Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 389 άτομα (28 μέλη και 361 επισκέπτες)

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Εγώ απλά κατέγραψα την εμπειρία μου με την κοπέλα και επειδή είχε αναφερθεί ότι επιτρέπει σεξ χωρίς προφύλαξη είπα ότι σε εμένα δεν πρότεινε κάτι τέτοιο, το αντίθετο μάλιστα. Τα υπόλοιπα που γράφεις και οι χαρακτηρισμοί αφορούν εσένα
Μην ασχολεισαι. Καμενος ειναι. :thubsdown:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Ναταλία καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Βερονικα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι και Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, πιρσινγκ στην μύτη και στον αφαλό τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

θέλω να προσθέσω ότι:

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου είναι πολύ ωραίο και καθαρό μωράκι, έχω πάει μαζί της.... πολύ πιθανό να ξανά πάω. Με την δεύτερη εταίρα Ναταλία επίσης έχω πάει, αλλά το μετάνιωσα.

Φωκαίας 24 την Ντιάννα μας τη παρουσίασε η υπηρεσία ως καινούρια και ντροπαλή εταίρα. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει βέβαια.

Αυτά ήθελα να τα έγραφα στην ενημέρωση, αλλά μου έκλειναν τα μάτια.... συγνώμη!!
θέλω να πιστεύω: κάλιο αργά παρά ποτέ..  :hi:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Τέλος....
θέλω να πω....σε όσους δεν ξέρουν, η δεν έχουν καταλάβει....
Οι εταίρες έχουν ένα αδύνατο σημείο:
Ζηλεύουν θανάσιμα η μία την άλλη!
Όποιος εξ ημών αυτό μπορεί να το εκμεταλλευτεί, περνάει καλά...  ;) 
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
Η Άννα Κου είναι μεγάλη ΦΟΛΑ! Την είχα πάρει πριν φύγει και έκανα ένα από τα χειρότερα πηδήματα ever. Τώρα που επέστρεψε, δεν γνωρίζω αν διόρθωσε κάτι μέσα στο δωμάτιο. Πάντως εγώ είμαι υποχρεωμένος να πληροφορήσω, να σώσω συναγωνιστές και να γλιτώσω τα κακόμοιρα 20ευρα, τα οποία τσιρίζουν σαν νεογέννητα μωράκια, καθώς τα καίει η φόλα.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
θέλω να προσθέσω ότι:

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου είναι πολύ ωραίο και καθαρό μωράκι, έχω πάει μαζί της.... πολύ πιθανό να ξανά πάω. Με την δεύτερη εταίρα Ναταλία επίσης έχω πάει, αλλά το μετάνιωσα.

Φωκαίας 24 την Ντιάννα μας τη παρουσίασε η υπηρεσία ως καινούρια και ντροπαλή εταίρα. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει βέβαια.

Αυτά ήθελα να τα έγραφα στην ενημέρωση, αλλά μου έκλειναν τα μάτια.... συγνώμη!!
θέλω να πιστεύω: κάλιο αργά παρά ποτέ..  :hi:
αυτη η ντιανα τι φαση?ρωσσιδα ειναι?μηπως ειναι αυτη που γραφα που ρθε απο στουντιο με ταττου στα χερια
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
καλησπερα,επισκεψη στη θεσσαλονικη παρακαλω τη βοηθεια σας,θελω προτασεις για στουντιο-ντελο ως 30€ ,καθαρο να ναι κ νεαρες σχετικα οι κοπελες
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
αυτη η ντιανα τι φαση?ρωσσιδα ειναι?μηπως ειναι αυτη που γραφα που ρθε απο στουντιο με ταττου στα χερια

Η υπηρεσία είπε Ρωσίδα, για ταττού δεν είδα. φορούσε ένα μαύρο δικτυωτό, τα χέρια δεν παρατήρησα...
Ποιο πολύ το κώλο κοιτάζω σε τέτοιες περιπτώσεις, δεν μου πολύ άρεσε και την ξέχασα μέσα με μερικά δευτερόλεπτα.
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
θυμαμε μια φορά στο φυλής 84 με την σονια συο σαλόνι και με τον κυρ Βασίλη ήταν ένας πελάτης και πήγε να κάνει μάγκιες ...και λέει ο κυρ Βασίλης αν κάνω ένα σφύριγμα .,, τον διέκοψα και λέω αν έρθει ο καμένος με τον μποζο., θα τρέχει ο πιτσιρικάς ., και λέει ο κυρ Βασίλης στον πελάτη για άκου τι λέει ο μαγγιτης ξέρει... Φυσικά και ξέρω εγώ πάντα τα πήγαινα καλά με δαύτους δεν είχα θέμα και χρειάζονται τα παιδιά αυτά .... γιατί θέλω σαν πελάτης να κάνω την δουλειά μου ήρεμα και ανάλαφρα ..και αν γίνει κάτι μαζεύονται τα σαΐνια και όλα κομπλέ !!! Να πάει ο αντριου στον κυρ Βασίλη να κάνει Μαγγίες να γελάσουμε λίγο να αράξουμε και μα τρώμε και ποπ κόρν!!!
Να φοβόμαστε δηλαδή!  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Η Άννα Κου είναι μεγάλη ΦΟΛΑ! Την είχα πάρει πριν φύγει και έκανα ένα από τα χειρότερα πηδήματα ever. Τώρα που επέστρεψε, δεν γνωρίζω αν διόρθωσε κάτι μέσα στο δωμάτιο. Πάντως εγώ είμαι υποχρεωμένος να πληροφορήσω, να σώσω συναγωνιστές και να γλιτώσω τα κακόμοιρα 20ευρα, τα οποία τσιρίζουν σαν νεογέννητα μωράκια, καθώς τα καίει η φόλα.

Οι εταίρες (όχι όλες) υπάρχει περίπτωση να διαφέρουν από πελάτη σε πελάτη.

Δεν λέω ότι είναι σωστό, δεν λέω ότι είναι καλό, είναι μία πραγματικότητα όμως.

Ο καθένας μας έχει διαφορετικές απαιτήσεις....
Για εμένα καθαριότητα μαζί με εμφάνιση έχει πιάσει 60%, μετά είμαι πολύ εύκολος να πάει παραπάνω.
Αντίστροφά αν δεν έχει αυτά τα 2 είναι -60%.

 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Η υπηρεσία είπε Ρωσίδα, για ταττού δεν είδα. φορούσε ένα μαύρο δικτυωτό, τα χέρια δεν παρατήρησα...
Ποιο πολύ το κώλο κοιτάζω σε τέτοιες περιπτώσεις, δεν μου πολύ άρεσε και την ξέχασα μέσα με μερικά δευτερόλεπτα.
αδυνατη με ωραιο προσωπο πιτσιρικα? ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Η Άννα Κου είναι μεγάλη ΦΟΛΑ! Την είχα πάρει πριν φύγει και έκανα ένα από τα χειρότερα πηδήματα ever. Τώρα που επέστρεψε, δεν γνωρίζω αν διόρθωσε κάτι μέσα στο δωμάτιο. Πάντως εγώ είμαι υποχρεωμένος να πληροφορήσω, να σώσω συναγωνιστές και να γλιτώσω τα κακόμοιρα 20ευρα, τα οποία τσιρίζουν σαν νεογέννητα μωράκια, καθώς τα καίει η φόλα.
αυτή λέγανε πως έκανε ακαποτα , ζει ακόμα ; Η έκανε μόνο με τον ορεστη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Πριν είχα μια υποψία ότι τρολάρεις. Τώρα σιγουρεύτηκα.
ρε έτσι είχα διάβαση εδώ μέσα δεν την ξέρω δεν έχω πάει ποτέ μαζί της !!καποιος είχε γράψει την ιστορία για το κου !!καπιες σελίδες πισο !! Ποτέ δεν έχω τρολαρο εδώ μέσα μόνο αλήθειες !!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Άμα ήταν έτσι θα μου άρεσε....
Το πρόσωπο τρωγόταν....
Το σώμα.... πολύ μονοκόμματο και ο κώλος επίπεδος...
Οχι αλλη θα ναι οχι αυτη που ψαχνουμε..αυτη που θέλουμε έχει έρθει απο στουντιο σε αυτο το σπιτακι κ εχει λεπτό σωμα μικρη εε ηλικία με ωραίο κολαρακι
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Πηγα 2η βαρδια..ξεχωριστά την νανσυ απο διδυμου  τι ωραιο μουνακι ειναι αυτο απ τις καλύτερες!2η μια στο φυλής 66 νομίζω Τζέσικα καλο..αλλα φοβήθηκα μη με φολιασει.3η η αλινα απο μοντελοαλυσιδα  φολοφερνει αν κ ωραιο κολαρακι κ σωμα!κ 4η ναταλια αλβανιδα ωραια αδυνατη στο φωκαιως 27 β..δν μαφηνε να φυγω 5 λεπτα μου τριβοταν το καναμε όργιο στο σαλονι αλλα δν μπηκα..δν βρηκα για 3η φορα  την αλλη ναταλυ απο φωκαιως 24 που χει ερθει απο στουντιο 3η βάρδια ρωσσιδα καινουρια ξενερωσα  κ δν μπηκα πουθενς τελικά μπηκαν φιλοι μ καλη βόλτα σήμερα.οταν την πετυχαν φίλοι μ ηταν με εναν τσατσο..τωρα εκει ειναι τσατσα συνεχεια.μήπως πηρε άδεια η εφυγε ξερω γω περίεργο γτ την πέτυχαν φίλοι μ κ ηταν δυνατό μεσα εχω δει κ φωτο της απο κωνσταντινουπολεως που δούλευε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom