Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Μηπως ξερει να μου κανεις αν στο μαγαζακι Χωματιανου 11β οι κοπελες εκει Αλεξανδρα και Αντριαννα ειναι καλες περιπτωσεις;
Η Αντριανα είναι καλή
συμμετοχή στησηματα γλωσσοφιλα πιπα διαρκείας
απλά θέλει σωστή προσέγγιση για να αποδώσει και να μη σταβωσει
Η Αλεξάνδρα είναι πιο διαχειρισημη σαν χαραχτηραςμε καλές υπηρεσίες αλλά υστερεί σε εμφάνιση
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060

Makis11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
67
Like
135
Πόντοι
0
Γενικά φυλής φωκαίας κλπ μπορεί να υπάρχουν κάποιες ''ωραίες'' παρουσίες αλλά πλέον είναι οι ίδιες και οι ίδιες συν του ότι από υπηρεσίες δεν είναι και τίποτα σπουδαίο. Αν ήταν να κάναμε sex με τις ίδιες κοπέλες συνέχεια θα κάναμε κανονική σχέση..... :grin:
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
H μόνη αξιοπρεπής παρουσία της 3ης βαρδιας (μεταξυ 2-3 η ωρα, συγκεκριμενα) ηταν η Σαρα απο Φιλιππιδου.

Γνωστη φατσα αλλά δεν εχει τυχει να την παρω ποτέ.

Με δελεασε η εξωτερικη εμφανιση, αλλά συγκρατηθηκα γιατι το 20ευρω δεν ειναι για πεταμα κι η φαση φωναζε ΞΕΠΕΤΑ απο μακρια.

Η κοπελα εκανε επιθετικο σαλοναρισμα, ρωτωντας 2-3 φορες "θελεις να σε γαμησω?", ενώ η τσατσα παρουσιασε το προγραμμα ως εξης: "Η Σαρα κανει πιπα με προφυλακτικο".

Κατοπιν τουτων αποχωρησα με ελαφρα πηδηματακια, χωρις να εχω πηδηξει. Παρα τις καυλες μου.




Τύπε μού αν όντως σε πηδήξει θα τα δεις όλα ή σαρα είναι κορυφή απο πάνω θα σε τελειώσει πολύ γρήγορα έχει το χάρισμα δεν είναι φόλα είναι πολύ καλή
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
306
Like
66
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα πρόταση για Τρίτη βάρδια για καλό κλαρίνο :pipa1:
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
Τύπε μού αν όντως σε πηδήξει θα τα δεις όλα ή σαρα είναι κορυφή απο πάνω θα σε τελειώσει πολύ γρήγορα έχει το χάρισμα δεν είναι φόλα είναι πολύ καλή
Συμφωνώ και επ αυξανω. Έχω πάει 3 φορές μαζί της και κάθε φορά ήταν και καλύτερα!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
ΠΡΟΣΟΧΗ - ΦΟΛΑ ALERT

Πέρασα δυστυχώς με την ΑΛΕΞΙΑ, νέα κοπέλα που παίζει μπάλα Έλλης 3 και Διδυμου 27.
Η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Η κοπέλα μέσα προσπάθησε να αποφύγει το ελεύθερο στοματικό,
όταν της το είπα έκανε μια αισχρή πίπα των 30 δευτερολέπτων με χέρι, όπου ίσα-ίσα ακουμπούσε το κεφάλι με τα χείλη της.
Μετά πέρασε καπότα και στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα και περίμενε. Φιλιά μηδέν, δάχτυλα ούτε για αστείο, συμμετοχή υπό το μηδέν.
Δεν την πάλεψα με την όλη κατάσταση και σηκώθηκα να φύγω. Η κοπέλα δεν έβγαλε άχνα, ούτε καν να με ρωτήσει τι συμβαίνει, μόνο γύρισε απ την
άλλη και ξάπλωσε στο κρεββάτι. Βγήκα από το δωμάτιο, τα έψαλα στην τσατσά και έφυγα ωραιότατα, τσαντισμένος και άχυστος.

Προσοχή λοιπόν, μην της χαρίζετε λεφτά που δε σέβεται.
τα λεφτά γιατί δεν τα ζήτησες πίσω?
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
τα λεφτά γιατί δεν τα ζήτησες πίσω?

Γιατί είχα κάτσει στο δωμάτιο περίπου κανένα 10λεπτο.
Απλά επειδή πηδούσα ένα "πτώμα", δε θα τελείωνα ποτέ έτσι, οπότε αποφάσισα ότι το έκλαψα το 20ρικο και σηκώθηκα να φύγω.
Τώρα στο συγκεκριμένο σπίτι έχω περάσει και με πάρα πολύ καλές κοπέλες, οπότε δε θεώρησα σκόπιμο να δημιουργήσω μανούρα.
Είπα αυτά που έπρεπε στην τσατσά και ελπίζω να τα έλαβε σοβαρά υπ'όψιν.
 

Επισκέπτης
Γιατί είχα κάτσει στο δωμάτιο περίπου κανένα 10λεπτο.
Απλά επειδή πηδούσα ένα "πτώμα", δε θα τελείωνα ποτέ έτσι, οπότε αποφάσισα ότι το έκλαψα το 20ρικο και σηκώθηκα να φύγω.
Τώρα στο συγκεκριμένο σπίτι έχω περάσει και με πάρα πολύ καλές κοπέλες, οπότε δε θεώρησα σκόπιμο να δημιουργήσω μανούρα.
Είπα αυτά που έπρεπε στην τσατσά και ελπίζω να τα έλαβε σοβαρά υπ'όψιν.
οπωσδηποτε θα την προβληματισαν οι παρατηρησεις σου καθως αεριζε το μουνι της με τα λεφτα σου
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Να το πάρουμε απόφαση ότι οι οικίσκοι  εξυπηρετούν σε μια μόνο περίπτωση: όταν το χαρτί μας είναι full της kavlas, οπότε πάμε εκεί και το χώνουμε στη ψύχρα. Και όπου θέλει χύσει.

Υπάρχουν εξαιρέσεις, τις οποίες προσπαθούμε να εντοπίσουμε εδώ πέρα. Αλλά ο κανόνας είναι η ΦΟΛΑ.

 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Τυπε στο θρεντ και να το γράψεις δεν λέει τιποτα , θα χαθει μετά απο μερικές μέρες. Ενω στο νήμα του κάθε σπιτιού μπορει κάποιος να ανατρέξει ακομα και μέσω κινητου λιγο πριν περάσει στο δωμάτιο. Αρκετές φορές εχω κάνει τσάρκα και μετά εχω μπει στο αντιστοιχο νημα να διαβάσω αν υπάρχει εγγραφή για μια που ειδα και μου άρεσε.

Απλά πράγματα κριτική με ονομα , βάρδια και χαρακτηριστικά εμφάνισης ουτε 10 λεπτά δεν παιρνει. Και μπορει να γλιτώσεις κάποιον συναγωνιστη απο χασούρα. Προσωπικα δεν θα με ενοχλουσε να χάσω 20αρικο αλλα κάποιον άλλον ναι.

Το αδιανοητο ειναι στα μασαζ. Γράφεις μια κριτικη και απο κάτω μετά "εεεε τυπε και εγω την πάτησα...." ναι ρε τυπε και εσυ τη πάτησες αλλα δεν εμφανιστηκες να το γράψεις ομως. Τωρα τι να σε κάνω, να βρεθούμε να αρχισουμε να κλαιμε μαζι;

Μια κριτικη δεν ειναι τιποτα... σωζει πορνο ζωές!  :cool2:
Μια χαρά τα λές έλα που όμως οι κριτικές δεν ανεβαίνουν οπότε από το τίποτα κάτι είναι και αυτό
 

King lion

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Ξερει κανενας αμα δουλευει η Ρακελ στο πιπινου 65 απογευματινη βαρδια
 

Supremenike

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρετε αν παίζει καμία μαυρη αυτόν τον Καιρο?
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Χθες το βράδυ σε λίγα σπίτια στη Φυλής 3η βάρδια
Φυλής 59 ισόγειο Άννα
Φυλής 65 όροφος Εμμανουέλα
Φυλής 71 ισόγειο Μαίρη
Φωκαίας 17 όροφος Σακίρα
Φυλής 59 όροφος,61,65 ισόγειο,69 όροφος, ισόγειο,72,74,84 ισόγειο,86 όροφος, Φωκαίας 9 αριστερά, δεξιά,17 ισόγειο,25 όροφος, ισόγειο κλειστά
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Γεια σας παιδια :hi:
Το σκηνικό που θα αναφέρω είναι πέρα για πέρα αληθινό. Τις προάλλες ήμουν σε ένα site γνωριμιών (ας το πούμε) οπου εμφανίζεται μία κοπέλα και μιλάμε. Εγώ δεν δείχνω πρόσωπο και αυτή δείχνει λίγο το χέρι της :S
Μιλάμε και μετά από λίγο  μου γράφει ότι δουλεύει στην φυλής, την λένε λαύρα, δουλεύει μετά τις 20:00 στον οίκο 86β ή 66β... Δεν είμαι σίγουρος.
Επίσης μου λέει ότι παίρνει τα 12 ευρώ από τα 20 γιατί είναι καλή, ΑΛΛΆ εμένα θα με περάσει με 10 ευρώ :P, γιατί με συμπάθησε...
Το ξέρω ότι είναι μαλακίες όλα, αλλά θα θελα να μου πει κάποιος αν υπάρχει σε αυτά η σε διπλανά σπίτια πουτανα με αυτό το όνομα, πώς είναι εμφανισιακά και αν είναι καλή μέσα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:
Επίσης, επειδή έχω να παω για τσάρκα πάνω από δύο μήνες,ποιες θεωρούνται καλές επιλογές;
Τέλος θα θελα να ξερα αν δουλεύουν και αξίζουν ακόμα η Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7, η Άννα από Ιωαννίνων 5, η Αθήνα η Πειραιώτισσα και η Βερόνικα πρώην φυλής 86 που έκανε φουλ πρόγραμμα και είχε άπειρο κόσμο

οπως λεμε φωτια και ΛΑΥΡΑ δηλαδη.... η' ΛΑΟΥΡΑ εννοεις ???
για πατριτσια ειναι ακομα αγιου πετρου (την προηγουμενη βδομαδα την πηδηξα), απλα επειδη τον παιζουν λιγο εκει με τις ωρες, καλο ειναι να ριξεις ενα τηλεφωνο πριν η' να πας μετα τις 13.00 (γνωμη μου). ενω ανοιγει 12 π.χ., ειχα περασει 12.30 και ηταν κλειστο. για τις αλλες δεν εχω αποψη.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
http://www.skai.gr/news/greece/arti...20-euro-agorazoun-kati-29-10-2018-29-10-2018/

παραθετω εδω το παραπανω link στο οποιο επεσα κατα λαθος και με ενοχλησε.... τα σχολια σας
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Γενικά φυλής φωκαίας κλπ μπορεί να υπάρχουν κάποιες ''ωραίες'' παρουσίες αλλά πλέον είναι οι ίδιες και οι ίδιες συν του ότι από υπηρεσίες δεν είναι και τίποτα σπουδαίο. Αν ήταν να κάναμε sex με τις ίδιες κοπέλες συνέχεια θα κάναμε κανονική σχέση..... :grin:

:grin:

Στα Αγριμια στη Λιοσιων

:P
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Χτες, 2η βάρδια (γυρω στις 6 το απογευμα) επισκεφθηκα τη Μικαέλα στο Φωκαιας 17.

Ηταν κακοκεφη και σκυθρωπη.
Παρα ταυτα, γαμησα πολυ καλα κι η πιπα της ειναι οσο πιο deep γινεται.

Την προτεινω. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom