Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 308 άτομα (40 μέλη και 268 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ακά σε τανα και δεν πήγαινες τουλάχιστον μια φορά στο δίμηνο για εξετάσεις;

Φίλε έχεις τάσεις αυτοκτονίας ή κάτι παίζει στο κεφάλι σου (το πάνω...)!

Εγώ απορώ για τους διαχειριστές του site.

Μπαναρουν κάποιον που βρίζει άσχημα μάνες και σπίτια (και καλά του κάνουν), αλλά κάποιον που γράφει ότι γαμαει ακαποτα πουτανες ούτε προειδοποίηση.

Μάλλον θεωρούν μεγαλύτερο κινδυνο για το site χρήστες τύπου picker από τους ακαποτους γαμιαδες...



 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Εγώ απορώ για τους διαχειριστές του site.

Μπαναρουν κάποιον που βρίζει άσχημα μάνες και σπίτια (και καλά του κάνουν), αλλά κάποιον που γράφει ότι γαμαει ακαποτα πουτανες ούτε προειδοποίηση.

Μάλλον θεωρούν μεγαλύτερο κινδυνο για το site χρήστες τύπου picker από τους ακαποτους γαμιαδες...

Φίλε μα..κία του, αλλά διαφωνώ.. καλά κάνουν και αφήνουν τη συγκεκριμένη ανάρτηση για παραδειγματισμό και αποτροπή άλλων συναγωνιστών στο να κάνουν την ίδια ...κία!

Πάνω στη κ..λα πολλές κίες μπορεί να γίνουν
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Φίλε μα..κία του, αλλά διαφωνώ.. καλά κάνουν και αφήνουν τη συγκεκριμένη ανάρτηση για παραδειγματισμό και αποτροπή άλλων συναγωνιστών στο να κάνουν την ίδια ...κία!

Πάνω στη κ..λα πολλές κίες μπορεί να γίνουν
Πάνω στην καύλα μπορεί κάποιος να κάνει την μαλακιά 1-2 φορές.

Πολλές φορές συστηματικά δεν λέγεται καύλα, αλλά μαλακια στον εγκέφαλο.

 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
1
Like
1.661
Πόντοι
201
Θα συμφωνήσω και εγω.
Εδω οι διαχειριστές του site θα πρέπει να επέμβουν.
Δεν είναι δυνατόν να επιτρέπουν σε κάποιους ανεγκεφαλους να εκθειάζουν το ελεύθερο sex.
Σε λίγο θα βγεί και ημερήσια ενημέρωση για ακάποτο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Θα συμφωνήσω και εγω.
Εδω οι διαχειριστές του site θα πρέπει να επέμβουν.
Δεν είναι δυνατόν να επιτρέπουν σε κάποιους ανεγκεφαλους να εκθειάζουν το ελεύθερο sex.
Σε λίγο θα βγεί και ημερήσια ενημέρωση για ακάποτο.
δίκη μου μαλακια ήταν και δεν το σύστηνο σε κανέναν άλλο!!τελος εδώ το θέμα πάμε παρακάτω
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.761
Πόντοι
1.936
Επισης θέλω να πω και αυτό που με τρώει πραγματικά τύποι μου και οποίος ξέρει ας μου πει .. έχω κάνει πολλές φορές ακαποτα με την Εβελίνα αχαρνων 85 .. μειλαμε είχε αρκετές φορές βγει λίγο αίμα από την πολύ συχνή επαφή ... λοιπόν με έχει στρεσάρει ότι έχει εξαφανίστηκε και κάπου άκουσα ότι κάτι αρρώστησε η κάτι τέτοιο!!! Αυτό με βασάνιζε και όχι το ένα στα γρήγορα κάρφωμα που έκανα στην Ελένη αλκιβιαδου !! Οποίος ξέρει ας πει τύποι μου!!

...μπορει να κανατε ακαποτα οταν ηταν στα τελειωματα της περιοδου της.Γι'αυτο εβγαλε και λιγακι αιμα.Δεν ειναι απαραιτητο οτι ειναι θεμα παθολογικο ή ακομα χειροτερα.Στην τελικη να θυμασαι οτι σχεδον ολες χρησιμοποιουν κολπικα υποθετα τυπου Hexinon ή Lomexin πριν απο τα γαμησια τους στο μπουρδελο.Δεν πανε ξεβρακωτες στα αγγουρια.Οποτε τζαμπα φοβασαι.Τωρα γιατι εξαφανιστηκε???Μπορει να τσινησε ο γκομενος ή να τσινησε η γκομενα!Μπορει επισης να εληξαν τα χαρτια της.
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
498
Πόντοι
291
Ίσως θα ήταν καλό οι διαχειριστές να βάλουν τους οίκους ανοχής και τις κοπέλες που κάνουν ελεύθερο σεξ σε μαύρη λίστα.

Θα ήθελα να ξέρω ποιές κάνουν ελεύθερο σεξ για να τις αποφεύγω. Για να ξέρω π.χ. ότι εάν σπάσει ένα προφυλακτικό σε μπουρδέλο δεν θα πρέπει να αγχώνομαι.

Φαντάζομαι και πολλοί άλλοι που θέλουν να προστατεύσουν τον εαυτό τους αλλά και τις υπόλοιπες γυναίκες με τις οποίες κάνουν σεξ.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Το δις εξαμαρτείν, ουκ ανδρός σοφού.

Λυπαμαι πολυ γιαυτα που γραφονται.

Η λιστα με τις "ακαποτες" πουτανες μονο προς ωφελος των καταδρομεων θα λειτουργησει και πλεον ειναι σιγουρο οτι εδω μεσα παιζεται πολυ επικοινωνιακο παιχνιδι του τυπου "Εγω δε παω ακαποτα με πουτανες" κτλ ενω συμβαινει το αντιθετο.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
...μπορει να κανατε ακαποτα οταν ηταν στα τελειωματα της περιοδου της.Γι'αυτο εβγαλε και λιγακι αιμα.Δεν ειναι απαραιτητο οτι ειναι θεμα παθολογικο ή ακομα χειροτερα.Στην τελικη να θυμασαι οτι σχεδον ολες χρησιμοποιουν κολπικα υποθετα τυπου Hexinon ή Lomexin πριν απο τα γαμησια τους στο μπουρδελο.Δεν πανε ξεβρακωτες στα αγγουρια.Οποτε τζαμπα φοβασαι.Τωρα γιατι εξαφανιστηκε???Μπορει να τσινησε ο γκομενος ή να τσινησε η γκομενα!Μπορει επισης να εληξαν τα χαρτια της.
Το ξέρω τύπε μου , χαζή δεν είναι καμία γυναίκα ούτε τανα ούτε εκτός οίκων!! Καλό είναι να μην κάνουμε ακαποτα και το λέω εγώ που το έχω κάνει !! Δεν το συστηνο σε κανέναν !!! Και να πω πως μολης τώρα πηρα τεστ από πολύ κολλητό μου τεστ hiv  σάλιου και είναι αρνητικό!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
diabazoντας , βλεποντας και ακουγοντας ολα αυτα το περι ρομαντισμων τελικα σκεπτομαι οτι η ενημερωση περι ρομαντισμου και ποιες το κανουν τελικα ισως βοηθησει παρα κανει κακο. εξηγουμαι για να μην παρεξηγηθω. δεν ειμαι φαν τ ρομαντισμου. αλλα εαν γραψουν οι γνωστες ποιες κοπελες τ κανουν θα γλιτωσουν απο την μια πλευρα οσουν ενδεχομενως πηγαιναν ή σκοπευαν να πανε με τισ συγκεκριμενες και απο την αλλη οσοι κανετε ρομαντζαδες θα τις εχετε στο πιατο. το παραξενο της υποθεσηε ειναι οτι προσωπικα πιστευω πως οι συγκεκριμενες οχι μονο δεν θα χασουν πελατεια αλλα θα εχουν παραπανω κοσμο αφου ειναι ενα σωρο ανοητοι εδω μεσα που παρακαλανε να μαθουν ποιες ροματζαρουν και ειναι διατεθιμενοι να πληρωσουν και εξτρα για αυτο :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking: επισης θα ειναι και σαν ενα κουμπι κινδυνου ας πουμε σε οσους πιστευουν οτι δεν θα παθουν κατι και σκοπευουν να ακολουθησουν δρομους ρομαντζαδας. θελω να πιστευω πως οι περισοτεροι απο δω εχουν τον εγκεφαλο ακομα σε λειτουργια και πραττουν το αυτονοητο πηγαινοντας με μια κοινη κοπελα ΒΑΖΟΝΤΑς ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Η ΙΔΙΑ. με την ζωη μαε δεν παιζουμε. οποιος πιστευει οτι μπορει να παιξει ας τ κανει, προσωπικα ευχομαι τα καλυτερα στο καθενα και μακρια απο αρρωστιες αλλα εαν γινει κατι γυρευονταες πηγαινε....
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
ΒΑΖΟΝΤΑς ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Η ΙΔΙΑ.


Στου κουφου τη πορτα οσο θελεις βροντα.

Δεν ιδρωνει κανενος το αφτι φιλε. Τα ιδια και χειροτερα θα γινονται ξανα και ξανα..

Επισης βλεπεις οτι μια κοπελα ελλειψε λιγο και εσκασε το οτι πηγαινε ακαποτα.

Κατσε να λειψουν και αλλες να δεις εκει πως θα σκανε το ενα πισω απο το αλλο.

Γενικως με τις πουτανες ειτε καποιος καμαρωνει για τα ρομαντζα του, ειτε τα κραταει κρυφα μεχρι να συμβουν τυχαια γεγονοτα και να τα βγαλει ο ιδιος στη φορα.

Σε επιπεδο φορουμ το μονο που γινεται ειναι να  μειωθει κατα πολυ την αξιοπιστια των οσων γραφονται.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Εγώ πιστεύω πως οι πουτάνες είναι πιο καθαρές από κάποιες σε κλαμπάκια ....Προσωπικά μου έχει τύχει από γκομενα σε κλαμπάκι να πάθο μεγάλη ζημιά .,. Ενο από πουτανα τίποτα !!!και οι πουτάνες φοβούνται πιο πολύ !!!  :thubsdown:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Ξεχάσατε μάγκες την Νικολέττα φυλής 66; Που ήταν γεμάτη κονδυλώματα;και όμως όλοι πήγαιναν; Και την σουζη;και αυτή γεμάτη ήτανε !!!! Για να λέμε αλήθειες !!!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.635
Like
7.579
Πόντοι
1.056
Μην τρελενεστε ακαποταδες :zombie: :zombie: :zombie:
Πληρωνουμε φορους για να παιρνετε επιδοματα αν μολυνθειτε απο τον HIV καθως κ για την θεραπεια σας :woldman:
:ban:στα :coolcondom:   
                                      :vomit:
                                        :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Ανοίξτε τα παράνομα εξτράκια να ενημερωθούν οι νομοταγείς μπουρδελιάριδες και να προστατέψουν την υγεία τους  :grin:
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Ίσως θα ήταν καλό οι διαχειριστές να βάλουν τους οίκους ανοχής και τις κοπέλες που κάνουν ελεύθερο σεξ σε μαύρη λίστα.

Θα ήθελα να ξέρω ποιές κάνουν ελεύθερο σεξ για να τις αποφεύγω. Για να ξέρω π.χ. ότι εάν σπάσει ένα προφυλακτικό σε μπουρδέλο δεν θα πρέπει να αγχώνομαι.

Φαντάζομαι και πολλοί άλλοι που θέλουν να προστατεύσουν τον εαυτό τους αλλά και τις υπόλοιπες γυναίκες με τις οποίες κάνουν σεξ.

Δεν ειναι δυσκολο να το βρεις μονος σου ποιες να αποφυγεις. Απλα διαβασε κανα δυο σχολια απο εκεινους που εχουν πει οτι πανε ακαποτα, δες επισης και ποιες αναφερουν ως "στανταρακια τους" και θα καταλαβεις αμεσως ποιες κανουν ακαποτο σεξ χωρις πολλα πολλα.

Θα φριξει το σκυλι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
τα ακαποτα παιχνίδια ειναι σαν να βάζεις ενα περίστροφο ανάμεσα στα ματιά κ τραβάς την σκανδαλι,μπωρει να σου έρθει μπωρει κ οχι.
Οι περισσότεροι λέγαν δεν έξιζει να το ρισκάρεις..
πετάγεται ένας πιτσιρικάς λέει εςυ κανεις ακα με τη γυναικα σου εςυ με την γκομενα εγω που δεν το εχω δοκιμάσει ποτε να μη το κανω..με κοπελιά δεν το'χω..εκει τι του λες..κ φαίνονταν Νορμαλ τύπος..
Ρωσίδα το 2012 σε γνωστό οίκο, Ακά...    :priest:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
...όλοι στην πρώτη μέρα πήγατε ρε?...

...ευχαριστώ δεν είπε κανένας σας...μόνο ένα like κάνατε...

...φτου σας... :grin: :grin: :grin:...

Θα το ξεπατώσετε το κοριτσάκι και θα πέσει στα τάρταρα η απόδοσή της..!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.388
Πόντοι
41.129
#Σήμερα το βράδυ προβλέπω ότι θα έχει μεγάλο λαικό προσκύνημα→ Κολωνού 30(όροφος) για την μικρή Μάγια. :kneel:

ΥΓ: Παιδιά ήρεμα και με το μαλακό με την μικρή...γιατί είναι τόσο πολύ αματούρι που ούτε το βρακάκι του δεν ξέρει να κατεβάσει!


οντως τυπε... χτες που την πηρα καθως κατεβαζε το βρακακι της αυτο κολλησε στο τακουνι..  :kissass2:

την βοηθησα να το βγαλει και οπως το ειχα στα χερια μου το εβαλα στη μουρη μου και πηρα μια βαθια ανασα...

μυριζε πολυ ωραια....    :kneel:

σκεφτομαι να την παρω καμμια ωρα δωματιο, μιση ωρα θα την χαζευω και θα την χαϊδευω και την αλλη μιση ωρα θα

της ριξω ενα πηδουλο που θα τον θυμαται για καιρο.    :knockinb:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom