Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (7 μέλη και 60 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.028
Πόντοι
46.232
επίσης εδώ και 4 μέρες λειτουργεί νέος οίκος στο Κολωνου 48β όπως είχα προαναγγειλει σε παλιότερη ενημέρωση μου
IMG-20190709-122627.jpg

δουλευε η Εύα ξανθιά κοντή παχουλη γκιλφ με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Dranel

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
Οι τρεις TOP απο κριτικές αυτην την στιγμη, ειναι στην θεση τους κανονικα απο το πρωι.

Φυλής 65Β - Σόνια

Φυλής 71Α - Αρίνα

Χωματιανού 11Β - Αντριάνα 



 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.028
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Έλλης 3 Ειρήνη ξανθιά παχουλη μιλφ με 3αρι βυζι,  Ρωξαννα με κάστανο κοντό μαλλί σώμα με αρκετά πιασίματα 2αρι βυζι και Χριστίνα καινούργια παρουσία στον οίκο ξανθιά κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 7 αριστερά Ζλατα ξανθιά κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 δεξιά Εύα καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α  Ειρήνα καστανή κοντή κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στο δεξί μπούτι κσι στο δεξί μπράτσο, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8β  Βερονικα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 16  Αναστασία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Όλγα ξανθοκαστανη πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 18 Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο Βικτόρια καινούργια κοπέλα στον οίκο, κοπέλα με κοντό μαλλί διχρωμία πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Διδύμου 20 Παολα η μελαχρινή "Ελληνίδα" από Λιοσιων 91,  με πράσινα μάτια κανονικό σώμα αλλά από τη μέση και κάτω έχει πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 κάτω  Λυδία καστανή  σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Διδύμου 22 όροφος  Λίνα ξανθιά κοπέλα με σπαστό μαλλί κανονικό σώμα λεπτά πόδια, 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδυμου 27  Βερονικα ξανθοκαστανη μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, Βικτόρια καστανή με ψιλοκανονικο σώμα σώμα 2αρι συν βυζι, Στέλλα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Αλεξία καινούργια κοπέλα με καστανοξανθο μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με πιασίματα μαυρισμένη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
η ινα το κανει, η μαιρη,η κλεοπατρα, και η εμιλυ

ολες η αλλες ειναι μουφα


η αλλη η ψηλη κατω με τα πιασιματα η ιζαμπελλα τουμπανο εμφανισιακα αλλα μεσα μετρια

μη αυτο,μη εκεινο, ζητησα ποδολαγνεια που υποσχεθηκε η υπηρεσια, λεει δεν τα εχω πλυνει εχω μωρομαντηλα της λεω

αρνηθηκε

μαυρο


ασε δε που κανουν βαρδια 5 κοπελες μαζι πλεον,αδυνατον να δουλεψουν ολες


εχω καταφερει να τελειωσω με ακα μονο με την μαιρη,αλλα οχι CIM  ,της λεω κανε εσυ και οταν ερθει  θα στο πω

φυσικα και δεν τολμησα ποτε να τελειωσω στο στομα γιατι θα αρχιζουν να ουρλιαζουν

και δεν θελω μπλεξιματα με αλβανους νταβατζηδες κακοποιους


ΥΓ
συμπερασμα,ποτε μην γινεσθαι σταθεροι καθημερινοι πελατες σε εναν οικο

και 100 ευρω να σκατε την ημερα καθε μερα

θα σας βριζουν απο μεσα

παλι ο μαλακας ηρθε?

Το βλεπω στο βλεμα τους

;)

Συγγνώμη έχει νταβατζήδες το Λιοσίων 73α,β ; Και αν ναι,αυτοί έχουν μπουρδέλα στο Μετάξι ;;

Όποιος ξέρει,ας απαντήσει.
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
397
Κριτικές
1
Like
1.571
Πόντοι
201
Υπάρχει καμία αυτό τον καιρό που να έχει ράστα κοτσιδάκια??? :afro:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
υπηρχαν αρκετες περιπτρωσεις που δουλεψαν στο 20 ευρω κσι ξεκινησαν την καριερα τους απο τα σπιτια της οδου φυλης και τωρα δουλευουν στο 50 ευρο  
 

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
υπηρχαν αρκετες περιπτρωσεις που δουλεψαν στο 20 ευρω κσι ξεκινησαν την καριερα τους απο τα σπιτια της οδου φυλης και τωρα δουλευουν στο 50 ευρο 

Υπάρχουν και καλές περιπτώσεις στα στουντέλα των 20 και 30 ευρώ.Μη νομίζεις ότι στου 50ευρου θα εκπλαγείς,γιατί μπορεί κάποιες φορές να σε ΄΄κλέβουν΄΄..
 

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Και αυτοί που έχουν τα Λιοσίων 73α,β είναι νταβατζήδες ;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
Οι τρεις TOP απο κριτικές αυτην την στιγμη, ειναι στην θεση τους κανονικα απο το πρωι.

Φυλής 65Β - Σόνια

Φυλής 71Α - Αρίνα

Χωματιανού 11Β - Αντριάνα 
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Τις έχω δοκιμάσει και τις τρεις, πάνω από δύο φορές την κάθε μία. Συμφωνώ και επαυξάνω.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Γεια σας παιδια :hi:
Το σκηνικό που θα αναφέρω είναι πέρα για πέρα αληθινό. Τις προάλλες ήμουν σε ένα site γνωριμιών (ας το πούμε) οπου εμφανίζεται μία κοπέλα και μιλάμε. Εγώ δεν δείχνω πρόσωπο και αυτή δείχνει λίγο το χέρι της :S
Μιλάμε και μετά από λίγο  μου γράφει ότι δουλεύει στην φυλής, την λένε λαύρα, δουλεύει μετά τις 20:00 στον οίκο 86β ή 66β... Δεν είμαι σίγουρος.
Επίσης μου λέει ότι παίρνει τα 12 ευρώ από τα 20 γιατί είναι καλή, ΑΛΛΆ εμένα θα με περάσει με 10 ευρώ :P, γιατί με συμπάθησε...
Το ξέρω ότι είναι μαλακίες όλα, αλλά θα θελα να μου πει κάποιος αν υπάρχει σε αυτά η σε διπλανά σπίτια πουτανα με αυτό το όνομα, πώς είναι εμφανισιακά και αν είναι καλή μέσα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:
Επίσης, επειδή έχω να παω για τσάρκα πάνω από δύο μήνες,ποιες θεωρούνται καλές επιλογές;
Τέλος θα θελα να ξερα αν δουλεύουν και αξίζουν ακόμα η Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7, η Άννα από Ιωαννίνων 5, η Αθήνα η Πειραιώτισσα και η Βερόνικα πρώην φυλής 86 που έκανε φουλ πρόγραμμα και είχε άπειρο κόσμο
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Χωρις προσωπο δε παιζει. Μαλλον θα εισαι απο τους τυπους που δειχνουν πουτσα αβερτα με το καλησπερα και η κοπελιτσα μαλλον απο εκεινες που δεν κανουν block με κατι τετοια.
 

Επισκέπτης
Γεια σας παιδια :hi:
Το σκηνικό που θα αναφέρω είναι πέρα για πέρα αληθινό. Τις προάλλες ήμουν σε ένα site γνωριμιών (ας το πούμε) οπου εμφανίζεται μία κοπέλα και μιλάμε. Εγώ δεν δείχνω πρόσωπο και αυτή δείχνει λίγο το χέρι της :S
Μιλάμε και μετά από λίγο  μου γράφει ότι δουλεύει στην φυλής, την λένε λαύρα, δουλεύει μετά τις 20:00 στον οίκο 86β ή 66β... Δεν είμαι σίγουρος.
Επίσης μου λέει ότι παίρνει τα 12 ευρώ από τα 20 γιατί είναι καλή, ΑΛΛΆ εμένα θα με περάσει με 10 ευρώ :P, γιατί με συμπάθησε...
Το ξέρω ότι είναι μαλακίες όλα, αλλά θα θελα να μου πει κάποιος αν υπάρχει σε αυτά η σε διπλανά σπίτια πουτανα με αυτό το όνομα, πώς είναι εμφανισιακά και αν είναι καλή μέσα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:
Επίσης, επειδή έχω να παω για τσάρκα πάνω από δύο μήνες,ποιες θεωρούνται καλές επιλογές;
Τέλος θα θελα να ξερα αν δουλεύουν και αξίζουν ακόμα η Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7, η Άννα από Ιωαννίνων 5, η Αθήνα η Πειραιώτισσα και η Βερόνικα πρώην φυλής 86 που έκανε φουλ πρόγραμμα και είχε άπειρο κόσμο
πολλα ρωτας

Εσυ εισαι ο πορνοεξομολογητης

Απο εσενα περιμενουμε

Εγω παντως εχω στοχο αυτην με τα ραστα και τις μεγαλες ρωγες απο Φ134 και την Ελενη απο Περδικα γωνια

Οχι ακομα γιατι εβγαλα μια κοκκινιλα στη βαλανο
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
πολλα ρωτας

Εσυ εισαι ο πορνοεξομολογητης

Απο εσενα περιμενουμε

Εγω παντως εχω στοχο αυτην με τα ραστα και τις μεγαλες ρωγες απο Φ134 και την Ελενη απο Περδικα γωνια

Οχι ακομα γιατι εβγαλα μια κοκκινιλα στη βαλανο
Τώρα πια δεν είμαι τίποτα.
Εσύ ξέρεις κάτι;
Χωρις προσωπο δε παιζει. Μαλλον θα εισαι απο τους τυπους που δειχνουν πουτσα αβερτα με το καλησπερα και η κοπελιτσα μαλλον απο εκεινες που δεν κανουν block με κατι τετοια.
Όχι ρε, με ρούχα ήμασταν και οι δύο.
Μου έλεγε ότι είναι Ρουμάνα 28 χρονών με ένα παιδί στην χώρα της και χωρισμένη. Κάναμε μεγάλη κουβέντα.
Μου έλεγε ότι ξέρω να μιλάω και με... συμπάθησε.
Έγραφε greeklish, αλλά γρήγορα σαν να ήταν Ελληνίδα.

Τεσπα ξέρεις καμία τέτοια.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Μπα δε την ξερω. Εγω μονο με μιλφαρες παω.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
ΠΡΟΣΟΧΗ - ΦΟΛΑ ALERT

Πέρασα δυστυχώς με την ΑΛΕΞΙΑ, νέα κοπέλα που παίζει μπάλα Έλλης 3 και Διδυμου 27.
Η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Η κοπέλα μέσα προσπάθησε να αποφύγει το ελεύθερο στοματικό,
όταν της το είπα έκανε μια αισχρή πίπα των 30 δευτερολέπτων με χέρι, όπου ίσα-ίσα ακουμπούσε το κεφάλι με τα χείλη της.
Μετά πέρασε καπότα και στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα και περίμενε. Φιλιά μηδέν, δάχτυλα ούτε για αστείο, συμμετοχή υπό το μηδέν.
Δεν την πάλεψα με την όλη κατάσταση και σηκώθηκα να φύγω. Η κοπέλα δεν έβγαλε άχνα, ούτε καν να με ρωτήσει τι συμβαίνει, μόνο γύρισε απ την
άλλη και ξάπλωσε στο κρεββάτι. Βγήκα από το δωμάτιο, τα έψαλα στην τσατσά και έφυγα ωραιότατα, τσαντισμένος και άχυστος.

Προσοχή λοιπόν, μην της χαρίζετε λεφτά που δε σέβεται.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

H μόνη αξιοπρεπής παρουσία της 3ης βαρδιας (μεταξυ 2-3 η ωρα, συγκεκριμενα) ηταν η Σαρα απο Φιλιππιδου.

Γνωστη φατσα αλλά δεν εχει τυχει να την παρω ποτέ.

Με δελεασε η εξωτερικη εμφανιση, αλλά συγκρατηθηκα γιατι το 20ευρω δεν ειναι για πεταμα κι η φαση φωναζε ΞΕΠΕΤΑ απο μακρια.

Η κοπελα εκανε επιθετικο σαλοναρισμα, ρωτωντας 2-3 φορες "θελεις να σε γαμησω?", ενώ η τσατσα παρουσιασε το προγραμμα ως εξης: "Η Σαρα κανει πιπα με προφυλακτικο".

Κατοπιν τουτων αποχωρησα με ελαφρα πηδηματακια, χωρις να εχω πηδηξει. Παρα τις καυλες μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
ΠΡΟΣΟΧΗ - ΦΟΛΑ ALERT

Πέρασα δυστυχώς με την ΑΛΕΞΙΑ, νέα κοπέλα που παίζει μπάλα Έλλης 3 και Διδυμου 27.
Η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Η κοπέλα μέσα προσπάθησε να αποφύγει το ελεύθερο στοματικό,
όταν της το είπα έκανε μια αισχρή πίπα των 30 δευτερολέπτων με χέρι, όπου ίσα-ίσα ακουμπούσε το κεφάλι με τα χείλη της.
Μετά πέρασε καπότα και στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα και περίμενε. Φιλιά μηδέν, δάχτυλα ούτε για αστείο, συμμετοχή υπό το μηδέν.
Δεν την πάλεψα με την όλη κατάσταση και σηκώθηκα να φύγω. Η κοπέλα δεν έβγαλε άχνα, ούτε καν να με ρωτήσει τι συμβαίνει, μόνο γύρισε απ την
άλλη και ξάπλωσε στο κρεββάτι. Βγήκα από το δωμάτιο, τα έψαλα στην τσατσά και έφυγα ωραιότατα, τσαντισμένος και άχυστος.

Προσοχή λοιπόν, μην της χαρίζετε λεφτά που δε σέβεται.

Ρε παιδια η κοπελα ειναι ο,τι χειροτερο εχω αντιμετωπισει στα πολλα χρονια που κανω μπουρδελοτσαρκες. Οπου την βλεπετε, ν' αλλαζετε στενό.

ΥΓ. Ειχα προειδοποιησει με εντονο τροπο στο Φορουμ (αλλά νομιζω βαρεθηκα να γραψω κριτικη).
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Μηπως ξερει να μου κανεις αν στο μαγαζακι Χωματιανου 11β οι κοπελες εκει Αλεξανδρα και Αντριαννα ειναι καλες περιπτωσεις;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom