Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 317 άτομα (37 μέλη και 280 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
αυτό που έζησα εχθές με την Μάγια ήταν κάτι μαγικό!
Το κοριτσάκι είναι πολύ αματούρι...τόσο πολύ που η όλη φάση θυμίζει
ΓΑΛΑΖΙΑ ΛΙΜΝΗ
Παίκτη χωρίς παρεξήγηση, πες μου απο που ψωνίζετε εσύ και ο λαδάκης να ψωνίσω και εγώ.
Και όταν βγαίνω για τσάρκα, να βλέπω όπως και εσείς τις κοπέλες σε 3D movie.  :cool2:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
#Σήμερα το βράδυ προβλέπω ότι θα έχει μεγάλο λαικό προσκύνημα→ Κολωνού 30(όροφος) για την μικρή Μάγια. :kneel:

ΥΓ: Παιδιά ήρεμα και με το μαλακό με την μικρή...γιατί είναι τόσο πολύ αματούρι που ούτε το βρακάκι του δεν ξέρει να κατεβάσει!
Λαϊκό προσκύνημα από Ασιάτες Άραβες ότι επικρατεί στο Μεταξουργείο τελειωμένη υπόθεση με την συσσώρευση βρωμιάς εκεί μέσα η κατάσταση είναι αποτρεπτική δυστυχώς.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Την Μαγια πηγα και εγω χτες να την δω,την λυπηθηκα την κακομοιρα με ολους τους πακιστανους που την περιμεναν στο σαλονι και εφυγα,επισης αποτρεπτικο το 15αρι,δηλαδη η  Βαλια που παιρνει 10 ειναι χειροτερη?
Τεσπα εγω πιο πολυ πηγα για την Βερα την τσατσα με τα γυαλακια που δουλευει συνηθως πρωινη εκει μπας και την ψησω για μεσα γιατι επιλεκτικα μπαινει δωματιο αλλα δεν δουλευε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Την Μαγια πηγα και εγω χτες να την δω,την λυπηθηκα την κακομοιρα με ολους τους πακιστανους που την περιμεναν στο σαλονι και εφυγα,επισης αποτρεπτικο το 15αρι,δηλαδη η  Βαλια που παιρνει 10 ειναι χειροτερη?
Τεσπα εγω πιο πολυ πηγα για την Βερα την τσατσα με τα γυαλακια που δουλευει συνηθως πρωινη εκει μπας και την ψησω για μεσα γιατι επιλεκτικα μπαινει δωματιο αλλα δεν δουλευε.
...έλα εσύ να ξαναπείς στην Βέρα να περάσει δωμάτιο μαζί σου...και θα δούμε αν θα ξαναβγείς περπατώντας από μέσα...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
...έλα εσύ να ξαναπείς στην Βέρα να περάσει δωμάτιο μαζί σου...και θα δούμε αν θα ξαναβγείς περπατώντας από μέσα...
Την εχει παρει φιλος,εσυ τι ζορι τραβας,σου κακολογησαμε την γκομενα?
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Την εχει παρει φιλος,εσυ τι ζορι τραβας,σου κακολογησαμε την γκομενα?
...φίλος της είμαι...απλά δεν έφαγα χιλόπιτα όπως εσύ...για να γυρίζω μετά και να λέω ότι η κοπέλα περνάει στο δωμάτιο με πελάτες...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
...φίλος της είμαι...απλά δεν έφαγα χιλόπιτα όπως εσύ...για να γυρίζω μετά και να λέω ότι η κοπέλα περνάει στο δωμάτιο με πελάτες...
Και τι περιμενες εσυ δηλαδη να λεει στον φιλο της οτι ψωνιζετε στο δεκαρικο?
Εδω ειναι ενημερωση και γραφουμε οτι ξερουμε,εγω ξερω φιλος την εψησε και μπηκε μαζι του,εσυ κατσε τωρα να υπερασπιστεις την "φιλη" σου.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Και τι περιμενες εσυ δηλαδη να λεει στον φιλο της οτι ψωνιζετε στο δεκαρικο?
Εδω ειναι ενημερωση και γραφουμε οτι ξερουμε,εγω ξερω φιλος την εψησε και μπηκε μαζι του,εσυ κατσε τωρα να υπερασπιστεις την "φιλη" σου.
...ενημέρωση κάνω και εγώ...γιατί για το συγκεκριμένο μπουρδέλο τα γνωρίζω από πρώτο χέρι...το έχω αποδείξει...εγώ...όχι φίλος μου...και γράφω αυτό που ξέρω...ξέρω λοιπόν ότι έχεις φάει χιλόπιτα...σε χάλασε...και λες μαλακίες...κλασικός μάλαξ πυρφόρος... :jerking: :jerking: :jerking:
 

Sexymotherfucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Like
54
Πόντοι
0
Δυστυχως το  αν εχεις κολλησει ΣΜΝ το μαθαινεις αργα   και μεχρι τοτε το μεταδιδεις και στους αλλους, ακομα και μες στο σπιτι σου, στη δουλεια, στο γυμναστηριο κτλ

Επισης ολοι φοβουνται το AIDS και η υπατητιδα δινει και παρνει...
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
258
Πόντοι
20
Kαλααααα.... Την Εβελινα την ειχα παρει παλιοτερα κ γω με ΚΑΠΟΠΑ προφανως! Αν ηξερα οτι δεχεται "ρομαντικους" δεν θα πηγαινα!
Κατι πρεπει να γινει με το θεμα....

Ρε μαγκες που το ξερετε οτι δεν εχουν κατι? Επειδη σας το λενε οι ιδιες? Και γω ειμαι ο παπας βενεδικτος αμα ειναι ετσι!!!

Και δεν λεω για κατι χροντρο (HIV,HCV κτλ) ενα μικροβιο η μυκητα να αρπαξεις θα σου γαμησει τη ποιοτητα ζωης για καιρο και
θα παρεις και ενα κουβα χαπια!

Επισης ολοι φοβουνται το AIDS και η υπατητιδα δινει και παρνει...

Για την υπατητιδα Β υπαρχει εμβολιο, C ειναι σχεδον απιθανο να κολλησεις απο σεξουαλικη επαφη!
Αυτο που ειναι πραγματικη μαστιγα σημερα, οπως μου ειχε πει ο αφροδισιολογος ειναι τα κονδυλωματα!
Θεριζουν!! Προσωπικα αν και δεν κανω ταρζανιες πια, ακομα και πιπα σε μπουρδελο κανω με καποτα, εκανα ομως το εμβολιο
για να εχω το κεφαλι μου σιγουρο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Η πρόσφατη αλλαγή συμπεριφοράς της Βίκης (στο Πιπίνου έκανε τα πάντα πλην κώλου) ίσως να οφείλεται και σε κάποιο ΣΜΝ που άρπαξε από κάποιον καμικάζη του Μεταξουργείου ο οποίος περιφέρεται και διασπείρει ιούς και βακτηρίδια στις πουτάνες όλων των περιοχών!

Να ήταν μονάχα ένας.. καλά θα ταν!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Από ακάποτο γαμήσι είναι εύκολο να κολλήσεις ηπατίτιδα τύπου Β ή C, οι οποίες συχνά εξελίσσονται σε καρκίνο του ήπατος!

Επίσης, ο κίνδυνος είναι υπαρκτός και για εκείνους που κάνουν γλυφομούνι τις ημέρες που η γυναίκα έχει περίοδο.

Η πουτάνα που γαμιέται ακάποτα συνήθως πάσχει από κάποιο σοβαρό ΣΜΝ ή έχει τρελλαθεί και δεν ενδιαφέρεται για την ζωή κανενός!
Καλό θα ήταν για κάποιους που ασκούν έντονα το σπορ να κάνουν εξέταση για τον Ιο ανθρωπίνων θηλωματων HPV που είναι από τα πιο ύπουλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα καθώς δεν παρουσιάζει συμπτώματα.

Εντάξει μην σας πιάνει άγχος και πανικος μην φάτε Μανέστρα σήμερα το βράδυ(Ας προσθέσουμε και μια μαλακιά ακόμα στις τόσες πολλές που έχουν γραφτεί σήμερα).

Λοιπόν καλό βράδυ καλή διασκέδαση Σαββατόβραδο σημερα
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
μαγκες περασα με μπαρμπορα! παρα τις αμφιλεγομενες αποψεις περι τρελλας πιωματος κλπ εγω ειδα μια γυναικα με τρομερο προσωπο ματαρες κι ενα υπεροχο βυζι..τρελλο τσιμπουκι με πνιξιμο και φτυσιματα και αντεχει πολυ σε ολες τις στασεις..αρρωστησα και μαλλον βρηκα στανταρακι!
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Και ακάποτος καταδρομέας να μην είσαι, είναι εύκολο να γίνεις έτσι όπως φοράνε την καπότα μερικές. Τον τελευταίο καιρό θα έριχνα πολλούς κρεμπιέδες άθελα μου, καθώς η καπότες είχαν φτάσει μέχρι την μέση του πέους και αν δεν τις τράβαγα στην θέση τους θα έβγαιναν εντελώς. Η νέα φουρνιά εκτός από φόλες είναι και άσχετες να βάλουν μια καπότα σωστά και είναι η χαρά του κάθε ακάποτου καταδρομέα  :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ψάχνω για κάποια ωραία πουτάνα που να κάνει καλό ακάποτο στοματικό τελειωτικό και δεν βρίσκω! Γνωρίζει κάποιος έμπειρος μπουρδελιάρης να με κατατοπίσει, έστω και με p.m ; (Εκτός Μεταξουργείου).
Άννα από Ιωαννίνων 5 αν και έχω να πάω πάνω από χρόνο

Αλιονα από δίδυμου 18α

Υπάρχουν και κριτικές για αυτές τις 2 από συναγωνιστές που τις εκθειάζουν
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Καλό θα ήταν για κάποιους που ασκούν έντονα το σπορ να κάνουν εξέταση για τον Ιο ανθρωπίνων θηλωματων HPV που είναι από τα πιο ύπουλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα καθώς δεν παρουσιάζει συμπτώματα.

Εντάξει μην σας πιάνει άγχος και πανικος μην φάτε Μανέστρα σήμερα το βράδυ(Ας προσθέσουμε και μια μαλακιά ακόμα στις τόσες πολλές που έχουν γραφτεί σήμερα).

Λοιπόν καλό βράδυ καλή διασκέδαση Σαββατόβραδο σημερα
από αυτά είμαι στρατηγός !!!  Απλά βαριέμαι την διαδικασία αντιβίωση αλοιφές και μαλακιες !!
 

Επισκέπτης
Και ακάποτος καταδρομέας να μην είσαι, είναι εύκολο να γίνεις έτσι όπως φοράνε την καπότα μερικές. Τον τελευταίο καιρό θα έριχνα πολλούς κρεμπιέδες άθελα μου, καθώς η καπότες είχαν φτάσει μέχρι την μέση του πέους και αν δεν τις τράβαγα στην θέση τους θα έβγαιναν εντελώς. Η νέα φουρνιά εκτός από φόλες είναι και άσχετες να βάλουν μια καπότα σωστά και είναι η χαρά του κάθε ακάποτου καταδρομέα  :S
Φταινε και οι καποτες που δεν ξετυλιγονται με τον κανονικο τροπο και πρεπει να τις ανοιξεις με δυναμη σαν καλτσα και μετα να τις περασεις στην πουτσα.
 

Επισκέπτης
Από ακάποτο γαμήσι είναι εύκολο να κολλήσεις ηπατίτιδα τύπου Β ή C, οι οποίες συχνά εξελίσσονται σε καρκίνο του ήπατος!

Επίσης, ο κίνδυνος είναι υπαρκτός και για εκείνους που κάνουν γλυφομούνι τις ημέρες που η γυναίκα έχει περίοδο.

Η πουτάνα που γαμιέται ακάποτα συνήθως πάσχει από κάποιο σοβαρό ΣΜΝ ή έχει τρελλαθεί και δεν ενδιαφέρεται για την ζωή κανενός!
Οι πουτανες που κολλανε εητζ θελουν να το μεταδωσουν για εκδικηση. Το θυμα τους θα ειναι ο πιο ευκολος στοχος, ακομα και ενας μαθητης.
 

Επισκέπτης
diabazoντας , βλεποντας και ακουγοντας ολα αυτα το περι ρομαντισμων τελικα σκεπτομαι οτι η ενημερωση περι ρομαντισμου και ποιες το κανουν τελικα ισως βοηθησει παρα κανει κακο. εξηγουμαι για να μην παρεξηγηθω. δεν ειμαι φαν τ ρομαντισμου. αλλα εαν γραψουν οι γνωστες ποιες κοπελες τ κανουν θα γλιτωσουν απο την μια πλευρα οσουν ενδεχομενως πηγαιναν ή σκοπευαν να πανε με τισ συγκεκριμενες και απο την αλλη οσοι κανετε ρομαντζαδες θα τις εχετε στο πιατο. το παραξενο της υποθεσηε ειναι οτι προσωπικα πιστευω πως οι συγκεκριμενες οχι μονο δεν θα χασουν πελατεια αλλα θα εχουν παραπανω κοσμο αφου ειναι ενα σωρο ανοητοι εδω μεσα που παρακαλανε να μαθουν ποιες ροματζαρουν και ειναι διατεθιμενοι να πληρωσουν και εξτρα για αυτο :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking: επισης θα ειναι και σαν ενα κουμπι κινδυνου ας πουμε σε οσους πιστευουν οτι δεν θα παθουν κατι και σκοπευουν να ακολουθησουν δρομους ρομαντζαδας. θελω να πιστευω πως οι περισοτεροι απο δω εχουν τον εγκεφαλο ακομα σε λειτουργια και πραττουν το αυτονοητο πηγαινοντας με μια κοινη κοπελα ΒΑΖΟΝΤΑς ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Η ΙΔΙΑ. με την ζωη μαε δεν παιζουμε. οποιος πιστευει οτι μπορει να παιξει ας τ κανει, προσωπικα ευχομαι τα καλυτερα στο καθενα και μακρια απο αρρωστιες αλλα εαν γινει κατι γυρευονταες πηγαινε....
Οι περισσοτεροι πελατες δεν διαβαζουν το σαιτ. Δεν ξερω ποσους προστατευει η ενημερωση. Σκεφτειτε οτι και οι κριτικογραφοι δεν παιρνουν πανω απο 50αρι για κριτικη, ψιχουλα δλδ.
 

Επισκέπτης
Βεργας3 δεξιά κλειστό ετσι δεν είδα την καινούργια κοπέλα στο αριστερό Μαίρη και επάνω η Βίκυ εν τώ μεταξύ στο χώρο του μαγαζιού βρισκόταν και ένας περίεργος τύπος που δεν μου φάνηκε στα καλά του μιλούσε μόνος του με ακολούθησε όταν ανέβηκα λέγοντας μου πάμε να δούμε την κοπέλα λες και ειμασταν παρέα φυσικά δεν του έδωσα σημασία βγαίνοντας από το μαγαζί έφυγε καλά αυτό είναι δεδομένο περίεργοι πάντα θα υπάρχουν
Εγω ημουν φιλε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom