όροφος Φωτεινή η ακούραστη ρουφήχτρα.

υπόγειο Μαριαννα η καύλα με το μπλαζέ ύφος κσι το ωραίο κορμί.
Απλό πρόγραμμα.
Μέσα όπου κάτσει η όρεξή της.

ισόγειο η μουνάρα Ρίτα με τα καπούλια
και το βάδην ντεφιλέ. Αυτή μπαινεις επειδή ξέρει να ξέρει τι και πως.
Απλό πρόγραμμα. Ούτε κιχ.
Μόνο Έλληνες και 15 τα ευρώ.
Μεθυστική γυναίκα.

Χατσούμι ευχαριστώ γιατί μου άρεσε πολύ
η Συλβια. Ακόμα μου αρέσει αλλα θα δούμε.
τι βαρδια φιλε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom