Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 404 άτομα (28 μέλη και 376 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.759
Πόντοι
1.936
  • Like
Αντιδράσεις: 2002

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Αλλος αυτός... Από τους λόγους που έκοψα τη Σόνια μαζί με το αυστηρό δεκάλεπτο τους λες και αν μείνει κάποιος ένα δύο λεπτά παραπάνω θα πέσουν εξω τα καράβια τους.

Απλα εχει κοσμο το μαγαζακι φερνει πελατες η πιτσιρικα εκει με το ημι-αλογισιο (πονυ) παρουσιαστικο και σου λεει ε αμα καθεται ο καθενας παραπανω θα εχει χασουρα λεφτα και ενεργεια. Κατα τα αλλα παρλαπιπας ειναι και εχει γελιο. Αμα μπεις σε αλλα μαγαζακια με τσατσους, συνηθως με τη κοπελα μεσα ξεχνας να βγεις απο εκει.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:
....... καλημέρα ...έρωτηση. ή ΑΝΝΥ άπό φιλιππίδου δουλεέυη πλέον στό Φ104 ??
... :hi:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.351
Κριτικές
10
Like
1.768
Πόντοι
5.975

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Καλησπέρα, μάγκες.
Ειλικρινά, αν δεν έχετε κάποια πληροφορία, αφήστε το νήμα να "ξεκουραστεί", για μία ημέρα. Θα είναι καλό για όλους μας.
Κύριοι, ας σοβαρευτούμε λίγο.
Σταματάμε τις ανωριμότητες, εντοπίζουμε και ενημερώνουμε για τα συγκεκριμένα σπίτια, τις απαράδεκτες συμπεριφορές, τα ψεύτικα προγράμματα και τις φόλες. Αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης αυτού του site.

Έκανα μία πολύ μικρή τσάρκα, στο τέλος της πρωινής βάρδιας, στα κεντρικά της Φυλής, στα τσιμπουκάδικα και στα Αλκιβιάδου. Δεν έχει νόημα να γράψω ποιες κοπέλες δούλευαν και σε ποια σπίτια. Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα! Τα ίδια Παντελή μου, τα ίδια Παντελάκη μου!

Κάτσε ρε μάστορα, από τη μία μας κάνεις παρατηρήσεις....

Από την άλλη μας λες: "Δεν έχει νόημα να γράψω ποιες κοπέλες δούλευαν και σε ποια σπίτια"; :idiot:

Εμείς είμαστε μαλάκες που στις 01:00 τα μεσάνυχτα προσπαθούμε να συντάξουμε ενημέρωση, μας βγαίνουν τα μάτια και το πρωί πρέπει να σηκωθούμε νωρίς να πάμε στη δουλειά....

Πάλι καλά που μας το είπες....
Να ξέρουμε, να γράφουμε: "Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα! Τα ίδια Παντελή μου, τα ίδια Παντελάκη μου!"   :thubsdown:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα κύριοι να αναφέρω μερικά μαγαζιά που επισκέφτηκα χτες μεσάνυχτα λίγο μετά της 00:30

Μαραθώνος59 Ισόγειο Αλεξάνδρα μελαχρινή Μιλφ Αλβανίδα σχετικά καλό σώμα και τίμια στο δωμάτιο μεγάλη εμπειρία και προϋπηρεσία γενικότερα όμως εμφάνιση μέτρια
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 όροφος εδώ ήταν μια Ροζα καινούργια κοπέλα νεαρή όμορφη για τα δεδομένα του μαγαζιού αδύνατη με κοντό καστανό μαλλί σίγουρα κάπου την έχω δει πάλι αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που μαζί της η Άντζελα εύσωμη κοπέλα στο ισόγειο η Αλινα ξανθιά Μιλφ καινή Νάταλι ξανθιά Γκιλφ ψηλή μοιάζει με τον Μικ Τζάγκερ όπως είχε πει πολύ πετυχημένα κάποιος συνάδελφος
Κολωνού53 η γνώριμη Νατάσα
Βεργας3 δεξιά μόνο αυτό ήταν ανοικτό μια Άννα ξανθιά αδύνατη πολύ σφιγμένη ανασφαλής στο σαλόνι για20€πουλα με τίποτα
Φωκαιας24 όροφος Μια Μιλφ με μακριά καστανό μαλλί μπότες ως το γόνατο μετριότητα φυσικά ούτε λόγος για 20€ο.

Αυτά τα ολίγα δυστυχώς η ισοπέδωση του γεγονότος ότι έχουν μπει όλες σε ένα τσουβαλι και έχουν Φιξ την τιμή στα 20€ο με τις περισσότερες να μην αξίζουν το αντίτιμο είναι αντικίνητρο ακόμα και για βόλτα στα μαγαζιά έχει δίκιο ο mitsos147 που στην αποστροφή του λόγου του αναφέρει τα ίδια Παντελή μου τα ίδια Παντελάκη μου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
αυτο το καστανο κουκλι ονοματι Μαργκο  που παιζει τωρα στο βεργας 7 και ειναι ενα μηνα δεν το εχει δει κανεις να το αναφέρει?
ενημερωση σου λέει μετά :jerking:
Απάντηση #116216
Απάντηση #115827
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Απλα εχει κοσμο το μαγαζακι φερνει πελατες η πιτσιρικα εκει με το ημι-αλογισιο (πονυ) παρουσιαστικο και σου λεει ε αμα καθεται ο καθενας παραπανω θα εχει χασουρα λεφτα και ενεργεια. Κατα τα αλλα παρλαπιπας ειναι και εχει γελιο. Αμα μπεις σε αλλα μαγαζακια με τσατσους, συνηθως με τη κοπελα μεσα ξεχνας να βγεις απο εκει.
θυμαμε μια φορά στο φυλής 84 με την σονια συο σαλόνι και με τον κυρ Βασίλη ήταν ένας πελάτης και πήγε να κάνει μάγκιες ...και λέει ο κυρ Βασίλης αν κάνω ένα σφύριγμα .,, τον διέκοψα και λέω αν έρθει ο καμένος με τον μποζο., θα τρέχει ο πιτσιρικάς ., και λέει ο κυρ Βασίλης στον πελάτη για άκου τι λέει ο μαγγιτης ξέρει... Φυσικά και ξέρω εγώ πάντα τα πήγαινα καλά με δαύτους δεν είχα θέμα και χρειάζονται τα παιδιά αυτά .... γιατί θέλω σαν πελάτης να κάνω την δουλειά μου ήρεμα και ανάλαφρα ..και αν γίνει κάτι μαζεύονται τα σαΐνια και όλα κομπλέ !!! Να πάει ο αντριου στον κυρ Βασίλη να κάνει Μαγγίες να γελάσουμε λίγο να αράξουμε και μα τρώμε και ποπ κόρν!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
καλημέρα
Η Αννι που δουλευε Ιασωνος 2 ξερει κανεις συναγωνιστης που δουλευει και σε ποια βαρδια ;;;
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Καλημέρα κύριοι να αναφέρω μερικά μαγαζιά που επισκέφτηκα χτες μεσάνυχτα λίγο μετά της 00:30

Μαραθώνος59 Ισόγειο Αλεξάνδρα μελαχρινή Μιλφ Αλβανίδα σχετικά καλό σώμα και τίμια στο δωμάτιο μεγάλη εμπειρία και προϋπηρεσία γενικότερα όμως εμφάνιση μέτρια
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 όροφος εδώ ήταν μια Ροζα καινούργια κοπέλα νεαρή όμορφη για τα δεδομένα του μαγαζιού αδύνατη με κοντό καστανό μαλλί σίγουρα κάπου την έχω δει πάλι αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που μαζί της η Άντζελα εύσωμη κοπέλα στο ισόγειο η Αλινα ξανθιά Μιλφ καινή Νάταλι ξανθιά Γκιλφ ψηλή μοιάζει με τον Μικ Τζάγκερ όπως είχε πει πολύ πετυχημένα κάποιος συνάδελφος
Κολωνού53 η γνώριμη Νατάσα
Βεργας3 δεξιά μόνο αυτό ήταν ανοικτό μια Άννα ξανθιά αδύνατη πολύ σφιγμένη ανασφαλής στο σαλόνι για20€πουλα με τίποτα
Φωκαιας24 όροφος Μια Μιλφ με μακριά καστανό μαλλί μπότες ως το γόνατο μετριότητα φυσικά ούτε λόγος για 20€ο.

Αυτά τα ολίγα δυστυχώς η ισοπέδωση του γεγονότος ότι έχουν μπει όλες σε ένα τσουβαλι και έχουν Φιξ την τιμή στα 20€ο με τις περισσότερες να μην αξίζουν το αντίτιμο είναι αντικίνητρο ακόμα και για βόλτα στα μαγαζιά έχει δίκιο ο mitsos147 που στην αποστροφή του λόγου του αναφέρει τα ίδια Παντελή μου τα ίδια Παντελάκη μου
φιλε στο φωκαιως 24 μόνο 1 ηταν η μιλφ που λες?γτ εχει ερθει μια ναταλυ καινούρια απο στουντιο!
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
πολυ διακριτικη η αναφορά σου,ίσως ομως και καλύτερα ;) :thumbsup: :hi:
Βεργας3 δεξιά μόνο αυτό ήταν ανοικτό μια Άννα ξανθιά αδύνατη πολύ σφιγμένη ανασφαλής στο σαλόνι για20€πουλα με τίποτα
απο τις χοντρές στις πολυ αδύνατες,ξανθο μαλι,μπλε μάτι,κοιλοπιρσινγκ,πεσμενο βυζι,κλασσικη ουκρανεζα μικρομανα,νευρικη μέσα,δεν....
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
Κάτσε ρε μάστορα, από τη μία μας κάνεις παρατηρήσεις....

Από την άλλη μας λες: "Δεν έχει νόημα να γράψω ποιες κοπέλες δούλευαν και σε ποια σπίτια"; :idiot:

Εμείς είμαστε μαλάκες που στις 01:00 τα μεσάνυχτα προσπαθούμε να συντάξουμε ενημέρωση, μας βγαίνουν τα μάτια και το πρωί πρέπει να σηκωθούμε νωρίς να πάμε στη δουλειά....

Πάλι καλά που μας το είπες....
Να ξέρουμε, να γράφουμε: "Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα! Τα ίδια Παντελή μου, τα ίδια Παντελάκη μου!"   :thubsdown:
Από την στιγμή που είδα ακριβώς τις ίδιες κοπέλες, στα ίδια σπίτια, γιατί να γράψω ένα σεντόνι, το οποίο θα είναι πανομοιότυπο με κάποιο προηγούμενο.
Έγραψα να σταματήσετε να γράφετε άσχετα πράγματα στο νήμα της ενημέρωσης, όχι να μην γράφετε ενημέρωση. Έχω μιλήσει με δεκάδες παιδιά, στις μπουρδελότσαρκες που κάνω και όλοι μου κάνουν παράπονα και μου λένε τι μαλάκες είναι όλοι αυτοί που γράφουν στο site!
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
φιλε στο φωκαιως 24 μόνο 1 ηταν η μιλφ που λες?γτ εχει ερθει μια ναταλυ καινούρια απο στουντιο!
φυλαρακι εγώ δύο φορές πέρασα στην νυχτερινή βάρδια δεν την είδα αυτή την Ναταλί.  που λες  :think:
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Είναι εντυπωσιακή η ευκολία με την οποία κάποιοι απαξιώνουν και υποτιμούν εμφανισιακά τις κοπέλες στην Φυλής και στα πέριξ,όταν οι ίδιοι δεν θα μπορούσαν να ρίξουν ούτε την Γεωργία Βασιλειάδου χωρίς να πληρώσουν.
Δώσε θάρρος στον χωριάτη...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Σήμερα στην πρώτη βάρδια πέρασα με την Άντζελα στο Φυλής 86α. Δεύτερη φορά με την κοπέλα που είναι φιλότιμη και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη. Καμία νύξη από μέρους της για ακάποτο (μάλιστα θα μου έβαζε περικαυλίδα και στο τσιμπούκι αλλά με υπόδειξη μου δεν έβαλε). Για τελείωμα την έστησα στα τέσσερα και όταν ήμουν στο παρά ένα έβγαλα την καπότα και την έχυσα στα κωλομέρια. Γενικά είναι καλή περίπτωση για όσους αρέσκονται στις νεαρές ιερόδουλες. Καλό απόγευμα σε όλους.
λες ψέματα απλό είναι !! Εκτός αν εγώ είμαι ο Άλεν ντε λον και δεν το έχω καταλαβη ακόμα !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Είναι εντυπωσιακή η ευκολία με την οποία κάποιοι απαξιώνουν και υποτιμούν εμφανισιακά τις κοπέλες στην Φυλής και στα πέριξ,όταν οι ίδιοι δεν θα μπορούσαν να ρίξουν ούτε την Γεωργία Βασιλειάδου χωρίς να πληρώσουν.
Δώσε θάρρος στον χωριάτη...
η φυλής έχει μοντελάκια , θεές που οι δικές μας δεν τις φτάνουν ούτε στο μικρό δαχτυλάκι τους !! Αστούς να λένε τύπε !!
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
λες ψέματα απλό είναι !! Εκτός αν εγώ είμαι ο Άλεν ντε λον και δεν το έχω καταλαβη ακόμα !!
Εγώ απλά κατέγραψα την εμπειρία μου με την κοπέλα και επειδή είχε αναφερθεί ότι επιτρέπει σεξ χωρίς προφύλαξη είπα ότι σε εμένα δεν πρότεινε κάτι τέτοιο, το αντίθετο μάλιστα. Τα υπόλοιπα που γράφεις και οι χαρακτηρισμοί αφορούν εσένα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom