Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 401 άτομα (29 μέλη και 372 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.635
Like
7.579
Πόντοι
1.056
Περασμα με μοντελο-κορασιδα σε δωματιο του μεταξουργειου με ενα 10ρικο.   :erection:

Της ανοιξα τα ποδια και της σκουπισα με αντισηπτικα μαντηλακια το μουνι και την κωλοτρυπα..   :orchestra:

Το εκανα πολυ καλα, γυαλισαν οι τρυπες της...  :worship:

Επειτα με μωρομαντηλα με αρωμα χαμομηλι της ξεπλυνα το μουνι για να φυγει η αντισηπτικη ουσια...  :rockon:

Επεσα μεσα με τα μουτρα και αρχισα να ρουφαω μουνι-κωλο σα λυσασμενος...  :rockon: :rockon:

Η μικρη εχυνε αβερτα... καταρακτης τα μουνοζουμα κοντεψα να πνιγω  :kneel: :kneel:

Αφου την ξεζουμισα τραβηξα μια μαλακια και την εχυσα πανω στην κοιλιτσα της και οχι μονο εκει αφου

τα σπερματα μου εκτοξευτηκαν στα μαλλια της στο μαξιλαρι στον τοιχο... γεμισα τον τοπο :bigdick:

ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα μυστες και να πινετε μουνοζουμα κανουν καλο...  :hi: :hi: :hi:
ΣΕΒΑΖΜΟΣ :worship: :worship: :worship: :kneel: :kneel: :kneel: :respect:

    :wanker:  :wanker:  :wanker:
      :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
                 
                          :smiley6600: :hi:
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
χαχαχα ρε εμμονή με την τσατσα που έχεις χαχαχ, καλό μήνα τύπε μου

Γιορτάζει κιόλας σήμερα όπως και η μίση Ελλάδα.
Με την καριόλα μου έσπασε τα @@ λες και θα της έκλεβα της πουτάνες και θα τις πήγαινα σπίτι μου.. παρανοϊκή εντελώς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Γιορτάζει κιόλας σήμερα όπως και η μίση Ελλάδα.
Με την καριόλα μου έσπασε τα @@ λες και θα της έκλεβα της πουτάνες και θα τις πήγαινα σπίτι μου.. παρανοϊκή εντελώς.
μην τα σκέφτεσαι πας παρακάτω τύπε , τόσες κοπέλες υπάρχουν ... αν και ξέρω ότι η Εβελίνα είναι το τοπ όλης της περιοχής προσωπική μου άποψη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κεραμικού 13α Μαρία ξανθιά μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 15α  Πέρλα νταρντανα με 3.5αρι βυζι και τατουάζ,  σε απλό πρόγραμμα.

Κεραμικού 13, 13β και 15β κλειστά.

Κολωνού 11α όροφος Βερονικα ξανθιά κοπέλα κοντή, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Μαργαρίτα καστανή νταρντανοχοντρη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Ναταλι καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Λαρίσα ξανθιά λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,πιτσιρικάς την πήρε για μισή ώρα.

Κολωνού 15 δεξιά Άντζελα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 ευθεία αριστερά Σακιρα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 ευθεία δεξιά κλειστό.

Κολωνού 23 Γιάννα/Άννα καστανή μιλφ χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 27β Λυδία μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27γ δούλευαν δύο κοπέλες αλλά η σπαστική μελαχρινή τσατσά είπε ότι θα πει ονόματα μόνο αν περάσουμε... μια ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα παχουλη με μικρό βυζι και μια μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
ρομαντική φώτο από το σαλόνι του οίκου
IMG-20190402-123746.jpg


Κολωνού 27α Φλορα/Φλορίνα μελαχρινή χοντρή με πολύ μακρύ μαλλί 2αρι βυζι και Λάουρα καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με γυαλάκια κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Όλγα ξανθοκαστανη κοπέλα με γυαλάκια, μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Μεγκι ξανθιά λεπτή με μικρό βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Μαγδα ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο μπράτσο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 32α Λάουρα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά  Ντιαννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά ευθεία κλειστό.

Κολωνού 45 δεξια Άννα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Αλινα μελαχρινή μιλφ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια ξανθοκαστανη χοντρή μιλφ με 3.5-4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Άννα καστανοξανθη μιλφ παχουλη με 2_2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 53 Ελένη μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Παολα στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

[size=19pt]dmtrsxxx[/size]

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:  :hi:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Πέρασα πριν λίγο από Φώκαιας 25 για να πάρω το κωλαράκι της Βερόνικα αλλά δεν με εψησε στο σαλονάρισμα και αποχώρησα. Κατέληξα Διδυμου 27 για πίπα, με την Μαρία να αναλαμβάνει δράση και να με στραγγίζει μέχρι σταγόνας. Στο Διδύμου 22 ήταν η Άννα με την Αγγέλα. Καλό μεσημέρι
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.759
Πόντοι
1.936
Εχθες υπηρχε οργασμος δωματιων απο επιστροφια στανταρακια.
Μεγ.Αλεξανδρου 22 ισογα επιστροφη της τσιμπουκομανας Ειρηνης.
Κολωνου 27 οροφος,επιστροφη της μιλφοκωλαρας Σοφιας με συνεχη δωματια διπλης διαρκειας.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
χαχαχα ρε εμμονή με την τσατσα που έχεις χαχαχ, καλό μήνα τύπε μου
μην τα σκέφτεσαι πας παρακάτω τύπε , τόσες κοπέλες υπάρχουν ... αν και ξέρω ότι η Εβελίνα είναι το τοπ όλης της περιοχής προσωπική μου άποψη
Ενώ εσύ με την Εβελίνα????
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.161
Κριτικές
150
Like
2.905
Πόντοι
6.925
Πρωινή Φυλής μετά από πολύ καιρό.

Φωκαίας 17Α ξανθιά με πιασιματάκια σε φουλ εκτός CIM
Φωκαίας 17Β Ηλέκτρα με φουλ εκτός CIM - ετιμήθη.
Φωκαίας 19 Τζουλιάνα με φουλ.
Φυλής 84Α Χριστίνα απλό
Φυλής 84Β μελαχρινό προμιλφ επιθετικό
Φυλής 86Α η Αντζελα πιτσιρίκα με πιασιματάκια
Φυλής 69Β η Σόνια
Φυλής 71Β η Άννα με φουλ εκτός CIM
 

Επισκέπτης
Περασμα με μοντελο-κορασιδα σε δωματιο του μεταξουργειου με ενα 10ρικο.  :erection:

Της ανοιξα τα ποδια και της σκουπισα με αντισηπτικα μαντηλακια το μουνι και την κωλοτρυπα..  :orchestra:

Το εκανα πολυ καλα, γυαλισαν οι τρυπες της...  :worship:

Επειτα με μωρομαντηλα με αρωμα χαμομηλι της ξεπλυνα το μουνι για να φυγει η αντισηπτικη ουσια...  :rockon:

Επεσα μεσα με τα μουτρα και αρχισα να ρουφαω μουνι-κωλο σα λυσασμενος...  :rockon: :rockon:

Η μικρη εχυνε αβερτα... καταρακτης τα μουνοζουμα κοντεψα να πνιγω  :kneel: :kneel:

Αφου την ξεζουμισα τραβηξα μια μαλακια και την εχυσα πανω στην κοιλιτσα της και οχι μονο εκει αφου

τα σπερματα μου εκτοξευτηκαν στα μαλλια της στο μαξιλαρι στον τοιχο... γεμισα τον τοπο :bigdick:

ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα μυστες και να πινετε μουνοζουμα κανουν καλο...  :hi: :hi: :hi:
εμεινε λιγο σκατακι στο αντισηπτικο μαντηλι;
 

Metaximas - Metaxa

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παιδια,ειχα πετυχει μια ντονα-ντανα καπως ετσι,μαυρο μαλλι,2-3 βυζι ελαφρως χοντρουλα καμια 40αρια χρονων,στο περδικκα 1 στον οροφο,και μου χε πει οτι δουλευει γενικοτερα ιασωνος και κολωνου,στο δρομο του μεταξιου δλδ.
Ε απο τοτε την ψαχνω,ξερει κανεις τιποτα για το αμπελαλε???
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
αυτή είναι καλή εμμονή που δεν ενοχλεί την κοπέλα ούτε την τσατσα !!! Και γενικά ποτέ δεν τραμπούκιζ κοπέλες
Δεν είναι απλώς εμμονή!! Μόνιμη διαφήμιση είναι!!!!! Ημαρτον !!!
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Εδοκιμασθει η Βαλέρια από το Κολωνού 30β. Ωραίο κορμάκι με πολύ ωραίο βυζακι. Γούσταρε το κορίτσι μέσα οπότε όλα κυλησαν κομπλέ.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Ρε παιδια,ειχα πετυχει μια ντονα-ντανα καπως ετσι,μαυρο μαλλι,2-3 βυζι ελαφρως χοντρουλα καμια 40αρια χρονων,στο περδικκα 1 στον οροφο,και μου χε πει οτι δουλευει γενικοτερα ιασωνος και κολωνου,στο δρομο του μεταξιου δλδ.
Ε απο τοτε την ψαχνω,ξερει κανεις τιποτα για το αμπελαλε???
Μάλλον αναφέρεσαι στην Ντόνα, μελαμψή ζουμερή, δεν την λες χοντρή με τίποτα. Δούλευε πιο παλιά στο Μεγ Αλεξάνδρου 25 ανεβαίνοντας τα σκαλιά δεξιά. Δεν κάνεις μία ερώτηση και εκεί μήπως σου πουν;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ρε παιδια,ειχα πετυχει μια ντονα-ντανα καπως ετσι,μαυρο μαλλι,2-3 βυζι ελαφρως χοντρουλα καμια 40αρια χρονων,στο περδικκα 1 στον οροφο,και μου χε πει οτι δουλευει γενικοτερα ιασωνος και κολωνου,στο δρομο του μεταξιου δλδ.
Ε απο τοτε την ψαχνω,ξερει κανεις τιποτα για το αμπελαλε???
Tην ειχα παρει στο Ιασωνος 44,απεναντι απο την καφετερια,στο σαλονι φαινετε καυλιαρα,μεσα χυμαδιο.
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Βόλτα απο Βεργας 6 υπογειο για Μπαρμπορα, απούσα..Θα επιστρεψει μετά τις 15/4 (μαζι με το game of thrones δηλαδη).Άντε καλη Ανάσταση έως τοτε.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα κάποια τελευταία νέα στο Βεργας3 όροφο έχει κάποιες καινούργιες παρουσίες Σοφία ξανθιά μοιάζει πολύ με κοπελα που δουλεύε πρόσφατα Πιπίνου 118 και μια Εύα ξανθιά μέτρια φάτσα μίζερη στο Βεργας7 μια
Μελαχρινή χυμώδης ψηλή νταρντανα Άννα και μια πιο λεπτή νεαρη Μάργκο
Διδυμου 27 μια καινούργια Στέλλα μοιάζει αρκετά με την Άμιρα μαλακίες τίποτα ιδιαίτερο
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Εδοκιμασθει η Βαλέρια από το Κολωνού 30β. Ωραίο κορμάκι με πολύ ωραίο βυζακι. Γούσταρε το κορίτσι μέσα οπότε όλα κυλησαν κομπλέ.
...παίχτη το τσιμπούκι άφιλτρο?...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom