Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 318 άτομα (38 μέλη και 280 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
μπορει να βοηθησει καποιος αν θα ειναι η πατριτσια αγιου πετρου σημερα?
 

Frank White

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Φίλε το Φυλής 40 έχει κλείσει εδώ και πολύ καιρό και σίγουρα δεν είναι αυτό που πήγες. Θυμίσου σε πιο μαγαζί ήταν για να καταλάβουμε.
θα ξαναγραψω την κριτικη με σωστη διευθυνση
 

Frank White

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Φυλής 40 αν δεν κανω λαθος, πουταναριο εν ονοματι Αλεξία απο Κοσοβο ειναι η μεγαλυτερη φολα που μπορειτε να συναντήσετε απο ολες τις αποψεις. Παρ'ολα αυτα την κοπελια θα σας την παρουσιασει η τσατσα σαν την απολυτη εμπειρια  :jerking:. Εχει μετριο προσωπο και σωστοτατο κωλο αλλα αυτο που θα σας τραβιξει να την παρετε ειναι η τρελιτσα που θα σας πουλήσει στο σαλονι που σε προϊδεάζει οτι θα περασεις καλα μεσα γιατι φαινεται να εχει ορεξη. Η γκομενα ειναι η ΠΙΟ -επαναλαμβανω- η ΠΙΟ ξενερωτη και ψυχρη γκομενα που θα συναντήσετε στην ζωη σας. Παμε στις σοκαριστικες λεπτομεριες συνοπτικα.
1) Μπαινω δωματιο, μπαινει δωματιο. Προσπαθει να με καβλωσει βαροντας μου μαλακια στην ψυχρα χωρις κανενα προκαταρκτικο λεγοντας μου οτι θελει να γραψει βιβλιο για την ζωη της ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

2) Μηχανικη ατεχνη πιπα με λιγο δοντι. Της ΑΓΓΙΖΩ το μαλλι και το χερι για να γινει πιο ζεστη η ατμοσφαιρα και γυρναει με νευρα και μου λεει ''ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ'' τσαμπουκαλεμενα.

3) Ανεβαινει πανω μου και γαμιεται με φουλ ανορθοδοξο τροπο κοιτοντας το βρωμομουνο της ολη την ωρα. Eye contact ουτε για αστειο ουτε στην πιπα.

4) Της λεω να γυρισει να την γαμησω οπως θελω γιατι ετσι δεν γινεται δουλεια. Συμφωνει. Παω να ανεβω απο πανω της, μου λεει οχι και μου δινει τα ποδια στους ομους. Της λεω τι ειναι αυτο δεν γουσταρω ετσι ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΞΙΝΙΣΜΕΝΗ ΕΡΙΣΤΙΚΗ ΚΩΛΟΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΚΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ και μου λεει ''ελα ελα παμε μην αργεις'' με την φατσα που ανεφερα πριν. Φανταστειτε.

5) Ειμαι 22 χρονων υγειεστατος με αρκετες εμπειριες με γκομενες εκτος μπουρδελων, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΠΟΥΤΣΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΗΣ. Για να αντιληφθειτε ποσο κακη γκομενα ειναι και τι ξενερα προσφερει.

6) **Χρονος παραμονης στο δωματιο = 7-8 λεπτα.** Εχω ηδη νευριασει και ξενερωσει οποτε βγαινω απο μεσα της και της λεω δεν μπορουμε να συνεχισουμε ετσι. Η τυπισσα αρχιζει και ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ''ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ'' και ερχεται η τσατσα να δει αν ολα ειναι καλα. Βγαινει εξω, εγω ηδη αρχισα να ετοιμαζομαι για πουλο και την ακουω να μιλαει με την τσατσα και να της λεει Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ.

7) (Εδω δεν ξερω αν εκανα σωστα διοτι ειναι ζητημα να εχω γαμησει 4-5 φορες σε μπουρδελο και δεν εχω εμπειρια) Βγαινω εξω και ζηταω τα χρηματα πισω απο την τσατσα μιας και δεν ειμασταν μεσα ουτε 10 λεπτα και επειδη δεν καναμε καν σεξ. Κυριολεκτικα πρεπει να εκανα 5-6 μεσα εξω και σταματησαμε. Η τσατσα εκανε τον κινεζο κλασσικα εχοντας ενα ακρως συχαμενο υφος ΚΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΩΡΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ??? και αλλες μαλακιες που δεν εδινα βαση. Το αποκορυφωμα ειναι οτι ενω εγω ημουν cool και δεν απανταγα στις φωνες, το ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΡΙΟ κυριολεκτικα ηρθε και με εσπρωξε απο τα νευρα της ενω μιλουσα με την τσατσα!!  :headbang:. Η τσατσα δεν εδωσε τα χρηματα πισω ισχυριζομενη οτι 10 λεπτα ειναι ο χρονος που δικαιουμαι και να ερθει και το αφεντικο να μου το πει αν θελω. ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.
Πραγματικα αν σεβεστε τον εαυτο σας δεν πρεπει να ξαναπατησει κανεις εκει και να φαλιρισει το γαμημένο. Δεν κανω κριτικές γενικα αλλα ειλικρινα ενιωσα την αναγκη να προφυλαξω τον κοσμο και να αποφυγει τετοια συχαματα της κοινωνιας.
Φώκαιας 27 ειναι τελικα. ΜΑΚΡΥΑ ΟΛΟΙ
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
μπορει να βοηθησει καποιος αν θα ειναι η πατριτσια αγιου πετρου σημερα?
Χτες το πρωι δουλευε κανονικα ασχετα αν στο προγραμμα ελεγε οτι δουλευε αλλη,φευγοντας η τσα  μου ειπε οτι σημερα πρωι θα ειναι παλι εκει,λογικα αυριο πρωι θα δουλευει.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα είναι πλέον από άποψη υπηρεσιών πιο χάλια από ποτε στην πλειονότητα των μαγαζιών ούτε στα δάχτυλα του ενός χεριού θα βρείτε κάτι της προκοπής γιατί η τιμή μένει ακόμα στα20€ο? Είναι ώρα για μαζικό μποϊκοτάζ και απόρριψη από την στιγμή που δεν προσφέρουν τίποτα.
Γράψτε κριτικές όσο μπορείτε να γλιτώσουν χρήματα και χρόνο όσοι περισσότεροι γίνεται
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Καλησπέρα είναι πλέον από άποψη υπηρεσιών πιο χάλια από ποτε στην πλειονότητα των μαγαζιών ούτε στα δάχτυλα του ενός χεριού θα βρείτε κάτι της προκοπής γιατί η τιμή μένει ακόμα στα20€ο? Είναι ώρα για μαζικό μποϊκοτάζ και απόρριψη από την στιγμή που δεν προσφέρουν τίποτα.
Γράψτε κριτικές όσο μπορείτε να γλιτώσουν χρήματα και χρόνο όσοι περισσότεροι γίνεται
Εγω προσωπικα εχω γραψει 3 κριτικες για φολες σπιτια και τσατσα και καμια δεν εχει δημοσιευτει.Αλλά δεν πειραζει τουλαχιστον και σε αυτο το topic κανει δουλεια.Απορω ομως τοσα πολλα λεφτα παιρνει το site και δεν δημοσιευει τις φολες που πρεπει να αναφερθουν.
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες. Φυλής 40 αν δεν κανω λαθος, πουταναριο εν ονοματι Αλεξία απο Κοσοβο ειναι η μεγαλυτερη φολα που μπορειτε να συναντήσετε απο ολες τις αποψεις. Παρ'ολα αυτα την κοπελια θα σας την παρουσιασει η τσατσα σαν την απολυτη εμπειρια  :jerking:. Εχει μετριο προσωπο και σωστοτατο κωλο αλλα αυτο που θα σας τραβιξει να την παρετε ειναι η τρελιτσα που θα σας πουλήσει στο σαλονι που σε προϊδεάζει οτι θα περασεις καλα μεσα γιατι φαινεται να εχει ορεξη. Η γκομενα ειναι η ΠΙΟ -επαναλαμβανω- η ΠΙΟ ξενερωτη και ψυχρη γκομενα που θα συναντήσετε στην ζωη σας. Παμε στις σοκαριστικες λεπτομεριες συνοπτικα.
1) Μπαινω δωματιο, μπαινει δωματιο. Προσπαθει να με καβλωσει βαροντας μου μαλακια στην ψυχρα χωρις κανενα προκαταρκτικο λεγοντας μου οτι θελει να γραψει βιβλιο για την ζωη της ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

2) Μηχανικη ατεχνη πιπα με λιγο δοντι. Της ΑΓΓΙΖΩ το μαλλι και το χερι για να γινει πιο ζεστη η ατμοσφαιρα και γυρναει με νευρα και μου λεει ''ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ'' τσαμπουκαλεμενα.

3) Ανεβαινει πανω μου και γαμιεται με φουλ ανορθοδοξο τροπο κοιτοντας το βρωμομουνο της ολη την ωρα. Eye contact ουτε για αστειο ουτε στην πιπα.

4) Της λεω να γυρισει να την γαμησω οπως θελω γιατι ετσι δεν γινεται δουλεια. Συμφωνει. Παω να ανεβω απο πανω της, μου λεει οχι και μου δινει τα ποδια στους ομους. Της λεω τι ειναι αυτο δεν γουσταρω ετσι ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΞΙΝΙΣΜΕΝΗ ΕΡΙΣΤΙΚΗ ΚΩΛΟΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΚΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ και μου λεει ''ελα ελα παμε μην αργεις'' με την φατσα που ανεφερα πριν. Φανταστειτε.

5) Ειμαι 22 χρονων υγειεστατος με αρκετες εμπειριες με γκομενες εκτος μπουρδελων, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΠΟΥΤΣΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΗΣ. Για να αντιληφθειτε ποσο κακη γκομενα ειναι και τι ξενερα προσφερει.

6) **Χρονος παραμονης στο δωματιο = 7-8 λεπτα.** Εχω ηδη νευριασει και ξενερωσει οποτε βγαινω απο μεσα της και της λεω δεν μπορουμε να συνεχισουμε ετσι. Η τυπισσα αρχιζει και ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ''ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ'' και ερχεται η τσατσα να δει αν ολα ειναι καλα. Βγαινει εξω, εγω ηδη αρχισα να ετοιμαζομαι για πουλο και την ακουω να μιλαει με την τσατσα και να της λεει Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ.

7) (Εδω δεν ξερω αν εκανα σωστα διοτι ειναι ζητημα να εχω γαμησει 4-5 φορες σε μπουρδελο και δεν εχω εμπειρια) Βγαινω εξω και ζηταω τα χρηματα πισω απο την τσατσα μιας και δεν ειμασταν μεσα ουτε 10 λεπτα και επειδη δεν καναμε καν σεξ. Κυριολεκτικα πρεπει να εκανα 5-6 μεσα εξω και σταματησαμε. Η τσατσα εκανε τον κινεζο κλασσικα εχοντας ενα ακρως συχαμενο υφος ΚΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΩΡΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ??? και αλλες μαλακιες που δεν εδινα βαση. Το αποκορυφωμα ειναι οτι ενω εγω ημουν cool και δεν απανταγα στις φωνες, το ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΡΙΟ κυριολεκτικα ηρθε και με εσπρωξε απο τα νευρα της ενω μιλουσα με την τσατσα!!  :headbang:. Η τσατσα δεν εδωσε τα χρηματα πισω ισχυριζομενη οτι 10 λεπτα ειναι ο χρονος που δικαιουμαι και να ερθει και το αφεντικο να μου το πει αν θελω. ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.
Πραγματικα αν σεβεστε τον εαυτο σας δεν πρεπει να ξαναπατησει κανεις εκει και να φαλιρισει το γαμημένο. Δεν κανω κριτικές γενικα αλλα ειλικρινα ενιωσα την αναγκη να προφυλαξω τον κοσμο και να αποφυγει τετοια συχαματα της κοινωνιας.

Έχει περάσει σε άλλο level φόλας η Αλεξία στη Φωκαίας 27.
Στο επόμενο στάδιο θα βάλει και πορτιέρη στο μαγαζί και όποιος θέλει απλά να τη δει θα πληρώνει είσοδο.
(Είσοδος και κατόπιν μπινελίκι ή ξυλίκι απ'την Αλεξία θα χρεώνεται έξτρα)
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.307
Πόντοι
4.706
Έχει περάσει σε άλλο level φόλας η Αλεξία στη Φωκαίας 27.
Στο επόμενο στάδιο θα βάλει και πορτιέρη στο μαγαζί και όποιος θέλει απλά να τη δει θα πληρώνει είσοδο.
(Είσοδος και κατόπιν μπινελίκι ή ξυλίκι απ'την Αλεξία θα χρεώνεται έξτρα)
Καλησπέρα, φίλε. Η Αλέξια είναι μία πολύ νόστιμη, νεαρή, μελαχρινή κοπέλα, η οποία δουλεύει στο Φωκαίας 27Β και προσφέρει υπεραπλό πρόγραμμα; Αν ναι, τότε είχα περάσει μαζί της, πριν από πολλά χρόνια. Φόλα από τις λίγες. Η κοπέλα δεν κάνει για αυτή την δουλειά.

ΥΓ: Πάρα πολλά άτομα γράφετε εδώ και αρκετό καιρό για τα χάλια της Φυλής και το ενδεχόμενο μποϋκοτάζ, στους οίκους. Λοιπόν, κάνω εγώ την αρχή, για να οργανωθούμε και να ορίσουμε μία ημερομηνία, στην οποία ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ, ούτε για γαμήσι, αλλά ούτε και για τσάρκα.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα, φίλε. Η Αλέξια είναι μία πολύ νόστιμη, νεαρή, μελαχρινή κοπέλα, η οποία δουλεύει στο Φωκαίας 27Β και προσφέρει υπεραπλό πρόγραμμα; Αν ναι, τότε είχα περάσει μαζί της, πριν από πολλά χρόνια. Φόλα από τις λίγες. Η κοπέλα δεν κάνει για αυτή την δουλειά.

ΥΓ: Πάρα πολλά άτομα γράφετε εδώ και αρκετό καιρό για τα χάλια της Φυλής και το ενδεχόμενο μποϋκοτάζ, στους οίκους. Λοιπόν, κάνω εγώ την αρχή, για να οργανωθούμε και να ορίσουμε μία ημερομηνία, στην οποία ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ, ούτε για γαμήσι, αλλά ούτε και για τσάρκα.
εγώ είμαι σύμφωνος είμαι μέσα..
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
ΥΓ: Πάρα πολλά άτομα γράφετε εδώ και αρκετό καιρό για τα χάλια της Φυλής και το ενδεχόμενο μποϋκοτάζ, στους οίκους. Λοιπόν, κάνω εγώ την αρχή, για να οργανωθούμε και να ορίσουμε μία ημερομηνία, στην οποία ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ, ούτε για γαμήσι, αλλά ούτε και για τσάρκα.

Συμφωνω μαζι σου.
Θα προσθεσω οτι στις σπανιες συζητησεις που εχω κανει στα σαλονια με αλλα ατομα περιμενοντας, απογοητευτηκα απο αυτα που ακουσα.
Αλλοι δεν ξερουν οτι υπαρχουν κριτικες στο ιντερνετ (και μαλιστα νεοι!),αλλοι οτι βαριουνται να διαβασουν και αλλοι οτι δεν τις εμπιστευονται.
Ενας οταν με ρωτησε για μια κοπελα και του ειπα οτι ειναι φολα και οτι το ιδιο γραφεται και στις κριτικες μου ειπε: "Δε πανε να λενε οι κριτικες ό,τι θελουν.Εμενα αν μου αρεσει θα περασω''.
Το τι κανει βεβαια στο δωματιο δεν το σκεφτεται...
Το βασικο κριτηριο αυτων που ειναι περαστικοι απο τα μαγαζια  ειναι η εμφανιση και μονο και γι' αυτο τετοιους πελατες θελουν.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.307
Πόντοι
4.706
ένα τριήμερο καλύτερα
Πολύ καλή ιδέα. Μία ημέρα δεν λέει κάτι, καθώς θα μοιάζει σαν ένα απόγευμα που είχε κακό καιρό και πέρασε, ενώ ένα τριήμερο θα τους τσούξει οικονομικά, αφού μόνο τα χρήματα σκέφτονται. Το ιδανικό θα είναι ΠΣΚ.

ΥΓ: Διαδώστε το!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
η ΑΛΕΞΙΑ απο φωκαιας που γραφεται, ειναι απλα με τις ωρες-μερες της πιστευω... τουλαχιστον αυτο εχω παρατηρησει οσες φορες εχω περασει μαζι της & εχω παει αρκετες φορες, επειδη ειναι πολυ ομορφη & γενικως στα γουστα μου σωματικως. ευτυχως τις περισσοτερες εχω περασει καλα, αλλα 1-2 φορες φαινοταν οτι ειχε καποια θεματακια, μαλλον λογω προηγουμενων πελατων. σε μενα παντως δεν εχει δειξει ποτε τετοια συμπεριφορα αν και τη ζοριζω μεσα αρκετα απο θεμα γαμησιου, στασεων & χρονου. οποτε την πετυχαινω την τιμαω.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Πολύ καλή ιδέα. Μία ημέρα δεν λέει κάτι, καθώς θα μοιάζει σαν ένα απόγευμα που είχε κακό καιρό και πέρασε, ενώ ένα τριήμερο θα τους τσούξει οικονομικά, αφού μόνο τα χρήματα σκέφτονται. Το ιδανικό θα είναι ΠΣΚ.

ΥΓ: Διαδώστε το!
...και...μην ξεχάσετε να το πούμε και στον Βίτσα...να το διαδώσει στους πάκι...για να μην πάνε ούτε αυτοί... :grin: :grin: :grin:...

 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Κλαιγεστε μερικοι για τα γκομενακια και για τα 20αρικα που παιζουν,αν ψαχτεις και στο 10αρικο παιζουν καλα μωρακια και υπηρεσιες ποσο μαλλον στα 20αρικα,βρειτε ενα στανταρακι να ξεχαρμανιαζετε και μην ψαχνετε ερωτες στα μπουρδελα.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Πολύ καλή ιδέα. Μία ημέρα δεν λέει κάτι, καθώς θα μοιάζει σαν ένα απόγευμα που είχε κακό καιρό και πέρασε, ενώ ένα τριήμερο θα τους τσούξει οικονομικά, αφού μόνο τα χρήματα σκέφτονται. Το ιδανικό θα είναι ΠΣΚ.

ΥΓ: Διαδώστε το!
Συμφωνώ μαζί σας . Μόνο που είμαι σίγουρος ότι το συγκεκριμένο ΠΣΚ που θα ορίσουμε για απεργία,τότε θα πηξουν από κόσμο!! :heavymetalbig:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.307
Πόντοι
4.706
Μπράβο σε όλα τα παιδιά και στον συντονισμό που γίνεται, χωρίς να γνωρίζει ο ένας τον άλλον. Αφού προτάθηκε η συγκεκριμένη ημερομηνία (6-7 Απριλίου), να την τηρήσουμε και να είναι αυτή η αρχή, σε μία σειρά αποχών που θα ακολουθήσουν.
Τα αιτήματα είναι τα εξής:
1ο: Μείωση της τιμής εισόδου. Από τα 20€ στα 15€.  Γιατί έχουμε οικονομική κρίση και γιατί οι περισσότερες κοπέλες δεν αξίζουν, ούτε εμφανισιακά, αλλά ούτε και μέσα στο δωμάτιο.
2ο: Καθαριότητα στους οίκους. Στα περισσότερα σπίτια έχει παρατηρηθεί έντονη δυσοσμία, παρουσία εντόμων και βρώμικα κλινοσκεπάσματα. Εκτός από τα αφροδίσια νοσήματα, υπάρχουν και αυτά που διαδίδονται λόγω έλλειψης καθαριότητας.
3ο: Να αλλάξει η απαράδεκτη συμπεριφορά των τσάτσων/τσατσάδων. Οι περισσότεροι είναι αγενέστατοι, ειρωνικοί και προκλητικοί.
4ο: Το χτύπημα της πόρτας στο 7λεπτο. Ένα νέο "φρούτο", το οποίο, εκτός του ότι δεν τηρεί τον καθιερωμένο χρόνο, αγχώνει περισσότερο τον πελάτη.
5ο: Καλύτερη ποιότητα προφυλακτικού. Έχει παρατηρηθεί ότι οι οίκοι χρησιμοποιούν προφυλακτικά αμφίβολης ποιότητας, τα οποία εκτός από τα τεχνικά προβλήματα που δημιουργούν, κατά την διάρκεια της συνουσίας, παρέχουν την ελάχιστη ή και καθόλου προστασία από τα αφροδίσια νοσήματα.
6ο: Όχι άλλα ψέματα. Ότι πρόγραμμα ανακοινώνεται στο σαλόνι, αυτό να τηρείται. Καμία κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να δίνει φιλιά στο στόμα ή να κάνει ελεύθερα στοματικά. Από την στιγμή, όμως, που ανακοινώνει κάποιο έξτρα, πρέπει και να το κάνει, αλλιώς μιλάμε για εξαπάτηση.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
:Επίσης μπορούμε όλα αυτα να τα μοιρασουμε   γραμμένα σε φυλλάδια προειδοποίητικα πριν αποφασίσουμε για μποικοταζ!
   :s&m_2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom