Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 412 άτομα (28 μέλη και 384 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Για τους θαυμαστές του κώλου, μετά τις 11 το βράδυ στο Ιάσωνος 37 επάνω είναι η Ρίτα, μια νεραρή κοπέλα Ρωσίδα σύμφωνα με την ίδια, με γλυκό προσωπάκι, κοντούλα και αρκετά μεγάλα  :tits: Γενικώς, ζωντανή και εύθυμη προσωπικότητα, δεν ξέρω βέβαια τι θα απογίνει όταν δει πού έχει μπλέξει... Στα μείον, ή στα συν, όπως το δει κανείς, ότι τα πατουσάκια της ήτανε κατάμαυρα  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Φίλε formet γενικά είναι ξεπετα άλλοι όμως έχουν περάσει καλά μαζί της , εγώ. Δεν πέρασα καλά γτ δε με άφηνε να κάνω τιποτα αλλά με είχε καβαλήσει ενώ της έλεγα θέλω στα 4 αλλά αυτή τίποτα και τέλος πάντων έχυσα έφυγα κ δε ξαναπηγα.γενικα πίπα αδιάφορη και βιαστική αλλά το μόνο καλό είναι ότι έχει στενό μουνακι.γνωμη μην πας αλλά άμα έχεις λεφτά για πέταμα πήγαινε
φίλε μου καλά έκανα και δεν πέρασα !!κατι αρνητικό ένιωσα γιαυτο δεν μπήκα !!σε Ευχαρηστω  παντός για την άμεση ενημέρωση σου !!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Iασ/32- μεσημβρινη βαρδια,στο τερμα του τουνελ. Δυο νεα κοριτσια μαλλον απο Μολδαβια που εχουν βαπτιστει ρωσιδες.
Η μια μελαχρινη λεγεται Χριστινα και η αλλη ξανθια σκινυ (δεν θυμαμαι). Γυρω στα 20 ετη και οι δυο. Σε απλο.
Περασα με την β' σε ενα αδιαφορο ρομποτικο προγραμμα. Στο πισωκουνητο μου ηρθε μια εσανς εμετιλας. Το δωματιο μεσα
απαραδεκτο, σαν σταβλος με λασπες, και εντονο φως λες και θα κεντησουμε.
Ο ντελαλης του οικου το εχει ριξει στο καπνισμα μονο, και ολα χυμα. Εφυγα με αρνητικες εντυπωσεις.  :S


 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Χτες βράδυ τύποι μου μετά τις 11 στο φυλής 84α, ήταν 2 κοπέλες , την μια την έλεγαν Σίμονα , έμοιαζε πολύ με την Πατρίτσια παλιά στο φυλής 56 οποίος θυματε !! Πετιτ μικρό στητό βυζακι με πολύ ωραία ρόγα ροζ και στρογγυλή !! Λευκοσαρκη , στρογγυλό πρόσωπο ξανθό κόκκινο μαλλί , λεπτή μεσουλα ,ωραία μπουτακια , κολαρακι λίγο στυλ αχλάδι !! Έχει πέραση κανείς μαζί της ;
προσωπική μου εμπειρία... Πολύ υποκριτική καυλα με μέτρια προς καλή πιπα... Τάσεις έντονης χυσε να τελειώνουμε με μουνοτρυπα αρκετά στενή... Εγώ δεν ξαναπάω...
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Καλησπερα η απογευματινη βαρδια τι ωρα ξεκιναει ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
Χτες βράδυ τύποι μου μετά τις 11 στο φυλής 84α, ήταν 2 κοπέλες , την μια την έλεγαν Σίμονα , έμοιαζε πολύ με την Πατρίτσια παλιά στο φυλής 56 οποίος θυματε !! Πετιτ μικρό στητό βυζακι με πολύ ωραία ρόγα ροζ και στρογγυλή !! Λευκοσαρκη , στρογγυλό πρόσωπο ξανθό κόκκινο μαλλί , λεπτή μεσουλα ,ωραία μπουτακια , κολαρακι λίγο στυλ αχλάδι !! Έχει πέραση κανείς μαζί της ;
Formet, μακριά από την Σιμόνα, είναι φολάρα του κερατά. Μία φορά πέρασα μαζί της και έκανα ένα από τα χειρότερα γαμήσια. Επίσης χαλάρωσε και μην προκαλείς. Εδώ είναι σημείο ενημέρωσης για τανεσπού, όχι πεδίο για να γράφουμε μαλακίες και να τσακωνόμαστε σαν ανήλικα. Επίσης, αν μπορείς, άλλαξε εικόνα στο άβαταρ. Σε thread για μπουρδελιάρηδες είσαι, όχι σε gay chat.

ΥΓ1: Πριν απαντήσεις, σκέψου πως ο Παππούς σε γλίτωσε από μία φόλα.
ΥΓ2: Λευτεριά στους μπουρδελιάρηδες.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Σορρυ που θα το πω αλλα η Φυλης και περιξ ειδικα στην πρωτη βαρδια εχει γινει μεταξουργειο πλεον. Τι να πρωτοπεις. Χαλια. Με επιασε συχαμαρα. Παιζει παρα πολυ μπαζο εκει που θα επρεπε να σε πληρωωσουν για να πηδηξεις αντι να πληρωσεις.

Δε ξερεις που να πας πλεον. Αλλες κακασχημες, αλλες με κατι πατσες μεχρι τα γονατα, αλλες γριες.

Μονο μερικες μεινανε καπως καπως καλες και αυτες κανουν υπεραπλο. Χτες λοιπον ειδα και την Στελλα που λετε στο Δ22 που ηταν μαζι με μια αλλη. Μυριζομαι οτι παιζουν ρομαντζα μεσα και την εκανα. Αλλες παλι τις ειχαμε καπως σε εκτιμηση και βγηκανε κασκαντερισες και ουτε απεξω δε περναω. Μεχρι που αρχισα να σκεφτομαι να ριξω ενα στην Τζωρτζια το μηχανικο ρομποτ με την κωλαρα στο Δ7 αλλα με το που την ειδα λεω αστο ουτε να το σκεφτεσαι. Η μονη καπως που ηταν στο στυλ που ηθελα ηταν η πιτσιρικα Αλινα στο Δ8α.

Θα τιμηθει παντως αν βρεθω παλι στη πρωτη βαρδια χωρις να ψαχνω απο δω κι εκει.

Παντως ηταν η πρωτη φορα που εφυγα απο εκει χωρις να τιμησω καποια τοσο ξενερα εφαγα που ειπα μεσ μου "Παω να αγορασω κανενα παντελονι καλυτερα παρα να δωσω το 20ρι σε αυτες".
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Formet, μακριά από την Σιμόνα, είναι φολάρα του κερατά. Μία φορά πέρασα μαζί της και έκανα ένα από τα χειρότερα γαμήσια. Επίσης χαλάρωσε και μην προκαλείς. Εδώ είναι σημείο ενημέρωσης για τανεσπού, όχι πεδίο για να γράφουμε μαλακίες και να τσακωνόμαστε σαν ανήλικα. Επίσης, αν μπορείς, άλλαξε εικόνα στο άβαταρ. Σε thread για μπουρδελιάρηδες είσαι, όχι σε gay chat.

ΥΓ1: Πριν απαντήσεις, σκέψου πως ο Παππούς σε γλίτωσε από μία φόλα.
ΥΓ2: Λευτεριά στους μπουρδελιάρηδες.
Σε Ευχαρηστω για την πληροφορία για την σιμονα και Ευχαρηστω και τους άλλους 2 συναγωνιστές που μου είπαν σχεδόν τα ίδια για την συγκεκριμένη κοπέλα , μου άρεσε βέβαια αλλά... πάμε για αλλά !!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Σορρυ που θα το πω αλλα η Φυλης και περιξ ειδικα στην πρωτη βαρδια εχει γινει μεταξουργειο πλεον. Τι να πρωτοπεις. Χαλια. Με επιασε συχαμαρα. Παιζει παρα πολυ μπαζο εκει που θα επρεπε να σε πληρωωσουν για να πηδηξεις αντι να πληρωσεις.

Δε ξερεις που να πας πλεον. Αλλες κακασχημες, αλλες με κατι πατσες μεχρι τα γονατα, αλλες γριες.

Μονο μερικες μεινανε καπως καπως καλες και αυτες κανουν υπεραπλο. Χτες λοιπον ειδα και την Στελλα που λετε στο Δ22 που ηταν μαζι με μια αλλη. Μυριζομαι οτι παιζουν ρομαντζα μεσα και την εκανα. Αλλες παλι τις ειχαμε καπως σε εκτιμηση και βγηκανε κασκαντερισες και ουτε απεξω δε περναω. Μεχρι που αρχισα να σκεφτομαι να ριξω ενα στην Τζωρτζια το μηχανικο ρομποτ με την κωλαρα στο Δ7 αλλα με το που την ειδα λεω αστο ουτε να το σκεφτεσαι. Η μονη καπως που ηταν στο στυλ που ηθελα ηταν η πιτσιρικα Αλινα στο Δ8α.

Θα τιμηθει παντως αν βρεθω παλι στη πρωτη βαρδια χωρις να ψαχνω απο δω κι εκει.

Παντως ηταν η πρωτη φορα που εφυγα απο εκει χωρις να τιμησω καποια τοσο ξενερα εφαγα που ειπα μεσ μου "Παω να αγορασω κανενα παντελονι καλυτερα παρα να δωσω το 20ρι σε αυτες".

:hi:
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Σορρυ που θα το πω αλλα η Φυλης και περιξ ειδικα στην πρωτη βαρδια εχει γινει μεταξουργειο πλεον. Τι να πρωτοπεις. Χαλια. Με επιασε συχαμαρα. Παιζει παρα πολυ μπαζο εκει που θα επρεπε να σε πληρωωσουν για να πηδηξεις αντι να πληρωσεις.

Δε ξερεις που να πας πλεον. Αλλες κακασχημες, αλλες με κατι πατσες μεχρι τα γονατα, αλλες γριες.

Μονο μερικες μεινανε καπως καπως καλες και αυτες κανουν υπεραπλο. Χτες λοιπον ειδα και την Στελλα που λετε στο Δ22 που ηταν μαζι με μια αλλη. Μυριζομαι οτι παιζουν ρομαντζα μεσα και την εκανα. Αλλες παλι τις ειχαμε καπως σε εκτιμηση και βγηκανε κασκαντερισες και ουτε απεξω δε περναω. Μεχρι που αρχισα να σκεφτομαι να ριξω ενα στην Τζωρτζια το μηχανικο ρομποτ με την κωλαρα στο Δ7 αλλα με το που την ειδα λεω αστο ουτε να το σκεφτεσαι. Η μονη καπως που ηταν στο στυλ που ηθελα ηταν η πιτσιρικα Αλινα στο Δ8α.

Θα τιμηθει παντως αν βρεθω παλι στη πρωτη βαρδια χωρις να ψαχνω απο δω κι εκει.

Παντως ηταν η πρωτη φορα που εφυγα απο εκει χωρις να τιμησω καποια τοσο ξενερα εφαγα που ειπα μεσ μου "Παω να αγορασω κανενα παντελονι καλυτερα παρα να δωσω το 20ρι σε αυτες".
...να πάτε αλλού κύριε... :grin: :grin: :grin:...



... :hi:...
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Ρεμούνδου 21 κλειστό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Και εχτες που περασα απο εκει 1η βαρδια στο Ρ21 κατω, δεν ειχε την λαμπα ανοιχτη αλλα δε δοκιμασα κιολας να δω αν ανοιγει η πορτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
2 καταθεσεις χτες θα πω για τη 2η κ άκρως απογοήτευτικη!κλεοπατρα φωκαιας 25 β μολδαβη λογικα..το παιζει ρωσσιδα.μη πατήσει κανεις εκεί μεγάλη φωλα δν θέλει να γαμηθει αλλα να βγαλει ξεκουραστα λεφτά η βρωμα..συνεχως πεταγε μαλακιες μπας κ ροκανισει το χρόνο λες κ πηγα σε παράσταση να γελασω!υπάρχουν πολλες τέτοιες για αυτο εχει γινει για το μπουτσο η φυλης απο δω κ περα γαμησι μονο με 2-3 στανταρακια..1η κατάθεση σε μιχαελα φωκαιας 17α πολυ τιμια γουσταρει αυτο που κανει.εγω εχω γλυτωσει πολλούς απο φωλες κτλ κ το αναφερω γιατι πετάχτηκε εδώ ενας κυριος κ μ λεει με υφακι γραψε καμια ενημερωση κτλ κ μη μας κανεις υποδείξεις κ κατι τέτοιες ηλιθιοτητες..γτ τότε εκραξα μερικους που  χαλανε την ενημέρωση ασχολούνται με τον φορμετ καιρο τωρα κ γενικά λογοδιαρια να χαμε να λεγαμε!α κ τελος πηγα κ απο διδυμου ήθελα κανα μιλφακι αλλα αυτές να με πληρωναν δε τις γαμουσα εχει πεσει πολύ το επιπεδο!
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Επιγραμματικά εντυπώσεις από τελευταίες καταθέσεις.

Σακίρα Φ17. Πολύ ωραίο σώμα, συμπαθητική φατσούλα. Χαλαρή στον αγώνα, δεκτική, αλλά σου δίνει την εντύπωση ότι είναι λίγο στην κοσμαρα της. Ανακοινώνεται 69 αλλά δεν κάνει. Κωλαρακι δεν πήρα.

Τζοάννα Φιλιππίδου 11. Συμπαθητικο πρόσωπο με πολύ ωραίο θηλυκό σώμα. Στα τέσσερα η θέα είναι εξαιρετική. Αρκετά, καλή μέσα και με καλό σταμινα.

Μόνικα Λιοσίων 73β. Σκιννυ στυλιαρακι εκ Βενεζουέλας. Καλλιγραμμο κορμί με ωραίο κωλαρακι και αδιάφορη φάτσα. Καλή για μια φορά.

 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Και εχτες που περασα απο εκει 1η βαρδια στο Ρ21 κατω, δεν ειχε την λαμπα ανοιχτη αλλα δε δοκιμασα κιολας να δω αν ανοιγει η πορτα.

ναι για το κατω λεω φιλε πηγα για επισκεψη στοχευμενη πριν λιγες ωρες αλλα τζιφος
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Συναγωνιστες .. την καινουρια φουρνια των στουντελων λιοσιων 73α και β , αναφερομαι σε λεαντρα,χριστινα,μπριτνει,κατερινα,μονικα και παολινα τις εχει δοκιμασει κανεις ?
 

paparounosporos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος αν δουλεύει αυτή την ώρα κάπου η φωτεινή Γκμοχ;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Μια ασχετη ερωτησουλα γιατι παντα το ξεχναγα.

Το "Γκμοχ", βγηκε γιατι ετσι απο τον ηχο που βγαινει οταν παιρνει πιπα λαρυγγι ας πουμε;

Οπως και το Αννα Κου.

Το "Κου". Και αυτο απο καποιο ηχο που κανει βγηκε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom