Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 386 άτομα (31 μέλη και 355 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Η Λανα δεν έλειπε πάντως πριν από δύο βδομάδες δούλευε κανονικά στην απογευματινή βάρδια αν θέλει ο Φίλος ας γίνει λίγο πιο συγκεκριμένος
 
  • Like
Αντιδράσεις: ADAM66

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Στο Βεργας 3 η μονη που εχει γυρισει αλλα "λείπει" ξέρετε πότε και αν ξαναγυρισει ??????????
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Πριν 3 - 4 ημέρες κάποιος συναγωνιστής ανέφερε ότι πέρασε με μία μιλφ Μπέτυ νταρντάνα στο Αχαρνών 85 πρωινή βάρδια.Μάλιστα ανέβασε και κριτική. Πέρασα από τον οίκο και η ευγενική τσατσά μου είπε ότι σταμάτησε. (Πότε πρόλαβε ακόμα δεν άρχισε;). Ξέρει κανείς που μπορεί να εργάζεται; Και επίσης πρόκειται για καινούργια κοπέλα ή ίσως κάποια γνώριμη η οποία απλά άλλαξε όνομα;   


Παλιά καραβάνα η Μπέτυ,είναι αυτή που δούλευει Τροφωνιου 13.

Σίγουρα να είναι η Μπέτυ από Τροφωνίου; Και εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου. Αλλά μου κάνει εντύπωση το ότι μετά από τόσα χρόνια να άλλαξε οίκο. 
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Οταν ο Κος Λαδακης παρομοιαζει μια κοπελα θα επρεπε να τον ευχαριστει. Καμια δεν εχει μεινει παραπονεμενη, ισα ισα  :)
 

ADAM66

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Η Λανα δεν έλειπε πάντως πριν από δύο βδομάδες δούλευε κανονικά στην απογευματινή βάρδια αν θέλει ο Φίλος ας γίνει λίγο πιο συγκεκριμένος
εγώ την τίμησα δεόντως 4 φορές !!! Σίγουρο στανταρακι
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
ΚΟΥΪΖ
Πήρα στην απογευματινή βάρδια δυνατό
τεμάχιο ψηλή ρωσόφωνη, κάβλα πρόσωπο,
με ατελείωτες ποδάρες, που έλειπε και
που ξαναγύρισε.
Όνομα ---- Στην οδό Βέργας -
Οι γνώστες γνωρίζουν !
την ναντια λες τυπε,;
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
βρειτε ενα στανταρακι να ξεχαρμανιαζετε και μην ψαχνετε ερωτες στα μπουρδελα.
Aυτή η αόριστη προσμονή ότι θα βιώσεις κάτι το διαφορετικό, και θα εκπλαγείς, και θα ζήσεις μια στιγμή μαγείας είναι που σε κάνει να πηγαίνεις, και να ξαναπηγαίνεις, και να ψάχνεις...Σε αντίθετη περίπτωση όλο αυτό μετατρέπεται σε ένα ''τυπικό ξεφόρτωμα'' όπως συνηθίζουν να λένε κάποιοι εδώ μέσα,το οποίο δεν απέχει και πολύ απο μια διεκπεραιωτική φυσική ανάγκη όπως το κατούρημα και το χέσιμο.

Eσείς πιστεύετε στην μαγεία?
 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    291,9 KB · Εμφανίσεις: 85

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
Aυτή η αόριστη προσμονή ότι θα βιώσεις κάτι το διαφορετικό, και θα εκπλαγείς, και θα ζήσεις μια στιγμή μαγείας είναι που σε κάνει να πηγαίνεις, και να ξαναπηγαίνεις, και να ψάχνεις...Σε αντίθετη περίπτωση όλο αυτό μετατρέπεται σε ένα ''τυπικό ξεφόρτωμα'' όπως συνηθίζουν να λένε κάποιοι εδώ μέσα,το οποίο δεν απέχει και πολύ απο μια διεκπεραιωτική φυσική ανάγκη όπως το κατούρημα και το χέσιμο.

Eσείς πιστεύετε στην μαγεία?
Είσαι μέσα στο δωμάτιο και περιμένεις, γυμνός, ξαπλωμένος στο κρεβάτι. Ακούς τον ήχο από τα τακούνια, το πόμολο της πόρτας γυρνάει και η πόρτα ανοίγει. Αυτή είναι η πεμπτουσία του μπουρδελιάρη!
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Η βαλερια απο κολωνου 30β καλη είναι μεσα εχετε δοκιμάσει???γτ ειναι μουναρος  οαση για μεταξυ
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
στο Αχαρνών 85 εδώ και 3 μέρες έχει έρθει μια καινούργια κοπέλα στον οίκο, πριν λίγο πέρασα να τη δω, Λίζα ξανθιά κοπέλα από την Αλβανία, με καρέ μαλλάκι, ωραίο κορμί πολύ σφιχτό, πιρσινγκ στον αφαλό δύο μικρά τατουάζ στο πόδι και στο χέρι και 2.5αρι συν βυζι (δυστυχώς) σιλικονατο όπως διαπίστωσα στην συνέχεια που πέρασα μαζί της.

Χμμ καινούργιο μουνί για την λεσβία τη τσατσά ?

Πριν 3 - 4 ημέρες κάποιος συναγωνιστής ανέφερε ότι πέρασε με μία μιλφ Μπέτυ νταρντάνα στο Αχαρνών 85 πρωινή βάρδια.Μάλιστα ανέβασε και κριτική. Πέρασα από τον οίκο και η ευγενική τσατσά μου είπε ότι σταμάτησε. (Πότε πρόλαβε ακόμα δεν άρχισε;). Ξέρει κανείς που μπορεί να εργάζεται; Και επίσης πρόκειται για καινούργια κοπέλα ή ίσως κάποια γνώριμη η οποία απλά άλλαξε όνομα;   

Θα της την έπεσε η τσατσά με κάνα στραπόν και λάκισε η γυναίκα φαίνεται.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Χμμ καινούργιο μουνί για την λεσβία τη τσατσά ?

Θα της την έπεσε η τσατσά με κάνα στραπόν και λάκισε η γυναίκα φαίνεται.
χαχαχα ρε εμμονή με την τσατσα που έχεις χαχαχ, καλό μήνα τύπε μου
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Καλησπερα σημερα το πρωι επισκέφτηκα στην μεταξένια γειτονα δυο οίκους

Ακομινάτου 2α: Όνομα κοπέλας Γιασμίν, η ευγενική εξ ουκρανίας κυρια του οικου με ενημέρωσε οτι η κοπέλα ειναι καινουρια μικρη απο την Μολδαβία. Μολις βγηκε απτο δωματιο εργασίας η κοπελα ειδα μια μικροκαμωμενη ακρως μελαχρινή αδυνατη ομορφούλα με μακριά σκουρα μαλλιά αλλα πολυ αερατη. Το πρόγραμμα της αυστηρα απλό διχως 69. Εργαζεται περιπου τρεις εβδομάδες στον οικο με συνεχόμενη πελατεία, το ωραριο της ειναι 10πρωι εως 17απογευμα. Δεν περασα μαζι της διοτι πολλα απο τα δεδομενα ηταν αντικρουόμενα. Ομως ειναι στα υπόψιν. Συνέχεισα την βόλτα...

Ιάσωνος 46: απο τα καινουρια σπιτια το μεσαίο.Κατερίνα απο Ρωσία. Η κοπέλα ειναι γυρω στα 30ετη το πολυ με ομορφο αδυνατο καλληγραμο σωμα μαλλια καστανα ισια λιγο πιο κάτω απτους ώμους,λευκη απαλή επιδερμίδα με μικρο στηθος και λαχταριστες ρωγουλες, το πρωσοπο της Κατερίνας ειναι ομορφο με ενα αληθινο χαμόγελο να στολίζει την κάθε της λέξη.
Το πρόγραμμα της κοπέλας είναι ελευθερο στοματικό 69. Δεν αργησε να ερθει στο δωμάτιο την αγκαλιασα ορθια και την φιλησα στον λαιμό με το αλλο της χερι απελευθέρωσε το κορμι της απο τα ρουχα ενω τα φιλιά μας ηταν βαθεια ζεστα παθιασμένα τα χεριαμου χαιδευαν το υπετοχο κορμι της ενω μου τραβηξε το δαχτυλο οταν το εβαλα προς στιγμη μεσα στο καθαρό της μουνακι.
Με ρώτησε αν ηθελα προφυλακτικο της ειπα όχι και εγλυψε τον πουτσο μου με μετριες επιδόσεις. Οταν σταματησε μου φορεσε το προφυλακτικο και ξεκινησε ο αγωνας με βαθειες διεισδύσεις σε δυο τρεις στασεις  , η αισθηση μεσα της πολυ καλή. Σταμάτησα και της εγλυψα το μουνακι το οποίο ειναι πολυ καθαρο και δίζχως μυρωδιές αυτο κτατησε λιγα λεπτα μεχρι που οτου η γλυκιά Κατερίνα εχυσε και επειτα κουλουριαστηκε σε εμβριακή στάση. Ο αγώνας ολοκληρωθηκε στα τεσσερα η Κατερίνα μου επετρεψε να τελειωσω πανω στην λεπτοκαμωμένη της πλάτη. Αφου ετοιμάστηκε με αποχαιρετησε ζεστα με το κοριτσιστικο χαμογελο της και ενα φιλί.

Αυτά απο εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους
...γαμησες την Κατερίνα?...είσαι ήρωας τύπε!!...προσωπικά έφυγα τρέχοντας...γουστα ειναι αυτά... :grin: :grin: :grin:
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
παιδια καποια με φουλ προγραμμα ξερουμε, αυτη η κατερινα η σερβα αλκυβιαδου 16 γ ειναι η ιδια της ρεμουνδου 21 γιατι καποιος ειπε οτι στο 16 γ ειναι ξανθια για τωρα.ευχαριστω
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Πρωινη επισκεψη  Αγιου Πετρου 7. Ηταν η Πατριτσια. Σεξυ κοπελα μοιαζει με την Αθηνα στο μελαχροινο, Ευχαριστη παρουσια. Δεκτικη σε  χαδια. Πολλες καμπυλες,ομορφο προσωπο,  στηθος με σιλικονη, υψος 1.65 αλλα φοραει δεκαποντα, χαμογελαστη κοπελα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129
Περασμα με μοντελο-κορασιδα σε δωματιο του μεταξουργειου με ενα 10ρικο.  :erection:

Της ανοιξα τα ποδια και της σκουπισα με αντισηπτικα μαντηλακια το μουνι και την κωλοτρυπα..  :orchestra:

Το εκανα πολυ καλα, γυαλισαν οι τρυπες της...  :worship:

Επειτα με μωρομαντηλα με αρωμα χαμομηλι της ξεπλυνα το μουνι για να φυγει η αντισηπτικη ουσια...  :rockon:

Επεσα μεσα με τα μουτρα και αρχισα να ρουφαω μουνι-κωλο σα λυσασμενος...  :rockon: :rockon:

Η μικρη εχυνε αβερτα... καταρακτης τα μουνοζουμα κοντεψα να πνιγω  :kneel: :kneel:

Αφου την ξεζουμισα τραβηξα μια μαλακια και την εχυσα πανω στην κοιλιτσα της και οχι μονο εκει αφου

τα σπερματα μου εκτοξευτηκαν στα μαλλια της στο μαξιλαρι στον τοιχο... γεμισα τον τοπο :bigdick:

ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα μυστες και να πινετε μουνοζουμα κανουν καλο...  :hi: :hi: :hi:
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Περασμα με μοντελο-κορασιδα σε δωματιο του μεταξουργειου με ενα 10ρικο.   :erection:

Της ανοιξα τα ποδια και της σκουπισα με αντισηπτικα μαντηλακια το μουνι και την κωλοτρυπα..   :orchestra:

Το εκανα πολυ καλα, γυαλισαν οι τρυπες της...  :worship:

Επειτα με μωρομαντηλα με αρωμα χαμομηλι της ξεπλυνα το μουνι για να φυγει η αντισηπτικη ουσια...  :rockon:

Επεσα μεσα με τα μουτρα και αρχισα να ρουφαω μουνι-κωλο σα λυσασμενος...  :rockon: :rockon:

Η μικρη εχυνε αβερτα... καταρακτης τα μουνοζουμα κοντεψα να πνιγω  :kneel: :kneel:

Αφου την ξεζουμισα τραβηξα μια μαλακια και την εχυσα πανω στην κοιλιτσα της και οχι μονο εκει αφου

τα σπερματα μου εκτοξευτηκαν στα μαλλια της στο μαξιλαρι στον τοιχο... γεμισα τον τοπο :bigdick:

ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα μυστες και να πινετε μουνοζουμα κανουν καλο...  :hi: :hi: :hi:
...μάγκα το like το έκανα γιατί είσαι τρελός για δέσιμο... :grin: :2funny: :rockon:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
Περασμα με μοντελο-κορασιδα σε δωματιο του μεταξουργειου με ενα 10ρικο.   :erection:

Της ανοιξα τα ποδια και της σκουπισα με αντισηπτικα μαντηλακια το μουνι και την κωλοτρυπα..   :orchestra:

Το εκανα πολυ καλα, γυαλισαν οι τρυπες της...  :worship:

Επειτα με μωρομαντηλα με αρωμα χαμομηλι της ξεπλυνα το μουνι για να φυγει η αντισηπτικη ουσια...  :rockon:

Επεσα μεσα με τα μουτρα και αρχισα να ρουφαω μουνι-κωλο σα λυσασμενος...  :rockon: :rockon:

Η μικρη εχυνε αβερτα... καταρακτης τα μουνοζουμα κοντεψα να πνιγω  :kneel: :kneel:

Αφου την ξεζουμισα τραβηξα μια μαλακια και την εχυσα πανω στην κοιλιτσα της και οχι μονο εκει αφου

τα σπερματα μου εκτοξευτηκαν στα μαλλια της στο μαξιλαρι στον τοιχο... γεμισα τον τοπο :bigdick:

ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα μυστες και να πινετε μουνοζουμα κανουν καλο...  :hi: :hi: :hi:

Ρε π@υστη θα μου το μαρανεις το ρωσιδακι!!  :cussing:
 

Talisker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
0
Είσαι μέσα στο δωμάτιο και περιμένεις, γυμνός, ξαπλωμένος στο κρεβάτι. Ακούς τον ήχο από τα τακούνια, το πόμολο της πόρτας γυρνάει και η πόρτα ανοίγει. Αυτή είναι η πεμπτουσία του μπουρδελιάρη!

Και για φαντάσου εκεί που ανοίγει η πόρτα να δει κάποιος μπροστά του την γυναίκα του!  :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom