Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 375 άτομα (29 μέλη και 346 επισκέπτες)

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Παιδιά στο Ρεμούνδου 21 ισόγειο, Κατερίνα--Λουτσία παραμένουν;;; Ή παραγκωνίστηκαν;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Σήμερα το πρωί πολύ σαβούρα στη Φυλής.Πήγα μόνο στα μοντελάδικα και στο 71 ισόγειο
Φυλής 54 ισόγειο:Μπάζο
Φυλής 54 όροφος:Ντιάνα
Φυλής 66 δεξιά:Η Έλλη.Σαν τη Μίνι Μάους!Ποντικομούρα
Φυλής 71 ισόγειο:Αντζελίνα.Είναι αυτή που ήταν επάνω.Ωραία αλλά όχι για επανάληψη.Δίνει και κώλο αλλά όχι στα 4.Μόνο ιεραποστολικά και απο πάνω.
Χεχε.. Αυτή στη φυλής 54 στο ισόγειο..τι κουφό όνομα έχει...Άκου Μπαζο!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
121
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
281
Ακριβως... Αλλωστε δε υπαρχουν πολλες βερονικες με τετοιο σερβις... Λαικο προσκυνημα μαζι με τη ομοσταυλη αννυ προκειται να γινει... Τα κοριτσια των παρακειμενων οικων αρχισανε τα κλαματα
για τους χαμενους τους πελατες...  Οι κουλουροφιλοι σπευσατε.. Οι υπολοιποι καλα γαμησια με τις (καλες) αλλες πορνοεργατριες...

Σε ποια βάρδια που δουλεύει..;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.351
Κριτικές
10
Like
1.770
Πόντοι
5.975

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
18 χρονών αθώο κοριτσάκι.

Είναι πολύ πετίτ.Αδυνατούλικο και κοντούλικο με λευκό δερματάκι,καρέ μελαχρινό μαλλάκι και ωραίο προσωπάκι.

#Το προγραμματάκι της:

Τσιμπουκάκι χωρίς προφυλακτικό*

Γλείφει αρχιδάκια*

Δίνει γλωσσόφιλα*

Δάκτυλο στο μουνάκι*

69*

Στενομούνικο*


ΥΓ: Μιλάει αγγλικά,είναι χαρούμενο κοριτσάκι και επικοινωνιακό.
Μου είπε ότι της αρέσει πολύ η Αθήνα και θέλει να πάει να δεί την ακρόπολη.
...βάρδια?...
...να ντυθώ καλά για να την πάω στην Ακρόπολη?... :grin: :grin: :grin:...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129
Καταθεση στην Ελενη απο Αλκιβιαδου 16α  :orchestra:

Ακολουθει πιπερατη κριτικη με διαλογους - αποκαλυψεις και λεπτομερειες  :orchestra:

Τι ειπε για παντρεμενους και για τους περισσοτερους πελατες της  :dancing: :dancing:

Τι κανει πραγματικα μεσα στο δωματιο ?    :think: :think:

Ολα στην κριτικη.  :hi:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
ΠΟΡΝΟ ΓΟΥΡΙΑ ΤΑΞΤΕ ΜΟΥ! ΤΟ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙ ΤΗΣ ΒΕΡΟΝΙΚΑΣ ΑΠΟ Φ.86 ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΚΑΤΑΚΑΥΛΩΜΕΝΩΝ ! ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΦΩΚΑΙΑΣ 25...
ΠΕΡΑΣΑ ΠΡΟ ΛΙΓΟ... Κ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΟΡΕΞΑΤΗ Κ ΝΟΣΤΙΜΗ.... ΤΡΕΞΤΕ..
Eνταξει ρε παικτη ησυχασε. Την ειδαμε και εμεις, αλλα δεν κανουμε ετσι.
Ενα κοντο τσιγγανορουμανακι ειναι,απο την μαυρη θαλασσα που δινει κωλο.(Δεν ειναι η μονη..)
Γεματη τατουαζ,με εντονο μακιγιαζ αλα βαμπιρ.Εχει μακρυα μαυρα μαλλια,φορά γυαλακια-ιντελεκτουελ
και σαλοναρει με τουπε μοντελου.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Eνταξει ρε παικτη ησυχασε. Την ειδαμε και εμεις, αλλα δεν κανουμε ετσι.
Ενα κοντο τσιγγανορουμανακι ειναι,απο την μαυρη θαλασσα που δινει κωλο.(Δεν ειναι η μονη..)
Γεματη τατουαζ,με εντονο μακιγιαζ αλα βαμπιρ.Εχει μακρυα μαυρα μαλλια,φορά γυαλακια-ιντελεκτουελ
και σαλοναρει με τουπε μοντελου.
ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ ΈΝΑΣ ΛΟΓΙΚΌΣ ΕΔΏ ΜΈΣΑ :kneel:

Μην δούμε κάποια κάτω από 30 με φουλ πλαστικές, που να δίνει κωλο (όχι ότι αντέχει και πολλά πολλά), αμέσως να την λέμε μουναρα και μπλα μπλα μπλα.

Καλά λέμε για τις πουτανες που έχουν τουπε ή είναι κλέφτες μέσα, αλλά δεν λέμε για τους πυρφορους που τις κάνουν έτσι. :tickedoff:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.759
Πόντοι
1.936
Μάλλον απογευματινή βάρδια. ;)

Απογευματινη δεν νομιζω.Ειναι μια ξινη κοντη με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια και με προσφατη μαλλον κεσσαρικη.Στη δευτερη βαρδια υπογραμμιζω.Εκανε μιση στροφη και εξαφανιστηκε.Εξαφανιστηκα και εγω.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Απογευματινη δεν νομιζω.Ειναι μια ξινη κοντη με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια και με προσφατη μαλλον κεσσαρικη.Στη δευτερη βαρδια υπογραμμιζω.Εκανε μιση στροφη και εξαφανιστηκε.Εξαφανιστηκα και εγω.
Καλησπέρα μιλάμε για Φυλης109ισογειο ακριβώς έτσι όπως την περιγράφεις εντελώς θλιβερή παρουσία τραγική και φυσικά απωθητική όταν την βλέπω νομίζω ότι έχει βγει από το Κωσταλέξι.
Όσο για καινούργια κοπέλα που αναφέρθηκε δεν την είδα χτες που πέρασα μια από κει ίσως δουλεύει νύχτα
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Καλησπέρα μιλάμε για Φυλης109ισογειο ακριβώς έτσι όπως την περιγράφεις εντελώς θλιβερή παρουσία τραγική και φυσικά απωθητική όταν την βλέπω νομίζω ότι έχει βγει από το Κωσταλέξι.
Όσο για καινούργια κοπέλα που αναφέρθηκε δεν την είδα χτες που πέρασα μια από κει ίσως δουλεύει νύχτα
...πρωϊνή βάρδια είναι η καινούργια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
...πρωϊνή βάρδια είναι η καινούργια...
...και μιας και μιλάμε για καινούριες...αύριο κάνει πρεμιέρα μικρό μολδαβάκι στο Κολωνού30Β...απόγευμα...
...μην ρωτήσετε κάτι παραπάνω...αυτό ξέρω...αυτό λέω...
...όποιος θέλει πάει για το κασκαντεριλίκι...
...εντάξει Jon Smith?... :grin: :grin: :grin:...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
#Φυλής 109(ισόγειο) έχει έρθει καινούρια κοπέλα από ουκρανία,η Λέιλα! :rose:

#Φωκαίας 24 δουλεύει η Άννα(φίλη της Ζάνας,από κολωνού 53). :pipa2:

#Πιπίνου 118 η τσατσά είναι μεγάλη καριόλα → τσατσά καλή μόνο νεκρή! :ak:

#Αργά το βράδυ...Μεταξουργείο-Περιστέρι με ταξί πλήρωσα 12 ευρώ! :headbang:
Μεγάλα μουνόπανα οι ταξιτζήδες! :ak:

ΜΗΝ το ψάχνεις αυτοί πλέον με αυτά ζούν {διπλή ταρίφα μετά τις 00:00} !
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
498
Πόντοι
291
Μόλις πέρασα από 109 ισόγειο και ήταν μόνο η Νελλη... Λειλα γιοκ...

Αν κάποιος ξέρει 100% ποτέ είναι εκεί ας ενημερώσει και εμάς τους λάτρεις α-ξινων πιπινιων :erection:
 

Paupalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
17
Like
589
Πόντοι
310
Καλησπέρα παιδιά και από εμένα θα ήθελα να ζητήσω εάν έχει κάποιος την ευγενή καλοσύνη να βοηθήσει.
Πρόκειται για κάτι που δεν το κάνω συχνά αλλά εφόσον μας παίρνουν και τα χρόνια ακόμα αλλά και τα χρήματα θα είναι η τρίτη φορά που θα το επιχειρήσω ..
Πιο συγκεκριμένα δεν είμαι απο Αθήνα αλλά απο Θεσσαλονίκη έχω προλάβει ίσως τα τελευταία καλά χρόνια στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης δλδ μιλάμε για 2004 κλπ . Και πριν απο περίπου 2-3 χρόνια ήταν η πρώτη μου φορά που πήγα σε κάποιον οίκο στην Αθήνα και πραγματικά εξεπλάγην απο αυτό που σου προσφέρουν με 20 ευρώ στην Φυλής για παράδειγμα , μετά λοιπόν απο αυτό και την επόμενη φορά που ξανά βρέθηκα στην πρωτεύουσα λόγο ενός αρκετά σοβαρού προβλήματος υγείας που είπα μια φορά ζούμε και εκείνη την στιγμή είχα 140 ευρώ μαζεμένα και είπα ας κάνω μια τρέλα πήγα λοιπόν απο της 12 το μεσημεράκι μέχρι το βράδυ που έφυγα απο Αθήνα με 7 κοπέλες ( Δεν μπορώ να πω πως πέρασα φοβερά με όλες σίγουρα είναι θέμα της κάθε υπηρεσίας , αυτά που γουστάρει ο καθένας καθώς επίσης και χημείας ) αντί να πάρω ας πούμε ένα callgirl κλπ .
Αυτό λοιπόν που θέλω να ζητήσω είναι δεδομένου πως θα έρθω την επόμενη εβδομάδα στην Αθήνα για δύο ημέρες αν θέλετε και μπορείτε μαζεμένες προτάσεις για να επισκεφτώ σε φυλής και μεταξουργείο αυτές που πιθανόν θα αξίζουν  .
Το ξέρω πως κάποιοι μπορεί να κοροϊδέψουν κλπ , απλά θα ζητούσα μια κατανόηση μιας και εδώ στην Θεσσαλονίκη το απλό πρόγραμμα και μιλάμε και για υπηρεσίες πολλές φορές μεταξουργείο στοιχίζει 30 ευρώ να μην μιλήσω για γυμνά κώλους κλπ ... Εχω ακούσει στα studio της κακιάς ώρας που έχουμε εδω και 130 ευρώ για κώλο ...

Οπως και να έχει εάν φτάσατε μέχρι εδώ σας ευχαριστώ που διαβάσατε το post μου και αν σας κάνει κέφι και θέλετε δώστε μου μια απάντηση ...
Σας ευχαριστώ πολύ και καλά να τα περνάτε παιδιά !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom