Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 391 άτομα (31 μέλη και 360 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129
Καταθεση προ ολιγου στο σεξυ μωρο Αναστασια στο Ιασ 32 ευθεια.

Μικρη ομορφη και λυγεροκορμη Ρωσσιδουλα σιγουρα αξιζει το δεκαρικο, ειδικα αν βελτιωσει και τις υπηρεσιες της θα ειναι απο τις πιο καλες

περιπτωσεις στο Μεταξι...  :hi:

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καταθεση προ ολιγου στο σεξυ μωρο Αναστασια στο Ιασ 32 ευθεια.

Μικρη ομορφη και λυγεροκορμη Ρωσσιδουλα σιγουρα αξιζει το δεκαρικο, ειδικα αν βελτιωσει και τις υπηρεσιες της θα ειναι απο τις πιο καλες

περιπτωσεις στο Μεταξι...  :hi:
Είναι μια με καστανοξανθα μαλλιά ωραία είχα αναφερθεί πριν τέσσερις μέρες που την είδα στο μαγαζί αυτό στην πρώτη βάρδια μάλλον για την ίδια λέμε όντως πολύ αξιόλογη σε εμφάνιση
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129
Είναι μια με καστανοξανθα μαλλιά ωραία είχα αναφερθεί πριν τέσσερις μέρες που την είδα στο μαγαζί αυτό στην πρώτη βάρδια μάλλον για την ίδια λέμε όντως πολύ αξιόλογη σε εμφάνιση

Nαι λογικα για την ιδια θα λεμε μιας και η κορασιδα το παιρνει σερι απο πρωι μεχρι βραδι, αυριο θα εχει ρεπο και θα ειναι

Τεταρτη πρωι παλι στον οικο.  :hi:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Θα προσπαθήσω να ενημερώσω……

Δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει η μπορεί να βοηθήσει μια ενημέρωση κατόπιν εορτής, αλλά σε χρήμα σίγουρα η παρακάτω ενημέρωση αξίζει περισσότερο απ οποιαδήποτε άλλη!

Θα γράψω όσο μπορώ καλύτερα (ότι ξέρω, ότι θυμάμαι) αυτά που είδα στην δεύτερη βάρδια φυλής, Φωκαίας κτλ περί ώρας 21:45.

Φυλής 71 κάτω: Μαίρη, όμορφη... ψηλή σχετικά, μελαχρινή με απλό πρόγραμμα χωρίς τίποτε το ιδιαίτερο. Έχω πάει μαζί της (μια φορά), δεν εντυπωσιάστηκα, δεν έχω σκοπό να ξανά πάω.
Φυλής 71 πάνω: Δεν ανέβηκα, υπέθεσα ότι θα είναι η Ατζελίνα.
Φυλής 69:Πάνω κάτω κλειστά.
Φυλής 67: Δεν μπήκα, συνήθως δούλευε μια Αντίνα η οποία δεν μου πολύ αρέσει.
Φυλής 65 κάτω: Μπιουτί, έλεος!!!  :vomit:
Φυλής 65 πάνω: Ράνια, καινούρια... δεν μου άρεσε από εμφάνιση, δεν δοκίμασα οπότε συνέχισα….
Φυλής 84 κάτω: Σόνια, πολύ ωραίο μελαχρινό μωρό, εντελώς άθλια υπηρεσία (κυρ Βασίλης). Ο συγκεκριμένος κύριος μου έχει κάνει δυο φορές (από τις τρεις που έχω μπει) μαλακία με τη σειρά, οπότε αν θέλω να πάω με Σόνια μόνον στην πρώτη βάρδια.
Φυλής 84 πάνω δεν ανέβηκα, πήγα Φιλιππίδου χωρίς τίποτε το ιδιαίτερο οπότε συνέχισα Φωκαίας.
Φωκαίας 7: Μια τρισάθλια μπόχα καθώς κατέβαινα….. φάτσα, εκεί που εργάζεται μία Έλενα κλειστό, το δεξιά ανοιχτό Ειρήνη μου φαίνεται.
Φωκαίας 17: Μιχαέλα δωμάτιο. Δεύτερη εταίρα μία Ελληνίδα (είπε η υπηρεσία), όνομα δεν θυμάμαι.
Φωκαίας 19: Άννα, ξανθιά, μου άρεσε από εμφάνιση. Δεν την είχα ξανά δει οπότε δοκίμασα. Δεύτερη εταίρα Μαρία, η όμορφη φόλα από φυλής 69. Ανακοινώνει φουλ πριν μπεις και όταν μπεις γίνεται απλό.
Φωκαίας 27: Χριστίνα με φουλ πρόγραμμα (απ ότι είπε).
Φωκαίας 25: Άννυ, δεν θέλω να εκφέρω άποψη.

Σε γενικές γραμμές τίποτε το ιδιαίτερο. Η Σόνια είναι σαν τη μύγα μες το γάλα. η Άννα που πήγα: καλή ήταν …. απλό πρόγραμμα, δεν έλεγε όχι. Ότι ζήτησα το έκανε, αλλά δεν θα ξανά πάω.
Βασικά εγώ είμαι ποιο πολύ του studio, με ενοχλούν οι δυσοσμίες….

Σίγουρα μια καλή (σωστή) ενημέρωση μπορεί να γίνει μόνον από εξειδικευμένο άτομο, αλλά και η προσπάθεια μετράει.  :hi:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.635
Like
7.579
Πόντοι
1.056
Καλημέρα!
Με έκπληξη διάβασα μια παράθεση απ'το δικό μου username.
Προφανώς κάποιο μέλος(?) παραβίασε τον λογαριασμό εδώ μέσα ή υπέκλεψε τον προσωπικό κωδικό σύνδεσης, που είναι ίδιος από την αρχική εγγραφή πριν χρόνια στο παρόν site.
Διαμαρτύρομαι για να διαβεβαιώσω ότι δεν ήθελα να γίνω, ούτε είμαι κλώνος κανενός μέλους κι ούτε αντιλήφθηκα να έγινα έστω κάποια στιγμή.
Άλλωστε απουσιάζω στην Ρουμανία για επαγγελματικούς λόγους από πέρσι 25 Ιουλίου και δεν προβλέπεται να επιστρέψω πριν 19 Ιουνίου τρέχοντος έτους.
Επιπλέον την Εβελίνα την είχα δει αρκετές φορές αλλά ποτέ δεν πέρασα μαζί της γιατί προσωπικά 1ον) δε μου αρέσουν τατουάζ σε γυναίκες και 2ον) δεν τη θεώρησα ελκυστική σαν εμφάνιση.
Φυσικά είμαι μοναδικός απόγονος ενός δυναμικού πατρός, που τυγχάνει να τον γνωρίζετε όλοι σας εδώ μέσα -κι ενώ από άγνοια τον υποτιμάτε, είμαι σίγουρος ότι αν ξέρατε θα ζηλεύατε!-, αλλά σίγουρα δε θ' αποκάλυπτα τ' όνομά του σε οίκο ανοχής. Απλούστατα θ' αντιδρούσα αποτελεσματικότερα. Είπαμε να μου ανοίγει πόρτες στην επαγγελματική σταδιοδρομία αλλά όχι και μπουρδέλων. Συγγνώμη που δεν είμαι μετριόφρων!
Πολλές φορές σε ανταλλαγή απόψεων με pm το είχα γράψει ανώνυμα σε μερικούς και το ύποπτο μέλος ήξερε και το ανέφερε σαν επιχείρημα για να δείξει ότι κάποιος είναι. Αλλά μάταια όμως διότι δε μπορεί να είμαστε όλοι το ίδιο τυχεροί στη ζωή!

Εν πάσει περιπτώσει, θ' αλλάζω συχνά-πυκνά τον κωδικό πρόσβασης για να εκμηδενίσω τις πιθανότητες και να μην εκτεθώ πάλι ανάμεσά σας, επειδή κάποιο μέλος θα καταφέρει να χρησιμοποιήσει ξανά το username.

Και μια τελευταία παρατήρηση αποκλειστικά για τον FORMET κι ας θυμώσει (στ' αρχιδια μου!):
Ώπα ρε φίλε! Πλατωνικός έρωτας είναι να την αγαπάς χωρίς ανταπόκριση. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια όσα έγραψε ό,τι συνέβη και καθόλου δεν είναι αυτό που με νοιάζει. Μην τα βάζεις με τον καθένα που την κρίνει αρνητικά. Δεν είναι δα και σπάνιας εξωτικής ομορφιάς. Κι άλλοι την γαμάνε φτηνά με μόνο €20, παίξτο νταβατζής να'χεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Παντως εδω γραφεις οτι απουσιαζεις στην Ρουμανια. :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 9 αριστερά Τινα ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 13 κλειστό.

Φωκαιας 17α Μικαελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Παολα /Πόλα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Τζέσικα ξανθιά λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σακιρα καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φωκαιας 19 Άννα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Μαρία καστανοξανθη κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαίας 25α Βερονικα κοκκινομάλλα με γυαλάκια, κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαίας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Χριστίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Ναταλία καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Βερονικα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι και Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, πιρσινγκ στην μύτη και στον αφαλό τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
στο φωκαιας 27 β φιλε η ναταλια ειναι ρωσσιδα καινούρια? ?
 

kostashrd

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
Ρε βλήμα ο οποιοσδήποτε μπορεί να παραποίηση μια παράθεση ή quote.
Ο aekprt ποσταρισε μια μαλάκια εξεπιτηδες ή κατά λάθος και μιλανε "άτομα" για κλωνους και πουτσες μπλε.

Πάρε για παραδειγμα όχι για ψευτομελη σαν και σενα αλλά να τα κανονικα.
Δικό σου ποσταρισμα.

Μου φαίνεται ότι πρέπει να ξαναρχίσω να ενημερώνω το νήμα με την μαύρη λίστα.
Έτσι για να τσούξει λιγάκι το κωλαράκι σας.
Εύγε τύπε, πολύ σωστός!

Να κάνω εγώ την αρχή με τη Χριστίνα την ψηλή, μελαχρινή στο Φυλής 59 που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ξεπετοφόλας. Προκαταρκτικά μηδέν. Πας να τη χουφτώσεις στα σιλικονάτα βυζιά της να φτιαχτείς και γκρινιάζει ότι πονάει. Φιλί δε δοκίμασα ούτε στο λαιμό, γιατί ήταν προφανές ότι δε με έπαιρνε καθόλου. Όπως ήταν επόμενο με όλα αυτά, μου έπεσε και η τύπισσα έκατσε στα 4 και με έβαλε να τον παίξω χαζεύοντας την κωλάρα της. Όταν μου σηκώθηκε και πήγα να της τον βάλω, ψιθύρισε ένα "τσάμπα μιλάμε, μου φαίνεται". Το κερασάκι στην τούρτα ήταν όταν σηκώθηκε να φύγει, γιατί είπε ότι περάσανε 11 λεπτά. Ούτε μισό λεπτό δεν ήθελε να κάτσει παραπάνω να με βοηθήσει να τελειώσω. Στην κυριολεξία η μαλακισμένη είναι με το ρολόι στο χέρι (φοράει στον καρπό). Τη ρώτησα τι ώρα μπήκε να δω τι ψέμα θα μου αραδιάσει και μου είπε 15:34. Και τώρα τι ώρα είναι; "15:44. Όχι ψέματα, 15:48". Δεν έκατσα να τσακωθώ με μια πουτάνα και την άφησα να ξεκουμπιστεί. Είδα την ώρα στο κινητό μου και ήταν 15:44. ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ σε αυτή την καργιόλα.

Δεν εχω κανει ποτε κακη κριτική για καμια κοπελα.....αυτο που έζησα και εγω με την συγκεκριμένη ειναι κατι το ΠΡΩΤΌΓΝΩΡΟ.... Νομιζω οτι οσα λεει ο φιλος για την συγκεκριμένη ειναι μαλλον....κολακευτικά.... εφυγα σε 3 λεπτα μη μπορώντας να πιστέψω αυτο που διαδραματιζόταν..... οι έννοιες φόλα ξεπετά κτλ. χανουν την σημασία τους οταν αναφερεται κανείς στην συγκεκριμένη.....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129
Κατα την πρωινη μου τσαρκα στο μεταξι συναντησα δυο ενδιαφερουσες περιπτωσεις...

Η πρωτη ηταν στο Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο, η Αντζελα, προκειται για μια Αλβανοαθιγγανη

κορασιδα με μετριο κορμι αλλα με ενδιαφερον σεξυ προσωπακι, στο σαλονι ηταν χαμηλοβλεπούσα.

Καινουρια κορασιδα εντοπιστηκε και στο Ιασ 37 ισογειο οπου κατα καιρους φερνει καλα κομματια και γαμαει

ο κοσμακις... οπως η Μονα η Μαρινα και τωρα η Ιωαννα, προκειται για ενα πετιτ μελαμψο πιπινι 18-20 ετων κατα προσεγγιση

με σεξι πονηρο προσωπακι ομορφο κορμακι και μακρυ μαλλι μεχρι τη μεση ισιο φρεσκοχτενισμενο απο κομμωτηριο...

Ωστοσο η καταθεση μου εγινε στην Αλεξανδρα στο Μεγ. Αλεξ 28 αριστερο ισογειο. Προκειται για την κορασιδα που προσφατα εμφανιζοταν

και στο Ιασ 32 ισογειο.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Σήμερα στην πρώτη βάρδια πέρασα με την Άντζελα στο Φυλής 86α. Δεύτερη φορά με την κοπέλα που είναι φιλότιμη και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη. Καμία νύξη από μέρους της για ακάποτο (μάλιστα θα μου έβαζε περικαυλίδα και στο τσιμπούκι αλλά με υπόδειξη μου δεν έβαλε). Για τελείωμα την έστησα στα τέσσερα και όταν ήμουν στο παρά ένα έβγαλα την καπότα και την έχυσα στα κωλομέρια. Γενικά είναι καλή περίπτωση για όσους αρέσκονται στις νεαρές ιερόδουλες. Καλό απόγευμα σε όλους.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Φυλής 84 κάτω: Σόνια, πολύ ωραίο μελαχρινό μωρό, εντελώς άθλια υπηρεσία (κυρ Βασίλης). Ο συγκεκριμένος κύριος μου έχει κάνει δυο φορές (από τις τρεις που έχω μπει) μαλακία με τη σειρά, οπότε αν θέλω να πάω με Σόνια μόνον στην πρώτη βάρδια.
Αλλος αυτός... Από τους λόγους που έκοψα τη Σόνια μαζί με το αυστηρό δεκάλεπτο τους λες και αν μείνει κάποιος ένα δύο λεπτά παραπάνω θα πέσουν εξω τα καράβια τους.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Δεν εχω κανει ποτε κακη κριτική για καμια κοπελα.....αυτο που έζησα και εγω με την συγκεκριμένη ειναι κατι το ΠΡΩΤΌΓΝΩΡΟ.... Νομιζω οτι οσα λεει ο φιλος για την συγκεκριμένη ειναι μαλλον....κολακευτικά.... εφυγα σε 3 λεπτα μη μπορώντας να πιστέψω αυτο που διαδραματιζόταν..... οι έννοιες φόλα ξεπετά κτλ. χανουν την σημασία τους οταν αναφερεται κανείς στην συγκεκριμένη.....

Πας για να φτιάξεις την διάθεση σου δίνοντας τους είκοσι ολόκληρα ευρώ για δέκα δώδεκα λεπτά και σε φέρνουν σε σημείο να μπεις φυλακή.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Φ109 ισόγειο, μεσημέρι
Η Μαρίνα είναι από τις πιο τίμιες και εργατικές κοπέλες.
Επίσης, η βοηθός δεν είναι ψυχικά διαταραγμένη και δεν διακόπτει χωρίς λόγο τη συνεδρία.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Να πουμε και το αλλο. Υποτιθεται οτι οι ιδιοκτητες θελουν να μας κρατανε οσο γινεται περισσοτερο στα σαλονια. Γιατι τοτε κανουν την παραμονη μας τοσο δυσαρεστη; Γιατι εχουν στα περισσοτερα μπουρδελα φωτα που αναβοσβηνουν ενοχλητικα και δυνατη δυσαρεστη μουσικη; Σε μπουρδελα οπως το Ιασωνος 36 με πιανει ζαλαδα απο τα φωτα. Η μουσικη οταν ειναι χαμηλοφωνη ειναι παντα πιο χαλαρωτικη. Αν καποια παρεα φωνασκει, ας τους κανει παρατηρηση η τσατσα. Ελεος δλδ. Υπαρχουν και πολιτισμενα μπουρδελα οπως Ιωαννινων 5, Διδυμου 22, Αγκυρας 12, αλλα στα υπολοιπα ειναι λες και θελουν να σε διωξουν απ το σαλονι οσο πιο συντομα γινεται.
Σπάνια κάποιος μπορεί να φτιάξει ένα μπουρδέλο καλύτερο από το σπίτι του.

 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
Έκανα μία πολύ μικρή τσάρκα, στο τέλος της πρωινής βάρδιας, στα κεντρικά της Φυλής, στα τσιμπουκάδικα και στα Αλκιβιάδου. Δεν έχει νόημα να γράψω ποιες κοπέλες δούλευαν και σε ποια σπίτια. Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα! Τα ίδια Παντελή μου, τα ίδια Παντελάκη μου!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
καμιά που να δίνει ΚΩΛΟ χωρίς ΜΑΛΑΚΙΕΣ ξέρετε;
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
355
Πόντοι
21
Εύγε τύπε, πολύ σωστός!

Να κάνω εγώ την αρχή με τη Χριστίνα την ψηλή, μελαχρινή στο Φυλής 59 που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ξεπετοφόλας. Προκαταρκτικά μηδέν. Πας να τη χουφτώσεις στα σιλικονάτα βυζιά της να φτιαχτείς και γκρινιάζει ότι πονάει. Φιλί δε δοκίμασα ούτε στο λαιμό, γιατί ήταν προφανές ότι δε με έπαιρνε καθόλου. Όπως ήταν επόμενο με όλα αυτά, μου έπεσε και η τύπισσα έκατσε στα 4 και με έβαλε να τον παίξω χαζεύοντας την κωλάρα της. Όταν μου σηκώθηκε και πήγα να της τον βάλω, ψιθύρισε ένα "τσάμπα μιλάμε, μου φαίνεται". Το κερασάκι στην τούρτα ήταν όταν σηκώθηκε να φύγει, γιατί είπε ότι περάσανε 11 λεπτά. Ούτε μισό λεπτό δεν ήθελε να κάτσει παραπάνω να με βοηθήσει να τελειώσω. Στην κυριολεξία η μαλακισμένη είναι με το ρολόι στο χέρι (φοράει στον καρπό). Τη ρώτησα τι ώρα μπήκε να δω τι ψέμα θα μου αραδιάσει και μου είπε 15:34. Και τώρα τι ώρα είναι; "15:44. Όχι ψέματα, 15:48". Δεν έκατσα να τσακωθώ με μια πουτάνα και την άφησα να ξεκουμπιστεί. Είδα την ώρα στο κινητό μου και ήταν 15:44. ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ σε αυτή την καργιόλα.
Εύγε τύπε, πολύ σωστός!

Να κάνω εγώ την αρχή με τη Χριστίνα την ψηλή, μελαχρινή στο Φυλής 59 που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ξεπετοφόλας. Προκαταρκτικά μηδέν. Πας να τη χουφτώσεις στα σιλικονάτα βυζιά της να φτιαχτείς και γκρινιάζει ότι πονάει. Φιλί δε δοκίμασα ούτε στο λαιμό, γιατί ήταν προφανές ότι δε με έπαιρνε καθόλου. Όπως ήταν επόμενο με όλα αυτά, μου έπεσε και η τύπισσα έκατσε στα 4 και με έβαλε να τον παίξω χαζεύοντας την κωλάρα της. Όταν μου σηκώθηκε και πήγα να της τον βάλω, ψιθύρισε ένα "τσάμπα μιλάμε, μου φαίνεται". Το κερασάκι στην τούρτα ήταν όταν σηκώθηκε να φύγει, γιατί είπε ότι περάσανε 11 λεπτά. Ούτε μισό λεπτό δεν ήθελε να κάτσει παραπάνω να με βοηθήσει να τελειώσω. Στην κυριολεξία η μαλακισμένη είναι με το ρολόι στο χέρι (φοράει στον καρπό). Τη ρώτησα τι ώρα μπήκε να δω τι ψέμα θα μου αραδιάσει και μου είπε 15:34. Και τώρα τι ώρα είναι; "15:44. Όχι ψέματα, 15:48". Δεν έκατσα να τσακωθώ με μια πουτάνα και την άφησα να ξεκουμπιστεί. Είδα την ώρα στο κινητό μου και ήταν 15:44. ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ σε αυτή την καργιόλα.
Να απολυθεί άμεσα η Χριστίνα από το φυλής 59,ούτε στο λαιμό με άφησε να τη φιλήσω..αν είναι δυνατόν πουτανα είναι αυτή η μαλακια όρθια...Ουστ καρφί ολα...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
αυτο το καστανο κουκλι ονοματι Μαργκο  που παιζει τωρα στο βεργας 7 και ειναι ενα μηνα δεν το εχει δει κανεις να το αναφέρει?
ενημερωση σου λέει μετά :jerking:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Αλλος αυτός... Από τους λόγους που έκοψα τη Σόνια μαζί με το αυστηρό δεκάλεπτο τους λες και αν μείνει κάποιος ένα δύο λεπτά παραπάνω θα πέσουν εξω τα καράβια τους.
είναι ο καλύτερος Τσάτσος !!  Πάντα μου φτιάχνει την διάθεση λεβέντης και μαγγας ο κυρ Βασίλης ντροπή σου να μειλας έτσι για αυτόν τον άνθρωπο!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom