Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (32 μέλη και 210 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Οι πουτανες που κολλανε εητζ θελουν να το μεταδωσουν για εκδικηση. Το θυμα τους θα ειναι ο πιο ευκολος στοχος, ακομα και ενας μαθητης.
θυμάστε παλιά μια από Θεσσαλονίκη που δούλευε ως κολ γκριλ !! Και είχα κοληση πολλούς παντρεμένους ;ήταν ένας ξανθός Άγγελος πανέμορφη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Ίσως είναι πια καιρός να πάρεις αναρρωτική άδεια για να φροντίσεις σωστά τα τραύματά σου και να εγκαταλείψης το πεδίο της μάχης !
έχω κάνει θεραπείες , με αλοιφές και αντιβίωσης ... και τώρα είμαι οκ !!! Αλλά η μύρο δια αδερφέ ποτέ δεν φευγη !!! Και το κολόδες υγρό στον πουτσο !!! Θέλει πλυσίματα κάθε μέρα χαμομήλι Α κτλ !!! Παρόλα αυτά γενικές ούρων είμαι οκ!! Τώρα να κάνω τεστ hpv δεν υπαρχη νόημα εφόσον ξέρω πως είμαι φορέας για πάντα !!!
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
έχω κάνει θεραπείες , με αλοιφές και αντιβίωσης ... και τώρα είμαι οκ !!! Αλλά η μύρο δια αδερφέ ποτέ δεν φευγη !!! Και το κολόδες υγρό στον πουτσο !!! Θέλει πλυσίματα κάθε μέρα χαμομήλι Α κτλ !!! Παρόλα αυτά γενικές ούρων είμαι οκ!! Τώρα να κάνω τεστ hpv δεν υπαρχη νόημα εφόσον ξέρω πως είμαι φορέας για πάντα !!!

Παντως με χορηγηση φαρμακων εξαλειφονται.Ετσι και ο αδερφος μου ειχε κονληλωματα σε βαθμο να τα κανει laser και παλι να μην φευγουν.Οπου στο τελος ενας και μονο απο ολους αυτους δερματολογους-αφροδισιολογους(αν θες μπορω να σου δωσω στοιχεια αλλά ειναι εκτος αθηνων) του εδωσε μια θεραπεια ταλαιπωρηθηκε βεβαια αλλά μετα απο κανενα δυο μηνες ηταν κομπλε.Πανε τωρα καπου στα 12 χρονια και δεν του εχει παρουσιαστει τιποτα πλεον.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Παντως με χορηγηση φαρμακων εξαλειφονται.Ετσι και ο αδερφος μου ειχε κονληλωματα σε βαθμο να τα κανει laser και παλι να μην φευγουν.Οπου στο τελος ενας και μονο απο ολους αυτους δερματολογους-αφροδισιολογους(αν θες μπορω να σου δωσω στοιχεια αλλά ειναι εκτος αθηνων) του εδωσε μια θεραπεια ταλαιπωρηθηκε βεβαια αλλά μετα απο κανενα δυο μηνες ηταν κομπλε.Πανε τωρα καπου στα 12 χρονια και δεν του εχει παρουσιαστει τιποτα πλεον.
αν θες στηλε μου π.μ φίλε μου ,ναι το πιστεύω !!! Εγώ έβαζα ένα υγρό μείγμα καυστικό ... το έφτιαχνε ο φαμκοπειος !! Και σε 1 μήνα ειμουν οκ!! Αλλά φαντάσου τα έκαιγε το υγρό μετά ξανά έβγαιναν και ξανά !! Μέχρι που κάηκαν από την ρίζα !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Δυδυμου 27 σήμερα δούλευες απόγευμα αλιονα και Ελένη από αλκιβιαδου....και η αλιονα είμαι Βεβαιοσ πως είναι καθαρή
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
αν θες στηλε μου π.μ φίλε μου ,ναι το πιστεύω !!! Εγώ έβαζα ένα υγρό μείγμα καυστικό ... το έφτιαχνε ο φαμκοπειος !! Και σε 1 μήνα ειμουν οκ!! Αλλά φαντάσου τα έκαιγε το υγρό μετά ξανά έβγαιναν και ξανά !! Μέχρι που κάηκαν από την ρίζα !!!

Και τωρα υπαρχουν παλι ή εχουν εξαφανιστει.??
Και να φανταστητε οτι ο αδεφος μου δεν το επαθε απο τανα αλλά απο την γκομενα του.
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Κοιταξτε τυποι.Δεν λεω καλο το ακα αλλά μην τα εισοπεδωσουμε και ολα.Αυτοι που κανουν ακα ειναι εις γνωσεις τους οκ δεν το κατακρινω.Αλλά αν εχεις κατι και πας με μια ιεροδουλη που για το Α-Β λογω ειναι η δουλεια της αυτη δεν σου φταιει τιποτα να την κολλησεις και αμεσως μετα οι επωμενοι που θα πανε μαζι της εκτος αν αυτες το θελουν.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν σας φταιμε και εμεις να κολησουμε κατι εξαιτειας των δικων σας μαλακιων.Μπορει να ειμαστε ειτε παντρεμενοι ειτε να εχουμε κοπελα ειτε αντρα δεν φταινε να κολησουν κατι.ΠΡΟΣΟΧΗ και τα μυαλα μεσα στο κεφαλι.Οσοι κανουν ΑΚΑ να πανε αμεσως να κανουν εξετασεις και οσες ιεροδουλες κανοουν ΑΚΑ να πανε να κανουν εξετσεις και να ΟΝΟΜΑΣΤΟΥΝ.Δεν χρειαζετε να πανικλοβληθουμε αλλά μια κοινωποιηση θα ηρεμισει πολυ κοσμο.
Ευχαριστω και συγνωμη αν κουρασα.
 

Επισκέπτης
Υπαρχει πλεον το εμβολιο που προστατευει απο 9 καρκινογονους τυπους HPV για να μπορουμε να κανουμε γλειφομουνι αφοβα. (Νομιζω παλιο μελος ειχε παθει καρκινο στο στομα απο γλειφομουνι στη Φυλης. Ειχε ανεβασει κ φωτογραφια.). Ειναι ακριβο, αλλα πολυ πιο φτηνο απο οσα χαλατε στην Ερμου για ρουχα και βεβαια πολυ πιο φτηνο απο το κοστος του καρκινου. Πηγαιντε στο φαρμακοποιο σας και επιμεινετε να σας το κανει.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Εχθές το πρωί κατά τις 12.00 πήρα την Ανκα,Βουλγαρακι τσιγγανακι, Αλκιβιαδου γ.
Ψιλοφολα, δεν στηνόταν καλά για πρωκτικό και προσπαθούσε να το αποφύγει διότι είναι λέει στενή και τον εχω χοντρό.
Παπαριες πουτανας........τελικά τη γαμησα απο μουνι στα 4 για να μη κλαψω το εικοσαρικο.
Απο μενα ακυρο στη φόλα για πάντα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Και τωρα υπαρχουν παλι ή εχουν εξαφανιστει.??
Και να φανταστητε οτι ο αδεφος μου δεν το επαθε απο τανα αλλά απο την γκομενα του.
Υπάρχουν τύπε μου , και εγώ τα χειρότερα τα έχω πάθει από γκόμενες και όχι από ιεροδουλες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Υπαρχει πλεον το εμβολιο που προστατευει απο 9 καρκινογονους τυπους HPV για να μπορουμε να κανουμε γλειφομουνι αφοβα. (Νομιζω παλιο μελος ειχε παθει καρκινο στο στομα απο γλειφομουνι στη Φυλης. Ειχε ανεβασει κ φωτογραφια.). Ειναι ακριβο, αλλα πολυ πιο φτηνο απο οσα χαλατε στην Ερμου για ρουχα και βεβαια πολυ πιο φτηνο απο το κοστος του καρκινου. Πηγαιντε στο φαρμακοποιο σας και επιμεινετε να σας το κανει.
εγώ είχα βγάλει τα χείλη μου στο στόμα κάτι σαν μυτερά άσπρα σπυριά!!! Τα έκοψα με το νύχι !! Έγινε καπάλο ξεφλουδίσε και τώρα δεν έχω κάτι , μπορεί να ήταν και έρπεις !! Για τον άνδρα ενοεις εμβόλιο; Όσο αναφορά την γυναίκα πρέπει λένε να είναι παρθένα για να κάνει το εμβόλιο αλλιώς το εμβόλιο σε μια που είδη έχει Hpv  δεν την προστατεύει
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.351
Κριτικές
10
Like
1.770
Πόντοι
5.975
Ανοίξτε τα παράνομα εξτράκια να ενημερωθούν οι νομοταγείς μπουρδελιάριδες και να προστατέψουν την υγεία τους  :grin:
Πες τα παικταρά μου!!!  :rockon: :rockon: :rockon: Το βρήκαν όλοι εύκολο να στοχοποιούν τα κορίτσια των σπιτιών, τη στιγμή που η κάθε "οσία παρθένα" ελλ(ε)ηνίδα πηδιέται στις τουαλέτες των club με τον κάθε τυχάρπαστο, κολάει τις μύριες όσες ασθένειες εν αγνοία της και αρνείται να κάνει οιαδήποτε σχετική εξέταση. Και σα να μη φτάνει αυτό, το παίζει και "υπεράνω πάσης υποψίας" στον περίγυρο... Κατά τα άλλα, αυτές δεν είναι επικίνδυνες...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Πες τα παικταρά μου!!!  :rockon: :rockon: :rockon: Το βρήκαν όλοι εύκολο να στοχοποιούν τα κορίτσια των σπιτιών, τη στιγμή που η κάθε "οσία παρθένα" ελλ(ε)ηνίδα πηδιέται στις τουαλέτες των club με τον κάθε τυχάρπαστο, κολάει τις μύριες όσες ασθένειες εν αγνοία της και αρνείται να κάνει οιαδήποτε σχετική εξέταση. Και σα να μη φτάνει αυτό, το παίζει και "υπεράνω πάσης υποψίας" στον περίγυρο... Κατά τα άλλα, αυτές δεν είναι επικίνδυνες...
τα κορίτσια των σπιτιών είναι πολύ πιο καθαρά από τις έξω γυναίκες στα κλαμπάκια κτλ...έχω φίλη που βγαίνει στο γκάζι συγκεκριμένα πολύ συχνά .. πηδιεται με πολλούς ...και έχει aids  έχω δει και αποτελέσματα εξετάσεων !!! Όταν της είπα μην κανείς μαλακιες !! Ξέρετε τι είπε ; Άμα είναι αυτοί μαλακες εμένα δεν με νοιάζει !!! Τις λέω δεν πάει έτσι ο άλλος που θα δει μια δροσερή κοπέλα στο κλαμπ και ειδικά αν του κάτσει θα νιώθει βασιλιάς και θα πει ρε μαγκα τι μουνι έβγαλα !! Και μου λέει αυτή πως τα μουνια τα ωραία δεν βγαίνουν εύκολα και αν βγουν εύκολα κρύβουν κυνδινους και ας προσέχουν!!!δεν συνέχισα την κουβέντα γιατί με νευρίασε
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
να ειμαστε σοβωαροι δεν μπορει να λεμε για ολες τις κοπελες και για ολες τις ελληνιδες για τις ασθενειες θα πρεπει και εμεεις οι ιδιοι να προσεχουμεκια να μην κανουμε βλακιες διοτι εκτος οτι υπαρχει κινδυνος για ζημια στον εαυτο μας μπορουμε να κανουμε ζημια στην γυναικας η στην κοπελα μας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.080
Πόντοι
46.232
Ιάσωνος 37α

στην 3ή βάρδια(δουλεύει και απογεύματα) πήρα για άλλη μια φορά την Άντζελα , καστανόξανθη κοπέλα , κοντοπούτανο με κανονικό σώμα 2άρι βυζί και υπέροχο κωλαράκι , συνήθως ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα αλλά όσες φορές(4) την έχω πάρει κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα . Δεν ντρέπεται να πει ότι είναι απο την Αλβανία , γλύφει τον πούτσο καλά , καβαλάει πολύ καλά και στήνεται στα τέσσερα υπέροχα , δέχεται γλυφωμούνι και πάντα τελειώνω στα κωλομέρια της . Είναι πάντα χαμογελαστή και δεν βιάζεται στο δωμάτιο .

φώτος από το δωμάτιο του οίκου

37.jpg
37-1.jpg

37-2.jpg
37-3.jpg
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.117
Πόντοι
5.946
Ευχαριστούμε τον «πεντακάθαρο» Φορμέτ που κατ´ομολογίαν του φέρει κονδυλώματα, πιθανώς επιχείλιο έρπη, πιθανώς βλεννόροια και άλλα κολώδη εδώδιμα και αποικιακά... τον ευχαριστούμε που φρόντισε να τα μοιραστεί μαζί μας διαμέσου των πεντακάθαρων επίσης κορασίδων με τις οποίες προφανώς έχει αναπτύξει ιδιαίτερες σχέσεις....
Έτσι κι αλλοιώς η πάλαι ποτέ μουνάρα περι ου ο λόγος,  κατεληξε χοντρή λεσβία και με απίστευτα κακοφτιαγμένα πλαστικά βυζιά...
Ποιός άλλος είχε πεί πως του είχε δώσει και κώλο;;;; Ή για ακά ήταν πάλι...
Βέβαια με το IQ μπανάνα που κυκλοφορεί εδώ μέσα μπορεί και νάναι τρολλλλάρισμα όλα αυτά....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.080
Πόντοι
46.232
Κολωνού 48

στην 1η βάρδια δοκίμασα την Ελένη(δούλευε μάζι με την Άντζελα με το κοντό μαλλί), μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σχετικά σώμα 2άρι βυζι λίγο χαλαρό και χρυσά δόντια τα κεντρικά της πάνω σειράς , στο σαλονάρισμα σου κάνει για νοικοκυρούλα . Ελάχιστες λέξεις ελληνικά καθόλου αγγλικά , συνδυασμός amateur και δεκτικότητας , φιλιά αγκαλιές γλύψιμο αρχιδιών , υγράνθηκε όταν την έγλυψα και ανταπέδωσε με καλό ελεύθερο στοματικό . Δεν είχε πρόβλημα με τις αλλαγές στάσεων και δεν βιάζεται . Το τελείωμα έγινε στο στόμα της όπου τον στράγγιξε και έπειτα τα έφτυσε σε μωρομάντιλο .

φώτος από το δωμάτιο του οίκου  

48.jpg
48-4.jpg
 
48-5.jpg
48-1.jpg

48-2.jpg
48-3.jpg
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Ευχαριστούμε τον «πεντακάθαρο» Φορμέτ που κατ´ομολογίαν του φέρει κονδυλώματα, πιθανώς επιχείλιο έρπη, πιθανώς βλεννόροια και άλλα κολώδη εδώδιμα και αποικιακά... τον ευχαριστούμε που φρόντισε να τα μοιραστεί μαζί μας διαμέσου των πεντακάθαρων επίσης κορασίδων με τις οποίες προφανώς έχει αναπτύξει ιδιαίτερες σχέσεις....
Έτσι κι αλλοιώς η πάλαι ποτέ μουνάρα περι ου ο λόγος,  κατεληξε χοντρή λεσβία και με απίστευτα κακοφτιαγμένα πλαστικά βυζιά...
Ποιός άλλος είχε πεί πως του είχε δώσει και κώλο;;;; Ή για ακά ήταν πάλι...
Βέβαια με το IQ μπανάνα που κυκλοφορεί εδώ μέσα μπορεί και νάναι τρολλλλάρισμα όλα αυτά....
Είπα πεντακάθαρος διότι παρόλα αυτά !!! Εδώ και 7 χρόνια όλες οι εξετάσεις μου δείχνουν καθαρές!!! Η χοντρη λεσβία που λες ,για μένα είναι ένας Άγγελος στον παράδεισο μέσα στην κόλαση που ζω...Την Εβελίνα την εμπιστεύομαι όσο δεν φαντάζεσαι !! Έχω τύψεις που πήγα με άλλη !!! Και για να ενημερώσω κιόλας διότι εδώ γιαυτο είμαστε η Εβελίνα αρχές Φλεβάρη έρχεται είναι υγιείς απλά έπαθε μια βαριά γρίπη !!! Κάθε φορά που με γλύφει αυτή η γυναίκα και γλωσοφιλιομαστε η άμυνα του οργανισμού μου βαράει κοφτές !!! Όταν αγαπάς ..... αφιερωμένο στην Εβελίνα αν παρακολουθή!!! ΣΑΓΑΠΩ!!!
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
ειπαμε εδω μεσα ο καθενας πραττει αναλογως με την σκεψη του και τα κριτιρια του. παρολα αυτα εχουμε καμια φωτο απο αυτην την εβελινα που γινεται τοσος ντορος να την δω απο περιεργεια;;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom