Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 390 άτομα (30 μέλη και 360 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
:Επίσης μπορούμε όλα αυτα να τα μοιρασουμε  γραμμένα σε φυλλάδια προειδοποίητικα πριν αποφασίσουμε για μποικοταζ!
    :s&m_2:

τι αλλο θα δουμε να γραφετε εδω μεσα..... απλα κλαυσιγελος !!!
 

Επισκέπτης
Μάγκες δεν θελω να σας πω για το καινουριο δυνατό κορμί που εντόπισα χθες στη μεταμεσονύχτια βάρδια του φυλής 86β γιατί θα το ξεσκίσετε.. οπως έκανα Κ εγώ φυσικά ..Βαλέρια το ονοματάκι της πρόκειται για ψηλό Κ νταρντανε μελαχρινό άτι και πιτσιρικά με κωλο στο ρετιρέ Κ βυζακι Μικρούτσικο κοριτσίστικο να το πιεις στο ποτήρι..ήταν τέτοια η διαφορά με την εταιρα Σίμονα που δουλεύανε μαζί που πιστεύω δεν θα σταύρωσε εικοσάρικο όλο το βράδυ η φολοσιμονα..αρκέστηκε στο να καυλαντιζει τους πιτσιρικάδες στο σαλόνι..τώρα μην εμφανιστεί κανεις Κ πει ότι δεν είναι καινουρια κτλ Κ μας γράψει ολο το βιογραφικό της κ μου το χαλάσει εμένα για καινουρια μου την παρουσίασε η καυλιαρα Κ επικοινωνιακή Τσατσα του ιδρύματος που πρέπει να γαμιεται καλά Κ αυτή !!!
κατι θυμιζεις εσυ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
Υπάρχει ήδη αρνητική κριτική γι' αυτήν.
ναι όντως υπάρχει ...
μάλιστα ... την δοκίμασα σήμερα πολύ καλό σφιχτό κορμί αλλά μέτρια σε υπηρεσίες , καθόλου προκαταρκτικά εκτός αν θεωρεί το να τρίψει τις ρόγες της  και τα βυζιά της στον πούτσο προκαταρκτικά ,φιλιά δεν δίνει γλύψιμο στο μουνί δέχεται .
Απλά μερικές  παρατηρήσεις στην κριτική του συναγωνιστή  , το μουνί της είναι  παντελώς ξυρισμένο , τα βυζιά της είναι 100% μην πώ 1000% σιλικονάτα ,ενώ η πίπα σε πολύ αργούς ρυθμούς και βαθιά .
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
ναι όντως υπάρχει ...
μάλιστα ... την δοκίμασα σήμερα πολύ καλό σφιχτό κορμί αλλά μέτρια σε υπηρεσίες , καθόλου προκαταρκτικά εκτός αν θεωρεί το να τρίψει τις ρόγες της  και τα βυζιά της στον πούτσο προκαταρκτικά ,φιλιά δεν δίνει γλύψιμο στο μουνί δέχεται .
Απλά μερικές  παρατηρήσεις στην κριτική του συναγωνιστή  , το μουνί της είναι  παντελώς ξυρισμένο , τα βυζιά της είναι 100% μην πώ 1000% σιλικονάτα ,ενώ η πίπα σε πολύ αργούς ρυθμούς και βαθιά .
Άρα μόνο για το γλείψιμο στο μουνί και το τσιμπούκι της αξίζει. Μόνο στοματικό σεξ μαζί της. Και να πληρώσεις γι' αυτό ένα 20ρικο πάει πολύ. :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
Άρα μόνο για το γλείψιμο στο μουνί και το τσιμπούκι της αξίζει. Μόνο στοματικό σεξ μαζί της. Και να πληρώσεις γι' αυτό ένα 20ρικο πάει πολύ. :S
καλά ρε μικρέ απο αυτά που έγραψα μόνο αυτό σχολιάζεις? το ότι ο άλλος έχει γράψει ότι το μουνί της δεν είναι ξυρισμένο και ότι έχει φυσικά βυζιά δεν είναι άξιο σχολιασμού... μια χαρά είναι ένα 20άρικο αν και έχει μέτριες υπηρεσίες για μια φορά  , έχει ακόμα πολύ καλό σφιχτό κορμί  δεν βιάζεται και τα δωμάτια τού οίκου είναι πεντακάθαρα  
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα για την κοπέλα από Αχαρνών 85 εγώ χτες που την δοκίμασα το μουνι τής ήταν  ελαφρώς κάπως αξύριστο τώρα αν κάποιος την δοκίμασε σήμερα ίσως το είχε ξυρίσει αυτό είναι κάτι που μπορεί να μεταβληθεί στο διάστημα της μιας μέρας τώρα αν τα βυζιά της ήταν σιλικονατα μπορεί να έκανα λάθος ίσως ήταν καλοφτιαγμένα και μου έδωσαν φυσική αίσθηση λεπτομέρειες είναι αυτές που δεν κάνουν την διαφορά αλλά γενικότερα κατά την προσωπική μου άποψη η κοπέλα δεν αξίζει ούτε για δοκιμή από κει και πέρα όποιος νομίζει ότι μπορεί να περάσει καλά ας πάρει το ρίσκο
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
Η Ανίτα δουλεύει στην επαρχία,η πληροφορία από έγκυρη πηγή.

Πάντως την επαρχία την έχουνε κάνει καραμέλα οι τσατσάδες στις δικαιολογίες.

Η πραγματικότητα είναι ότι κοπέλλες γνωστά ονόματα δυσκολεύονται πλέον να νοικιάσουν βάρδια.  
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Παιδια θέλω να γαμησω 3η βαρδια κολωνου 30β  βαλερια κ αλλη μια ρωσσιδα στα 15 κ οι 2 ειναι δωρο στο βρωμομεταξυ!!κ τις 2 μαζί θα παρω
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.208
Πόντοι
4.646
τώρα live

Αλκιβιάδου 16α κλειστό. Ελένη ξανθοκαστανη με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Καλησπέρα Σμύρνη! Εννοείς τη gilf γυρολόγο Ελένη ή την γυφτοβουλγάρα?
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ακούστε τι θα κάνουμε:

Την άλλη Κυριακή Θα συγκεντρωθούμε στην πλατεία Βικτορίας, θα κάνουμε πορεία στα μπουρδέλα και θα κλείσουμε ένα. Θα μπαστακοθούμε έξω από τη πόρτα και δεν θα μπαίνει ούτε μύγα. Απλά πράματα είναι.

Πείτε μόνο στον μαύρο θάνατο να έρθει... θα έχει πολύ γέλιο  :tooth:

Άμα καταφέρουμε να μαζευτούμε, άμα καταφέρουμε να φτιάξουμε τα μπουρδέλα, έχουμε ελπίδες να φτιάξουμε και την χώρα.
Έτσι μπουρδέλο που την έχουν καταντήσει....  :hi:    
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλησπερα σημερα το πρωι επισκέφτηκα στην μεταξένια γειτονα δυο οίκους

Ακομινάτου 2α: Όνομα κοπέλας Γιασμίν, η ευγενική εξ ουκρανίας κυρια του οικου με ενημέρωσε οτι η κοπέλα ειναι καινουρια μικρη απο την Μολδαβία. Μολις βγηκε απτο δωματιο εργασίας η κοπελα ειδα μια μικροκαμωμενη ακρως μελαχρινή αδυνατη ομορφούλα με μακριά σκουρα μαλλιά αλλα πολυ αερατη. Το πρόγραμμα της αυστηρα απλό διχως 69. Εργαζεται περιπου τρεις εβδομάδες στον οικο με συνεχόμενη πελατεία, το ωραριο της ειναι 10πρωι εως 17απογευμα. Δεν περασα μαζι της διοτι πολλα απο τα δεδομενα ηταν αντικρουόμενα. Ομως ειναι στα υπόψιν. Συνέχεισα την βόλτα...

Ιάσωνος 46: απο τα καινουρια σπιτια το μεσαίο.Κατερίνα απο Ρωσία. Η κοπέλα ειναι γυρω στα 30ετη το πολυ με ομορφο αδυνατο καλληγραμο σωμα μαλλια καστανα ισια λιγο πιο κάτω απτους ώμους,λευκη απαλή επιδερμίδα με μικρο στηθος και λαχταριστες ρωγουλες, το πρωσοπο της Κατερίνας ειναι ομορφο με ενα αληθινο χαμόγελο να στολίζει την κάθε της λέξη.
Το πρόγραμμα της κοπέλας είναι ελευθερο στοματικό 69. Δεν αργησε να ερθει στο δωμάτιο την αγκαλιασα ορθια και την φιλησα στον λαιμό με το αλλο της χερι απελευθέρωσε το κορμι της απο τα ρουχα ενω τα φιλιά μας ηταν βαθεια ζεστα παθιασμένα τα χεριαμου χαιδευαν το υπετοχο κορμι της ενω μου τραβηξε το δαχτυλο οταν το εβαλα προς στιγμη μεσα στο καθαρό της μουνακι.
Με ρώτησε αν ηθελα προφυλακτικο της ειπα όχι και εγλυψε τον πουτσο μου με μετριες επιδόσεις. Οταν σταματησε μου φορεσε το προφυλακτικο και ξεκινησε ο αγωνας με βαθειες διεισδύσεις σε δυο τρεις στασεις  , η αισθηση μεσα της πολυ καλή. Σταμάτησα και της εγλυψα το μουνακι το οποίο ειναι πολυ καθαρο και δίζχως μυρωδιές αυτο κτατησε λιγα λεπτα μεχρι που οτου η γλυκιά Κατερίνα εχυσε και επειτα κουλουριαστηκε σε εμβριακή στάση. Ο αγώνας ολοκληρωθηκε στα τεσσερα η Κατερίνα μου επετρεψε να τελειωσω πανω στην λεπτοκαμωμένη της πλάτη. Αφου ετοιμάστηκε με αποχαιρετησε ζεστα με το κοριτσιστικο χαμογελο της και ενα φιλί.

Αυτά απο εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Πριν 3 - 4 ημέρες κάποιος συναγωνιστής ανέφερε ότι πέρασε με μία μιλφ Μπέτυ νταρντάνα στο Αχαρνών 85 πρωινή βάρδια.Μάλιστα ανέβασε και κριτική. Πέρασα από τον οίκο και η ευγενική τσατσά μου είπε ότι σταμάτησε. (Πότε πρόλαβε ακόμα δεν άρχισε;). Ξέρει κανείς που μπορεί να εργάζεται; Και επίσης πρόκειται για καινούργια κοπέλα ή ίσως κάποια γνώριμη η οποία απλά άλλαξε όνομα;   
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
Πάντως την επαρχία την έχουνε κάνει καραμέλα οι τσατσάδες στις δικαιολογίες.

Η πραγματικότητα είναι ότι κοπέλλες γνωστά ονόματα δυσκολεύονται πλέον να νοικιάσουν βάρδια. 

κανουν tour & guests οι πουτανες πλεον χαχαχαχαχα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Πριν 3 - 4 ημέρες κάποιος συναγωνιστής ανέφερε ότι πέρασε με μία μιλφ Μπέτυ νταρντάνα στο Αχαρνών 85 πρωινή βάρδια.Μάλιστα ανέβασε και κριτική. Πέρασα από τον οίκο και η ευγενική τσατσά μου είπε ότι σταμάτησε. (Πότε πρόλαβε ακόμα δεν άρχισε;). Ξέρει κανείς που μπορεί να εργάζεται; Και επίσης πρόκειται για καινούργια κοπέλα ή ίσως κάποια γνώριμη η οποία απλά άλλαξε όνομα;   

Παλιά καραβάνα η Μπέτυ,είναι αυτή που δούλευει Τροφωνιου 13.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.795
Πόντοι
1.686
ΚΟΥΪΖ

Πήρα στην απογευματινή βάρδια δυνατό
τεμάχιο ψηλή ρωσόφωνη, κάβλα πρόσωπο,
με ατελείωτες ποδάρες, που έλειπε και
που ξαναγύρισε.

Όνομα ----

Στην οδό Βέργας -

Οι γνώστες γνωρίζουν !  :rockon: :rockon:

Μου θυμίζει λίγο την


sylvia-kristel-goodbye-emmanuelle-1977-D5R9RY.jpg

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom