Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 406 άτομα (28 μέλη και 378 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Βεργας3 δεξιά κλειστό ετσι δεν είδα την καινούργια κοπέλα στο αριστερό Μαίρη και επάνω η Βίκυ εν τώ μεταξύ στο χώρο του μαγαζιού βρισκόταν και ένας περίεργος τύπος που δεν μου φάνηκε στα καλά του μιλούσε μόνος του με ακολούθησε όταν ανέβηκα λέγοντας μου πάμε να δούμε την κοπέλα λες και ειμασταν παρέα φυσικά δεν του έδωσα σημασία βγαίνοντας από το μαγαζί έφυγε καλά αυτό είναι δεδομένο περίεργοι πάντα θα υπάρχουν
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
Παιδιά στο Ρεμούνδου 21 ισόγειο, Κατερίνα--Λουτσία παραμένουν;;; Ή παραγκωνίστηκαν;

Η τσατσά μου είπε ότι η Κατερίνα έφυγε επαρχία, για Λουτσία κάποιος είπε Διδύμου 22
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Τα δωμάτια παλεύονται ρε συ ή είναι στάβλος;
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Πέρασα και την είδα. Μαγιά την είπε. Ομορφουλικο στυλιαρακι. Το μαγαζί είχε τόση πολλή μποχα που κοντεψα να ξερασω. Ήταν και ένα άλλο ωραίο μωράκι ξανθό με πολύ όμορφο στήθος αλλά πολύ ξινομουρα. Μεταβολή για να πάρω καθαρό αέρα.
 

Sexymotherfucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Like
54
Πόντοι
0
Πηγα το πρωι στη Βερονικα, Φωκαιας 25 Οροφος.
Ωραια κοπελα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο και μεσα παει να την βγαλει με οσο περισσοτερη ευκολια και θελει επιμονη για να περασεις καλα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
μελαχρινο 18χρονο με μακρυ μαλλι κορμι λαμπαδα και ομορφο προσωπακι..
άπειρο στο σεξ και πολυ ντροπαλό.
απλο στα 15.
Λοιπόν πέρασα πριν μια ώρα περίπου από Κολωνού30 δεύτερο όροφο είδα την κοπέλα αυτή την νεαρή με το εξαιρετικό κορμί πολύ ωραία.
Είδα λοιπόν την κοπέλα να βγαίνει από δωμάτιο και κατάλαβα ότι σίγουρα έχει υποστεί πολιτισμικό σοκ το μαγαζί γεμάτο με  λυμαδικους κανίβαλους τσιγγάνους που τσακώνονται για το ποιος θα μπει πρώτος όπως αναφέρει και ο συναγωνιστής πιο πάνω η μποχα και η δυσωδία είναι αισθητή καθώς ανεβαίνουμε τις σκάλες.
Εμένα προσωπικά το όλο σκηνικό μου θύμισε σκηνή αρχαίας Τραγωδίας η Μαγια λοιπόν αποτελεί την σύγχρονη Ιφιγένεια εν Αυλίδι πραγματικά κρίμα που ένα τόσο όμορφο κορίτσι ένα λουλούδι βρέθηκε στο Βούρκο.
Έτσι για την Ιστορία να αναφέρω πως μαζί της ήταν και μια Βαλέρια εξίσου καλή για την Μαγιά 15€ και για την Βαλέρια 10€.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Πηγα το πρωι στη Βερονικα, Φωκαιας 25 Οροφος.
Ωραια κοπελα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο και μεσα παει να την βγαλει με οσο περισσοτερη ευκολια και θελει επιμονη για να περασεις καλα
φόλα είναι τύπε μου όπως τα λες !!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φωκαιας 24 Τζοάνα/Ζαννα καστανή κοπέλα με σχετικά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Συλβια μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα καστανοξανθη με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί γεμάτο σώμα 2.5αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Βίκυ/Σισι ξανθοκαστανη μαυριδερή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Ειρήνη μελαχρινή κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Αννυ με καστανοκοκκινα μαλλιά με κανονικό σώμα σώμα πολλά τατουάζ  2αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Μαρία με κάστανο μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.


Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 17α Ειρήνη μελαχρινή  με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 δεξια κλειστό, μόλις πριν λίγα λεπτά αποχώρησε η Ειρήνη με μαύρο σορτσάκι και μαύρες μπότες μέχρι το γόνατο για βραδυνη έξοδο....

Φωκαιας 9 αριστερά Άννα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ στο μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη καστανή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο. Η Άννα λείπει για κάποιο διάστημα μιας και έχει πάει στην χώρα της.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.




 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Εμφανισιακα τι λεει;

Ηλικια;
2η βαρδυα τυποι.
Καμια 30αρα,καλο προσωπο με ανοιχτα ματια--μεγαλο αχλαδοκωλο αλλα οχι χοντρη-απλα αγυμναστη με μικρα σχετικα βυζια :-(

Μπαινεις καθαρα για να παρεις κουλουρι :takethis:
Καλυτερη απο πολλα μπαζα :S :S :S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Έχω να αναφερο για την Βίκη από βέργας 3 πως καθώς κάναμε 69 πήγα να γλυψω κωλο και ακριβός δεξιά στην κολοτρυπηδα είχε ένα κονδυλώμα είμαι  100% σίγουρος !!!  Δεν ήταν θρομβομενη αιμορροιδα αλλά είμαι βέβαιος !! Η μαλακια είναι ότι ακούμπησε λίγο η γλώσσα μου και μολης κατάλαβα και τραβήχτηκα σταμάτησε το 69 και με τελειοσε με πίπα και ήταν φανερά εκνευρισμένη !!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
Έχω να αναφερο για την Βίκη από βέργας 3 πως καθώς κάναμε 69 πήγα να γλυψω κωλο και ακριβός δεξιά στην κολοτρυπηδα είχε ένα κονδυλώμα είμαι  100% σίγουρος !!!  Δεν ήταν θρομβομενη αιμορροιδα αλλά είμαι βέβαιος !! Η μαλακια είναι ότι ακούμπησε λίγο η γλώσσα μου και μολης κατάλαβα και τραβήχτηκα σταμάτησε το 69 και με τελειοσε με πίπα και ήταν φανερά εκνευρισμένη !!!
......

.... είδατε άγαπητέ , πρέπει να είσθαι προετοιμασμένος γιά ότι προκύψει στήν
... ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ  ;)
;)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Επισης θέλω να πω και αυτό που με τρώει πραγματικά τύποι μου και οποίος ξέρει ας μου πει .. έχω κάνει πολλές φορές ακαποτα με την Εβελίνα αχαρνων 85 .. μειλαμε είχε αρκετές φορές βγει λίγο αίμα από την πολύ συχνή επαφή ... λοιπόν με έχει στρεσάρει ότι έχει εξαφανίστηκε και κάπου άκουσα ότι κάτι αρρώστησε η κάτι τέτοιο!!! Αυτό με βασάνιζε και όχι το ένα στα γρήγορα κάρφωμα που έκανα στην Ελένη αλκιβιαδου !! Οποίος ξέρει ας πει τύποι μου!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
......

.... είδατε άγαπητέ , πρέπει να είσθαι προετοιμασμένος γιά ότι προκύψει στήν
... ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ  ;)
;)
το είδα φίλε μου , και πάντα ειμουν καμικάζι στην ζωή μου σε όλα !!!
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Πέρασα και την είδα. Μαγιά την είπε. Ομορφουλικο στυλιαρακι. Το μαγαζί είχε τόση πολλή μποχα που κοντεψα να ξερασω. Ήταν και ένα άλλο ωραίο μωράκι ξανθό με πολύ όμορφο στήθος αλλά πολύ ξινομουρα. Μεταβολή για να πάρω καθαρό αέρα.
...θα ξύνισε επειδή όλοι θέλανε την καινούρια... :grin: :grin:...
...ρεμάλια μην το ξεμουνιάσετε το μικρό...με ρέγουλα ε?... :grin: :grin:...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Λοιπόν πέρασα πριν μια ώρα περίπου από Κολωνού30 δεύτερο όροφο είδα την κοπέλα αυτή την νεαρή με το εξαιρετικό κορμί πολύ ωραία.
Είδα λοιπόν την κοπέλα να βγαίνει από δωμάτιο και κατάλαβα ότι σίγουρα έχει υποστεί πολιτισμικό σοκ το μαγαζί γεμάτο με  λυμαδικους κανίβαλους τσιγγάνους που τσακώνονται για το ποιος θα μπει πρώτος όπως αναφέρει και ο συναγωνιστής πιο πάνω η μποχα και η δυσωδία είναι αισθητή καθώς ανεβαίνουμε τις σκάλες.
Εμένα προσωπικά το όλο σκηνικό μου θύμισε σκηνή αρχαίας Τραγωδίας η Μαγια λοιπόν αποτελεί την σύγχρονη Ιφιγένεια εν Αυλίδι πραγματικά κρίμα που ένα τόσο όμορφο κορίτσι ένα λουλούδι βρέθηκε στο Βούρκο.
Έτσι για την Ιστορία να αναφέρω πως μαζί της ήταν και μια Βαλέρια εξίσου καλή για την Μαγιά 15€ και για την Βαλέρια 10€.
...αυτό το 15αρι δεν το καταλαβα...γιατί 15€?...επειδή είναι καινούργια?...η Βαλέρια έχει 10€ επειδή δουλεύει ενάμιση χρόνο στο Μετάξι?...μαλακίες...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Λοιπόν πέρασα πριν μια ώρα περίπου από Κολωνού30 δεύτερο όροφο είδα την κοπέλα αυτή την νεαρή με το εξαιρετικό κορμί πολύ ωραία.
Είδα λοιπόν την κοπέλα να βγαίνει από δωμάτιο και κατάλαβα ότι σίγουρα έχει υποστεί πολιτισμικό σοκ το μαγαζί γεμάτο με  λυμαδικους κανίβαλους τσιγγάνους που τσακώνονται για το ποιος θα μπει πρώτος όπως αναφέρει και ο συναγωνιστής πιο πάνω η μποχα και η δυσωδία είναι αισθητή καθώς ανεβαίνουμε τις σκάλες.
Εμένα προσωπικά το όλο σκηνικό μου θύμισε σκηνή αρχαίας Τραγωδίας η Μαγια λοιπόν αποτελεί την σύγχρονη Ιφιγένεια εν Αυλίδι πραγματικά κρίμα που ένα τόσο όμορφο κορίτσι ένα λουλούδι βρέθηκε στο Βούρκο.
Έτσι για την Ιστορία να αναφέρω πως μαζί της ήταν και μια Βαλέρια εξίσου καλή για την Μαγιά 15€ και για την Βαλέρια 10€.

Γιατί διαφορετικές τιμές αντίστοιχα για τα δύο κορίτσια στον ίδιο οίκο ;;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129
Επισης θέλω να πω και αυτό που με τρώει πραγματικά τύποι μου και οποίος ξέρει ας μου πει .. έχω κάνει πολλές φορές ακαποτα με την Εβελίνα αχαρνων 85 .. μειλαμε είχε αρκετές φορές βγει λίγο αίμα από την πολύ συχνή επαφή ... λοιπόν με έχει στρεσάρει ότι έχει εξαφανίστηκε και κάπου άκουσα ότι κάτι αρρώστησε η κάτι τέτοιο!!! Αυτό με βασάνιζε και όχι το ένα στα γρήγορα κάρφωμα που έκανα στην Ελένη αλκιβιαδου !! Οποίος ξέρει ας πει τύποι μου!!


:priest: :priest: :priest:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom