Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (4 μέλη και 58 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Έχει δοκιμάσει κανείς την καινούργια από Αγίου Πέτρου 7?
to

Πολύ καλή η Βερόνικα...δεν είναι καυλιάρα σα τη Τζέσικα.. αλλά προσπαθεί και είναι αρκετά δοτική ωραίο σώμα..κωλος ποίημα.. ρηχο αλλά καυλωτικο τσιμπούκι    στήσιμο στα 4 χωρίς να κλέβει και με σωστό σπάσιμο μέσης...αφήνει γλειφομούνι αλλά και γλειφοκωλι..όπου της αρέσει πολύ... γενικά πέρασα πολύ ωραία...αλλά σα τη Τζέσικα που κάνουμε πορνοσταρικο γαμησι κάθε φορά που την επισκέπτομαι..δεν είναι.... άμα είσαι καθαρός και σε γουστάρει λίγο...στο γαμησι δεν έχει αντίπαλο στη περιοχή και στα πέριξ.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
τι λες τώρα αφήνει γλυφοκώλι? κελεπούρι!!!
αυτές είναι πουτάνες... παρέχουν τρελλό σέρβις... κάθονται να τους κάνουμε και γλυφοκώλι...
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
τι λες τώρα αφήνει γλυφοκώλι? κελεπούρι!!!
αυτές είναι πουτάνες... παρέχουν τρελλό σέρβις... κάθονται να τους κάνουμε και γλυφοκώλι...


τελικα αυτες ειναι βενεζουελανες οπως διαφημιζονται ή τιποτα εξευγενισμενες τσιγγανες ?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
τι λες τώρα αφήνει γλυφοκώλι? κελεπούρι!!!
αυτές είναι πουτάνες... παρέχουν τρελλό σέρβις... κάθονται να τους κάνουμε και γλυφοκώλι...
Σε λίγο θα πληρώνουμε τις πουτάνες για να τους προσφέρουμε εμείς υπηρεσίες. Θα δίνουμε 20€ για νορμάλ πρόγραμμα, να τις χαμουρεύουμε και να τις γλύφουμε και θα ανακοινώνεται έξτρα, στο σαλόνι, ότι κάθονται να τους κάνουμε και γλειφοκώλι.

ΥΓ: Μόνο στην Ελλάδα αυτά!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
τελικα αυτες ειναι βενεζουελανες οπως διαφημιζονται ή τιποτα εξευγενισμενες τσιγγανες ?

Σε εμένα η Πατρίτσια και η Τζέσικα μου μιλάνε ισπανικά...και στη παρτουζα δε βάλανε γλώσσα μέσα τους....μιλούσανε συνεχώς.....
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Σε εμένα η Πατρίτσια και η Τζέσικα μου μιλάνε ισπανικά...και στη παρτουζα δε βάλανε γλώσσα μέσα τους....μιλούσανε συνεχώς.....

ναι αυτο το εχουμε τσεκαρει και στις αλλες κατω στη λιοσιων , αλλα αυτο δεν τις κανει βενεζουελανες μπορει ισπανιδες τσιγγανες.

διοτι μου φαινετε πολυ δυσκολο ερθουν απο εκει στη ελλαδα.
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
χρειαζομαστε καποιον εμπειρο να παω το διασταυρωσει ετσι απο περιεργια!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.643
Like
7.590
Πόντοι
1.056
UNE TRES PETITE PUTANI vol.2 :headbaning2:

Για αλλη μια φορα στην Φυλης :tn04: :walkingpenis:
ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 :orchestra:
Φ72 η Αννα ΟΧΙ Η ΑΛΙΝΑ :think: η οποια με αφησε να πιασω λιγο τον 2πω της τον οποιο τονιζαν το ψηλομεσο string κ τα τακουνια της :wanker: πιστευω πως την επομενη φορα θα απολαυσω το μαυρισμενο κορμι της :smiley6600: μαζι της αλλη μια κοπελα.
Φωκ9,ενα απ τα 2 Φωκ9 ηταν ανοιχτο κ δουλευε μια νεα ξανθια κοπελα με ωραιο σωμα κ προσωπο με πρωκτικο παρακαλω :kneel:
Φ74 μια κοπελα γυρω στα 35+++ :undecided:με πρωκτικο που με εμποδιζε,με πολυ ωραιο τροπο,να φυγω :rose:
Φ61 γιατι να επαναλαμβανομαι;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ :springsmile: :wanker:ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΣΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ :worship: :happy:
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΠΕΡΜΑ,ΕΙΧΑ ΜΑΛΑΚΙΣΤΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΧΘΕΣ Κ ΜΙΑ ΣΗΜΕΡΑ :jerking2:
Το μονο που λειπει απο τον μεταξενιο οικο ειναι 2 3 γατζακια να κρεμαμε τα ρουχα μας κ περισσοτερο χαρτι :-(
Ευτυχως που ζητησα απο το μικρο να φερει ενα ρολο :woldman: οταν μπηκε,μετα απο λιγο το χρειαστηκε :smiley6600: :smiley6600:
-ΜΑΣ ΕΛΟΥΣΕΣ!!!μου ειπε

Αυτα τα λιγα απο μενα.
Καλα να περνατε.


                                      :hi: :hi: :hi:


 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
to

Πολύ καλή η Βερόνικα...δεν είναι καυλιάρα σα τη Τζέσικα.. αλλά προσπαθεί και είναι αρκετά δοτική ωραίο σώμα..κωλος ποίημα.. ρηχο αλλά καυλωτικο τσιμπούκι    στήσιμο στα 4 χωρίς να κλέβει και με σωστό σπάσιμο μέσης...αφήνει γλειφομούνι αλλά και γλειφοκωλι..όπου της αρέσει πολύ... γενικά πέρασα πολύ ωραία...αλλά σα τη Τζέσικα που κάνουμε πορνοσταρικο γαμησι κάθε φορά που την επισκέπτομαι..δεν είναι.... άμα είσαι καθαρός και σε γουστάρει λίγο...στο γαμησι δεν έχει αντίπαλο στη περιοχή και στα πέριξ.
Αφήνει γλυφωμουνι και γλυφωκωλι!!!!Αν είναι δυνατόν !!Δεν παίζεται καλυτερα Ρωσική ρουλέτα???
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
τελικα αυτες ειναι βενεζουελανες οπως διαφημιζονται ή τιποτα εξευγενισμενες τσιγγανες ?
αυτό το ερώτημα είχε ειπωθεί κ παλιότερα χωρίς όμως να έχουμε μια διασταυρωμενη ξεκάθαρη απάντηση, κατά εμένα δεν με ενδιαφέρει από που είναι αν είναι εντιμες σε αυτό που κάνουν αυτές αλλά κ η υπηρεσία αλλά και ο ίδιος ο οίκος, ας είναι κ τσιγγάνες από άλλο πλανήτη..
Γενικά ότι δουλειά κ αν κάνεις αν είσαι τίμιος κ με φιλότιμο ο άλλος θα ξανάρθει αν του φέρεις σωστά δεν θα σε πουλήσει..
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
αυτό το ερώτημα είχε ειπωθεί κ παλιότερα χωρίς όμως να έχουμε μια διασταυρωμενη ξεκάθαρη απάντηση, κατά εμένα δεν με ενδιαφέρει από που είναι αν είναι εντιμες σε αυτό που κάνουν αυτές αλλά κ η υπηρεσία αλλά και ο ίδιος ο οίκος, ας είναι κ τσιγγάνες από άλλο πλανήτη..
Γενικά ότι δουλειά κ αν κάνεις αν είσαι τίμιος κ με φιλότιμο ο άλλος θα ξανάρθει αν του φέρεις σωστά δεν θα σε πουλήσει..

ναι αλλα εχουμε περιεργια να μαθουμε! και οι αλβανεζες προ ετων δηλωναν ολες τσεχες το θυμαστε αυτο ?

 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Δεν της το είχα.. είναι όμως ρομαντικούλα; θέλουμε  αποδεικτικά στοιχεία, μαρτυρους, η απλά κάνουμε υποθέσεις;

η λουτσια δεν νομιζω ρομαντικουλα την επαιρνα οταν ηταν στο διδυμου 22 στις αρχες τις .... δεν ξερω βεβαια πως μπορει να εξελιχθηκε μετα απο τοσο καιρο ... (παει πανω απο χρονο που εχω να παω μαζι της) , το μειονεκτημα της ηταν οτι συνηθως ηταν μεθυσμενη ...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.761
Πόντοι
19.505
Επιστροφή της Βερόνικας στο Αγίου Πέτρου στην απογευματινή βάρδια. Ψηλό νεαρό λατινάκι αλλά δεν μπορώ να πω ότι μου έκανε κλικ.
Βέργας 3 αριστερά η Λέιλα. Το πανω κλειστό.
Ρεμούνδου 21 το κάτω επίσης κλειστό
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
332
Κριτικές
11
Like
2.905
Πόντοι
731
βολτα στο μεταξουργειο χτες κατα τις 1¨30 το βραδυ ! Αρκετη ησυχια στην περιοχη με απουσια πακιστανων ! μετριο το επιπεδο με εξαιρεσεις
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Παιδιά η Άννα από Ιωαννίνων 5 λέει ακόμα ή έχει σταθερούς πελάτες και τα τρώει από εκεί;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Αγκύρας 12β 
στη πρώτη βάρδια δοκίμασα την Γιάννα , καστανόξανθο μίλφογκίλφ , σώμα με πιασίματα αρκετά και 2.5άρι βυζί , μέσα μέτρια πράγματα και γενικά δεν το έχει , για την ηλικία της περίμενα περισσότερα πράγματα ,  πίπα χωρίς προφυλακτικό σχετικά καλή ,φιλιά χωρίς γλώσσα , 69 δεν ζήτησα πρώτον γιατί είχε βάλει ήδη πολύ τζέλ και δεύτερον γιατί είχε αρκετά παχιά μουνόχειλα που προσωπικά το  θεωρώ αποκρουστικό  , δυο στάσεις , μία με αυτή από πάνω και δεύτερη  στα τέσσερα , δεν είναι για πολλά πολλά αν ανεβάσεις ρυθμούς , τελείωμα στο στόμα , χρόνος παραμονής στο δωμάτιο λίγο κάτω από τα  15 λεπτά χωρίς καμία απολύτως ενόχληση .                                                                                                              φώτος από το δωμάτιο

12.jpg
12-1.jpg

12-2.jpg
12-3.jpg

12-4.jpg
12-5.jpg

12-6.jpg

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Αχαρνών 85  
στη πρώτη βάρδια για ακόμη μια φορά τίμησα την Αλιόνα , ξανθό γκράνι με νταρντανέ κορμί και 2,5άρια σύν βυζιά , η τύπισσα είναι απλά λυσσάρα και διψάει για σπέρμα , όποιος αρέσκεται σε γκιλφάκια (μέτρια μέν σωματικά)  και σε pse καταστάσεις νομίζω ότι αυτή την στιγμή είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην πιάτσα σε αυτά τα κριτήρια . Πίπα χωρίς προφυλακτικό με συνεχόμενα deep throats στα όρια πνιγμού , muthfucκ και gagging και χτυπήματα στα κωλομάγουλα , αυτή την φορά  την πήρα μόνο από κώλο σε δύο στάσεις , τελείωμα στο πολύ πρόθυμο στόμα της όπου με στράγγιξε . Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο λίγο πάνω από 20  λεπτά , χωρίς καμία βιασύνη χωρίς καμία ενόχληση από την υπηρεσία , όπως πάντα δηλαδή , όπως έχω γράψει σε αυτό το μαγαζί θα δουλεύει πρωινά μέρα παρά μέρα ενώ εξακολουθεί και δουλεύει απογεύματα στο Διδυμου 27(ούτε σε αυτό το σπιτάκι χτυπούν πόρτες)  από ότι έχω δεί .                                                                                                                
φώτος από το δωμάτιο
85.jpg
85-1.jpg

85-2.jpg
85-3.jpg

85-4.jpg
85-5.jpg

85-6.jpg

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
βολτα στο μεταξουργειο χτες κατα τις 1¨30 το βραδυ ! Αρκετη ησυχια στην περιοχη με απουσια πακιστανων ! μετριο το επιπεδο με εξαιρεσεις
Εδώ και λίγες μέρες πάντως στο Μεταξουργείο έχουν εμφανιστεί αρκετοί μαυριδερόι Κινέζοι μάλλον Μογγόλοι δεν τους έχω δει πάλι.
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom