Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Η Μπέτυ που ήταν στο Τροφωνιου με.τις τορπιλες... δουλεύει Αχαρνών 85???
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.792
Πόντοι
24.596
χρειαζομαστε καποιον εμπειρο να παω το διασταυρωσει ετσι απο περιεργια!
ολες ειναι γυφτορουμανες-γυφτΑλβανες-γυφτοβουλγαρες που δουλεψαν Ισπανια και εμαθαν Ισπανικα.
τοσο απλο.
και πλασαρονται σαν Λατινες :thubsdown: :S :S :S
 

ALEK762

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
ναι αλλα εχουμε περιεργια να μαθουμε! και οι αλβανεζες προ ετων δηλωναν ολες τσεχες το θυμαστε αυτο ?

βάλτες να τραγουδίσουν τον εθνικό ύμνο της βενεζουέλας και συ ως άλλος μιστερ μπιν γεμάτος δυσπιστία να ακους απο το γιουτιούμπ με ακουστικά φυσικά
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
και εμενα κατι τετοιο μου φαινετε!
και εμενα κατι τετοιο μου φαινετε!
βασικά κ εγώ αυτό πιστεύω από κάπου αλλού είναι, από Βενεζουέλα δεν είναι με τίποτα, σε γενικές γραμμές έχουν μια τάση οι εκδιδομενες κυρίες να λένε ψεύτικη χώρα καταγωγής.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κολοκύθια τουμπανα πιθανότατα να μην είναι Λατινοαμερικάνες στο Αγίου Πέτρου7αλλά και να είναι σίγουρα δεν κάνουν για τη δουλειά πεταμένα ευρώ οποία δοκιμή μαζί τους βιαστικές γενικότερα το20€ο για τις υπηρεσίες που προσφέρουν στα περισσότερα μαγαζιά είναι η χειρότερη περίπτωση συναλαγης για παράδειγμα σε λίγο θα πάω να βενζίνη αν μου πει 5€το λίτρο θα βάλω? γιατί να δώσω 20€ο Φυλής ενώ η συμπεριφορά τους είναι ακριβώς η ίδια και χειρότερη από Μεταξουργείο που δινεις10€ο προκαταρκτικά μηδέν πέρασμα κάποτας σε πεσμένο πουτσο και άντε να τελειώνουμε γιατί να υπάρχουν τέτοια μαγαζιά Αναρωτιέμαι? δυστυχώς το αγοραίο Σεξ έγινε είδος πολυτελείας προσωπικά επιλέγω πλέον για γρήγορη δουλειά Μεταξουργείο σε κάποια ελάχιστα καθαρά μαγαζιά κάνα δύο τρία στούντιο αξιοπρεπή και μετά ανεξάρτητες 20€ο τέλος δεν υφίσταται
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Ετιμηθη δεύτερη φορά η Βερόνικα στο Αγίου Πέτρου. Όταν στήθηκε στα τέσσερα έχασα το φως μου. Απίστευτο κορμί και  για μια ακόμα φορά εξαιρετική στον αγώνα. Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά μου βγάζει ότι έχει μια έμφυτη ευγένεια αυτό το κορίτσι.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
καμία που να κάνει γλωσσόφιλά?
Πήγαινε Διδύμου 22. Εκεί δουλεύει η Στέλλα, διπλοβάρδια. Νόστιμη Ρωσίδα, η οποία δίνει γλωσσόφιλα, παίρνει πίπα χωρίς καπότα, γλύφει αρχίδια και την χύνεις στο στόμα.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Πήγαινε Διδύμου 22. Εκεί δουλεύει η Στέλλα, διπλοβάρδια. Νόστιμη Ρωσίδα, η οποία δίνει γλωσσόφιλα, παίρνει πίπα χωρίς καπότα, γλύφει αρχίδια και την χύνεις στο στόμα.
Και μετά από όλα αυτά  πας εσύ και με τα γλωσσοφιλα γλύφεις τη πουτσιλα και τα ψωλοχυματα του προηγούμενου!!!
  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Χαιρετώ ξανά όλους τους μπουρδελομύστες και την παλιοπαρέα του συγκεκριμένου νήματος  :hi:. Βλέπω αποχές της μιας μέρας, της μιας εβδομάδας, του ενός μηνός, εγώ έκανα την δικιά μου τρίμηνη αποχή και επιστροφή στον τόπο του εγκλήματος. Πάμε λοιπόν στην χθεσινή απογευματινή βάρδια.

διδύμου 7α: Αλίνα η  γλυκιά πιτσιρίκα με το φοβερό κορμάκι και χωρίς σπυράκια στο πρόσωπο αυτή τη φορά. Εδώ έγινε η πρώτη μου κατάθεση, μετα απο τόσο καιρό ήθελα για ξεκίνημα ένα στανταράκι απο τα παλιά, πέρασα καλά, ήθελα κάτι καλύτερο :-.
διδύμου 8α: Νάνσυ το όμορφο μωρό, ολογύμνη στο σαλόνι με το τρυφερό μουνί της φόρα παρτίδα. Τι κι αν έχουν περάσει σχεδόν δυο χρόνια απο το ξεκίνημα της, διατηρείτε ακόμα εμφανισιακά σε υψηλά επίπεδα. Έχω να την δοκιμάσω πάνω απο χρόνο, την είχα χιλιογαμήσει τότε, ελπίζω να είναι ακόμα καλή μέσα στο δωμάτιο, ψήθηκα για επαναληπτική.
φωκαίας 7 υπόγα ευθεία: Έλενα η πρώην μουνάρα, ξανθιά μακρομαλλούσα, κορμί σοκολατί καμένο απο το σολάριουμ  :S, εμφανής πλέον η κυτταρίτιδα στα μπούτια και κυρίως στα κωλομέρια. Έχει πέσει αρκετά εμφανισιακά.
φωκαίας 7 υπόγα δεξιά: Ειρήνη κοντή αδύνατη κοπέλα με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, ίσως ένα γλυκό μουτράκι, τίποτα το ιδιαίτερο σε εμφάνιση.
φωκαίας 17α ισόγειο:  Μιχαέλα μελαχρινή σγουρομάλλα, κορμί κανονικό φουλ στα τατου, με υπηρεσία την γνωστή Εύα που έστελνε για τραχανά δυο πιτσιρικάδες και ας έχουμε Μάη μήνα όπως χαρακτηριστικά τους είπε.
φωκαίας 17β όροφος:Δυο κοπέλες εδώ, Ηλέκτρα με το απλανές βλέμμα, μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, έχει γεμίσει λίγο στο σώμα, Σακίρα μελαχρινή με σπαστό μαλλί μέχρι το λαιμό, αδύνατο κορμί και όμορφο μουτράκι, αρκετά συμπαθητική εμφανισιακά. Επίσης, κάποια πράγματα μένουν αναλλοίωτα  στο χρόνο έτσι και η συμπεριφορά  του πουστροτσάτσου Αντυ σταθερά μες στην μαλακία. Δεν απορώ που έχει φύγει με τις κλωτσές απο όπου κι αν έχει περάσει  :s&m_1:.
φωκαίας 19: Μια Μαρία μέσα στο δωμάτιο, δεν περίμενα, σηκώθηκα έφυγα χωρίς να την δω.
φυλής 71α ισόγειο: Δυο κοπέλες κι εδώ, Μαρία μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί έχει αδυνατίσει κι αλλό και πλέον μοιάζει σαν μουνάρα στο σαλόνι, απο κοντά όμως βλέπεις οτι δεν είναι και τόσο, αν περάσεις και δωμάτιο ακόμα λιγότερο. Μαζί της η Νικόλ αδύνατη, κοντούλα μελαχρινή με γλυκό συμπαθητικό πρόσωπο.
φυλής 69α όροφος: Μια μελαχρινή που αυτοπαρουσιάστηκε μόνη της. Εμφανισιακά τίποτα το ιδιαίτερο, κάτι μου θυμίζει αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τι  :think:.
φυλής 69β: Άννα ένα ξερακιανό μιλφ με καστανό κοντό μαλλί, Θεός φυλάξοι.
φυλής 65β ισόγειο: Η φωλοΣιμόνα που έχει φολέψει και στην εμφάνιση, ο κώλος πλατφόρμα πλέον.
φυλής 84α ισόγειο: Σόνια που βάζει φωτιά στα σεντόνια, σύμφωνα με τα λεγόμενα του κυρ Βασίλη του μέγιστου. Άλλη μια που το πέρασμα του χρόνου δεν έχει αφήσει σημάδια στο υπέροχο κορμί της. Άσε που ακόμα μετά απο τόσα χρόνια διατηρεί την τσαχπινιά της και το κέφι της. Γειαααααα σου, μελαχρινό καυλάκι μου εσύ.
φιλιππίδου 11α ισόγειο: Σόνια ενά κοντούλικο αδύνατο αλβανάκι για τον γάιδαρο καβάλα.
φιλιππίδου 11β όροφος: Τζανίνα ξανθιά με έντονο βάψιμο που κάνει το πρόσωπο της να δείχνει αρκετά όμορφο, με ολόσωμο εσώρουχο προφανώς για να κρύβει τις ατέλειες του κορμιού της. Ξενέρωσε άσχημα όταν ρώτησα το όνομα της, προφανώς θα ξέρει ότι γράφετε στα ιντερνέτια για τις φόλες που μοιράζει, και κοιτάει να ξεφύγει μέσα στην ανωνυμία  ;).
φυλής 59: Άννα η κοντή παλιά καραβάνα με την  δυσκοίλια αλβανιάρικη φάτσα.
φυλής 66α: Ρενάτα καραμιλφάρα πλέον, διατηρεί το κορμί της σε ικανοποιητικά επίπεδα. Αν και ξεκινήσαμε και μεγαλώσαμε μαζί στα μπουρδέλα κάπου στο μακρινό 2007, ποτέ δεν την έχω γαμήσει γιατί δεν μου άρεσε η  φάτσα της.
φυλής 56: Τζέσικα μελαχρινή ψηλή, δείχνει άλογο απο μακριά, με λίγη προσοχή όμως διακρίνεις αρκετές ατέλειες. Να πω την αλήθεια δεν συγκινήθηκα με την πάρτη της.
φυλής 54β ισόγειο: Χριστίνα ωραίο μουνάκι, το μαλλί μαζεμένο σε κότσο, με γυαλιά πλασάρει το στυλ γραμματέας, πολύ ψηλά φαίνεται οτι έχει πάρει τον αμανέ, σαν ντίβα δεν βγαίνει στο σαλόνι αν δεν έχει τουλάχιστον τρία άτομα, περίμενα σαν κόπανος δυο φορές  >:(, την πρώτη βαρέθηκα και σηκώθηκα,έφυγα.
φυλής 54α: Λίζα η καινούργια κοπέλα της μοντελοαλυσίδας που δεν την είχα ξαναδεί, ξανθός μουναρομούναροςμε μοντελέ κορμί και πολύ ωραίο πρόσωπο  :erection:. Εδώ έγινε η δεύτερη κατάθεση γιατί ως γνωστόν όμορφο μουνί στην πιάτσα και να μην το γαμήσει ο high voltage απλά δεν γίνετε  :sunglasses:. Να πω την αλήθεια με αυτά που είχα διαβάσει περίμενα πανωλεθρία μέσα στο δωμάτιο, περάσα ψιλοκαλά θα έλεγα, γαμώντας το τρυφερό κρεμώδες μουνί μιας πιτσιρίκας μουνάρας.
 

       
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Καλησπέρα τύποι ενημέρωση για απογευματινή βάρδια στη φυλής με αρκετά σπίτια κλειστά
Φυλής 54 ισόγειο Χριστίνα
Φυλής 56 Τζέσικα
Φυλής 59 ισόγειο Άννα και Μαρία
Φυλής 65 όροφος Έλλη
Φυλής 65 ισόγειο Σιμονα
Φυλής 66Α Ρενάτα
Φυλής 66Δ Πάολα
Φυλής 69 ισόγειο Άννα
Φυλής 69 όροφος Μαρία
Φυλής 84 ισόγειο Σόνια
Φωκαίας 17 ισόγειο Μικαέλα
Φωκαίας 25 όροφος Άννυ
Φωκαίας 27 όροφος Καρολίνα
Φωκαίας 27 ισόγειο Νάτα
Φιλιππίδου 11Α Ροξανη
Φιλιππίδου 11Β Τζανινα
Φυλής 54 όροφος,59 όροφος,61,67,71 όροφος και ισόγειο,84 όροφος 86 όροφος, Φωκαίας 17 όροφος,25 ισόγειο κλειστά
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Συγκεκριμένα το Φυλής 67 κατά τις 11 παρά 10 που πέρασα ξανά αφού είχα τελειώσει τη βόλτα μου είχε ανοίξει ενώ στο φυλής 86 ισόγειο η κοπέλα παρουσιάστηκε μόνη της και δεν αναφέρθηκε όνομα
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Καλησπέρα τύποι ενημέρωση για απογευματινή βάρδια στη φυλής με αρκετά σπίτια κλειστά
...............
Φυλής 54 όροφος,59 όροφος,61,67,71 όροφος και ισόγειο,84 όροφος 86 όροφος, Φωκαίας 17 όροφος,25 ισόγειο κλειστά

χαχαχα πεφτει συρμα ραδιο αρβυλα για σκουπα.

το ιδιο ειχε γινει σε καποια αλλα πριν μερικες μερες ! :respect:
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Και για όσους θέλετε για Λίζα από Φιλιππίδου 11Α σε ερώτηση μου η τσατσά μου απάντησε ότι σταμάτησε....δε ξέρω αν ισχύει... απλά το αναφέρω ως πληροφορία
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
η στελλα στο διδυμου 22 θα επιστρεψει κανα διμηνο παλι μαλλον ! και ειναι καλο κλαρινετο !
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
χαχαχα πεφτει συρμα ραδιο αρβυλα για σκουπα.

το ιδιο ειχε γινει σε καποια αλλα πριν μερικες μερες ! :respect:
δε το αποκλείω οι δρόμοι ήταν άδειοι πάντως πολύ λίγος κόσμος έμπαινε στα σπίτια όσοι μπαινανε ψαχνανε να πηδήξουν
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
δε το αποκλείω οι δρόμοι ήταν άδειοι πάντως πολύ λίγος κόσμος έμπαινε στα σπίτια όσοι μπαινανε ψαχνανε να πηδήξουν

και υποτιθετε οτι διανυουμε τον μηνα της αποχης ! παλι οργανωθηκε ολο το μπου με το τροπο που μονο αυτο ξερει !  :respect:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom